ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 08:56

Grabitja në Rinas/ Nga hetimet vetëm të dyshuar, asnjë i identifikuar

Grabitja në Rinas/ Nga hetimet vetëm të dyshuar, asnjë i identifikuar
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk ka identifikuar ende asnjë nga autorët e grabitjes në pistën e Rinasit, por ka vetëm të dyshuar, persona të cilët janë përfshirë më herët në grabitje te ngjashme.
Top Channel | 19-Apr-2019 15:21
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk ka identifikuar ende asnjë nga autorët e grabitjes në pistën e Rinasit, por ka vetëm të dyshuar, persona të cilët janë përfshirë më herët në grabitje te ngjashme.

Policia, në kërkim të Klement Calës dhe Aleks Pepës
Në supërgrabitjen e Rinasit, Admir Murataj mund të jetë ndihmuar nga një bashkëpunëtor i vjetër i tij. Bëhet fjalë për Klement Calën, për të cilin policia ka dyshime se mund të jetë pjesë e grupit që arriti të thyejë ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 15:26
Në supërgrabitjen e Rinasit, Admir Murataj mund të jetë ndihmuar nga një bashkëpunëtor i vjetër i tij. Bëhet fjalë për Klement Calën, për të cilin policia ka dyshime se mund të jetë pjesë e grupit që arriti të thyejë ...

Grabitja e Rinasit/ Policia kontrolle në fshatrat e Fushë-Krujës
TIRANË Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi ...
BalkanWeb | 19-Apr-2019 13:37
TIRANË Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi ...

Grabitja në Rinas, identifikohet njëri prej të dyshuarve
Bashkëpunëtorët e ngushtë të Admir Muratajt në grabitjet e mëparshme në Shqipëri dhe Greqi, janë ndër personat më të dyshuar si autorë të grabitjes së 9 Prillit në Rinas. Grupi hetimor ka në fokus disa prej këtyre ...
ABCNews | 19-Apr-2019 15:57
Bashkëpunëtorët e ngushtë të Admir Muratajt në grabitjet e mëparshme në Shqipëri dhe Greqi, janë ndër personat më të dyshuar si autorë të grabitjes së 9 Prillit në Rinas. Grupi hetimor ka në fokus disa prej këtyre ...

Grabitja në Rinas, ja bashkëpunëtorët e Murataj nën survejim
Mjeshtër i grabitjeve të bankave, kështu është cilësuar Klement Çala, 31-vjeçari që dyshohet të ketë bashkëpunuar me Admir Murataj edhe në grabitjen e 9 prillit në aeroportin e Rinasit. Emri i tij ka dalë gjatë hetimeve ...
BalkanWeb | 19-Apr-2019 13:30
Mjeshtër i grabitjeve të bankave, kështu është cilësuar Klement Çala, 31-vjeçari që dyshohet të ketë bashkëpunuar me Admir Murataj edhe në grabitjen e 9 prillit në aeroportin e Rinasit. Emri i tij ka dalë gjatë hetimeve ...

Tre grupe në grabitjen e Rinasit?
Bashkëpunëtorët e Admir Murataj, i vrarë në grabitjen e 9 Prillit, dyshohet se janë persona më të cilët ai ka njohje te hershme dhe ka kryer disa grabitje me ta. Klement Çala është njohje e vjetër e Muratajt, të dy ata ...
TV Klan | 19-Apr-2019 15:49
Bashkëpunëtorët e Admir Murataj, i vrarë në grabitjen e 9 Prillit, dyshohet se janë persona më të cilët ai ka njohje te hershme dhe ka kryer disa grabitje me ta. Klement Çala është njohje e vjetër e Muratajt, të dy ata ...

DETAJET: Super-grabitja në aeroport, ja bashkëpunëtorët nën survejim të Muratajt dhe lidhjet e vjetra
Mjeshtër i grabitjeve të bankave, kështu është cilësuar Klement Çala, 31-vjeçari që dyshohet të ketë bashkëpunuar me Admir Murataj edhe në grabitjen e 9 prillit në aeroportin e Rinasit. Emri i tij ka dalë gjatë hetimeve ...
GazetaTema | 19-Apr-2019 13:45
Mjeshtër i grabitjeve të bankave, kështu është cilësuar Klement Çala, 31-vjeçari që dyshohet të ketë bashkëpunuar me Admir Murataj edhe në grabitjen e 9 prillit në aeroportin e Rinasit. Emri i tij ka dalë gjatë hetimeve ...

Grabitja në Rinas, identifikohet një prej autorëve
Është zbuluar edhe identiteti një prej autorëve të dyshuar të përfshirë në grabitjen spektakolare të aeroportit të Rinasit. Sipas informacioneve një ndër autorët që po verifikohet për përfshirjen në grabitjen e Rinasit ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 13:52
Është zbuluar edhe identiteti një prej autorëve të dyshuar të përfshirë në grabitjen spektakolare të aeroportit të Rinasit. Sipas informacioneve një ndër autorët që po verifikohet për përfshirjen në grabitjen e Rinasit ...

Grabitja në Rinas, Policia kërkon grabitësin e katërt në fshatrat e Fushë-Krujës (Foto)
Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Policia ka ndërmarrë disa kontrolle në ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 13:52
Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Policia ka ndërmarrë disa kontrolle në ...

Grabitja e Rinasit, ky është njëri nga të dyshuarit
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...
Indeks Online | 19-Apr-2019 16:33
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...

Grabitja në Rinas, ky është njëri nga të dyshuarit (FOTO)
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...
Klan Kosova | 19-Apr-2019 15:25
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...

Grabitja në Rinas, dy bashkëpunëtorët e Admir Muratajt (Foto)
Mjeshtër i grabitjeve të bankave, kështu është cilësuar Klement Çala, 31-vjeçari që dyshohet të ketë bashkëpunuar me Admir Murataj edhe në grabitjen e 9 prillit në aeroportin e Rinasit. Emri i tij ka dalë gjatë hetimeve ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 13:45
Mjeshtër i grabitjeve të bankave, kështu është cilësuar Klement Çala, 31-vjeçari që dyshohet të ketë bashkëpunuar me Admir Murataj edhe në grabitjen e 9 prillit në aeroportin e Rinasit. Emri i tij ka dalë gjatë hetimeve ...

Ky është identiteti i grabitësit të tretë
Pas Klement Çalës identifikohet autori i tretë i grabitjes së Rinasit. Aleks Pepa është është i dyshuari i tretë që po kërkon Policia i cili gjithashtu mendohet se ka marrë pjesë në grabitjen e 10 ditëve më parë në ...
Zeri | 19-Apr-2019 14:44
Pas Klement Çalës identifikohet autori i tretë i grabitjes së Rinasit. Aleks Pepa është është i dyshuari i tretë që po kërkon Policia i cili gjithashtu mendohet se ka marrë pjesë në grabitjen e 10 ditëve më parë në ...

Grabitja në Rinas/ Policia publikon emrin e të dyshuarit të tretë
Ministri i Brendshëm mblodhi sot krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit Ndërkohe është publikuar identitetit i dy ...
Gazeta55 | 19-Apr-2019 14:24
Ministri i Brendshëm mblodhi sot krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit Ndërkohe është publikuar identitetit i dy ...

Grabitja e Rinasit, ky është njëri nga të dyshuarit (EMRI)
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...
Lapsi | 19-Apr-2019 13:49
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...

Grabitja e Rinasit/ Kontrolle në fshatrat e Fushë-Krujës, nën survejim bashkëpunëtorët e Muratajt
Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Sipas “BalkanWeb” se sot policia ka ...
Java News | 19-Apr-2019 14:22
Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Sipas “BalkanWeb” se sot policia ka ...

Policia nis aksion për grabitjen e madhe në Aeroporin e Tiranës
Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion. Mësohet se policia po zhvillon një aksion ‘blic në fshatrat e Fushës-Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në ...
Shenja | 19-Apr-2019 14:16
Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion. Mësohet se policia po zhvillon një aksion ‘blic në fshatrat e Fushës-Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në ...

Emër+foto/ Ja kush është personi që dyshohet si bashkëpunëtor i Admir Muratajt!
Është zbuluar emri i personit që dyshohet si bashkëpunëtori i Admir Muratjat në grabitjet e mëparshme, por edhe në Aeroportin e Rinasit. Një nga personat që po verifikohet nga Policia e Shtetit për përfshirjen në ...
Dritare | 19-Apr-2019 14:15
Është zbuluar emri i personit që dyshohet si bashkëpunëtori i Admir Muratjat në grabitjet e mëparshme, por edhe në Aeroportin e Rinasit. Një nga personat që po verifikohet nga Policia e Shtetit për përfshirjen në ...

Grabitja në Rinas, Policia kërkon grabitësin e katërt në fshatrat e Fushë-Krujës (Foto)
Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Policia ka ndërmarrë disa kontrolle në ...
AlMaKos | 19-Apr-2019 14:07
Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Policia ka ndërmarrë disa kontrolle në ...

Ky është identiteti i grabitësit të tretë
Pas Klement Çalës identifikohet autori i tretë i grabitjes së Rinasit. Aleks Pepa është është i dyshuari i tretë që po kërkon Policia i cili gjithashtu mendohet se ka marrë pjesë në grabitjen e 10 ditëve më parë në ...
Gazeta Express | 19-Apr-2019 14:06
Pas Klement Çalës identifikohet autori i tretë i grabitjes së Rinasit. Aleks Pepa është është i dyshuari i tretë që po kërkon Policia i cili gjithashtu mendohet se ka marrë pjesë në grabitjen e 10 ditëve më parë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved