ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:41

Përplasen dy makina në Milot-Rrëshen, 5 të plagosur, 2 rëndë

Përplasen dy makina në Milot-Rrëshen, 5 të plagosur, 2 rëndë
MILOT Një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugor Milot-Rrëshen. “BalkanWeb” ka mësuar se në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku ...
BalkanWeb | 19-Apr-2019 16:33
MILOT Një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugor Milot-Rrëshen. “BalkanWeb” ka mësuar se në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku ...

Nga dy aksidente, një person humb jetën. 5 mbeten të plagosur
Një person ka humbur jetën dhe pesë të tjerë kanë mbetur të plagosur në dy aksidente që ndodhen në Maliq dhe Milot.Ngjarja e para u regjistrua gjatë mesditës në afërsi të fshatit Podgorie. Mësohet se një person qe po ...
ABCNews | 19-Apr-2019 17:03
Një person ka humbur jetën dhe pesë të tjerë kanë mbetur të plagosur në dy aksidente që ndodhen në Maliq dhe Milot.Ngjarja e para u regjistrua gjatë mesditës në afërsi të fshatit Podgorie. Mësohet se një person qe po ...

Përplasen dy makina në Milot, 5 të plagosur, 2 rëndë
Një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugor Rrëshen–Milot. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku dy prej tyre ndodhen ...
Telegraf | 19-Apr-2019 16:31
Një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugor Rrëshen–Milot. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku dy prej tyre ndodhen ...

Përplasen makinat në rrugën e Kombit, pesë persona të plagosur
Pesë persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në rrugën e Kombit. Informacionet bëjnë me dije se dy Fuoristrada janë përplasur me njëra tjetrën për shkak te nje parakalimi të gabuar. Ngjarja ka ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 16:24
Pesë persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në rrugën e Kombit. Informacionet bëjnë me dije se dy Fuoristrada janë përplasur me njëra tjetrën për shkak te nje parakalimi të gabuar. Ngjarja ka ...

Humb kontrollin e motorit, vdes shtetasi në fshatin Podgorie
Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Podgorie. Policia njofton se një shtetas ende i paidentifikuar, duke drejtuar një mjet tip motor (pa targa), dyshohet se ka humbur kontrollin, duke u rrëzuar në rrugë ku për ...
Top Channel | 19-Apr-2019 16:13
Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Podgorie. Policia njofton se një shtetas ende i paidentifikuar, duke drejtuar një mjet tip motor (pa targa), dyshohet se ka humbur kontrollin, duke u rrëzuar në rrugë ku për ...

FOTO/ Aksident i rëndë në aksin Milot-Rrëshen, plagosen 5 persona, 2 në gjendje të rëndë
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Milot-Rrëshen, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur pesë persona. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa dy nga personat e ...
Gazeta55 | 19-Apr-2019 17:03
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Milot-Rrëshen, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur pesë persona. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa dy nga personat e ...

Aksident në rrugën e Kombit, 5 të plagosur
Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 persona të plagosur, 2 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.
Gazeta Observer | 19-Apr-2019 16:52
Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 persona të plagosur, 2 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.

Aksident në rrugën e Kombit, 5 të plagosur
Një aksident ka ndodhur në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 të plagosur, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë, njofton tch. /Indeksonline/
Indeks Online | 19-Apr-2019 16:48
Një aksident ka ndodhur në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 të plagosur, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë, njofton tch. /Indeksonline/

Korçë, motori del nga rruga, vdes shoferi (Emri)
KORÇË Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Koritë të Korçës. Shoferi i motorit ka ndërruar jetë nga përplasja e fortë. POlicia është në vendngjarje dhe po heton rastin. ...
BalkanWeb | 19-Apr-2019 16:02
KORÇË Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Koritë të Korçës. Shoferi i motorit ka ndërruar jetë nga përplasja e fortë. POlicia është në vendngjarje dhe po heton rastin. ...

Aksident në Rrugën e Kombit, pesë të plagosur
Një aksident ka ndodhur në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 të plagosur, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë.
Shenja | 19-Apr-2019 16:40
Një aksident ka ndodhur në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 të plagosur, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë.

Aksident në aksin Milot-Rrëshen, plagosen 5 persona
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në aksin Milot-Rrëshen ku për pasojë janë plagosur 5 persona, dy prej të cilëve ndodhen në gjendje të rëndë. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, duke lënë ...
Dritare | 19-Apr-2019 16:35
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në aksin Milot-Rrëshen ku për pasojë janë plagosur 5 persona, dy prej të cilëve ndodhen në gjendje të rëndë. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, duke lënë ...

Aksident në aksin Milot-Rrëshen, 5 të plagosur, 2 në gjendje të rëndë
Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin Milot- Rrëshen, pranë urës së Zogut. Nga të dhënat e para mësohet se si pasojë e përplasjes së dy fuoristradave kanë mbetur të palgosur 5 persona, ...
Lapsi | 19-Apr-2019 16:31
Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin Milot- Rrëshen, pranë urës së Zogut. Nga të dhënat e para mësohet se si pasojë e përplasjes së dy fuoristradave kanë mbetur të palgosur 5 persona, ...

Një i vdekur pas një aksidenti në Korçë
Një person ka vdekur pas një aksidenti në qytetin e Korçës. Aksidenti ndodhi në fshatin Koritë, ku ka humbur jetën drejtuesi i motorit, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur, shkruan lapsi.al, transmeton ...
Klan Kosova | 19-Apr-2019 16:35
Një person ka vdekur pas një aksidenti në qytetin e Korçës. Aksidenti ndodhi në fshatin Koritë, ku ka humbur jetën drejtuesi i motorit, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur, shkruan lapsi.al, transmeton ...

Aksident në Korçë, humb jetën drejtuesi i motorit
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e kësaj të premtje në Korçë. Informacionet paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Podgorie, ku si pasojë ka humbur jetën ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 16:13
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e kësaj të premtje në Korçë. Informacionet paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Podgorie, ku si pasojë ka humbur jetën ...

Aksident në Milot/ Pesë të plagosur, dy prej tyre në gjendje të rëndë
Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Rrëshen–Milot, ku janë përplasur dy makina. Dy mjetet tip ‘Fuoristradë’ janë përplasur pranë urës së Zogut në Milot, ku mësohet se kanë mbetur të plagosur ...
Politiko | 19-Apr-2019 16:35
Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Rrëshen–Milot, ku janë përplasur dy makina. Dy mjetet tip ‘Fuoristradë’ janë përplasur pranë urës së Zogut në Milot, ku mësohet se kanë mbetur të plagosur ...

Pesë persona të lënduar nga aksidenti në ‘Rrugën e Kombit’, dy në gjendje të rëndë
Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin Milot- Rrëshen, pranë urës së Zogut. Nga të dhënat e para mësohet se si pasojë e përplasjes së dy fuoristradave kanë mbetur të palgosur 5 persona, ...
Zeri | 19-Apr-2019 16:32
Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin Milot- Rrëshen, pranë urës së Zogut. Nga të dhënat e para mësohet se si pasojë e përplasjes së dy fuoristradave kanë mbetur të palgosur 5 persona, ...

Milot/ Përplasen dy makina, 5 të plagosur, 2 rëndë
Një aksident i rende rrugor ka ndodhur pak minuta me pare në aksin rrugor Rrëshen–Milot. Në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku dy prej tyre ndodhen në gjendje të rëndë. ...
Java News | 19-Apr-2019 16:32
Një aksident i rende rrugor ka ndodhur pak minuta me pare në aksin rrugor Rrëshen–Milot. Në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku dy prej tyre ndodhen në gjendje të rëndë. ...

Korçë/ Aksident fatal, humb jetën drejtuesi i motorit
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mesditën e së premtes në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Koritë, ku ka humbur jetën drejtuesi i motorit, identiteti i të cilit nuk bëhet ...
Telegraf | 19-Apr-2019 16:09
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mesditën e së premtes në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Koritë, ku ka humbur jetën drejtuesi i motorit, identiteti i të cilit nuk bëhet ...

Dy makina përplasen rëndë në Rrugën e Kombit, 5 persona të plagosur… dy në gjendje të rëndë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Rrëshen- Rubik, në rrugën e Kombit. Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve mes tyre, 5 persona kanë mbetur të plagosur. Mësohet se dy prej tyre janë në gjendje të rëndë ...
Gazeta Express | 19-Apr-2019 16:31
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Rrëshen- Rubik, në rrugën e Kombit. Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve mes tyre, 5 persona kanë mbetur të plagosur. Mësohet se dy prej tyre janë në gjendje të rëndë ...

Pesë persona të lënduar nga aksidenti në ‘Rrugën e Kombit’, dy në gjendje të rëndë
Nga të dhënat e para mësohet se si pasojë e përplasjes së dy fuoristradave kanë mbetur të palgosur 5 persona, ndërsa 2 prej tyre ndodhen në gjendje të rëndë. Dyshohet se shkak për aksidentit është bërë parakalimi i ...
Lajminet | 19-Apr-2019 16:25
Nga të dhënat e para mësohet se si pasojë e përplasjes së dy fuoristradave kanë mbetur të palgosur 5 persona, ndërsa 2 prej tyre ndodhen në gjendje të rëndë. Dyshohet se shkak për aksidentit është bërë parakalimi i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved