ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 08:56

Detaje për humbjen 20 orësh të çiftit nga Belgjika në Llogara (Video)

Detaje për humbjen 20 orësh të çiftit nga Belgjika në Llogara (Video)
Policia e Shqipërisë në Vlorë, ka dhënë detaje lidhur me dy turistët nga Belgjika të cilët u deklaruan të humbur qysh prej pasdites së të enjtes në Llogara. Bëhet me dije, rreth orës 15:30 të së enjtes, dy turistë të ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 15:58
Policia e Shqipërisë në Vlorë, ka dhënë detaje lidhur me dy turistët nga Belgjika të cilët u deklaruan të humbur qysh prej pasdites së të enjtes në Llogara. Bëhet me dije, rreth orës 15:30 të së enjtes, dy turistë të ...

Humbën në malin e Llogarasë, Gjenden turistët belgë
Merr fund ankthi, dy turistët belg gjenden shëndosh e mirë. Lajmi është dhënë nga Prefekti i Vlorës, Flamur Mamaj. ‘Lidhur me situatën për gjetjen e dy turistëve Belg të humbur në malin sipër Iliazit, prej ditës së ...
Telegraf | 19-Apr-2019 11:26
Merr fund ankthi, dy turistët belg gjenden shëndosh e mirë. Lajmi është dhënë nga Prefekti i Vlorës, Flamur Mamaj. ‘Lidhur me situatën për gjetjen e dy turistëve Belg të humbur në malin sipër Iliazit, prej ditës së ...

Turistët belgë humbasin 20 orë në zonat e thella të Himarës (Video)
Një çift turistësh belgë kishin humbur prej 20 orësh në një zonë të thellë të Himarës pasi kërkonin të eksploronin turizmin malor. Ata njoftuan policinë rreth orës 15:30 të enjtes, duke kërkuar ndihmë. Rreth 15 forca ...
TV Klan | 19-Apr-2019 13:12
Një çift turistësh belgë kishin humbur prej 20 orësh në një zonë të thellë të Himarës pasi kërkonin të eksploronin turizmin malor. Ata njoftuan policinë rreth orës 15:30 të enjtes, duke kërkuar ndihmë. Rreth 15 forca ...

Detaje për humbjen 20 orësh të çiftit nga Belgjika në Llogara (Video)
Policia e Shqipërisë në Vlorë, ka dhënë detaje lidhur me dy turistët nga Belgjika të cilët u deklaruan të humbur qysh prej pasdites së të enjtes në Llogara. Bëhet me dije, rreth orës 15:30 të së enjtes, dy turistë të ...
AlMaKos | 19-Apr-2019 16:10
Policia e Shqipërisë në Vlorë, ka dhënë detaje lidhur me dy turistët nga Belgjika të cilët u deklaruan të humbur qysh prej pasdites së të enjtes në Llogara. Bëhet me dije, rreth orës 15:30 të së enjtes, dy turistë të ...

(VIDEO) Gjendjen nga policia dy turistët e humbur në Llogara
Policia e Himarës u erdhi në ndihmë dy turistëve të huaj të cilët kishin humbur në një zonë të thellë të Himarës. Dy turistë belgë kishin telefonuar policinë dje rreth orës 15:30 për ndihmë pasi kishin humbur në një ...
Lapsi | 19-Apr-2019 12:33
Policia e Himarës u erdhi në ndihmë dy turistëve të huaj të cilët kishin humbur në një zonë të thellë të Himarës. Dy turistë belgë kishin telefonuar policinë dje rreth orës 15:30 për ndihmë pasi kishin humbur në një ...

Policia: 20 ore operacion per gjetjen e turisteve qe humben rrugen
Policia njofton se ka zhvilluar nje operacion, i cili zgjati 20 ore, per gjetjen e 2 turisteve te cilet kishin ngaterruar rrugen pergjate eksplorimit te natyres ne zonen e Himares. KOMUNIKATA: “ Policia e Himarës u ...
Saranda Web | 19-Apr-2019 14:55
Policia njofton se ka zhvilluar nje operacion, i cili zgjati 20 ore, per gjetjen e 2 turisteve te cilet kishin ngaterruar rrugen pergjate eksplorimit te natyres ne zonen e Himares. KOMUNIKATA: “ Policia e Himarës u ...

Policia gjen turistët belgë – Kishin humbur në një zonë të thellë të Himarës
Policia e Shtetit ka njoftuar se ditën e sotme, rreth orës 15:30, dy turistë të huaj belgë (çift) kanë telefonuar Sallën Operative Vlorë dhe kanë kërkuar ndihmë se kishin humbur në një zonë të thellë malore të Himarës. ...
ScanTv | 19-Apr-2019 14:50
Policia e Shtetit ka njoftuar se ditën e sotme, rreth orës 15:30, dy turistë të huaj belgë (çift) kanë telefonuar Sallën Operative Vlorë dhe kanë kërkuar ndihmë se kishin humbur në një zonë të thellë malore të Himarës. ...

Alarmuan policinë, gjenden mbi Vuno turistët belgë
Një çift turistësh nga Belgjika vunë në “alarm” policinë e Himarës, pasi u raportua zhdukja e tyre që prej mesditës së të enjtes, teksa kishin dalë për shëtitje maleve të zonës.
Top Channel | 19-Apr-2019 10:48
Një çift turistësh nga Belgjika vunë në “alarm” policinë e Himarës, pasi u raportua zhdukja e tyre që prej mesditës së të enjtes, teksa kishin dalë për shëtitje maleve të zonës.

Kjo është gjendja e çiftit belg që kishte humbur në Himarë
Pas 20 orë kërkimesh intensive, Policia në Vlorë ka gjetur çiftin belg në majë të një mali midis fshatrave Vranisht dhe Iljaz të Himarës. Dje, rreth orës 15:30, dy turistët e huaj kishin telefonuar Sallën Operative ...
InFokusi | 19-Apr-2019 14:21
Pas 20 orë kërkimesh intensive, Policia në Vlorë ka gjetur çiftin belg në majë të një mali midis fshatrave Vranisht dhe Iljaz të Himarës. Dje, rreth orës 15:30, dy turistët e huaj kishin telefonuar Sallën Operative ...

Gjendet çifti belg që kishte humbur në Himarë
Pas 20 orë kërkimesh intensive, Policia në Vlorë ka gjetur çiftin belg në majë të një mali midis fshatrave Vranisht dhe Iljaz të Himarës.
Kosova Press | 19-Apr-2019 14:15
Pas 20 orë kërkimesh intensive, Policia në Vlorë ka gjetur çiftin belg në majë të një mali midis fshatrave Vranisht dhe Iljaz të Himarës.

Ky është çifti i turistëve belgë që u “zhdukën” në Llogara. Policia: Ku i gjetëm pas 20 orë kërkimesh
Pas shume ore kerkimesh jane gjetur dy turistet belge, qe kishin humbur pa gjurme, qe prej mbremes se djeshme mes Llogarase dhe Dhermiut. Sipas policse, lokalizimi i tyre ka qenë tepër i vështirë pasi kushtet e këtij ...
Gazeta Express | 19-Apr-2019 13:41
Pas shume ore kerkimesh jane gjetur dy turistet belge, qe kishin humbur pa gjurme, qe prej mbremes se djeshme mes Llogarase dhe Dhermiut. Sipas policse, lokalizimi i tyre ka qenë tepër i vështirë pasi kushtet e këtij ...

VIDEO/ Ku e gjeti policia çiftin i turistëve belgë që u “zhdukën” në Llogara
Pas shume ore kerkimesh jane gjetur dy turistet belge, qe kishin humbur pa gjurme, qe prej mbremes se djeshme mes Llogarase dhe Dhermiut. Sipas policse, lokalizimi i tyre ka qenë tepër i vështirë pasi kushtet e këtij ...
Java News | 19-Apr-2019 12:53
Pas shume ore kerkimesh jane gjetur dy turistet belge, qe kishin humbur pa gjurme, qe prej mbremes se djeshme mes Llogarase dhe Dhermiut. Sipas policse, lokalizimi i tyre ka qenë tepër i vështirë pasi kushtet e këtij ...

Himarë, “zhduket” çifti nga Belgjika, policia në kërkim
Policia në Shqipëri është vënë në kërkim të një çifti turistësh nga Belgjika, që ka humbur gjurmët prej mbrëmjes së të enjtes në zonën malore përreth Bashkisë së Himarës. Çifti me moshë rreth 35 vjeç kanë dalë për ...
Televizioni Koha | 19-Apr-2019 12:48
Policia në Shqipëri është vënë në kërkim të një çifti turistësh nga Belgjika, që ka humbur gjurmët prej mbrëmjes së të enjtes në zonën malore përreth Bashkisë së Himarës. Çifti me moshë rreth 35 vjeç kanë dalë për ...

Gjendet çifti i turistëve belg në Himarë
Gjendet çifti i turistëve nga Belgjika që kishte humbur kontaktet mbrëmjen e së enjtes në malet e Llogarasë në Vlorë. Policia e Shqipërisë ka konfirmuar se turistët janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe tashmë janë ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 11:19
Gjendet çifti i turistëve nga Belgjika që kishte humbur kontaktet mbrëmjen e së enjtes në malet e Llogarasë në Vlorë. Policia e Shqipërisë ka konfirmuar se turistët janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe tashmë janë ...

Gjenden turistët belg, kamping në mal!
Merr fund ankthi, dy turistët belg gjenden shëndosh e mirë. Lajmi është dhënë nga Prefekti i Vlorës, Flamur Mamaj.
Kosova Press | 19-Apr-2019 11:57
Merr fund ankthi, dy turistët belg gjenden shëndosh e mirë. Lajmi është dhënë nga Prefekti i Vlorës, Flamur Mamaj.

Gjendet çifti i turistëve belg në Himarë
Gjendet çifti i turistëvebelge që kishte humbur kontaktet mbrëmjen e së enjtes në malet e Llogarasë në Vlorë. Policia ka konfirmuar se turistët janë në gjendje të mirë shëndetsore dhe tashmë janë duke bërë kamping në ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 11:01
Gjendet çifti i turistëvebelge që kishte humbur kontaktet mbrëmjen e së enjtes në malet e Llogarasë në Vlorë. Policia ka konfirmuar se turistët janë në gjendje të mirë shëndetsore dhe tashmë janë duke bërë kamping në ...

Policia gjen çiftin belg të zhdukur në Vlorë
Një çift turistësh nga Belgjika vunë në “alarm” policinë e Himarës, pasi u raportua zhdukja e tyre që prej mesditës së të enjtes, teksa kishin dalë për shëtitje maleve të zonës. Pas kërkimeve të shumta përgjatë të ...
TetovaSot | 19-Apr-2019 11:57
Një çift turistësh nga Belgjika vunë në “alarm” policinë e Himarës, pasi u raportua zhdukja e tyre që prej mesditës së të enjtes, teksa kishin dalë për shëtitje maleve të zonës. Pas kërkimeve të shumta përgjatë të ...

Gjendet dy turistët e humbur belgë, në Vuno të Himarës
Një çift belg kishin humbur gjurmët që prej mbrëmjes së djeshme në Himarë, duke bërë që forcat e policisë të angazhoheshin për t’i kërkuar. Pas kërkimeve të policisë, dy turistët belgë janë gjetur në gjendje të mirë ...
Dritare | 19-Apr-2019 11:52
Një çift belg kishin humbur gjurmët që prej mbrëmjes së djeshme në Himarë, duke bërë që forcat e policisë të angazhoheshin për t’i kërkuar. Pas kërkimeve të policisë, dy turistët belgë janë gjetur në gjendje të mirë ...

Gjendet çifti i turistëve belg në Himarë
Gjendet çifti i turistëve nga Belgjika që kishte humbur kontaktet mbrëmjen e së enjtes në malet e Llogarasë në Vlorë. Policia e Shqipërisë ka konfirmuar se turistët janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe tashmë janë ...
EkonomiaOnline | 19-Apr-2019 11:38
Gjendet çifti i turistëve nga Belgjika që kishte humbur kontaktet mbrëmjen e së enjtes në malet e Llogarasë në Vlorë. Policia e Shqipërisë ka konfirmuar se turistët janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe tashmë janë ...

Zhduken dy turistë belg në Himarë, policia vijon kërkimet
Policia e Vlorës vijon kërkimet për gjetjen e dy turistëve belge të humbur. Turistët që prej mbrëmjes së të enjtes kanë humbur kontaktet midis malit te Llogorasë dhe Dhërmiut në fshatin Iliaz. Informacionet bëjnë me ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 10:37
Policia e Vlorës vijon kërkimet për gjetjen e dy turistëve belge të humbur. Turistët që prej mbrëmjes së të enjtes kanë humbur kontaktet midis malit te Llogorasë dhe Dhërmiut në fshatin Iliaz. Informacionet bëjnë me ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved