ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 09:16

Emrat e 5 të plagosurve nga aksidenti i rëndë në Milot-Rrëshen

Emrat e 5 të plagosurve nga aksidenti i rëndë në Milot-Rrëshen
Policia dha informacionet e para në lidhje me aksidentin e rëndë që ndodhi pasditen e kësaj të premteje në Rrugën e Kombit duke publikuar edhe identitetet e të plagosurve. Sipas uniformave blu, ngjarja ka ndodhur ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 17:59
Policia dha informacionet e para në lidhje me aksidentin e rëndë që ndodhi pasditen e kësaj të premteje në Rrugën e Kombit duke publikuar edhe identitetet e të plagosurve. Sipas uniformave blu, ngjarja ka ndodhur ...

Identifikohet viktima në Korçë, motori u përplas me murin
Një aksident automobilistik me pasojë vdekje është regjistruar të premten pasdite në afërsi të fshatit Podgorie të zonës së Korçës. Policia njoftoi se në afërsi të fshatit Podgorie, shtetasi Gëzim Koro nga fshati ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 17:47
Një aksident automobilistik me pasojë vdekje është regjistruar të premten pasdite në afërsi të fshatit Podgorie të zonës së Korçës. Policia njoftoi se në afërsi të fshatit Podgorie, shtetasi Gëzim Koro nga fshati ...

Përplasen dy makina në Milot-Rrëshen, 5 të plagosur, 2 rëndë
MILOT Një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugor Milot-Rrëshen. “BalkanWeb” ka mësuar se në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku ...
BalkanWeb | 19-Apr-2019 16:33
MILOT Një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugor Milot-Rrëshen. “BalkanWeb” ka mësuar se në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku ...

Një i vdekur dhe 5 të plagosur në 2 aksidente (Video)
Një i vdekur dhe 5 të plagosur është bilanci i 2 aksidenteve të ndodhura këtë të premte në Maliq e Milot. Të dy aksidentet ndodhën pas mesditës. Drejtuesi i një motori gjeti vdekjen në Maliq pasi humbi kontrollin e ...
TV Klan | 19-Apr-2019 17:36
Një i vdekur dhe 5 të plagosur është bilanci i 2 aksidenteve të ndodhura këtë të premte në Maliq e Milot. Të dy aksidentet ndodhën pas mesditës. Drejtuesi i një motori gjeti vdekjen në Maliq pasi humbi kontrollin e ...

Nga dy aksidente, një person humb jetën. 5 mbeten të plagosur
Një person ka humbur jetën dhe pesë të tjerë kanë mbetur të plagosur në dy aksidente që ndodhen në Maliq dhe Milot.Ngjarja e para u regjistrua gjatë mesditës në afërsi të fshatit Podgorie. Mësohet se një person qe po ...
ABCNews | 19-Apr-2019 17:03
Një person ka humbur jetën dhe pesë të tjerë kanë mbetur të plagosur në dy aksidente që ndodhen në Maliq dhe Milot.Ngjarja e para u regjistrua gjatë mesditës në afërsi të fshatit Podgorie. Mësohet se një person qe po ...

Përplasen dy makina në Milot, 5 të plagosur, 2 rëndë
Një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugor Rrëshen–Milot. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku dy prej tyre ndodhen ...
Telegraf | 19-Apr-2019 16:31
Një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugor Rrëshen–Milot. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku dy prej tyre ndodhen ...

Aksident në Korçë, humb jetën një person
Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e aksidentit të ndodhur ditën e sotme në afërsi të fshatit Podgorie në Korçë. Mësohet se, 51 vjeçari me iniciale G.K, banues në fshatin Sheqeras, teksa drejtonte motorin ka dalën ...
Gazeta Dita | 19-Apr-2019 18:04
Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e aksidentit të ndodhur ditën e sotme në afërsi të fshatit Podgorie në Korçë. Mësohet se, 51 vjeçari me iniciale G.K, banues në fshatin Sheqeras, teksa drejtonte motorin ka dalën ...

Aksidenti me motor, kush është 60-vjeçari që humbi jetën në Korçë
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mesditën e së premtes në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Podgorie, ku ka humbur jetën drejtuesi i motorit, Gëzim Koro, nga fshati Sheqeras. ...
Lajmi i Fundit | 19-Apr-2019 18:04
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mesditën e së premtes në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Podgorie, ku ka humbur jetën drejtuesi i motorit, Gëzim Koro, nga fshati Sheqeras. ...

Shqipëri, një i vdekur dhe pesë të plagosur nga dy aksidente
Një i vdekur dhe 5 të plagosur është bilanci i 2 aksidenteve të ndodhura këtë të premte në Maliq e Milot. Të dy aksidentet ndodhën pas mesditës. Drejtuesi i një motori gjeti vdekjen në Maliq pasi humbi kontrollin e ...
Klan Kosova | 19-Apr-2019 17:56
Një i vdekur dhe 5 të plagosur është bilanci i 2 aksidenteve të ndodhura këtë të premte në Maliq e Milot. Të dy aksidentet ndodhën pas mesditës. Drejtuesi i një motori gjeti vdekjen në Maliq pasi humbi kontrollin e ...

Përplasen makinat në rrugën e Kombit, pesë persona të plagosur
Pesë persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në rrugën e Kombit. Informacionet bëjnë me dije se dy Fuoristrada janë përplasur me njëra tjetrën për shkak te nje parakalimi të gabuar. Ngjarja ka ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 16:24
Pesë persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në rrugën e Kombit. Informacionet bëjnë me dije se dy Fuoristrada janë përplasur me njëra tjetrën për shkak te nje parakalimi të gabuar. Ngjarja ka ...

FOTO/ Aksident i rëndë në aksin Milot-Rrëshen, plagosen 5 persona, 2 në gjendje të rëndë
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Milot-Rrëshen, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur pesë persona. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa dy nga personat e ...
Gazeta55 | 19-Apr-2019 17:03
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Milot-Rrëshen, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur pesë persona. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa dy nga personat e ...

Humb kontrollin e motorit, vdes shtetasi në fshatin Podgorie
Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Podgorie. Policia njofton se një shtetas ende i paidentifikuar, duke drejtuar një mjet tip motor (pa targa), dyshohet se ka humbur kontrollin, duke u rrëzuar në rrugë ku për ...
Top Channel | 19-Apr-2019 16:13
Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Podgorie. Policia njofton se një shtetas ende i paidentifikuar, duke drejtuar një mjet tip motor (pa targa), dyshohet se ka humbur kontrollin, duke u rrëzuar në rrugë ku për ...

Aksident në rrugën e Kombit, 5 të plagosur
Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 persona të plagosur, 2 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.
Gazeta Observer | 19-Apr-2019 16:52
Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 persona të plagosur, 2 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.

Aksident në rrugën e Kombit, 5 të plagosur
Një aksident ka ndodhur në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 të plagosur, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë, njofton tch. /Indeksonline/
Indeks Online | 19-Apr-2019 16:48
Një aksident ka ndodhur në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 të plagosur, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë, njofton tch. /Indeksonline/

Korçë, motori del nga rruga, vdes shoferi (Emri)
KORÇË Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Koritë të Korçës. Shoferi i motorit ka ndërruar jetë nga përplasja e fortë. POlicia është në vendngjarje dhe po heton rastin. ...
BalkanWeb | 19-Apr-2019 16:02
KORÇË Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Koritë të Korçës. Shoferi i motorit ka ndërruar jetë nga përplasja e fortë. POlicia është në vendngjarje dhe po heton rastin. ...

Aksident në Rrugën e Kombit, pesë të plagosur
Një aksident ka ndodhur në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 të plagosur, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë.
Shenja | 19-Apr-2019 16:40
Një aksident ka ndodhur në aksin Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit. Sipas informacioneve të para raportohet për 5 të plagosur, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë.

Aksident në aksin Milot-Rrëshen, plagosen 5 persona
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në aksin Milot-Rrëshen ku për pasojë janë plagosur 5 persona, dy prej të cilëve ndodhen në gjendje të rëndë. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, duke lënë ...
Dritare | 19-Apr-2019 16:35
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në aksin Milot-Rrëshen ku për pasojë janë plagosur 5 persona, dy prej të cilëve ndodhen në gjendje të rëndë. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, duke lënë ...

Aksident në aksin Milot-Rrëshen, 5 të plagosur, 2 në gjendje të rëndë
Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin Milot- Rrëshen, pranë urës së Zogut. Nga të dhënat e para mësohet se si pasojë e përplasjes së dy fuoristradave kanë mbetur të palgosur 5 persona, ...
Lapsi | 19-Apr-2019 16:31
Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin Milot- Rrëshen, pranë urës së Zogut. Nga të dhënat e para mësohet se si pasojë e përplasjes së dy fuoristradave kanë mbetur të palgosur 5 persona, ...

Një i vdekur pas një aksidenti në Korçë
Një person ka vdekur pas një aksidenti në qytetin e Korçës. Aksidenti ndodhi në fshatin Koritë, ku ka humbur jetën drejtuesi i motorit, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur, shkruan lapsi.al, transmeton ...
Klan Kosova | 19-Apr-2019 16:35
Një person ka vdekur pas një aksidenti në qytetin e Korçës. Aksidenti ndodhi në fshatin Koritë, ku ka humbur jetën drejtuesi i motorit, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur, shkruan lapsi.al, transmeton ...

Aksident në Korçë, humb jetën drejtuesi i motorit
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e kësaj të premtje në Korçë. Informacionet paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Podgorie, ku si pasojë ka humbur jetën ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 16:13
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e kësaj të premtje në Korçë. Informacionet paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Podgorie, ku si pasojë ka humbur jetën ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved