ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 06:28

Ronaldinho i jep shpresa Man Unitedit para përballjes me Barcelonën

Ronaldinho i jep shpresa Man Unitedit para përballjes me Barcelonën
Ronaldinho ka paralajmëruar Barcelonën para përballjes në “Camp Nou” me Manchester Unitedin. Ai beson se dy skuadrat kanë shanse të mira për të kaluar në gjysmëfinale të Champions League, kuptohet favorit numër një janë ...
Gazeta Express | 16-Apr-2019 00:03
Ronaldinho ka paralajmëruar Barcelonën para përballjes në “Camp Nou” me Manchester Unitedin. Ai beson se dy skuadrat kanë shanse të mira për të kaluar në gjysmëfinale të Champions League, kuptohet favorit numër një janë ...

'Perla' e Bleros - harron Leo Messin, thotë se Dembele do ta vendosë ndeshjen e nesërme
Barcelona dhe Manchester Unitedi do ta zhvillojnë nesër çerekfinalen e dytë të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë në Mançester mbaroi 0:1 për Barcelonën, shkruan Zëri. Ndërkaq, këngëtari kosovar, Blero, i njohur si ...
Zeri | 15-Apr-2019 23:59
Barcelona dhe Manchester Unitedi do ta zhvillojnë nesër çerekfinalen e dytë të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë në Mançester mbaroi 0:1 për Barcelonën, shkruan Zëri. Ndërkaq, këngëtari kosovar, Blero, i njohur si ...

Ronaldinho paralajmëron Barçën për ndeshjen kthyese ndaj Man Utd
Ronaldinho Gaucho e ka paralajmëruar Barcelonën para ndeshjes kthyese ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e ka fituar ndeshjani parë 1 me 0 ndaj Manchester United, gjersa nesër (e marte), do ta ...
Medial | 15-Apr-2019 22:43
Ronaldinho Gaucho e ka paralajmëruar Barcelonën para ndeshjes kthyese ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e ka fituar ndeshjani parë 1 me 0 ndaj Manchester United, gjersa nesër (e marte), do ta ...

Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd
Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd Barcelona e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e fitoi ...
Medial | 15-Apr-2019 22:43
Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd Barcelona e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e fitoi ...

Ronaldinho paralajmëron Barçën për ndeshjen kthyese ndaj Man Utd
Barcelona e ka fituar ndeshjani parë 1 me 0 ndaj Manchester United, gjersa nesër (e marte), do ta zhvillojnë ndeshjen e dytë çerekfinale. Ish-lojtari i skuadrës katalonase, Ronaldinho, ka thënë se ata duhet të kenë ...
Lajminet | 15-Apr-2019 22:08
Barcelona e ka fituar ndeshjani parë 1 me 0 ndaj Manchester United, gjersa nesër (e marte), do ta zhvillojnë ndeshjen e dytë çerekfinale. Ish-lojtari i skuadrës katalonase, Ronaldinho, ka thënë se ata duhet të kenë ...

Barça heq dorë nga Coutinho, zëvendësuesi i tij kushton 100 mln euro
Philippe Coutinho nuk bën më pjesë në planet e Barcelonës, që ka piketuar edhe zëvendësuesin e tij. Sipas të përditshmes britanike “Daily Mirror”, skuadra blaugrana është gati të paguajë 100 milionë euro për të marrë ...
Koha.mk | 15-Apr-2019 22:07
Philippe Coutinho nuk bën më pjesë në planet e Barcelonës, që ka piketuar edhe zëvendësuesin e tij. Sipas të përditshmes britanike “Daily Mirror”, skuadra blaugrana është gati të paguajë 100 milionë euro për të marrë ...

Ronaldinho paralajmëron Barçën për ndeshjen kthyese ndaj Man Utd
Ronaldinho Gaucho e ka paralajmëruar Barcelonën para ndeshjes kthyese ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e ka fituar ndeshjani parë 1 me 0 ndaj Manchester United, gjersa nesër (e marte), do ta ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 22:04
Ronaldinho Gaucho e ka paralajmëruar Barcelonën para ndeshjes kthyese ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e ka fituar ndeshjani parë 1 me 0 ndaj Manchester United, gjersa nesër (e marte), do ta ...

Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd
Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd Barcelona e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e fitoi ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 21:32
Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd Barcelona e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e fitoi ...

Ronaldinho paralajmëron Barçën
Ronaldinho, një ish-lojtar i Barcelonës shprehet se fitorja 1-0 që skuadra katalanase arriti në ndeshjen e parë çerekfinale të Champions League ndaj Manchester United në “Old Trafford” është një rezultat pozitiv. ...
Koha.mk | 15-Apr-2019 21:24
Ronaldinho, një ish-lojtar i Barcelonës shprehet se fitorja 1-0 që skuadra katalanase arriti në ndeshjen e parë çerekfinale të Champions League ndaj Manchester United në “Old Trafford” është një rezultat pozitiv. ...

Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd
Barcelona e fitoi ndeshjen e parë çerekfinale në Old Trafford, me rezultat, 0:1, gjersa do të ketë një punë më të lehtë në ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Ernesto Valverde ka ftuar 18 ...
Lajminet | 15-Apr-2019 21:21
Barcelona e fitoi ndeshjen e parë çerekfinale në Old Trafford, me rezultat, 0:1, gjersa do të ketë një punë më të lehtë në ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Ernesto Valverde ka ftuar 18 ...

Barcelona kërkon yllin e “Djajve të Kuq” për Koutinjon
Filipe Koutinjo është gati të largohet nga Nou Kamp, pasi drejtuesi e skuadrës katalonase kanë filluar të mendojnë për zëvëndësimin e tij. Sipas “Daily Mirror”, Barcelona është gati të paguajë 100 milionë euro për ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 20:43
Filipe Koutinjo është gati të largohet nga Nou Kamp, pasi drejtuesi e skuadrës katalonase kanë filluar të mendojnë për zëvëndësimin e tij. Sipas “Daily Mirror”, Barcelona është gati të paguajë 100 milionë euro për ...

“S’më intereson nëse shënojmë në minutën e 93-të, jemi të përgatitur për kohën shtesë”
Alexis Sanchez dhe Nemanja Matic kanë lënë anash lëndimet dhe janë të gatshëm për lojë. Ata kanë udhëtuar së bashku me skuadrën për ndeshjen e nesërme me Barcelonën. Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 20:25
Alexis Sanchez dhe Nemanja Matic kanë lënë anash lëndimet dhe janë të gatshëm për lojë. Ata kanë udhëtuar së bashku me skuadrën për ndeshjen e nesërme me Barcelonën. Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ...

Valverde i frikësohet Unitedit
Barcelona pret në “Camp Nou” Manchester United për ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Champions League, teksa ndeshja e parë në Angli përfundoi 1-0 për skuadrën spanjolle. Për këtë sfidë foli para medieve trajneri ...
Koha.mk | 15-Apr-2019 20:25
Barcelona pret në “Camp Nou” Manchester United për ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Champions League, teksa ndeshja e parë në Angli përfundoi 1-0 për skuadrën spanjolle. Për këtë sfidë foli para medieve trajneri ...

Nora Istrefi do t’iu lë pa gjumë me këtë foto!
Alexis Sanchez dhe Nemanja Matic kanë lënë anash lëndimet dhe janë të gatshëm për lojë. Ata kanë udhëtuar së bashku me skuadrën për ndeshjen e nesërme me Barcelonën. Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 20:24
Alexis Sanchez dhe Nemanja Matic kanë lënë anash lëndimet dhe janë të gatshëm për lojë. Ata kanë udhëtuar së bashku me skuadrën për ndeshjen e nesërme me Barcelonën. Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ...

Prognoza interesante e Ronaldinhos për duelin Barcelona - Man United
Futbollisti legjendar i Brazilit, Ronaldinho, ka zbuluar se si Manchester Unitedi mund ta eliminojë Barcelonën në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, shkruajnë mediat e huaja, përcjell zeri.info. “Si po luan tash ...
Zeri | 15-Apr-2019 20:20
Futbollisti legjendar i Brazilit, Ronaldinho, ka zbuluar se si Manchester Unitedi mund ta eliminojë Barcelonën në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, shkruajnë mediat e huaja, përcjell zeri.info. “Si po luan tash ...

“Ndeshja me PSG na ndihmon, do tentojmë edhe në ‘Camp Now'”
Ole Gunnar Solskjaer, trajneri i Manchester United, foli para medieve në prag të ndeshjes së kthimit me Barcelonën, e vlefshme për çerekfinalet e Champions League. Në ndeshjen e parë United u mund me rezultatin 1-0 në ...
Koha.mk | 15-Apr-2019 20:17
Ole Gunnar Solskjaer, trajneri i Manchester United, foli para medieve në prag të ndeshjes së kthimit me Barcelonën, e vlefshme për çerekfinalet e Champions League. Në ndeshjen e parë United u mund me rezultatin 1-0 në ...

“S’më intereson nëse shënojmë në minutën e 93-të, jemi të përgatitur për kohën shtesë”
Alexis Sanchez dhe Nemanja Matic kanë lënë anash lëndimet dhe janë të gatshëm për lojë. Ata kanë udhëtuar së bashku me skuadrën për ndeshjen e nesërme me Barcelonën. Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 19:49
Alexis Sanchez dhe Nemanja Matic kanë lënë anash lëndimet dhe janë të gatshëm për lojë. Ata kanë udhëtuar së bashku me skuadrën për ndeshjen e nesërme me Barcelonën. Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ...

Valverde: Nuk i trembemi “Mançesterit”
Trajneri i ekipit të “Barcelonës”, Ernesto Valverde gjatë një konference për mediet u shpreh se nuk është duke menduar për dështimet në sezonet e kaluara të Ligës së Kampionëve. Pasi ka arritur të fitojë kompeticionin ...
Java News | 15-Apr-2019 19:42
Trajneri i ekipit të “Barcelonës”, Ernesto Valverde gjatë një konference për mediet u shpreh se nuk është duke menduar për dështimet në sezonet e kaluara të Ligës së Kampionëve. Pasi ka arritur të fitojë kompeticionin ...

Messi dhe Dembele të gatshëm kundër “Mançesterit”
Kapiteni i “Barcelonës”, Lionel Messi e ka rimarrë plotësisht veten pas goditjes që pësoi në fytyrë dhe është në gjendje të luajë në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve kundër “Mançester Junajtid” ...
Lexo | 15-Apr-2019 18:14
Kapiteni i “Barcelonës”, Lionel Messi e ka rimarrë plotësisht veten pas goditjes që pësoi në fytyrë dhe është në gjendje të luajë në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve kundër “Mançester Junajtid” ...

Messi dhe Dembele, të gatshëm kundër “Mançesterit”
Kapiteni i “Barcelonës”, Lionel Messi e ka rimarrë plotësisht veten pas goditjes që pësoi në fytyrë dhe është në gjendje të luajë në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve kundër “Mançester Junajtid” ...
Java News | 15-Apr-2019 18:09
Kapiteni i “Barcelonës”, Lionel Messi e ka rimarrë plotësisht veten pas goditjes që pësoi në fytyrë dhe është në gjendje të luajë në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve kundër “Mançester Junajtid” ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved