ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 06:08

Motit për ditën e martë, 16 prill 2019!

Motit për ditën e martë, 16 prill 2019!
Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbeten deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pasditja sjellë shtim të vranësirave në të gjithë vendin. Më të dukshme paraqiten në ekstremin verior dhe përgjatë kufirit Lindor duke ...
VizionPlus | 16-Apr-2019 07:55
Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbeten deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pasditja sjellë shtim të vranësirave në të gjithë vendin. Më të dukshme paraqiten në ekstremin verior dhe përgjatë kufirit Lindor duke ...

VIDEO/ A ka shpresa për diell? Sinoptikania: Si do mbyllet prilli
TIRANË Me sa duket diellin do ta kemi me kursim këtë prill. Ndryshe nga marsi që na solli temperatura të larta, gati për plazh, prilli do të vazhdojë me reshje dhe lagështirë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 11:34
TIRANË Me sa duket diellin do ta kemi me kursim këtë prill. Ndryshe nga marsi që na solli temperatura të larta, gati për plazh, prilli do të vazhdojë me reshje dhe lagështirë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje ...

Moti sot në Shqipëri
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për të martën në Shqipëri parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësira në zhvillim kryesisht në orët e mesditës. Parashikohet që reshjet e shiut do të bëhen prezente në ...
Telegrafi | 16-Apr-2019 08:15
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për të martën në Shqipëri parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësira në zhvillim kryesisht në orët e mesditës. Parashikohet që reshjet e shiut do të bëhen prezente në ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. ...
Telegrafi | 16-Apr-2019 08:03
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. ...

Sot mot i vranët dhe me diell
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Telegrafi | 16-Apr-2019 07:36
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. ...
Arbresh | 16-Apr-2019 08:19
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. ...

Moti sot me vranësira dhe i ndryshueshëm
Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje ...
Alsat-M | 26-Mar-2019 08:24
Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje ...

Sot mot i ndryshueshëm, këto janë temperaturat
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Gazeta Observer | 16-Apr-2019 08:11
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Mot 'jostabil' sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Zeri | 16-Apr-2019 08:11
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Sot mot i vranët dhe me diell
Instituti Hidrometeorologjik njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë celsius, ndërsa ...
Aktuale.MK | 16-Apr-2019 08:03
Instituti Hidrometeorologjik njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë celsius, ndërsa ...

Reshje shiu? Ja parashikimi i motit për sot 15 prill 2019
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...
Telegraf | 15-Apr-2019 09:11
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...

Si do të jetë moti sot, e martë 16 prill 2019
Moti për sot do të dominohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare deri në mesditë. Pasditja dhe nata sjellin shtim të vranësirave në të gjithë vendin, më të dukshme paraqiten në ekstremin verior dhe përgjatë kufirit ...
Dritare | 16-Apr-2019 08:03
Moti për sot do të dominohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare deri në mesditë. Pasditja dhe nata sjellin shtim të vranësirave në të gjithë vendin, më të dukshme paraqiten në ekstremin verior dhe përgjatë kufirit ...

Sot mot i vranët dhe me diell
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
AlMaKos | 16-Apr-2019 07:48
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Moti sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Arbresh | 16-Apr-2019 07:47
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Java nis me shi, çfarë do të ndodhë me motin këto ditë
Dita e sotme karakterizohet nga moti i lagësht dhe reshje shiu në pothuajse të gjithë territorin e vendit. Sipas IGJEUM, temperatura maksimale do të shënohet në zonat e ulëta, 18 gradë celsius, ndërsa minimalja në zonat ...
Lapsi | 15-Apr-2019 11:52
Dita e sotme karakterizohet nga moti i lagësht dhe reshje shiu në pothuajse të gjithë territorin e vendit. Sipas IGJEUM, temperatura maksimale do të shënohet në zonat e ulëta, 18 gradë celsius, ndërsa minimalja në zonat ...

Nga dielli në shi, ky është parashikimi i motit për sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Lajminet | 16-Apr-2019 07:43
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Moti sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
InFokusi | 16-Apr-2019 07:40
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Moti vazhdon të befasojë, shi dhe diell sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Gazeta Express | 16-Apr-2019 07:36
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Moti sot në Shqipëri
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësira në zhvillim kryesisht në orët e mesditës.
Kosova Press | 16-Apr-2019 07:32
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësira në zhvillim kryesisht në orët e mesditës.

Sot mot i ndryshueshëm, këto janë temperaturat
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Indeks Online | 16-Apr-2019 07:32
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved