ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:19

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. ...
Arbresh | 16-Apr-2019 08:19
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. ...

Moti sot me vranësira dhe i ndryshueshëm
Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje ...
Alsat-M | 16-Apr-2019 08:15
Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje ...

Moti sot në Shqipëri
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për të martën në Shqipëri parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësira në zhvillim kryesisht në orët e mesditës. Parashikohet që reshjet e shiut do të bëhen prezente në ...
Telegrafi | 16-Apr-2019 08:15
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për të martën në Shqipëri parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësira në zhvillim kryesisht në orët e mesditës. Parashikohet që reshjet e shiut do të bëhen prezente në ...

Sot mot i ndryshueshëm, këto janë temperaturat
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Gazeta Observer | 16-Apr-2019 08:11
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Mot 'jostabil' sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Zeri | 16-Apr-2019 08:11
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. ...
Telegrafi | 16-Apr-2019 08:03
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor. ...

Motit për ditën e martë, 16 prill 2019!
Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbeten deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pasditja sjellë shtim të vranësirave në të gjithë vendin. Më të dukshme paraqiten në ekstremin verior dhe përgjatë kufirit Lindor duke ...
VizionPlus | 16-Apr-2019 07:55
Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbeten deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pasditja sjellë shtim të vranësirave në të gjithë vendin. Më të dukshme paraqiten në ekstremin verior dhe përgjatë kufirit Lindor duke ...

Sot mot i vranët dhe me diell
Instituti Hidrometeorologjik njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë celsius, ndërsa ...
Aktuale.MK | 16-Apr-2019 08:03
Instituti Hidrometeorologjik njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë celsius, ndërsa ...

Si do të jetë moti sot, e martë 16 prill 2019
Moti për sot do të dominohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare deri në mesditë. Pasditja dhe nata sjellin shtim të vranësirave në të gjithë vendin, më të dukshme paraqiten në ekstremin verior dhe përgjatë kufirit ...
Dritare | 16-Apr-2019 08:03
Moti për sot do të dominohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare deri në mesditë. Pasditja dhe nata sjellin shtim të vranësirave në të gjithë vendin, më të dukshme paraqiten në ekstremin verior dhe përgjatë kufirit ...

VIDEO/ A ka shpresa për diell? Sinoptikania: Si do mbyllet prilli
TIRANË Me sa duket diellin do ta kemi me kursim këtë prill. Ndryshe nga marsi që na solli temperatura të larta, gati për plazh, prilli do të vazhdojë me reshje dhe lagështirë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 11:34
TIRANË Me sa duket diellin do ta kemi me kursim këtë prill. Ndryshe nga marsi që na solli temperatura të larta, gati për plazh, prilli do të vazhdojë me reshje dhe lagështirë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje ...

Sot mot i vranët dhe me diell
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
AlMaKos | 16-Apr-2019 07:48
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Sot mot i vranët dhe me diell
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Telegrafi | 16-Apr-2019 07:36
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Moti sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Arbresh | 16-Apr-2019 07:47
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Nga dielli në shi, ky është parashikimi i motit për sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Lajminet | 16-Apr-2019 07:43
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Reshje shiu? Ja parashikimi i motit për sot 15 prill 2019
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...
Telegraf | 15-Apr-2019 09:11
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...

Moti sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
InFokusi | 16-Apr-2019 07:40
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Moti vazhdon të befasojë, shi dhe diell sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Gazeta Express | 16-Apr-2019 07:36
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

Moti për ditën e hënë, 15 prill 2018!
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në Qëndër dhe Juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 07:47
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në Qëndër dhe Juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...

Çmendet moti/ Ja çfarë ndodh me kohën ditët në vijim
Gjatë orëve të pasdites reshjet e shiut do të pushtojnë pjesën më të madhe të territorit. Por ekspertët parashikojnë që në disa, sidomos në zonat malore, këto reshje të jenë në formë shtrëngatash më kohëzgjatje të ...
Telegraf | 14-Apr-2019 17:28
Gjatë orëve të pasdites reshjet e shiut do të pushtojnë pjesën më të madhe të territorit. Por ekspertët parashikojnë që në disa, sidomos në zonat malore, këto reshje të jenë në formë shtrëngatash më kohëzgjatje të ...

Moti sot në Shqipëri
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësira në zhvillim kryesisht në orët e mesditës.
Kosova Press | 16-Apr-2019 07:32
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësira në zhvillim kryesisht në orët e mesditës.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved