ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 06:49

Publikohet video e shkurtër e këngës së Era dhe Nora Istrefit

Publikohet video e shkurtër e këngës së Era dhe Nora Istrefit
Era dhe Nora Istrefi tashmë duket se kanë finalizuar projektin e ri muzikor. Motrat Istrefi tash e sa kohë janë duke punuar në këngën e re, e cila pritet të publikohet ditën e premte. “Nuk e di”, titullohet videokënga e ...
Telegrafi | 16-Apr-2019 08:03
Era dhe Nora Istrefi tashmë duket se kanë finalizuar projektin e ri muzikor. Motrat Istrefi tash e sa kohë janë duke punuar në këngën e re, e cila pritet të publikohet ditën e premte. “Nuk e di”, titullohet videokënga e ...

Elita Rudi tregon se si ia ka vënë flakën shtëpisë kur ka qenë e vogël
Moderatorja e njohur Elita Rudi mbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” prej ku ka rrëfyer përpara fëmijëve të panelit se kur ka qenë e vogël i ka vënë flakën shtëpisë, ose më saktë, ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 22:57
Moderatorja e njohur Elita Rudi mbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” prej ku ka rrëfyer përpara fëmijëve të panelit se kur ka qenë e vogël i ka vënë flakën shtëpisë, ose më saktë, ...

Gjiko thotë se po rikthehet më i fortë se kurrë
Reperi shqiptar javët e fundit u bë për herë të parë baba pas lindjes së djalit, Zërit. Bëhet fjalë për këngëtarin Asdren Gjikolli, i cili njihet më mirë se Gjiko, ku kanë kurorëzuar romancën me martesë me Elita Rudin. ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 20:04
Reperi shqiptar javët e fundit u bë për herë të parë baba pas lindjes së djalit, Zërit. Bëhet fjalë për këngëtarin Asdren Gjikolli, i cili njihet më mirë se Gjiko, ku kanë kurorëzuar romancën me martesë me Elita Rudin. ...

Publikohet videoja e rrallë e rrëqebullit të Ballkanit në Pukë (Video)
Kamerat kurth kanë filmuar rrëqebullin e Ballkanit në Malin e Munellës. Këto pamje të rralla janë realizuar në rajonin Pukë-Mirditë, nga Qendra e Ruajtjes dhe e Mbrojtjes së Mjedisit Natyror në Shqipëri, PPNEA. Në këto ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 18:59
Kamerat kurth kanë filmuar rrëqebullin e Ballkanit në Malin e Munellës. Këto pamje të rralla janë realizuar në rajonin Pukë-Mirditë, nga Qendra e Ruajtjes dhe e Mbrojtjes së Mjedisit Natyror në Shqipëri, PPNEA. Në këto ...

Bebe Rexha flet për herë të parë për sëmundjen e saj
Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ditën e sotme përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka rrëfyer publikisht se vuan nga një sëmundje e rëndë mendore që quhet çrregullim bipolar. Për ata që nuk ...
Gazeta Express | 16-Apr-2019 08:19
Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ditën e sotme përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka rrëfyer publikisht se vuan nga një sëmundje e rëndë mendore që quhet çrregullim bipolar. Për ata që nuk ...

Përveç Jonida Maliqit, edhe një shqiptare performon në skenën e Eurovision (FOTO)
Përveç Jonida Maliqit e cila do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në Eurovision me këngën “Ktheju Tokës”, edhe një tjetër shqiptare do të ngjitet në këtë skenë të madhe edhe pse jo për të konkurruar. Bëhet fjalë për ...
Prive | 16-Apr-2019 08:19
Përveç Jonida Maliqit e cila do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në Eurovision me këngën “Ktheju Tokës”, edhe një tjetër shqiptare do të ngjitet në këtë skenë të madhe edhe pse jo për të konkurruar. Bëhet fjalë për ...

Michelle Obama për katedralen Notre Dame: Madhështia e saj më ndaloi frymën
Ish-Zonja e Parë e Shtetit Amerikan, Michelle Obama, ka reaguar pas zjarrit që ka kapluar katedralen e Notre Dame. Obama hyri në rrjete sociale për të postuar një fotografi me familjen, gjatë një kohe kur ata e vizituan ...
Klan Kosova | 16-Apr-2019 08:07
Ish-Zonja e Parë e Shtetit Amerikan, Michelle Obama, ka reaguar pas zjarrit që ka kapluar katedralen e Notre Dame. Obama hyri në rrjete sociale për të postuar një fotografi me familjen, gjatë një kohe kur ata e vizituan ...

Rita Ora jep disa detaje rreth videokëngës së re
Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtare. Bukuroshja ka treguar përmes rrjeteve sociale se së shpejti do të sjell projektin muzikor para fansave. Rita Ora ka dhënë disa detaje ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 17:01
Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtare. Bukuroshja ka treguar përmes rrjeteve sociale se së shpejti do të sjell projektin muzikor para fansave. Rita Ora ka dhënë disa detaje ...

Kjo është shqiptarja që do të këndojë në finalen e “Eurovision”
Eleni Foureira është këngëtarja me prejardhje shqiptare që do të performojë në finalen e “Eurovision”, shkruan . Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale, ku u shpreh e lumtur për këtë fakt. ...
Lajminet | 16-Apr-2019 07:59
Eleni Foureira është këngëtarja me prejardhje shqiptare që do të performojë në finalen e “Eurovision”, shkruan . Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale, ku u shpreh e lumtur për këtë fakt. ...

Publikohet pak nga projekti i motrave Istrefi
Era dhe Nora Istrefi së shpejti do të vijnë me këngën “Nuk e di”. Dy këngëtaret e njohur shqiptare, Era dhe Nora së shpejti do të publikojnë bashkëpunimin e tyre, të cilin e kanë paralajmëruar muaj më parë. “Nuk e di” ...
Gazeta Express | 16-Apr-2019 07:55
Era dhe Nora Istrefi së shpejti do të vijnë me këngën “Nuk e di”. Dy këngëtaret e njohur shqiptare, Era dhe Nora së shpejti do të publikojnë bashkëpunimin e tyre, të cilin e kanë paralajmëruar muaj më parë. “Nuk e di” ...

Bella Thorne ndahet nga i dashuri (FOTO)
Bella Thorne dhe I dashuri I saj Mod Sun, janë ndarë, transmeton Klan Kosova. Aktorja 21 vjeçare hyri në Instagram për të ndarë lajmin me ndjekësit e saj. Bella postoi një selfie dhe shkroi: “Unë gjithmonë do të të dua. ...
Klan Kosova | 16-Apr-2019 07:20
Bella Thorne dhe I dashuri I saj Mod Sun, janë ndarë, transmeton Klan Kosova. Aktorja 21 vjeçare hyri në Instagram për të ndarë lajmin me ndjekësit e saj. Bella postoi një selfie dhe shkroi: “Unë gjithmonë do të të dua. ...

Publikohet pak nga projekti i motrave Istrefi (video)
Era dhe Nora do të vijnë me “Nuk e di” Dy këngëtaret e njohur shqiptare, Era dhe Nora Istrefi së shpejti do të publikojnë bashkëpunimin e tyre, të cilin e kanë paralajmëruar muaj më parë. “Nuk e di” titullohet projekti ...
Aktuale.MK | 16-Apr-2019 00:47
Era dhe Nora do të vijnë me “Nuk e di” Dy këngëtaret e njohur shqiptare, Era dhe Nora Istrefi së shpejti do të publikojnë bashkëpunimin e tyre, të cilin e kanë paralajmëruar muaj më parë. “Nuk e di” titullohet projekti ...

Marina dhe Geti sonte kanë një dhimbje
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se sonte kanë një dhimbje Djegia e katedralës Notre Dame në Paris duket se ka lënë gjurmë dhimbje edhe për shumë artistë shqiptarë. Të fundit që kanë reaguar për djegien e Notre ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 23:47
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se sonte kanë një dhimbje Djegia e katedralës Notre Dame në Paris duket se ka lënë gjurmë dhimbje edhe për shumë artistë shqiptarë. Të fundit që kanë reaguar për djegien e Notre ...

Marina dhe Geti sonte kanë një dhimbje
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se sonte kanë një dhimbje Djegia e katedralës Notre Dame në Paris duket se ka lënë gjurmë dhimbje edhe për shumë artistë shqiptarë. Të fundit që kanë reaguar për djegien e Notre ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 23:39
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se sonte kanë një dhimbje Djegia e katedralës Notre Dame në Paris duket se ka lënë gjurmë dhimbje edhe për shumë artistë shqiptarë. Të fundit që kanë reaguar për djegien e Notre ...

Rrëfehet Elita Rudi, si ia dha flakën dhomës së saj
Elita Rudi tregon një nga momentet më të vështira. Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ishte së fundmi e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, shkruan lajmi.net. Ajo, gjatë intervistës ku ka folur rreth karrierës, jetës private ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 23:27
Elita Rudi tregon një nga momentet më të vështira. Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ishte së fundmi e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, shkruan lajmi.net. Ajo, gjatë intervistës ku ka folur rreth karrierës, jetës private ...

Rrëfehet Elita Rudi, si ia dha flakën dhomës së saj
Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ishte së fundmi e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, shkruan . Ajo, gjatë intervistës ku ka folur rreth karrierës, jetës private dhe amësisë, mirëpo e ka treguar edhe një detaj se si ia ka ...
Lajminet | 15-Apr-2019 23:09
Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ishte së fundmi e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, shkruan . Ajo, gjatë intervistës ku ka folur rreth karrierës, jetës private dhe amësisë, mirëpo e ka treguar edhe një detaj se si ia ka ...

Performanca e Jonida Maliqit në ndejën e Eurovisionit në Londër
Në kuadër të e performancave para netëve të Eurovisionit, Jonida Maliqi e ka interpretuar në Londër këngën e saj përfaqësuese, “Ktheju tokës”. Këngëtarja është mirëpritur nga publiku londinez gjatë interpretimit të saj ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 14:50
Në kuadër të e performancave para netëve të Eurovisionit, Jonida Maliqi e ka interpretuar në Londër këngën e saj përfaqësuese, “Ktheju tokës”. Këngëtarja është mirëpritur nga publiku londinez gjatë interpretimit të saj ...

Memli Krasniqi ‘n’kokërr t’ shpinës’ priti sezonin e tetë të serialit Game of Thrones
Elita Rudi ishte sonte e ftuar në emisionin “ Në kurthin e Piter Pan ” ku fëmijët i bënë pyetje nga me të ndryshmet asaj, shkruan Gazeta Blic. Mirëpo, në fund të emisionit ishte Gjiko ai që surprizoi Elitën. Reperi i ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 22:54
Elita Rudi ishte sonte e ftuar në emisionin “ Në kurthin e Piter Pan ” ku fëmijët i bënë pyetje nga me të ndryshmet asaj, shkruan Gazeta Blic. Mirëpo, në fund të emisionit ishte Gjiko ai që surprizoi Elitën. Reperi i ...

Madonna së shpejti me album të ri
Madonna është gati të rikthehet me album të ri i cili do të titulluar “Madame X”, shkruan . Ishte vetë këngëtarja ajo e cila e bëri këtë të ditur nëpërmjet një postimi të fundit në llogarinë e saj në Instagram mirëpo ...
Lajminet | 15-Apr-2019 22:47
Madonna është gati të rikthehet me album të ri i cili do të titulluar “Madame X”, shkruan . Ishte vetë këngëtarja ajo e cila e bëri këtë të ditur nëpërmjet një postimi të fundit në llogarinë e saj në Instagram mirëpo ...

A dëshironi dekore me figura të Games of Thrones? (FOTO)
Game of Thrones është shfaqja më popullore e këtyre katër viteve të tyre. Vendet e vjetra dhe sendet e përdorura në ëktë seria kanë filluar që të përdoren edhe në përditshmërinë e fansave, njofton Klan Kosova. Dhe nuk ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 22:46
Game of Thrones është shfaqja më popullore e këtyre katër viteve të tyre. Vendet e vjetra dhe sendet e përdorura në ëktë seria kanë filluar që të përdoren edhe në përditshmërinë e fansave, njofton Klan Kosova. Dhe nuk ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved