ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:08

Ajaks – Juve, si do ndalet Ronaldo? Ja çfarë thotë trajneri i holandezëve

Ajaks – Juve, si do ndalet Ronaldo? Ja çfarë thotë trajneri i holandezëve
Ajaksi sonte do ta zhvillojë ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Jueventusit. Ndeshja e parë në Holandë ishte mbyllur me barazimin 1:1, teksa sonte në Torino këto dy skuadra do të diskutojnë emrin e ...
InfoSport.mk | 16-Apr-2019 08:12
Ajaksi sonte do ta zhvillojë ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Jueventusit. Ndeshja e parë në Holandë ishte mbyllur me barazimin 1:1, teksa sonte në Torino këto dy skuadra do të diskutojnë emrin e ...

Ajaksi merr një lajm të mirë para ndeshjes sonte me Juventusin
Skuadra holandeze e Ajaksit ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes kthyese ndaj Juventusit në kuadër të ndeshjeve çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë mes tyre e zhvilluar në Amsterdam ishte mbyllur me ...
InfoSport.mk | 16-Apr-2019 07:43
Skuadra holandeze e Ajaksit ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes kthyese ndaj Juventusit në kuadër të ndeshjeve çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë mes tyre e zhvilluar në Amsterdam ishte mbyllur me ...

De Jong kthehet në kohë për Juventusin, përfshihet në listën e Ten Hag
Skuadra e Ajax Amsterdam ka mësuar një lajm shumë të mirë në prag të ndeshjes së kthimit ndaj Juventus. Skuadra nga Amsterdami do të udhëtojë drejt Torinos, për ta luajtur ndeshjen e dytë çerekfinale, në kuadër të Ligës ...
Medial | 16-Apr-2019 06:03
Skuadra e Ajax Amsterdam ka mësuar një lajm shumë të mirë në prag të ndeshjes së kthimit ndaj Juventus. Skuadra nga Amsterdami do të udhëtojë drejt Torinos, për ta luajtur ndeshjen e dytë çerekfinale, në kuadër të Ligës ...

Përleshje masive para ndeshjes mes Juventusit dhe Ajaxit - ka të arrestuar
Policia italiane ka arrestuar 54 tifozë të Ajaxit para çerekfinales së Ligës së Kampionëve me Juventusin, pasi atyre i janë gjetur armë. Në një njoftim nga autoritetet është konfirmuar se 54 tifozë kanë bartur mjete të ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 22:54
Policia italiane ka arrestuar 54 tifozë të Ajaxit para çerekfinales së Ligës së Kampionëve me Juventusin, pasi atyre i janë gjetur armë. Në një njoftim nga autoritetet është konfirmuar se 54 tifozë kanë bartur mjete të ...

Përleshje masive para ndeshjes mes Juventusit dhe Ajaxit - ka të arrestuar
Policia italiane ka arrestuar 54 tifozë të Ajaxit para çerekfinales së Ligës së Kampionëve me Juventusin, pasi atyre i janë gjetur armë. Në një njoftim nga autoritetet është konfirmuar se 54 tifozë kanë bartur mjete të ...
Zeri | 15-Apr-2019 22:46
Policia italiane ka arrestuar 54 tifozë të Ajaxit para çerekfinales së Ligës së Kampionëve me Juventusin, pasi atyre i janë gjetur armë. Në një njoftim nga autoritetet është konfirmuar se 54 tifozë kanë bartur mjete të ...

Ky është plani i Ajaxit për ta ndalur Ronaldon
Ajaxi do ta zhvillojë nesër (e marte) ndeshje e dytë ndaj Juevtnusit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ajax dhe Juventus barazuan në ndeshjen e parë 1 me 1 në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, gjersa nesh ...
Medial | 15-Apr-2019 22:43
Ajaxi do ta zhvillojë nesër (e marte) ndeshje e dytë ndaj Juevtnusit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ajax dhe Juventus barazuan në ndeshjen e parë 1 me 1 në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, gjersa nesh ...

Ky është plani i Ajaxit për ta ndalur Ronaldon
Ajaxi do ta zhvillojë nesër (e marte) ndeshje e dytë ndaj Juevtnusit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ajax dhe Juventus barazuan në ndeshjen e parë 1 me 1 në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, gjersa nesh ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 22:32
Ajaxi do ta zhvillojë nesër (e marte) ndeshje e dytë ndaj Juevtnusit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ajax dhe Juventus barazuan në ndeshjen e parë 1 me 1 në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, gjersa nesh ...

Juventusi publikon listën e lojtarëve, ja mungesat përballë Ajaxit
Juventusi ka publikuar listën e lojtarëve për duelin e kthimit kundër Ajaxit në Champions League. Mario Mandzukic nuk ka arritur të jetë gati, ndërsa te Juventusi do të mungojnë edhe Girgio Chiellini dhe Martin Cacerez ...
Telegraf | 15-Apr-2019 21:28
Juventusi ka publikuar listën e lojtarëve për duelin e kthimit kundër Ajaxit në Champions League. Mario Mandzukic nuk ka arritur të jetë gati, ndërsa te Juventusi do të mungojnë edhe Girgio Chiellini dhe Martin Cacerez ...

Ky është plani i Ajaxit për ta ndalur Ronaldon
Ajax dhe Juventus barazuan në ndeshjen e parë 1 me 1 në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, gjersa nesh do të mësohet gjysmëfinalisti. Trajneri i skuadrës holandeze, Erik ten Hag, ka thënë se ata nuk kanë një ...
Lajminet | 15-Apr-2019 22:20
Ajax dhe Juventus barazuan në ndeshjen e parë 1 me 1 në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, gjersa nesh do të mësohet gjysmëfinalisti. Trajneri i skuadrës holandeze, Erik ten Hag, ka thënë se ata nuk kanë një ...

Lajm fenomenal për Ajaxin para ndeshjes me Juventusin
Ndeshja e parë në mes të Ajaxit dhe Juventusit kishte përfunduar 1 me 1, ndërsa nesër (e marte), do të mësohet se kush do të kalojë në gjysmëfinale. Skuadra holandeze ka marrë një lajm fantastik, pasi Frenkie de Jong ...
Lajminet | 15-Apr-2019 21:52
Ndeshja e parë në mes të Ajaxit dhe Juventusit kishte përfunduar 1 me 1, ndërsa nesër (e marte), do të mësohet se kush do të kalojë në gjysmëfinale. Skuadra holandeze ka marrë një lajm fantastik, pasi Frenkie de Jong ...

Lajm fenomenal për Ajaxin para ndeshjes me Juventusin
Ajax ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes kthyese ndaj Juventusit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë në mes të Ajaxit dhe Juventusit kishte përfunduar 1 me 1, ndërsa nesër (e marte), do të mësohet se ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 21:48
Ajax ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes kthyese ndaj Juventusit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë në mes të Ajaxit dhe Juventusit kishte përfunduar 1 me 1, ndërsa nesër (e marte), do të mësohet se ...

Optimizëm në shtëpinë e “Zonjës”, Allegri rikuperon pjesët!
Nuk ka kohë për të kthyer kokën pas, blofi kundër Spal nuk është një dramë, fundja titulli në Serie A është një çështje e mbyllur, e gjithë vëmendja e Juves është e përqendruar tek sfida kundër Ajax. Të martën në ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 15:55
Nuk ka kohë për të kthyer kokën pas, blofi kundër Spal nuk është një dramë, fundja titulli në Serie A është një çështje e mbyllur, e gjithë vëmendja e Juves është e përqendruar tek sfida kundër Ajax. Të martën në ...

Ajaks:“Asnjë plan special për Ronaldon është si çdo futbollist tjetër”
Erik ten Hag thotë se s’do të bëjë asnjë taktikë speciale për ta ndalur Ronaldon. Ekipi do të zbresë në Torino për të luajtur futboll ashtu siç bën ndaj çdo kundërshtari. Pas barazimit të shkëlqyer 1-1 ndaj Juventusit ...
Java News | 15-Apr-2019 21:37
Erik ten Hag thotë se s’do të bëjë asnjë taktikë speciale për ta ndalur Ronaldon. Ekipi do të zbresë në Torino për të luajtur futboll ashtu siç bën ndaj çdo kundërshtari. Pas barazimit të shkëlqyer 1-1 ndaj Juventusit ...

Allegri jep sinjale se Juventusi mund të luajë me disa ndryshime kundër Ajaxit
Në prag të Champions League, para ndeshjes Juventus – Ajax, ka folur trajneri i “Zonjës së Vjetër”, Massimiliano Allegri. Ai ka prezantuar ndeshjen që pritet të luhet në skenën më elitare të futbollit kontinental ditën ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 21:32
Në prag të Champions League, para ndeshjes Juventus – Ajax, ka folur trajneri i “Zonjës së Vjetër”, Massimiliano Allegri. Ai ka prezantuar ndeshjen që pritet të luhet në skenën më elitare të futbollit kontinental ditën ...

Juventusi publikon skuadrën për Ajaxin, mungon edhe Mandzukic
Mario Mandzukic dhe Giorgio Chiellini nuk do të jenë në skuadrën e Juventusit për përballjen me Ajaxin të martën në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë ishte mbyllur 1-1 në Amsterdam, ndërsa në Allianz Juventus Stadium, ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 20:17
Mario Mandzukic dhe Giorgio Chiellini nuk do të jenë në skuadrën e Juventusit për përballjen me Ajaxin të martën në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë ishte mbyllur 1-1 në Amsterdam, ndërsa në Allianz Juventus Stadium, ...

“S’kemi asnjë plan special për Ronaldon, do ta trajtojmë si çdo futbollist tjetër”
Erik ten Hag thotë se s’do të bëjë asnjë taktikë speciale për ta ndalur Ronaldon. Ekipi do të zbresë në Torino për të luajtur futboll ashtu siç bën ndaj çdo kundërshtari. Pas barazimit të shkëlqyer 1-1 ndaj Juventusit ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 21:20
Erik ten Hag thotë se s’do të bëjë asnjë taktikë speciale për ta ndalur Ronaldon. Ekipi do të zbresë në Torino për të luajtur futboll ashtu siç bën ndaj çdo kundërshtari. Pas barazimit të shkëlqyer 1-1 ndaj Juventusit ...

Chiellini do t’i mungojë Juventusit për ndeshjen me Ajaxin
Giorgio Chiellini pritet që të mungojë ndaj Ajaxit në ndeshjen e dytë të Ligës së Kampionëve, pasi sot nuk ka stërvitur me skuadër. Chiellini i bashkohet Mattia Perinit dhe Martin Caceresit, duke munguar në stërvitjen e ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 17:57
Giorgio Chiellini pritet që të mungojë ndaj Ajaxit në ndeshjen e dytë të Ligës së Kampionëve, pasi sot nuk ka stërvitur me skuadër. Chiellini i bashkohet Mattia Perinit dhe Martin Caceresit, duke munguar në stërvitjen e ...

Juventus publikon listën anti Ajax
Juventus dhe Ajax do ta zhvillojnë nesër (e marte) përballjen e dytë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë çerekfinale kishte përfunduar 1 me 1 në Holandë, gjersa nesër do të vendoset se kush do të kalojë në ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 21:17
Juventus dhe Ajax do ta zhvillojnë nesër (e marte) përballjen e dytë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë çerekfinale kishte përfunduar 1 me 1 në Holandë, gjersa nesër do të vendoset se kush do të kalojë në ...

Juventus publikon listën anti Ajax
Ndeshja e parë çerekfinale kishte përfunduar 1 me 1 në Holandë, gjersa nesër do të vendoset se kush do të kalojë në gjysmëfinale, Juventus apo Ajax. ‘Zonja e Vjetër ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për atë ...
Lajminet | 15-Apr-2019 21:10
Ndeshja e parë çerekfinale kishte përfunduar 1 me 1 në Holandë, gjersa nesër do të vendoset se kush do të kalojë në gjysmëfinale, Juventus apo Ajax. ‘Zonja e Vjetër ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për atë ...

Ravanelli tregon arsyen se pse Kean nuk duhet të luajë para Mandzukicit
Mediat italiane kanë shkruar sot se Mario Mandzukic do të përfundojë në stol kundër Ajaxit në ndeshjen e çerekfinales së Ligës së Kampionëve në Torino. Kampioni italian barazoi në ndeshjen e parë 1:1 me skuadrën ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 16:31
Mediat italiane kanë shkruar sot se Mario Mandzukic do të përfundojë në stol kundër Ajaxit në ndeshjen e çerekfinales së Ligës së Kampionëve në Torino. Kampioni italian barazoi në ndeshjen e parë 1:1 me skuadrën ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved