ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 06:28

VIDEO/ Reali ndalet sërish, Benzema e shpëton ndaj Leganesit

VIDEO/ Reali ndalet sërish, Benzema e shpëton ndaj Leganesit
Reali i Madridit është ndalur sërish në kampionat. Madrilenët kanë barazuar 1:1 në trasfertë përballë skuadrës së Leganesit. Kur mendohej se45 minutshi i pjesës së parë do të përfundonte në barazim pa gola, në skenë ...
BalkanWeb | 16-Apr-2019 00:00
Reali i Madridit është ndalur sërish në kampionat. Madrilenët kanë barazuar 1:1 në trasfertë përballë skuadrës së Leganesit. Kur mendohej se45 minutshi i pjesës së parë do të përfundonte në barazim pa gola, në skenë ...

Benzema shpëton Realin nga drama
mapo.al Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të të La Liga në Spanjë. Në përfundim të kësaj jave, ekipi Los Blancos, në kuotën e 61 ...
Mapo | 15-Apr-2019 23:06
mapo.al Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të të La Liga në Spanjë. Në përfundim të kësaj jave, ekipi Los Blancos, në kuotën e 61 ...

Zidane flet pas dështimit me Leaganesin: Me lojtarët që kemi, duhet të luajmë më mirë
Zinedine Zidane ishte i pakënaqur me barazimin në Butarque kundër Leganesit me rezultat 1:1. Por, francezi dëshironte të mbronte paraqitjen e lojtarëve të tij, megjithëse i vjen keq që ekipi vazhdon të garojë pa pasur ...
Telegrafi | 16-Apr-2019 08:03
Zinedine Zidane ishte i pakënaqur me barazimin në Butarque kundër Leganesit me rezultat 1:1. Por, francezi dëshironte të mbronte paraqitjen e lojtarëve të tij, megjithëse i vjen keq që ekipi vazhdon të garojë pa pasur ...

Leganes 1-1 Real Madrid: Notat e lojtarëve, më i miri në fushë ishte Benzema
Real Madridi nuk ka arritur të shënojë fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1. Tashmë kanë dal ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 23:23
Real Madridi nuk ka arritur të shënojë fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1. Tashmë kanë dal ...

47 goditje, asnjë gol! Atalanta thyen rekordin e hidhur në top pesë ligat evropiane
Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku Silva shënoi në minutën e 45’-të, raporton lajmi.net. Pjesa e dytë filloi më mirë për ...
GazetaBlic | 16-Apr-2019 08:23
Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku Silva shënoi në minutën e 45’-të, raporton lajmi.net. Pjesa e dytë filloi më mirë për ...

Presidenti i Barcelonës: Ky lojtar i yni është më i fortë se Neymar
Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”. Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de Butarque”. Vendasit po fitojnë 1-0 me një ...
GazetaBlic | 16-Apr-2019 08:07
Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”. Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de Butarque”. Vendasit po fitojnë 1-0 me një ...

Real Madrid nuk ka motivim. Vetëm barazim ndaj Leganesit
Në një sezon ku nuk ka më asnjë objektiv, Real Madrid nuk ka arritur më shumë sesa një barazim 1-1 në transfertë ndaj Leganesit. Ishin vendasit ata që kaluan të parët në avantazh me anë të Silva, në minutën e fundit të ...
InFokusi | 16-Apr-2019 07:13
Në një sezon ku nuk ka më asnjë objektiv, Real Madrid nuk ka arritur më shumë sesa një barazim 1-1 në transfertë ndaj Leganesit. Ishin vendasit ata që kaluan të parët në avantazh me anë të Silva, në minutën e fundit të ...

Leganes 1:1 Real Madrid, notat e lojtarëve
Leganes e ka befasuar Real Madridin në kuadër të La Liga-së. Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që mori notën 7.6, ...
Medial | 16-Apr-2019 06:03
Leganes e ka befasuar Real Madridin në kuadër të La Liga-së. Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që mori notën 7.6, ...

VIDEO/ Reali ndalet sërish, Benzema e shpëton ndaj Leganesit
Reali i Madridit është ndalur sërish në kampionat. Madrilenët kanë barazuar 1:1 në trasfertë përballë skuadrës së Leganesit. Kur mendohej se45 minutshi i pjesës së parë do të përfundonte në barazim pa gola, në skenë ...
Medial | 16-Apr-2019 06:03
Reali i Madridit është ndalur sërish në kampionat. Madrilenët kanë barazuar 1:1 në trasfertë përballë skuadrës së Leganesit. Kur mendohej se45 minutshi i pjesës së parë do të përfundonte në barazim pa gola, në skenë ...

Zidane – Courtois – Navas: Njëri do të largohet nga Real Madrid
Skuadra e Real Madrid do të ketë një dilemë shumë të vështirë në fund të këtij sezoni. Për fatin e mirë të skuadrës, në grupin e lojtarëve janë tre portierë me aftësi të shkëlqyera si Thibaut Courtois, Keylor Navas dhe ...
Medial | 16-Apr-2019 06:03
Skuadra e Real Madrid do të ketë një dilemë shumë të vështirë në fund të këtij sezoni. Për fatin e mirë të skuadrës, në grupin e lojtarëve janë tre portierë me aftësi të shkëlqyera si Thibaut Courtois, Keylor Navas dhe ...

Reali merr vetëm një barazim kundër Leganesit
Real Madridi nuk ka arritur të shënoj fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1. Pjesa e parë kaloi ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 22:57
Real Madridi nuk ka arritur të shënoj fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1. Pjesa e parë kaloi ...

Real Madrid dëshpëron ndaj Leganes (VIDEO)
Real Madrid është ndalur nga Leganes në javën e 32-të në La Liga. Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku Silva shënoi në minutën ...
TetovaSot | 16-Apr-2019 00:04
Real Madrid është ndalur nga Leganes në javën e 32-të në La Liga. Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku Silva shënoi në minutën ...

Vetëm Benzema nuk mjafton (VIDEO)
Real Madridi është ndalur në transfertën ndaj Leganes në ndeshjen e fundit të javës së 32-të në La Liga. “Mbretërit” barazuan 1:1, duke u ndalur në kuotën e 61 pikëve, duke theksuar edhe më shumë inferioritetin ndaj ...
InfoSport.mk | 15-Apr-2019 23:48
Real Madridi është ndalur në transfertën ndaj Leganes në ndeshjen e fundit të javës së 32-të në La Liga. “Mbretërit” barazuan 1:1, duke u ndalur në kuotën e 61 pikëve, duke theksuar edhe më shumë inferioritetin ndaj ...

Reali merr vetëm një barazim kundër Leganesit
Real Madridi nuk ka arritur të shënoj fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1. Pjesa e parë kaloi ...
E Dua Sportin | 15-Apr-2019 23:43
Real Madridi nuk ka arritur të shënoj fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1. Pjesa e parë kaloi ...

Leganes 1-1 Real Madrid: Notat e lojtarëve, më i miri në fushë ishte Benzema
Real Madridi nuk ka arritur të shënojë fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1. Tashmë kanë dal ...
E Dua Sportin | 15-Apr-2019 23:43
Real Madridi nuk ka arritur të shënojë fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1. Tashmë kanë dal ...

23:34 Ndalet Reali i Zinedine Zidane Real Madridi ka marrë vetëm një...
Real Madridi ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Leganes, duke barazuar 1-1. Real Madridi i Zinedine Zidane nuk ka arritur që të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Leganes, ndeshje e vlefshme për xhiron 32 në La ...
Kosova Sot | 15-Apr-2019 23:36
Real Madridi ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Leganes, duke barazuar 1-1. Real Madridi i Zinedine Zidane nuk ka arritur që të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Leganes, ndeshje e vlefshme për xhiron 32 në La ...

Leganes 1:1 Real Madrid, notat e lojtarëve
Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që mori notën 7.6, raporton . Poashtu lojtari më i dobi i ndeshjes i takoi Real ...
Lajminet | 15-Apr-2019 23:23
Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që mori notën 7.6, raporton . Poashtu lojtari më i dobi i ndeshjes i takoi Real ...

Leganes 1:1 Real Madrid, notat e lojtarëve
Leganes e ka befasuar Real Madridin në kuadër të La Liga-së. Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që mori notën 7.6, ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 23:17
Leganes e ka befasuar Real Madridin në kuadër të La Liga-së. Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që mori notën 7.6, ...

Zidane: I pamundur është zëvendësimi i Ronaldos te Reali
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane beson se nuk ka asnjë lojtar në botë që mund ta zëvendësojë mungesën e Cristiano Ronaldos në ekipin e Santiago Bernabeus. Portugezi e la Madridin verën e kaluar dhe u transferua ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 20:50
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane beson se nuk ka asnjë lojtar në botë që mund ta zëvendësojë mungesën e Cristiano Ronaldos në ekipin e Santiago Bernabeus. Portugezi e la Madridin verën e kaluar dhe u transferua ...

Benzema shpëton Realin nga turpi ndaj Leganesit
Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të të La Liga në Spanjë. Ishin pikërisht vendasit ata që kanë kaluar në avantazh vetëm pak moment ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 23:17
Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të të La Liga në Spanjë. Ishin pikërisht vendasit ata që kanë kaluar në avantazh vetëm pak moment ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved