ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:30

Mynyr Koni i kërkon ndihmë Presidentit

Mynyr Koni i kërkon ndihmë Presidentit
Mynyr Koni ka reaguar pasi u pezullua nga detyra e Rektorit të Universitetit të Tiranës nga ministrja Besa Shahini. Retori i UT thotë se e dinte një gjë të tillë pas gjithë atyre sulmeve të pashembullta që prej shumë ...
ABCNews | 15-Apr-2019 23:12
Mynyr Koni ka reaguar pasi u pezullua nga detyra e Rektorit të Universitetit të Tiranës nga ministrja Besa Shahini. Retori i UT thotë se e dinte një gjë të tillë pas gjithë atyre sulmeve të pashembullta që prej shumë ...

Rektori Mynyr Koni reagon pas pezullimit
Pas pezullimit nga posti i rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni ka reaguar duke hedhur poshtë të gjitha akuzat e ngritura nga Ministrja e Arsimit, Besa Shahini. Duke u ndalur tek mosfunksionimi i sistemit ...
TV Klan | 15-Apr-2019 23:05
Pas pezullimit nga posti i rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni ka reaguar duke hedhur poshtë të gjitha akuzat e ngritura nga Ministrja e Arsimit, Besa Shahini. Duke u ndalur tek mosfunksionimi i sistemit ...

LETRA/ Pezullimi si rektor i UT, Mynyr Koni kërkon ndihmën e Metës
Mynyr Koni reagon pasi u pezullua nga detyra e Rektorit të Universitetit të Tiranës. Ai thotë se një gjë të tillë e priste “pas gjithë atyre sulmeve të pashembullta që prej shumë kohësh, janë adresuar ndaj personit ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 22:12
Mynyr Koni reagon pasi u pezullua nga detyra e Rektorit të Universitetit të Tiranës. Ai thotë se një gjë të tillë e priste “pas gjithë atyre sulmeve të pashembullta që prej shumë kohësh, janë adresuar ndaj personit ...

Pezullimi si rektor, Koni “me sytë” nga Meta
Pasi u pezullua nga detyra e Rektorit të Universitetit të Tiranës ka reaguar Mynyr Koni. Ai thotë se një gjë të tillë e priste, ndërsa shton se para se të merrte këtë vendim, Shahini duhet minimalisht ta kishte pritur ...
Top Channel | 15-Apr-2019 22:00
Pasi u pezullua nga detyra e Rektorit të Universitetit të Tiranës ka reaguar Mynyr Koni. Ai thotë se një gjë të tillë e priste, ndërsa shton se para se të merrte këtë vendim, Shahini duhet minimalisht ta kishte pritur ...

Koni pezullohet me urdhër qeverie. Komandohet në detyrë Bernard Dosti
Mynyr Koni i mbijetoi dallges Shullazi ne vitin 2016! A thua ka mundesi ti mbijetoje edhe dallges Shahini? Rama eshte i prere me e fut ne PS edhe UT-ne!
Respublica | 15-Apr-2019 22:04
Mynyr Koni i mbijetoi dallges Shullazi ne vitin 2016! A thua ka mundesi ti mbijetoje edhe dallges Shahini? Rama eshte i prere me e fut ne PS edhe UT-ne!

LETRA/Pezullimi si rektor i UT, Mynyr Koni kërkon ndihmën e Metës
Mynyr Koni reagon pasi u pezullua nga detyra e Rektorit të Universitetit të Tiranës. Ai thotë se një gjë të tillë e priste “pas gjithë atyre sulmeve të pashembullta që prej shumë kohësh, janë adresuar ndaj personit ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 21:29
Mynyr Koni reagon pasi u pezullua nga detyra e Rektorit të Universitetit të Tiranës. Ai thotë se një gjë të tillë e priste “pas gjithë atyre sulmeve të pashembullta që prej shumë kohësh, janë adresuar ndaj personit ...

U pezullua nga ministrja, Mynyr Koni letër Metës: Kujdes, jo për mua, për UT!
Përmes një letre publike, rektori i pezulluar i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni kërkon nga Presidenti i vendit Ilir Meta që rastin e tij ta ketë kujdes kur ta trajtojë, pasi sipas Konit shkarkimi i tij është ...
Dritare | 15-Apr-2019 21:41
Përmes një letre publike, rektori i pezulluar i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni kërkon nga Presidenti i vendit Ilir Meta që rastin e tij ta ketë kujdes kur ta trajtojë, pasi sipas Konit shkarkimi i tij është ...

Mynyr Koni: E vërteta ime, për shkarkimin si rektor nga ministrja Besa Shahini dhe pse Ilir Meta s’duhet t’iu bindet atyre
Nga Mynyr Koni Ashtu sikurse e citova edhe në deklaratën time të shkurtër në rrjetin social në Facebook, pasi mësova nga media se Ministrja e Arsimit, kishte vendosur pezullimin tim nga detyra e Rektorit të ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 21:20
Nga Mynyr Koni Ashtu sikurse e citova edhe në deklaratën time të shkurtër në rrjetin social në Facebook, pasi mësova nga media se Ministrja e Arsimit, kishte vendosur pezullimin tim nga detyra e Rektorit të ...

Rektori Koni: Akuzat e ministres janë të pavërteta, nuk jemi takuar asnjëherë për problemet e universitetit
Rektori i Universitetit të Tiranës Mynyr Koni ka reaguar pas pezullimit të tij nga detyra, nga ministrja e Arsimit Besa Shahini. Në një intervistë në Ora News, Koni është shprehur se akuzat e paraqitura nga ministrja ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 21:37
Rektori i Universitetit të Tiranës Mynyr Koni ka reaguar pas pezullimit të tij nga detyra, nga ministrja e Arsimit Besa Shahini. Në një intervistë në Ora News, Koni është shprehur se akuzat e paraqitura nga ministrja ...

Pezullimi si rektor i UT, Koni kërkon ndihmën e Metës
Mynyr Koni reagon pasi u pezullua nga detyra e Rektorit të Universitetit të Tiranës. Ai thotë se një gjë të tillë e priste “pas gjithë atyre sulmeve të pashembullta që prej shumë kohësh, janë adresuar ndaj personit ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 21:37
Mynyr Koni reagon pasi u pezullua nga detyra e Rektorit të Universitetit të Tiranës. Ai thotë se një gjë të tillë e priste “pas gjithë atyre sulmeve të pashembullta që prej shumë kohësh, janë adresuar ndaj personit ...

Reagon rektori Koni: Shkarkimi pa bazë, i orkestruar nga vetë Rama
Në një reagim të gjatë rektori i pezulluar i Universitetit të Tiranës Mynyr Koni thotë se shkarkimi i tij është pa asnjë bazë. Ai u përgjigjet të gjitha kritikave të bëra nga ministrja e Arsimit, Besa Shahini ndërsa për ...
Lapsi | 15-Apr-2019 21:24
Në një reagim të gjatë rektori i pezulluar i Universitetit të Tiranës Mynyr Koni thotë se shkarkimi i tij është pa asnjë bazë. Ai u përgjigjet të gjitha kritikave të bëra nga ministrja e Arsimit, Besa Shahini ndërsa për ...

Pezullimi i Mynyr Konit, detyrat e Rektorit të UT i kalojnë Bernard Dostit
Një ditë më parë ministrja e Arsimit, Besa Shahini, vendosi pezullimin në detyrë të rektorit Mynyr Koni.
Top Channel | 15-Apr-2019 16:30
Një ditë më parë ministrja e Arsimit, Besa Shahini, vendosi pezullimin në detyrë të rektorit Mynyr Koni.

Komandimi i Rektorit, Boci: Autonomisë universitare iu vunë minat
TIRANË Sot ministrja e Arsimit ka komanduar si rektor të Universitetit të Tiranës Bernard Dostin. Komandimi i tij vjen pas pezullimit nga detyra të rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni. Menjëherë pas këtij ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 15:41
TIRANË Sot ministrja e Arsimit ka komanduar si rektor të Universitetit të Tiranës Bernard Dostin. Komandimi i tij vjen pas pezullimit nga detyra të rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni. Menjëherë pas këtij ...

Shkarkimi i Konit, PD akuza Ramës: Atë që nuk e bëri dot me Shullazin po e bën me …
Partia Demokratike ka reaguar përmes ish-deputetit Luçiano Boçi lidhur me pezullimin nga detyra e Rektorit të Mynyr Konit dhe komandimin në këtë funksion të zv.rektorit. Vendimi është marrë nga Besa Shahini, ministre e ...
Telegraf | 15-Apr-2019 19:06
Partia Demokratike ka reaguar përmes ish-deputetit Luçiano Boçi lidhur me pezullimin nga detyra e Rektorit të Mynyr Konit dhe komandimin në këtë funksion të zv.rektorit. Vendimi është marrë nga Besa Shahini, ministre e ...

MAS pezulloi Konin, Boçi: Shahini nën urdhrat e Ramës
TIRANE Ish-deputeti i PD, Luciano Boçi ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me pezullimin e rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni dhe komandimin në këtë detyrë të Bernard Dostit. Për demokratin ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 13:42
TIRANE Ish-deputeti i PD, Luciano Boçi ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me pezullimin e rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni dhe komandimin në këtë detyrë të Bernard Dostit. Për demokratin ...

Pezullimi i Konit, dekanët e UT ‘krah’ Shahinit: Vendim efiçent!
TIRANE Dy ditë pas pezullimit të Rektorit, Mynyr Koni, dhe lajmit për zëvendësimin e tij 4 dekanët e fakulteteve të Universitetit të Tiranës në një deklaratë për media vlerësojnë vendimin e ministres së Arsimit, Besa ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 13:15
TIRANE Dy ditë pas pezullimit të Rektorit, Mynyr Koni, dhe lajmit për zëvendësimin e tij 4 dekanët e fakulteteve të Universitetit të Tiranës në një deklaratë për media vlerësojnë vendimin e ministres së Arsimit, Besa ...

Pas pezullimit të Mynyr Konit, MAS komandon rektorin e ri të UT
TIRANE Dy ditë pas pezullimit të Rektorit të Universitetit të Tiranës, ministrja e Arsimit komandon edhe zëvendësuesin e tij. Burime për “ BalkanWeb ” bëjnë me dije se Besa Shahini në vend të tij komandon, Bernard ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 12:54
TIRANE Dy ditë pas pezullimit të Rektorit të Universitetit të Tiranës, ministrja e Arsimit komandon edhe zëvendësuesin e tij. Burime për “ BalkanWeb ” bëjnë me dije se Besa Shahini në vend të tij komandon, Bernard ...

Pezullimi i Konit, dekanët e UT “krah” ministres Shahini: Duhej bërë më parë
Dy ditë pas pezullimit të Rektorit, Mynyr Koni, dhe lajmit për zëvendësimin e tij 4 dekanët e fakulteteve të Universitetit të Tiranës në një deklaratë për media vlerësojnë vendimin e ministres së Arsimit, Besa Shahini. ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 13:57
Dy ditë pas pezullimit të Rektorit, Mynyr Koni, dhe lajmit për zëvendësimin e tij 4 dekanët e fakulteteve të Universitetit të Tiranës në një deklaratë për media vlerësojnë vendimin e ministres së Arsimit, Besa Shahini. ...

MAS pezulloi Mynyr Konin, PD: Cënon autonominë universitare
TIRANË Pas pezullimit nga detyra të Rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni nga Ministria e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, ka reaguar edhe Partia Demokratike. Sipas PD-së, ky veprim është tregues i qartë i ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 20:37
TIRANË Pas pezullimit nga detyra të Rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni nga Ministria e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, ka reaguar edhe Partia Demokratike. Sipas PD-së, ky veprim është tregues i qartë i ...

Pas pezullimit të Mynyr Konit, ky është rektori i ri i komanduar
Pas pezullimit nga detyra të rektorit Mynyr Koni nga ministrja e Arsimit Besa Shahini e cila kërkoi nga presidenti Ilir Meta shkarkimin e tij, është komanduar ditën e sotme zëvendësuesi i tij në detyrë. Ai është Bernard ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 12:53
Pas pezullimit nga detyra të rektorit Mynyr Koni nga ministrja e Arsimit Besa Shahini e cila kërkoi nga presidenti Ilir Meta shkarkimin e tij, është komanduar ditën e sotme zëvendësuesi i tij në detyrë. Ai është Bernard ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved