ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 13:58

Çfarë dinin Veseli e Haradinaj për fillimin e bombardimeve të NATO-s?

Çfarë dinin Veseli e Haradinaj për fillimin e bombardimeve të NATO-s?
Njëri ishte në Zonë e Pashtrikut e tjetri në atë të Dukagjinit, por Ramush Haradinaj e Kadri Veseli, që të dy si eprorë të UÇK-së tashmë e dinin se luftës së tyre do t’i vinte në ndihmë organizata më e fortë ushtarake ...
Telegrafi | 25-Mar-2019 00:01
Njëri ishte në Zonë e Pashtrikut e tjetri në atë të Dukagjinit, por Ramush Haradinaj e Kadri Veseli, që të dy si eprorë të UÇK-së tashmë e dinin se luftës së tyre do t’i vinte në ndihmë organizata më e fortë ushtarake ...

Thaçi, Haradinaj e Veseli shprehin mirënjohje për NATO-n dhe SHBA-në
Liderët e institucioneve të Kosovës kanë vlerësuar lartë kontributin e bashkësisë ndërkombëtare gjatë luftës në Kosovë, në 20 vjetorin e bombardimeve të NATO-s. Presidenti Thaçi, gjatë një fjalimi në manifestimin e 21 ...
GazetaTema | 24-Mar-2019 13:54
Liderët e institucioneve të Kosovës kanë vlerësuar lartë kontributin e bashkësisë ndërkombëtare gjatë luftës në Kosovë, në 20 vjetorin e bombardimeve të NATO-s. Presidenti Thaçi, gjatë një fjalimi në manifestimin e 21 ...

Çfarë dinin Veseli e Haradinaj për fillimin e bombardimeve të NATO-s?
Njëri ishte në Zonë e Pashtrikut e tjetri në atë të Dukagjinit, por Ramush Haradinaj e Kadri Veseli, që të dy si eprorë të UÇK-së tashmë e dinin se luftës së tyre do t’i vinte në ndihmë organizata më e fortë ushtarake ...
AlMaKos | 25-Mar-2019 00:04
Njëri ishte në Zonë e Pashtrikut e tjetri në atë të Dukagjinit, por Ramush Haradinaj e Kadri Veseli, që të dy si eprorë të UÇK-së tashmë e dinin se luftës së tyre do t’i vinte në ndihmë organizata më e fortë ushtarake ...

Çfarë dinin Haradinaj dhe Veseli për nisjen e bombardimeve të NATO-s?
Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj dhe Kryeparlamentari Kadri Veseli që gjatë kohës së luftës 1998-99 kanë qenë edhe drejtues të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kanë pranuar publikisht se ndërhyrja e NATO-s ndodhi ...
Arbresh | 24-Mar-2019 22:13
Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj dhe Kryeparlamentari Kadri Veseli që gjatë kohës së luftës 1998-99 kanë qenë edhe drejtues të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kanë pranuar publikisht se ndërhyrja e NATO-s ndodhi ...

Çfarë dinin Veseli e Haradinaj për fillimin e bombardimeve të NATO-s?
Njëri ishte në Zonë e Pashtrikut e tjetri në atë të Dukagjinit, por Ramush Haradinaj e Kadri Veseli, që të dy si eprorë të UÇK-së tashmë e dinin se luftës së tyre do t’i vinte në ndihmë organizata më e fortë ushtarake ...
InFokusi | 24-Mar-2019 21:51
Njëri ishte në Zonë e Pashtrikut e tjetri në atë të Dukagjinit, por Ramush Haradinaj e Kadri Veseli, që të dy si eprorë të UÇK-së tashmë e dinin se luftës së tyre do t’i vinte në ndihmë organizata më e fortë ushtarake ...

Menduh Thaçi në manifestimin qendror në Gllogjan (FOTO)
Kryetari i Partise Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosoves z.Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 vjetorit të epopesë së Ushtrisë ...
Aktuale.MK | 24-Mar-2019 21:47
Kryetari i Partise Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosoves z.Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 vjetorit të epopesë së Ushtrisë ...

Menduh Thaçi në manifestimin qendror në Gllogjan
Shkup, 24 mars – Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 vjetorit të ...
Koha.mk | 24-Mar-2019 21:45
Shkup, 24 mars – Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 vjetorit të ...

?Çfarë dinin Veseli e Haradinaj për fillimin e bombardimeve të NATO-s?
Njëri ishte në Zonë e Pashtrikut e tjetri në atë të Dukagjinit, por Ramush Haradinaj e Kadri Veseli, që të dy si eprorë të UÇK-së tashmë e dinin se luftës së tyre do t’i vinte në ndihmë organizata më e fortë ushtarake ...
Indeks Online | 24-Mar-2019 21:43
Njëri ishte në Zonë e Pashtrikut e tjetri në atë të Dukagjinit, por Ramush Haradinaj e Kadri Veseli, që të dy si eprorë të UÇK-së tashmë e dinin se luftës së tyre do t’i vinte në ndihmë organizata më e fortë ushtarake ...

Çfarë dinin Veseli e Haradinaj për fillimin e bombardimeve të NATO-s?
Njëri ishte në Zonë e Pashtrikut e tjetri në atë të Dukagjinit, por Ramush Haradinaj e Kadri Veseli, që të dy si eprorë të UÇK-së tashmë e dinin se luftës së tyre do t’i vinte në ndihmë organizata më e fortë ushtarake ...
Kosova Press | 24-Mar-2019 21:31
Njëri ishte në Zonë e Pashtrikut e tjetri në atë të Dukagjinit, por Ramush Haradinaj e Kadri Veseli, që të dy si eprorë të UÇK-së tashmë e dinin se luftës së tyre do t’i vinte në ndihmë organizata më e fortë ushtarake ...

Menduh Thaçi në manifestimin qendror në Gllogjan (FOTO)
Kryetari i Partise Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosoves z.Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 vjetorit të epopesë së Ushtrisë ...
Shprehja | 24-Mar-2019 21:18
Kryetari i Partise Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosoves z.Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 vjetorit të epopesë së Ushtrisë ...

Çfarë dinin Haradinaj dhe Veseli për nisjen e bombardimeve të NATO-s?
Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj dhe Kryeparlamentari Kadri Veseli që gjatë kohës së luftës 1998-99 kanë qenë edhe drejtues të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kanë pranuar publikisht se ndërhyrja e NATO-s ndodhi ...
Zeri | 24-Mar-2019 21:18
Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj dhe Kryeparlamentari Kadri Veseli që gjatë kohës së luftës 1998-99 kanë qenë edhe drejtues të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kanë pranuar publikisht se ndërhyrja e NATO-s ndodhi ...

Aktiviteti përkujtimor, dedikuar Epopesë së Dukagjinit të Marsit 1998
Kompleksi memorial “Dëshmorët e Kombit” në Gllogjan, ishte këtë të dielë vendi ku qytetarë të shumtë kanë kryer homazhe për të përkujtuar ata që ranë në betejën e 24 marsit të vitit 1998 në Kosovë. Në një aktivitet ...
RTSH | 24-Mar-2019 21:03
Kompleksi memorial “Dëshmorët e Kombit” në Gllogjan, ishte këtë të dielë vendi ku qytetarë të shumtë kanë kryer homazhe për të përkujtuar ata që ranë në betejën e 24 marsit të vitit 1998 në Kosovë. Në një aktivitet ...

Thaçi, Selimi e Lushtaku përkujtojnë 24 marsin me fli e çaj rusi në Drenicë
Shënimin e 20-vjetorit të bombardimeve të NATO-së gjithkush ka vendosur ta përkujtojë në mënyra të ndryshme. Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka mbyllur ditën e fundit të kësaj jave me fli, çaj rusi e në shoqërinë e ...
Indeks Online | 24-Mar-2019 21:00
Shënimin e 20-vjetorit të bombardimeve të NATO-së gjithkush ka vendosur ta përkujtojë në mënyra të ndryshme. Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka mbyllur ditën e fundit të kësaj jave me fli, çaj rusi e në shoqërinë e ...

Çfarë dinin Haradinaj dhe Veseli për nisjen e bombardimeve të NATO-s? (VIDEO)
Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj dhe Kryeparlamentari Kadri Veseli që gjatë kohës së luftës 1998-99 kanë qenë edhe drejtues të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kanë pranuar publikisht se ndërhyrja e NATO-s ndodhi ...
Klan Kosova | 24-Mar-2019 20:21
Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj dhe Kryeparlamentari Kadri Veseli që gjatë kohës së luftës 1998-99 kanë qenë edhe drejtues të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kanë pranuar publikisht se ndërhyrja e NATO-s ndodhi ...

Në Gllogjan kujtohet Epopeja e Dukagjinit (VIDEO)
Në Glloxhan u kujtua sot Epopeja e Dukagjinit. Në këtë ngjarje dëshmorët u nderuan me një manifestim ku morën pjesë edhe Presidenti i vendit, Hashim Thaci dhe Kryeministri Ramush Haradinaj. Të dy liderët e Ushtrisë ...
Klan Kosova | 24-Mar-2019 20:15
Në Glloxhan u kujtua sot Epopeja e Dukagjinit. Në këtë ngjarje dëshmorët u nderuan me një manifestim ku morën pjesë edhe Presidenti i vendit, Hashim Thaci dhe Kryeministri Ramush Haradinaj. Të dy liderët e Ushtrisë ...

Veseli: Lavdi dëshmorëve të betejave të Dukagjinit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në 21 vjetorin e “Epopesë së Dukagjinit” ka thënë se 24 marsi është datë krenarie në historinë e luftës për liri. “24 marsi i vitit 1998 është datë krenarie në historinë e ...
Telegrafi | 24-Mar-2019 13:54
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në 21 vjetorin e “Epopesë së Dukagjinit” ka thënë se 24 marsi është datë krenarie në historinë e luftës për liri. “24 marsi i vitit 1998 është datë krenarie në historinë e ...

Menduh Thaçi në manifestimin qendror në Gllogjan (FOTO)
Kryetari i Partise Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosoves z.Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 vjetorit të epopesë së Ushtrisë ...
Ina-Online | 24-Mar-2019 19:41
Kryetari i Partise Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosoves z.Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 vjetorit të epopesë së Ushtrisë ...

Epopeja e Dukagjinit dhe 24 Marsi bëjnë bashkë krerët e shtetit
Dy krerët e shtetit, presidenti e kryeministri i Kosovës janë bashkuar në 21-vjetorin e Epopesë së Dukagjinit. Ata kanë kujtuar betejën e Gllogjanit, derisa kanë thënë që kjo datë është historike për gjithë Kosovën dhe ...
Arbresh | 24-Mar-2019 19:32
Dy krerët e shtetit, presidenti e kryeministri i Kosovës janë bashkuar në 21-vjetorin e Epopesë së Dukagjinit. Ata kanë kujtuar betejën e Gllogjanit, derisa kanë thënë që kjo datë është historike për gjithë Kosovën dhe ...

Menduh Thaçi në manifestimin qendror në Gllogjan (FOTO)
Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 vjetorit të Epopesë së Ushtrisë ...
TetovaSot | 24-Mar-2019 19:30
Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 vjetorit të Epopesë së Ushtrisë ...

Menduh Thaçi në manifestimin qendror në Gllogjan
Drenas/Gllogjan, 24 mars – Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 ...
Zhurnal | 24-Mar-2019 18:21
Drenas/Gllogjan, 24 mars – Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) Menduh Thaçi me ftesë të kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj mori pjesë në manifestimin qendror që u mbajt në Gllogjan për nder të 21 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved