ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 14:18

Mbyllet drama, Gjermania arrin të marrë fitoren ndaj Holandës

Mbyllet drama, Gjermania arrin të marrë fitoren ndaj Holandës
Gjermania e ka mposhtur Holandën me rezultat 3-2 në ndeshjen e vlefshme për Grupin C në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, e cila u zhvillua në ‘Johan Cruyff Arena’ të Amsterdamit. Zhvillohej minuta e 15-të e ...
BalkanWeb | 25-Mar-2019 05:37
Gjermania e ka mposhtur Holandën me rezultat 3-2 në ndeshjen e vlefshme për Grupin C në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, e cila u zhvillua në ‘Johan Cruyff Arena’ të Amsterdamit. Zhvillohej minuta e 15-të e ...

Spektakël në Holandë, por triumfon Gjermania
Në sytë e mijëra të pranishmëve në Amsterdam Arena që prisnin spektakël dhe nuk u zhgënjyen, Holanda dhe Gjermania dhuruan një betejë në fundin e së cilës festuan miqtë. Në ndeshjen kulmore të së dielës në Euro 2020, ...
Top Channel | 24-Mar-2019 22:48
Në sytë e mijëra të pranishmëve në Amsterdam Arena që prisnin spektakël dhe nuk u zhgënjyen, Holanda dhe Gjermania dhuruan një betejë në fundin e së cilës festuan miqtë. Në ndeshjen kulmore të së dielës në Euro 2020, ...

Gjermania fiton në fund dramën ndaj Holandës
Gjermania e ka mposhtur Holandën me rezultat 3-2 në ndeshjen e vlefshme për Grupin C në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, e cila u zhvillua në ‘Johan Cruyff Arena’ të Amsterdamit. Zhvillohej minuta e 15-të e ...
Telegrafi | 24-Mar-2019 22:45
Gjermania e ka mposhtur Holandën me rezultat 3-2 në ndeshjen e vlefshme për Grupin C në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’, e cila u zhvillua në ‘Johan Cruyff Arena’ të Amsterdamit. Zhvillohej minuta e 15-të e ...

Gjermania hakmerret ndaj Holandës
Gjermania arriti të hakmerret ndaj Holandës për humbjen në Ligën e Kombeve, pasi ia doli të triumfojë në “Johan Cruiff Arena” të Amsterdamit, me rezultatin 2-3. “Pancerat” e Joakim Low interpretuan në mënyrë perfekte ...
InfoSport.mk | 25-Mar-2019 00:28
Gjermania arriti të hakmerret ndaj Holandës për humbjen në Ligën e Kombeve, pasi ia doli të triumfojë në “Johan Cruiff Arena” të Amsterdamit, me rezultatin 2-3. “Pancerat” e Joakim Low interpretuan në mënyrë perfekte ...

Holanda 2:3 Gjermania, notat e lojtarëve
Gjermania e mposhti Holandën në kuadër të ndeshjes për kualifikimet në EURO 2020. Gjermania fitoi në Amsterdam me rezultat 2 me 3, në një ndeshje tejet dramatike. Lojtari me paraqitjen më të mirë në këtë ndeshje ishte, ...
Medial | 24-Mar-2019 23:26
Gjermania e mposhti Holandën në kuadër të ndeshjes për kualifikimet në EURO 2020. Gjermania fitoi në Amsterdam me rezultat 2 me 3, në një ndeshje tejet dramatike. Lojtari me paraqitjen më të mirë në këtë ndeshje ishte, ...

Gjermania mposhtë Holandën në minutën e fundit (VIDEO)
Kombëtarja e Gjermanisë e ka mposhtur atë të Holandës me rezultat 3-2. Ishte mesfushori Nico Schulz ai që arriti ta shënoi golin përfundimtar të kësaj ndeshje në minutën e 90’. Dy golat e para kundër holandezëve i ...
TetovaSot | 24-Mar-2019 23:20
Kombëtarja e Gjermanisë e ka mposhtur atë të Holandës me rezultat 3-2. Ishte mesfushori Nico Schulz ai që arriti ta shënoi golin përfundimtar të kësaj ndeshje në minutën e 90’. Dy golat e para kundër holandezëve i ...

Gjermania e rinovuar “hakmerret” ndaj Holandës, Belgjika triumfon në Qipro
Gjermania arriti të hakmerret ndaj Holandës për humbjen në Ligën e Kombeve, pasi ia doli të triumfojë në “Johan Cruiff Arena” të Amsterdamit, me rezultatin 2-3. “Pancerat” e Joakim Low interpretuan në mënyrë perfekte ...
Shenja | 24-Mar-2019 23:20
Gjermania arriti të hakmerret ndaj Holandës për humbjen në Ligën e Kombeve, pasi ia doli të triumfojë në “Johan Cruiff Arena” të Amsterdamit, me rezultatin 2-3. “Pancerat” e Joakim Low interpretuan në mënyrë perfekte ...

Presidenti Ademi shtroi darkë për presidentin e FF të Bullgarisë, Borislav Mikhailov
Kombëtarja e Gjermanisë ka realizuar gol në duelin ndaj Holandës. Gjermania ka shënuar gol ndaj Holandës pak para përfundimit të takimit, për të rikthyer epërsinë – përcjell GazetaBlic . Schulz ka realizuar gol në ...
GazetaBlic | 24-Mar-2019 23:06
Kombëtarja e Gjermanisë ka realizuar gol në duelin ndaj Holandës. Gjermania ka shënuar gol ndaj Holandës pak para përfundimit të takimit, për të rikthyer epërsinë – përcjell GazetaBlic . Schulz ka realizuar gol në ...

Gjermania mposhtë Holandën në minutën e fundit (VIDEO)
Kombëtarja e Gjermanisë e ka mposhtur atë të Holandës me rezultat 3-2. Ishte mesfushori Nico Schulz ai që arriti ta shënoi golin përfundimtar të kësaj ndeshje në minutën e 90’, transmeton Klan Kosova. Dy golat e para ...
Klan Kosova | 24-Mar-2019 23:01
Kombëtarja e Gjermanisë e ka mposhtur atë të Holandës me rezultat 3-2. Ishte mesfushori Nico Schulz ai që arriti ta shënoi golin përfundimtar të kësaj ndeshje në minutën e 90’, transmeton Klan Kosova. Dy golat e para ...

Polonia vazhdon si lidere e Grupit G
Polonia ka arritur që me shumë vështirësi t’i marr tri pikë ndaj Letonisë. Polonia fitoi 2 me 0 ndaj Letonisë në përballjen e Grupit G. Pjesa e parë përfundoi pa gola, ndërsa në të dytën u shënuan dy. Robert Leëandoëski ...
Gazeta Observer | 24-Mar-2019 22:55
Polonia ka arritur që me shumë vështirësi t’i marr tri pikë ndaj Letonisë. Polonia fitoi 2 me 0 ndaj Letonisë në përballjen e Grupit G. Pjesa e parë përfundoi pa gola, ndërsa në të dytën u shënuan dy. Robert Leëandoëski ...

Futboll/ Spektakël në Holandë, por Gjermania triumfon 3-2
Në sytë e mijëra të pranishmëve në Amsterdam Arena që prisnin spektakël dhe nuk u zhgënjyen, Holanda dhe Gjermania dhuruan një betejë në fundin e së cilës festuan miqtë. Në ndeshjen kulmore të së dielës në Euro 2020, ...
Gazeta Dita | 24-Mar-2019 22:52
Në sytë e mijëra të pranishmëve në Amsterdam Arena që prisnin spektakël dhe nuk u zhgënjyen, Holanda dhe Gjermania dhuruan një betejë në fundin e së cilës festuan miqtë. Në ndeshjen kulmore të së dielës në Euro 2020, ...

Hazard shkëlqen në fitoren e Belgjikës
Belgjika ka marrë pikët e plota kundër Qipros, duke triumfuar 2-0. Belgjika ka marrë edhe fitoren e dytë në kualifikimet për Euro 2020, pasi e ka mposhtur 2-0 Qipron, raporton Gazeta Express. Belgjika ka marrë edhe ...
AlMaKos | 24-Mar-2019 22:48
Belgjika ka marrë pikët e plota kundër Qipros, duke triumfuar 2-0. Belgjika ka marrë edhe fitoren e dytë në kualifikimet për Euro 2020, pasi e ka mposhtur 2-0 Qipron, raporton Gazeta Express. Belgjika ka marrë edhe ...

Gjermania triumfon ndaj Holandës
Ka përfunduar ndeshje dramatike mes Holandës dhe Gjermanisë. Nga kjo ndeshje Gjermania ka arritur ti marrë tre pikë në këtë përballje tejet dramatike në kuadër të Grupit C, transmeton “Zëri.info”. Ndeshja përfundoi me ...
Zeri | 24-Mar-2019 22:48
Ka përfunduar ndeshje dramatike mes Holandës dhe Gjermanisë. Nga kjo ndeshje Gjermania ka arritur ti marrë tre pikë në këtë përballje tejet dramatike në kuadër të Grupit C, transmeton “Zëri.info”. Ndeshja përfundoi me ...

Përfundon drama në Amsterdam, Holandë – Gjermani, mbyllet me këtë rezultat (VIDEO)
Gjermania ia ka arritë ta mposhtë Holandën më rezultat 3-2 midis Amsterdamin , në kuadër të kualifikimeve “EURO 2020” , shkruan Gazeta inFokus. Kjo super përballje u luajt në stadiumin “Johan Cruijjf Arena” në ...
InFokusi | 24-Mar-2019 22:48
Gjermania ia ka arritë ta mposhtë Holandën më rezultat 3-2 midis Amsterdamin , në kuadër të kualifikimeve “EURO 2020” , shkruan Gazeta inFokus. Kjo super përballje u luajt në stadiumin “Johan Cruijjf Arena” në ...

Gjermania fiton duelin spektakolar ndaj Holandës, Belgjika mund Qipron (VIDEO)
Gjermania ka arritur që të marrë një fitore spektakolare ndaj Holandës. Në “Johan Cruijff Arena”, skuadra e Joachim Low triumfoi 3-2 në një duel që dhuroi shumë emocione. “Pancerat” kaluan të parët në avantazh në ...
Koha Jone | 24-Mar-2019 22:42
Gjermania ka arritur që të marrë një fitore spektakolare ndaj Holandës. Në “Johan Cruijff Arena”, skuadra e Joachim Low triumfoi 3-2 në një duel që dhuroi shumë emocione. “Pancerat” kaluan të parët në avantazh në ...

Gola dhe spektakël, Gjermania fiton superndeshjen në minutën e fundit
Gjermania ka mposhtur Holandën në ndeshjen e xhiros së dytë kualifikuese për Euro 2020. Dy favoritët e grupit u takuan në stadiumin “Johan Cruijff” të Amsterdamit, shkruan Indeksonline. Ish-kampionët e Botës kaluan të ...
Indeks Online | 24-Mar-2019 22:42
Gjermania ka mposhtur Holandën në ndeshjen e xhiros së dytë kualifikuese për Euro 2020. Dy favoritët e grupit u takuan në stadiumin “Johan Cruijff” të Amsterdamit, shkruan Indeksonline. Ish-kampionët e Botës kaluan të ...

Gjermania e nis me fitore dramatike aventurën për Euro 2020
Holanda ka pësuar sonte humbje kundër Gjermanisë me rezultat 2:3, në ndeshjen e xhiros së dytë të grupit C për kualifikimet e evropianit 2020.
Kosova Press | 24-Mar-2019 22:38
Holanda ka pësuar sonte humbje kundër Gjermanisë me rezultat 2:3, në ndeshjen e xhiros së dytë të grupit C për kualifikimet e evropianit 2020.

Holanda po i jep leksione Gjermanisë
Holanda e ka barazuar rezultatin ndaj Gjermanisë. Holanda ka arritur t’i barazoi shifrat ndaj Gjermanisë në 2 me 2. Tulipanët e shënuan golin e barazimit në minutën e 63’-të. Golin për Holandën e shënoi Memphis Depay.
Gazeta Observer | 24-Mar-2019 22:34
Holanda e ka barazuar rezultatin ndaj Gjermanisë. Holanda ka arritur t’i barazoi shifrat ndaj Gjermanisë në 2 me 2. Tulipanët e shënuan golin e barazimit në minutën e 63’-të. Golin për Holandën e shënoi Memphis Depay.

Tifo-grupi i njohur nuk do të përkrah Kosovën nesër – arsyeja është shumë e çuditshme
Kombëtarja e Holandës ka realizuar gol ndaj Gjermanisë. Holanda ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Gjermanisë dhe ka barazuar rezultatin, përcjell GazetaBlic . Sulmuesi anësor, Memphis Depay ka shënuar golin e dytë në ...
GazetaBlic | 24-Mar-2019 22:31
Kombëtarja e Holandës ka realizuar gol ndaj Gjermanisë. Holanda ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Gjermanisë dhe ka barazuar rezultatin, përcjell GazetaBlic . Sulmuesi anësor, Memphis Depay ka shënuar golin e dytë në ...

Holanda barazon ndaj Gjermanisë, Depay gjen rrugën e rrjetës (VIDEO)
Rikthehet baraspesha në super duelin Holandë-Gjermani. Në minutën e 63-të, Depay ka barazuar shifrat në 2-2. Sulmuesi i Lyon u shërbye mjaft mirë brenda zonës nga Wijnaldum dhe me një të djathtë të kalibruar arrin që të ...
Shenja | 24-Mar-2019 22:24
Rikthehet baraspesha në super duelin Holandë-Gjermani. Në minutën e 63-të, Depay ka barazuar shifrat në 2-2. Sulmuesi i Lyon u shërbye mjaft mirë brenda zonës nga Wijnaldum dhe me një të djathtë të kalibruar arrin që të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved