ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 13:58

Ish-futbollisti i Kombëtares: Largimi i Strakoshës i qëllimshëm

Ish-futbollisti i Kombëtares: Largimi i Strakoshës i qëllimshëm
Ish-futbollisti i Kombëtares, Salvator Kaçaj, ka sulmuar ish-trajnerin e Kombëtares, Kristian Panuçi dhe presidentin e FSHF-së, Armand Duka, për ecurinë negative të Shqipërisë. I ftuar në emisionin “Sport News Plus” të ...
BalkanWeb | 24-Mar-2019 22:26
Ish-futbollisti i Kombëtares, Salvator Kaçaj, ka sulmuar ish-trajnerin e Kombëtares, Kristian Panuçi dhe presidentin e FSHF-së, Armand Duka, për ecurinë negative të Shqipërisë. I ftuar në emisionin “Sport News Plus” të ...

Bulku i bindur: Fitojmë ndaj Andorrës
Ervin Bulku është njeriu që mori mbi super përgjegjësinë për të nxjerrë Kombëtaren Shqiptare nga momenti i vështirë që po kalon, pas humbjes me Turqinë dhe shkarkimit të trajnerit Panucci.
Top Channel | 24-Mar-2019 19:10
Ervin Bulku është njeriu që mori mbi super përgjegjësinë për të nxjerrë Kombëtaren Shqiptare nga momenti i vështirë që po kalon, pas humbjes me Turqinë dhe shkarkimit të trajnerit Panucci.

Negociatat për trajnerin e ri, FSHF fut “mik” Edi Ramën!
Krisja ndërmjet Christian Panucci dhe përfaqësueses shqiptare tashmë është zyrtare, ndërsa pasuesi i tij pritet të jetë Edoardo Reja. Ish trajneri i Napolit ishte prezent në tribunën vip të stadiumit “Loro Boriçi” ku ...
BalkanWeb | 24-Mar-2019 13:53
Krisja ndërmjet Christian Panucci dhe përfaqësueses shqiptare tashmë është zyrtare, ndërsa pasuesi i tij pritet të jetë Edoardo Reja. Ish trajneri i Napolit ishte prezent në tribunën vip të stadiumit “Loro Boriçi” ku ...

Akord paraprak, trajneri i ri Shqipërisë zgjidhet pas Andorrës!
Në Itali nuk kanë asnjë dyshim, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i përfaqësues shqiptare. Tekniku italian nuk ka preferuar të flasë mbi këtë temë, fundja për respekt edhe të Panuçit pasi bashkëkombësit të tij ende nuk ...
BalkanWeb | 24-Mar-2019 13:16
Në Itali nuk kanë asnjë dyshim, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i përfaqësues shqiptare. Tekniku italian nuk ka preferuar të flasë mbi këtë temë, fundja për respekt edhe të Panuçit pasi bashkëkombësit të tij ende nuk ...

Gjoka: Panucci nuk kuptoi mentalitetin shqiptar
“Christian Pauncci nuk e kuptoi mentalitetin dhe futbollin në Shqipëri”. Sipas specialistëve, kjo shihet si një nga pikat kryesore të dështimit të trajnerit italian me Kombëtaren. “Erdhi në një moment kur nuk kishte ...
GazetaTema | 24-Mar-2019 15:37
“Christian Pauncci nuk e kuptoi mentalitetin dhe futbollin në Shqipëri”. Sipas specialistëve, kjo shihet si një nga pikat kryesore të dështimit të trajnerit italian me Kombëtaren. “Erdhi në një moment kur nuk kishte ...

Reja refuzon, në skenë rishfaqet De Canio!
Të gjitha rrugët të çonin te Edoardo Reja, por mesa duket nuk do të jetë 73-vjeçari italian pasuesi i Christian Panuccit në stolin e kombëtares shqiptare. Reja erdhi në Shkodër për ndeshjen Shqipëri-Turqi për të ...
GazetaTema | 24-Mar-2019 12:47
Të gjitha rrugët të çonin te Edoardo Reja, por mesa duket nuk do të jetë 73-vjeçari italian pasuesi i Christian Panuccit në stolin e kombëtares shqiptare. Reja erdhi në Shkodër për ndeshjen Shqipëri-Turqi për të ...

Jo vetëm Edi Reja/ Cilët janë kandidatët për të zëvendësuar Panuccin në stolin kuqezi
Pasi vendosi të shkarkojë Panuccin, presidenti i FSHF-së Armand Duka, së bashku me stafin e tij të bashkëpunëtorëve, janë vënë në lëvizje për të gjetur një tjetër emër, që do të ulet në stolin e kuqezinjve.
Top Channel | 24-Mar-2019 10:50
Pasi vendosi të shkarkojë Panuccin, presidenti i FSHF-së Armand Duka, së bashku me stafin e tij të bashkëpunëtorëve, janë vënë në lëvizje për të gjetur një tjetër emër, që do të ulet në stolin e kuqezinjve.

Prapaskenat e shkarkimit të Panuçit, ja si e zhgënjeu Dukën
Humbja me Turqinë i shkaktoi stolin trajnerit Kristian Panuçi. Italiani është shkarkuar nga presidenti Duka dhe për ndeshjen e radhës me Andorrën, FSHF ka graduar zëvendëstrajnerin, Ervin Bulku dhe Sulejman Memën që të ...
GazetaTema | 24-Mar-2019 10:44
Humbja me Turqinë i shkaktoi stolin trajnerit Kristian Panuçi. Italiani është shkarkuar nga presidenti Duka dhe për ndeshjen e radhës me Andorrën, FSHF ka graduar zëvendëstrajnerin, Ervin Bulku dhe Sulejman Memën që të ...

Shkarkimi i Panuccit, Duka: Mund të bëhej edhe më parë
Humbja e Kombëtares kuqezi me Turqinë në kualifikueset e “Euro 2020” solli shkarkimin e trajnerit Panucci. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka shpjegoi arsyet e marrjes së këtij vendimi, duke ...
Top Channel | 23-Mar-2019 22:10
Humbja e Kombëtares kuqezi me Turqinë në kualifikueset e “Euro 2020” solli shkarkimin e trajnerit Panucci. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka shpjegoi arsyet e marrjes së këtij vendimi, duke ...

STATISTIKAT: Fundi i një epoke të dështuar, Shqipëria e Panuçit një katastrofë!
Nga sot, Shqipëria do të drejtohet nga dyshja Ervin Bulku-Sulejman Mema dhe do të kenë pak ditë në dispozicion për të përgatitur ndeshjen e së hënës në transfertë përballë Andorrës. Pikërisht sot i erdhi fundi epokës së ...
GazetaTema | 23-Mar-2019 16:49
Nga sot, Shqipëria do të drejtohet nga dyshja Ervin Bulku-Sulejman Mema dhe do të kenë pak ditë në dispozicion për të përgatitur ndeshjen e së hënës në transfertë përballë Andorrës. Pikërisht sot i erdhi fundi epokës së ...

A do të pranojë stolin e Kombëtares? Edi Reja flet ekskluzivisht për Top Channel
Kur kishin kaluar më shumë se 45 minuta nga mesnata, u largua nga stadiumi edhe presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.
Top Channel | 23-Mar-2019 15:36
Kur kishin kaluar më shumë se 45 minuta nga mesnata, u largua nga stadiumi edhe presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

A do të pranojë stolin e Kombëtares? Flet Edi Reja: Jo, jo… Nuk flas për këtë…. erdha të shoh lojtarë
Kur kishin kaluar më shumë se 45 minuta nga mesnata, u largua nga stadiumi edhe presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka. Pikërisht në këtë tavolinë, presidenti i FSHF-së ka qëndruar për më se dy orë ...
GazetaTema | 23-Mar-2019 15:36
Kur kishin kaluar më shumë se 45 minuta nga mesnata, u largua nga stadiumi edhe presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka. Pikërisht në këtë tavolinë, presidenti i FSHF-së ka qëndruar për më se dy orë ...

Duka: Shkarkimi i Panuccit ishte domosdoshmëri, pas Andorrës mendojmë për trajnerin e ri
Presidenti i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka ka folur rreth shkarkimit të Christian Panuccit. Tekniku italian u largua nga Kombëtarja shqiptare pasi nuk arriti të merrte rezultatet e dëshiruara. Ka ...
Telegrafi | 24-Mar-2019 10:25
Presidenti i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka ka folur rreth shkarkimit të Christian Panuccit. Tekniku italian u largua nga Kombëtarja shqiptare pasi nuk arriti të merrte rezultatet e dëshiruara. Ka ...

Epoka post-Panucci/ FSHF vazhdon me dashurinë për italianët, ja pretendenti
Prezenca e tij në stadiumin “Loro Boriçi” gjatë sfidës Shqipëri-Turqi e bëri ish-teknikun lacial Edi Reja, pretendentin kryesor për stolin kuqezi pas shkarkimit të Kristian Panuçit. Por duket, se Reja nuk e ka pranuar ...
Gazeta Shqip | 24-Mar-2019 09:39
Prezenca e tij në stadiumin “Loro Boriçi” gjatë sfidës Shqipëri-Turqi e bëri ish-teknikun lacial Edi Reja, pretendentin kryesor për stolin kuqezi pas shkarkimit të Kristian Panuçit. Por duket, se Reja nuk e ka pranuar ...

“Habit” trajneri i Andorrës: Ikja e Panuccit do e motivojë më shumë Shqipërinë
Pas ndeshjes me Andorrën, presidenti Armand Duka do të zbulojë emrin e trajnerit të ardhshëm të Shqipërisë, që do të pasojë Christian Panuçin dhe sigurisht që alternativa është: quhet Edy Reja dhe dikur ka drejtuar ...
GazetaBlic | 24-Mar-2019 23:47
Pas ndeshjes me Andorrën, presidenti Armand Duka do të zbulojë emrin e trajnerit të ardhshëm të Shqipërisë, që do të pasojë Christian Panuçin dhe sigurisht që alternativa është: quhet Edy Reja dhe dikur ka drejtuar ...

“Habit” trajneri i Andorrës: Ikja e Panuccit do e motivojë më shumë Shqipërinë (VIDEO)
Andorra dhe Shqipëria kanë zhvilluar në mbrëmje stërvitjen e fundit në “Estadio Nacional” para ndeshjes së nesërme. Të dyja kombëtaret vijnë pas humbjeve 2-0 në shtëpi, kuqezinjtë pas disfatës ndaj Turqisë shkarkuan ...
Koha Jone | 24-Mar-2019 23:27
Andorra dhe Shqipëria kanë zhvilluar në mbrëmje stërvitjen e fundit në “Estadio Nacional” para ndeshjes së nesërme. Të dyja kombëtaret vijnë pas humbjeve 2-0 në shtëpi, kuqezinjtë pas disfatës ndaj Turqisë shkarkuan ...

Ish-futbollisti i Kombëtares: Panuçi nuk e meritonte të ishte trajner!
Ish-futbollisti i Kombëtares, Salvator Kaçaj, ka sulmuar ish-trajnerin e Kombëtares, Kristian Panuçi dhe presidentin e FSHF-së, Armand Duka, për ecurinë negative të Shqipërisë. I ftuar në emisionin “Sport News Plus” të ...
Dritare | 24-Mar-2019 23:06
Ish-futbollisti i Kombëtares, Salvator Kaçaj, ka sulmuar ish-trajnerin e Kombëtares, Kristian Panuçi dhe presidentin e FSHF-së, Armand Duka, për ecurinë negative të Shqipërisë. I ftuar në emisionin “Sport News Plus” të ...

Ish-futbollisti i Kombëtares: Largimi i Strakoshës i qëllimshëm
Ish-futbollisti i Kombëtares, Salvator Kaçaj, ka sulmuar ish-trajnerin e Kombëtares, Kristian Panuçi dhe presidentin e FSHF-së, Armand Duka, për ecurinë negative të Shqipërisë. I ftuar në emisionin “Sport News Plus” të ...
Medial | 24-Mar-2019 23:04
Ish-futbollisti i Kombëtares, Salvator Kaçaj, ka sulmuar ish-trajnerin e Kombëtares, Kristian Panuçi dhe presidentin e FSHF-së, Armand Duka, për ecurinë negative të Shqipërisë. I ftuar në emisionin “Sport News Plus” të ...

Ervin Bulku: Përgjegjësi e madhe të drejtoj Kombëtaren. Të fitojmë patjetër me Andorrën
Ervin Bulku do të drejtojë nesër kuqezinjtë në sfidën me Andorrën, pas shkarkimit të trajnerit Christian Panucci. Bulku ka folur përpara mediave në konferencën për shtyp në prag të transfertës më Andorrën, ku deklaroi ...
Albportali | 24-Mar-2019 21:42
Ervin Bulku do të drejtojë nesër kuqezinjtë në sfidën me Andorrën, pas shkarkimit të trajnerit Christian Panucci. Bulku ka folur përpara mediave në konferencën për shtyp në prag të transfertës më Andorrën, ku deklaroi ...

Ervin Bulku i kundërpërgjigjet Panuccit i cili i nënçmoi lojtarët e Kombëtares
Ervin Bulku, trajneri i përkohshëm i kombëtares shqiptare pas largimit të Panuccit, ka folur në lidhje me ndeshjen ndaj Andorrës. Bulku është shprehur se Shqipëria duhet të marrë me çdo kusht fitoren, dhe të arrij të ...
Zeri | 24-Mar-2019 20:15
Ervin Bulku, trajneri i përkohshëm i kombëtares shqiptare pas largimit të Panuccit, ka folur në lidhje me ndeshjen ndaj Andorrës. Bulku është shprehur se Shqipëria duhet të marrë me çdo kusht fitoren, dhe të arrij të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved