ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 13:58

Hysaj: Është e vërtetë që këta janë lojtarët, por janë të njëjtët që çuan skuadrën në Francë

Hysaj: Është e vërtetë që këta janë lojtarët, por janë të njëjtët që çuan skuadrën në Francë
Elseid Hysaj, në cilësinë e kapitenit të Kombëtares shqiptare, ishte në krah të trajnerit të përkohshëm Ervin Bulku, në konferencën për shtyp të organizuar para takimit ndaj Andorrës. Mbrojtësi shkodran i kuqezinjve nuk ...
Telegrafi | 24-Mar-2019 20:52
Elseid Hysaj, në cilësinë e kapitenit të Kombëtares shqiptare, ishte në krah të trajnerit të përkohshëm Ervin Bulku, në konferencën për shtyp të organizuar para takimit ndaj Andorrës. Mbrojtësi shkodran i kuqezinjve nuk ...

Hysaj, para Andorrës: Mendojmë për ndeshjen, jo për Panuccin
Elseid Hysaj, në cilësinë e kapitenit të skuadrës, ishte në krah të trajnerit të përkohshëm Ervin Bulku, në konferencën për shtyp të organizuar para takimit me Andorrën. Mbrojtësi shkodran i kuqezinjve nuk preferoi të ...
Gazeta Shqip | 24-Mar-2019 20:02
Elseid Hysaj, në cilësinë e kapitenit të skuadrës, ishte në krah të trajnerit të përkohshëm Ervin Bulku, në konferencën për shtyp të organizuar para takimit me Andorrën. Mbrojtësi shkodran i kuqezinjve nuk preferoi të ...

Bulku për takimin me Andorrën: Kam bindjen e plotë te çunat, që nesër do fitojmë!
Traineri provizor i kombëtares shqiptare Ervin Bulku ka shprehur bindjen se Shqipëria do të fitojë takimin me Andorrën, në kuadër të eleminatoreve për Euro 2020 në Grupin H. “Sfida me Andorrën është shumë e rëndësishme ...
RTSH | 24-Mar-2019 21:23
Traineri provizor i kombëtares shqiptare Ervin Bulku ka shprehur bindjen se Shqipëria do të fitojë takimin me Andorrën, në kuadër të eleminatoreve për Euro 2020 në Grupin H. “Sfida me Andorrën është shumë e rëndësishme ...

Përballja me Andorrën, Ervin Bulku flet si trajneri i gjithëkohshëm: fitojmë, eliminatoret sapo kanë nisur
Ervin Bulku, ish-lojtar i Kombëtares i emëruar së fundi si trajner i saj me një status përkohshmërie, ka folur në fakt si të ishte ai trajneri “përfundimtar” pas shkarkimit të Christian Panuccit. Një ditë para ndeshjes ...
Tesheshi | 24-Mar-2019 21:19
Ervin Bulku, ish-lojtar i Kombëtares i emëruar së fundi si trajner i saj me një status përkohshmërie, ka folur në fakt si të ishte ai trajneri “përfundimtar” pas shkarkimit të Christian Panuccit. Një ditë para ndeshjes ...

“I preferuari” De Biazit, Bulku flet për herë të parë si trajner
Nuk është një sekret. Ervin Bulku ishte njeriu i besuar i Xhani De Biazit dhe më pas edhe i Kristian Panuçit. Por të gjitha ato që ish-mesfushori ka mësuar, sidomos nga i pari duhet t’i verë në jetë në sfidën e së hënës ...
BalkanWeb | 24-Mar-2019 19:07
Nuk është një sekret. Ervin Bulku ishte njeriu i besuar i Xhani De Biazit dhe më pas edhe i Kristian Panuçit. Por të gjitha ato që ish-mesfushori ka mësuar, sidomos nga i pari duhet t’i verë në jetë në sfidën e së hënës ...

“Të gjithë kundër Panuccit!”
Kundër trajnerit Panucci. Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Andorra, trajneri i komanduar i kombëtares Ervin Bulku dhe kapiteni Elseid Hysaj të paktën ishin kundër deklaratave të italianit, pas ndeshjes me ...
Lexo | 24-Mar-2019 21:11
Kundër trajnerit Panucci. Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Andorra, trajneri i komanduar i kombëtares Ervin Bulku dhe kapiteni Elseid Hysaj të paktën ishin kundër deklaratave të italianit, pas ndeshjes me ...

Bulku i sigurt: Me Andorrën fitojmë, nuk do bëjmë asnjë gabim
Ervin Bulku dhe Sulejman Mema do të drejtojnë Kombëtaren shqiptare në ndeshjen përballë Andorës të hënën. Edhe pse pa një tranjerë të mirfilltë, Bulku e Mema janë të bindur për të marrë nëj rezultat pozitiv në këtë ...
VizionPlus | 24-Mar-2019 19:22
Ervin Bulku dhe Sulejman Mema do të drejtojnë Kombëtaren shqiptare në ndeshjen përballë Andorës të hënën. Edhe pse pa një tranjerë të mirfilltë, Bulku e Mema janë të bindur për të marrë nëj rezultat pozitiv në këtë ...

Sane realizon gol të bukur ndaj Holandës – gabim qesharak nga De Ligt
Ervin Bulku është njeriu që mori mbi super përgjegjësinë për të nxjerrë Kombëtaren Shqiptare nga momenti i vështirë që po kalon, pas humbjes me Turqinë dhe shkarkimit të trajnerit Panucci. Në konferencën për shtyp në ...
GazetaBlic | 24-Mar-2019 21:07
Ervin Bulku është njeriu që mori mbi super përgjegjësinë për të nxjerrë Kombëtaren Shqiptare nga momenti i vështirë që po kalon, pas humbjes me Turqinë dhe shkarkimit të trajnerit Panucci. Në konferencën për shtyp në ...

Të gjithë kundër Panuccit
Kundër trajnerit Panucci. Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Andorra, trajneri i komanduar i kombëtares Ervin Bulku dhe kapiteni Elseid Hysaj të paktën ishin kundër deklaratave të italianit, pas ndeshjes me ...
TV Klan | 24-Mar-2019 20:02
Kundër trajnerit Panucci. Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Andorra, trajneri i komanduar i kombëtares Ervin Bulku dhe kapiteni Elseid Hysaj të paktën ishin kundër deklaratave të italianit, pas ndeshjes me ...

“I preferuari” De Biazit, Bulku flet për herë të parë si trajner
Nuk është një sekret. Ervin Bulku ishte njeriu i besuar i Xhani De Biazit dhe më pas edhe i Kristian Panuçit. Por të gjitha ato që ish-mesfushori ka mësuar, sidomos nga i pari duhet t’i verë në jetë në sfidën e së hënës ...
E Dua Sportin | 24-Mar-2019 21:03
Nuk është një sekret. Ervin Bulku ishte njeriu i besuar i Xhani De Biazit dhe më pas edhe i Kristian Panuçit. Por të gjitha ato që ish-mesfushori ka mësuar, sidomos nga i pari duhet t’i verë në jetë në sfidën e së hënës ...

Hysaj: Besoj te grupi i lojtarëve, do bëjmë gjëra spektakolare
Elseid Hysaj, në cilësinë e kapitenit të skuadrës, ishte në krah të trajnerit të përkohshëm Ervin Bulku, në konferencën për shtyp të organizuar para takimit me Andorrën.
Top Channel | 24-Mar-2019 19:06
Elseid Hysaj, në cilësinë e kapitenit të skuadrës, ishte në krah të trajnerit të përkohshëm Ervin Bulku, në konferencën për shtyp të organizuar para takimit me Andorrën.

Hysaj thotë se Panucci i takon të kaluarës: “Duhet të vazhdojmë para”
Hysaj kërkon të harrohet Panucci sa më parë dhe të fokusohen për t’i marrë pikët e plota nesër kundër Andorrës. Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes së ...
TetovaSot | 24-Mar-2019 21:03
Hysaj kërkon të harrohet Panucci sa më parë dhe të fokusohen për t’i marrë pikët e plota nesër kundër Andorrës. Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes së ...

Bulku flet si trajner i Kombëtares: Jemi gati për ta mposhtur Andorrën!
Në prag të takimit me Andorrën, para mediave ka dalë trajneri i Kombëtares, Ervin Bulku i cili shprehet se Shqipëria do të fitojë takimin në transfertë dhe shprehet i bindur se humbja e para shumë viteve në transfertë, ...
GazetaTema | 24-Mar-2019 19:06
Në prag të takimit me Andorrën, para mediave ka dalë trajneri i Kombëtares, Ervin Bulku i cili shprehet se Shqipëria do të fitojë takimin në transfertë dhe shprehet i bindur se humbja e para shumë viteve në transfertë, ...

“Krenar që mu besua Kombëtarja, duhet të fitojmë”
Ervin Bulku është njeriu që mori mbi super përgjegjësinë për të nxjerrë Kombëtaren Shqiptare nga momenti i vështirë që po kalon, pas humbjes me Turqinë dhe shkarkimit të trajnerit Panucci. Në konferencën për shtyp në ...
AlMaKos | 24-Mar-2019 20:49
Ervin Bulku është njeriu që mori mbi super përgjegjësinë për të nxjerrë Kombëtaren Shqiptare nga momenti i vështirë që po kalon, pas humbjes me Turqinë dhe shkarkimit të trajnerit Panucci. Në konferencën për shtyp në ...

Të gjithë kundër Panuccit!
Kundër trajnerit Panucci. Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Andorra, trajneri i komanduar i kombëtares Ervin Bulku dhe kapiteni Elseid Hysaj të paktën ishin kundër deklaratave të italianit, pas ndeshjes me ...
Java News | 24-Mar-2019 20:49
Kundër trajnerit Panucci. Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Andorra, trajneri i komanduar i kombëtares Ervin Bulku dhe kapiteni Elseid Hysaj të paktën ishin kundër deklaratave të italianit, pas ndeshjes me ...

Hysaj me deklaratë interesante për largimin e Panuccit
Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes së nesërme me Andorrën, por me një tjetër trajner, pasi Christian Panucci është shkarkuar gjatë ditës së djeshme. ...
Zeri | 24-Mar-2019 20:12
Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes së nesërme me Andorrën, por me një tjetër trajner, pasi Christian Panucci është shkarkuar gjatë ditës së djeshme. ...

Hysaj: Ndjehem kapiten i kuqezinjve; Mendojmë për Andorrën, jo për Panuccin
Elseid Hysaj, në cilësinë e kapitenit të skuadrës, ishte në krah të trajnerit të përkohshëm Ervin Bulku, në konferencën për shtyp të organizuar para takimit me Andorrën. Mbrojtësi shkodran i kuqezinjve nuk preferoi të ...
GazetaTema | 24-Mar-2019 19:04
Elseid Hysaj, në cilësinë e kapitenit të skuadrës, ishte në krah të trajnerit të përkohshëm Ervin Bulku, në konferencën për shtyp të organizuar para takimit me Andorrën. Mbrojtësi shkodran i kuqezinjve nuk preferoi të ...

Hysaj “harron” Panuçin: Kundër Andorrës vlen vetëm fitorja
Është kapiteni i Kombëtares dhe si i tillë, detyra për të folur para mediave pas shkarkimit të Kristian Panuçit dhe në prag të sfidës së dytë në eliminatoret e Euro 2020 kundër Andorrës, i takoi Elseid Hysaj. Si e ...
E Dua Sportin | 24-Mar-2019 20:02
Është kapiteni i Kombëtares dhe si i tillë, detyra për të folur para mediave pas shkarkimit të Kristian Panuçit dhe në prag të sfidës së dytë në eliminatoret e Euro 2020 kundër Andorrës, i takoi Elseid Hysaj. Si e ...

Bulku flet si trajner i Kombëtares: Jemi gati për ta mposhtur Andorrën!
Në prag të takimit me Andorrën, para mediave ka dalë trajneri i Kombëtares, Ervin Bulku i cili shprehet se Shqipëria do të fitojë takimin në transfertë dhe shprehet i bindur se humbja e para shumë viteve në transfertë, ...
Lexo | 24-Mar-2019 20:00
Në prag të takimit me Andorrën, para mediave ka dalë trajneri i Kombëtares, Ervin Bulku i cili shprehet se Shqipëria do të fitojë takimin në transfertë dhe shprehet i bindur se humbja e para shumë viteve në transfertë, ...

Hysaj “harron” Panuçin: Kundër Andorrës vlen vetëm fitorja
Është kapiteni i Kombëtares dhe si i tillë, detyra për të folur para mediave pas shkarkimit të Kristian Panuçit dhe në prag të sfidës së dytë në eliminatoret e Euro 2020 kundër Andorrës, i takoi Elseid Hysaj. Si e ...
BalkanWeb | 24-Mar-2019 18:56
Është kapiteni i Kombëtares dhe si i tillë, detyra për të folur para mediave pas shkarkimit të Kristian Panuçit dhe në prag të sfidës së dytë në eliminatoret e Euro 2020 kundër Andorrës, i takoi Elseid Hysaj. Si e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved