ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:04

Challandes: Bullgaria ka eksperiencë, do jetë shumë e vështirë

Challandes: Bullgaria ka eksperiencë, do jetë shumë e vështirë
Kosova do të debutojë nesër në eliminatoret e Euro 2020-ës, me sfidën që do të zhvillohet në orën 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës.
Top Channel | 24-Mar-2019 18:43
Kosova do të debutojë nesër në eliminatoret e Euro 2020-ës, me sfidën që do të zhvillohet në orën 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

Kosovë-Bullgari në numra: Vlera e ekipit, mosha mesatare, renditja në FIFA dhe forma në pesë ndeshjet e fundit
Të hënën nga ora 20:45 të gjithë sytë e shqiptarëve do të jetë të kthyer nga stadiumi ‘Fadil Vokrri’, Përfaqësuesja e Kosovës do të presë atë të Bullgarisë. Kjo ndeshje është e një rëndësie të veçantë pasi është e para ...
Telegrafi | 24-Mar-2019 23:47
Të hënën nga ora 20:45 të gjithë sytë e shqiptarëve do të jetë të kthyer nga stadiumi ‘Fadil Vokrri’, Përfaqësuesja e Kosovës do të presë atë të Bullgarisë. Kjo ndeshje është e një rëndësie të veçantë pasi është e para ...

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Bullgarisë, ‘Dardanët’ shpresojnë në rikthimin e dy yjeve
Të hënën Përfaqësuesja e Kosovës luan ndeshjen e parë të vlefshme për kualifikimet në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. ‘Dardanët’ presin në stadiumin ‘Fadil Vokrri” skuadrën e Bullgarisë dhe duke e parë formën e ...
Telegrafi | 24-Mar-2019 22:06
Të hënën Përfaqësuesja e Kosovës luan ndeshjen e parë të vlefshme për kualifikimet në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. ‘Dardanët’ presin në stadiumin ‘Fadil Vokrri” skuadrën e Bullgarisë dhe duke e parë formën e ...

E kaluara e Bullgarisë në Kampionatet Evropiane
Bullgaria është kundërshtari i parë i Kosovës në rrugëtimin kualifikues për Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’, që njëherësh shënon edhe debutimin e Përfaqësueses sonë në këtë turne. Derisa po e presim përballjen e të ...
Telegrafi | 24-Mar-2019 22:01
Bullgaria është kundërshtari i parë i Kosovës në rrugëtimin kualifikues për Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’, që njëherësh shënon edhe debutimin e Përfaqësueses sonë në këtë turne. Derisa po e presim përballjen e të ...

Faqja e UEFA-s rekomandon përballjen Kosovë-Bullgari në grupin e ndeshjeve që nuk duhen humbur
Kosova do ta nisë rrugëtimin kualifikues për ‘Euro 2020’ me ndeshjen e të hënës mbrëma kundër Bullgarisë, e cila zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” me fillim nga ora 20:45. Përfaqësuesja e ‘Dardanëve’ debuton në një ...
Telegrafi | 24-Mar-2019 21:14
Kosova do ta nisë rrugëtimin kualifikues për ‘Euro 2020’ me ndeshjen e të hënës mbrëma kundër Bullgarisë, e cila zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” me fillim nga ora 20:45. Përfaqësuesja e ‘Dardanëve’ debuton në një ...

Trajneri i Bullgarisë, Hubchev: Na pret lojë e mundimshme dhe e vështirë, mosstërvitja në ‘Fadil Vokrri’ nuk është diçka e pazakontë
Trajneri i përfaqësueses së Bullgarisë, Petar Hubchev, ka folur për media para ndeshjes me Përfaqësuesen e Kosovës, e vlefshme për kualifikimet e ‘Euro 2020’. 55-vjeçari ka folur edhe për mungesën e lojtarit kryesor ...
Telegrafi | 24-Mar-2019 19:43
Trajneri i përfaqësueses së Bullgarisë, Petar Hubchev, ka folur për media para ndeshjes me Përfaqësuesen e Kosovës, e vlefshme për kualifikimet e ‘Euro 2020’. 55-vjeçari ka folur edhe për mungesën e lojtarit kryesor ...

Përfaqësuesja e Kosovës mbajti stërvitjen e fundit para ndeshjes me Bullgarinë
Përfaqësuesja e Kosovës tashmë ka përfunduar stërvitjen e fundit në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ para ndeshjes me Bullgarinë. Ndeshja është e vlefshme për kualifikimet në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Atmosfera në grup ...
Telegrafi | 24-Mar-2019 18:32
Përfaqësuesja e Kosovës tashmë ka përfunduar stërvitjen e fundit në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ para ndeshjes me Bullgarinë. Ndeshja është e vlefshme për kualifikimet në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Atmosfera në grup ...

Kryeziu: Jam në dispozicion për ndeshjen ndaj Bullgarisë, me tifozët fantastik besoj në rezultat pozitiv
Mesfushori i Përfaqësues së Kosovës, Hekuran Kryeziu ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes kualifikuese ndaj Bullgarisë. Kosova është nikoqire e Bullgarisë në takimin e parë në kuadër të kualifikimeve për Euro ...
Telegrafi | 24-Mar-2019 18:23
Mesfushori i Përfaqësues së Kosovës, Hekuran Kryeziu ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes kualifikuese ndaj Bullgarisë. Kosova është nikoqire e Bullgarisë në takimin e parë në kuadër të kualifikimeve për Euro ...

Agim Ademi i zbulon mysafirët special në ndeshjen Kosovë – Bullgari
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka zbuluar mysafirët special që do të jenë nesër në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë. Ademi ka zbuluar për emisionin 2 me 1 në RTV 21 se krahas politikanëve ...
AlMaKos | 25-Mar-2019 00:04
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka zbuluar mysafirët special që do të jenë nesër në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë. Ademi ka zbuluar për emisionin 2 me 1 në RTV 21 se krahas politikanëve ...

Challandes: Harroni “tiki takën”
Kosova do të debutojë të hënën në eliminatoret e Euro 2020-ës, me sfidën që do të zhvillohet në orën 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Tekniku i “Dardanëve”, Bernard Challandes, doli në konferencën e ...
AlMaKos | 24-Mar-2019 23:49
Kosova do të debutojë të hënën në eliminatoret e Euro 2020-ës, me sfidën që do të zhvillohet në orën 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Tekniku i “Dardanëve”, Bernard Challandes, doli në konferencën e ...

Agim Ademi i zbulon mysafirët special në ndeshjen Kosovë - Bullgari
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka zbuluar mysafirët special që do të jenë nesër në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë, raporton Zëri.info. Ademi ka zbuluar për emisionin 2 me 1 në RTV 21 se ...
Zeri | 24-Mar-2019 23:43
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka zbuluar mysafirët special që do të jenë nesër në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë, raporton Zëri.info. Ademi ka zbuluar për emisionin 2 me 1 në RTV 21 se ...

'Ekspertiza' interesante e Uliks Emrës për ndeshjen mes Kosovës dhe Bullgarisë
Uliks Emra e ka komentuar ndeshjen e nesërme eliminatore të Përfaqësueses së Kosovës. Në stadiumin "Fadil Vokrri", me fillim nga ora 20:45, Kosova e nis fushatën eliminatore të "Euro 2020" kundër Bullgarisë, shkruan ...
Zeri | 24-Mar-2019 23:39
Uliks Emra e ka komentuar ndeshjen e nesërme eliminatore të Përfaqësueses së Kosovës. Në stadiumin "Fadil Vokrri", me fillim nga ora 20:45, Kosova e nis fushatën eliminatore të "Euro 2020" kundër Bullgarisë, shkruan ...

Kosova luan me këtë formacion kundër Bullgarisë
Dy futbollistët kosovarë të Zurichut, Hekuran Kryeziu dhe Benjamin Kololli jishin në dyshim për tu paraqitur në ndeshjen e parë kualifikuese kundër Bullgarisë. Megjithatë, pas stërvitjes së fundit gjërat kanë ndryshuar. ...
Indeks Online | 24-Mar-2019 23:21
Dy futbollistët kosovarë të Zurichut, Hekuran Kryeziu dhe Benjamin Kololli jishin në dyshim për tu paraqitur në ndeshjen e parë kualifikuese kundër Bullgarisë. Megjithatë, pas stërvitjes së fundit gjërat kanë ndryshuar. ...

Komenti i Mourinho, Rakitic: “As babai im nuk ka përdorur ato fjalë!”
Tifo-grupi i njohur kosovar, ‘Shqiponjat e Zeza’, kanë mbetur pa bileta për ndeshjen e nesërme Kosovë-Bullgari. Kosova dhe Bullgaria takohen nesër me fillim nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin ...
GazetaBlic | 24-Mar-2019 22:52
Tifo-grupi i njohur kosovar, ‘Shqiponjat e Zeza’, kanë mbetur pa bileta për ndeshjen e nesërme Kosovë-Bullgari. Kosova dhe Bullgaria takohen nesër me fillim nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin ...

Shkrimi special i UEFA-s kushtuar Kosovës
Kombëtarja e Kosovës do ta nis nesër fushatën eliminatore për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Në stadiumin “Fadil Vokrri”, Kosova do të përballet me Bullgarinë nga ora 20:45. Vitin 2019, Kosova e nisi me një barazim ...
AlMaKos | 24-Mar-2019 22:34
Kombëtarja e Kosovës do ta nis nesër fushatën eliminatore për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Në stadiumin “Fadil Vokrri”, Kosova do të përballet me Bullgarinë nga ora 20:45. Vitin 2019, Kosova e nisi me një barazim ...

Keçi e Plepolli e parashikojnë rezultatin e ndeshjes Kosovë - Bullgari
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Suad Keçi dhe trajneri i cili punon me grupmoshat e reja, Arsim Plepolli, ishin të ftuar në emisionin Arena në RTK, shkruan Zëri.info. Ata e kanë parashikuar me rezultat ndeshjen ...
Zeri | 24-Mar-2019 22:25
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Suad Keçi dhe trajneri i cili punon me grupmoshat e reja, Arsim Plepolli, ishin të ftuar në emisionin Arena në RTK, shkruan Zëri.info. Ata e kanë parashikuar me rezultat ndeshjen ...

Keçi: Bullgarët bëjnë edhe lojëra të fëlliqta, ja si mund të provokojnë lojtarët
Ish-futbollisti i mirënjohur kosovar, Suad Keçi, e ka komentuar ndeshjen Kosovë - Bullgari e cila zhvillohet nesër në stadiumin 'Fadil Vokrri', shkruan Zëri.info. Keçi i cili është trajneri i Kosovës në futsall thotë se ...
Zeri | 24-Mar-2019 22:21
Ish-futbollisti i mirënjohur kosovar, Suad Keçi, e ka komentuar ndeshjen Kosovë - Bullgari e cila zhvillohet nesër në stadiumin 'Fadil Vokrri', shkruan Zëri.info. Keçi i cili është trajneri i Kosovës në futsall thotë se ...

Plepolli: Për këtë arsye nuk është stërvitur Bullgaria në Prishtinë
Ish-futbollisti kosovar i cili tashmë punon si trajner, Arsim Plepolli, e ka komentuar faktin se pse Bullgaria nuk u stërvitit në stadiumin 'Fadil Vokrri' para ndeshjes me Kosovën e cila zhvillohet nesër, shkruan ...
Zeri | 24-Mar-2019 22:09
Ish-futbollisti kosovar i cili tashmë punon si trajner, Arsim Plepolli, e ka komentuar faktin se pse Bullgaria nuk u stërvitit në stadiumin 'Fadil Vokrri' para ndeshjes me Kosovën e cila zhvillohet nesër, shkruan ...

Depay realizon gol fantastik ndaj Gjermanisë, barazohet gjithçka
Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sonte stërvitjen e fundit para ndeshjes së saj debutuese në kualifikimet për Euro 2020 kundër Bullgarisë, që zhvillohet të hënën në mbrëmje në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. ...
GazetaBlic | 24-Mar-2019 22:08
Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sonte stërvitjen e fundit para ndeshjes së saj debutuese në kualifikimet për Euro 2020 kundër Bullgarisë, që zhvillohet të hënën në mbrëmje në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. ...

Shkrimi special i UEFA-s kushtuar Kosovës para ndeshjes me Bullgarinë
Përfaqësuesja e Kosovës do ta nis nesër fushatën eliminatore për Kampionatin Evropian "Euro 2020". Në stadiumin "Fadil Vokrri", Kosova do të përballet me Bullgarinë nga ora 20:45. Vitin 2019, Kosova e nisi me një ...
Zeri | 24-Mar-2019 22:08
Përfaqësuesja e Kosovës do ta nis nesër fushatën eliminatore për Kampionatin Evropian "Euro 2020". Në stadiumin "Fadil Vokrri", Kosova do të përballet me Bullgarinë nga ora 20:45. Vitin 2019, Kosova e nisi me një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved