ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/06/2019 15:31

Vrasja e avokatit të Shullazit, dyshohet për shkak të profesionit

Vrasja e avokatit të Shullazit, dyshohet për shkak të profesionit
Ngjarja e rëndë që tronditi Elbasanin mbrëmjen e të premtes, ka hapur pista të shumta hetimi në lidhje me vrasjen e avokatiti të njohur, 50-vjeçarit Ravik Gurra.
Top Channel | 23-Mar-2019 15:28
Ngjarja e rëndë që tronditi Elbasanin mbrëmjen e të premtes, ka hapur pista të shumta hetimi në lidhje me vrasjen e avokatiti të njohur, 50-vjeçarit Ravik Gurra.

Vrasja e avokatit, hetimet i ngarkohen Prokurorisë së Krimeve të Rënda
Hetimet për vrasjen e avokatit Ravik Gurra, mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit, i ka marrë në dorë Prokuroria për Krimet e Rënda.
Top Channel | 23-Mar-2019 14:21
Hetimet për vrasjen e avokatit Ravik Gurra, mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit, i ka marrë në dorë Prokuroria për Krimet e Rënda.

DETAJET/ Ekzekutimi i avokatit të “Çapjave” dhe Shullazit, hetimet i ngarkohen Prokurorisë së Krimeve të Rënda
Hetimet për vrasjen e avokatit Ravik Gurra, mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit, i ka marrë në dorë Prokuroria për Krimet e Rënda. Paraprakisht dyshohet se pista e ekzekutimit të tij, lidhet me detyrën si avokat, ...
GazetaTema | 23-Mar-2019 15:03
Hetimet për vrasjen e avokatit Ravik Gurra, mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit, i ka marrë në dorë Prokuroria për Krimet e Rënda. Paraprakisht dyshohet se pista e ekzekutimit të tij, lidhet me detyrën si avokat, ...

Ekzekutimi i avokatit të Shullazit dhe Çapajve, makina e vrasësve e vjedhur para 3 muajsh. Kamerat filmuan vrasjen
Grupi hetimor po mbledh prova për ekzekutimin e avokatit që tronditi Elbasanin mbrëmjen e së premtes. Burime hetimore kanë thënë se makina që u gjet e djegur në fshatin Bradashesh rezulton të jetë e vjedhur në dhjetor ...
GazetaTema | 23-Mar-2019 11:24
Grupi hetimor po mbledh prova për ekzekutimin e avokatit që tronditi Elbasanin mbrëmjen e së premtes. Burime hetimore kanë thënë se makina që u gjet e djegur në fshatin Bradashesh rezulton të jetë e vjedhur në dhjetor ...

Autori i vrasjes së avokatit i maskuar, merren në pyetje Çapjat
ELBASAN Të tjera detaje zbulohen për vrasjen e avokatit Ravik Gurra mbrëmjen e kaluar në një lokal në qendër të qytetit të Elbasanit. Gazetarja Klodiana Lala raporton nga vendngjarja për “BalkanWeb” se avokati i ...
BalkanWeb | 23-Mar-2019 09:38
ELBASAN Të tjera detaje zbulohen për vrasjen e avokatit Ravik Gurra mbrëmjen e kaluar në një lokal në qendër të qytetit të Elbasanit. Gazetarja Klodiana Lala raporton nga vendngjarja për “BalkanWeb” se avokati i ...

Vrasja e avokatit të Çapajve, Artan Hoxha jep detaje të frikshme
Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me vrasjen e avokatit, Ravik Gurra, mbrëmjen e djeshme në Elbasan. Në një postim në rrjetet sociale ai shkruan se bëhet fjalë për një vrasje mafioze dhe se kjo ...
Gazeta Shqip | 23-Mar-2019 17:00
Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me vrasjen e avokatit, Ravik Gurra, mbrëmjen e djeshme në Elbasan. Në një postim në rrjetet sociale ai shkruan se bëhet fjalë për një vrasje mafioze dhe se kjo ...

Çapjat merren në pyetje për vrasjen e avokatit Gurra, kamerat nuk fiksuan asgjë
Një ditë pas vrasjes mafioze të avokatit Ravik Gurra në zemër të Elbasanit, oficerë të krimeve të rënda kanë shoqëruar për të marrë në pyetje mbi 20 persona, mes të cilëve edhe pjesëtarë të fisit Çapja. Dëshmitë i dhanë ...
VizionPlus | 23-Mar-2019 12:29
Një ditë pas vrasjes mafioze të avokatit Ravik Gurra në zemër të Elbasanit, oficerë të krimeve të rënda kanë shoqëruar për të marrë në pyetje mbi 20 persona, mes të cilëve edhe pjesëtarë të fisit Çapja. Dëshmitë i dhanë ...

Vrasja e avokatit të njohur, kolegët e Elbasanit bojkotojnë gjyqet në shenjë proteste
Dhoma e Avokatisë në Elbasan duke marrë shkak nga vrasja e të premtes në mbrëmje e kolegut dhe avokatit Ravik Gurra në një atentat mafioz ka vendosur të zhvilloje një protestë. Mbrojtësit ligjorë në Elbasan do te ...
VizionPlus | 23-Mar-2019 11:01
Dhoma e Avokatisë në Elbasan duke marrë shkak nga vrasja e të premtes në mbrëmje e kolegut dhe avokatit Ravik Gurra në një atentat mafioz ka vendosur të zhvilloje një protestë. Mbrojtësit ligjorë në Elbasan do te ...

Vrasja e avokatit, hetimet do t’i bëjë Prokuroria e Krimeve të Rënda
Hetimet për vrasjen e avokatit Ravik Gurra, mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit, i ka marrë në dorë Prokuroria për Krimet e Rënda. Paraprakisht dyshohet se pista e ekzekutimit të tij, lidhet me detyrën si avokat, ...
Gazeta Shqip | 23-Mar-2019 14:59
Hetimet për vrasjen e avokatit Ravik Gurra, mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit, i ka marrë në dorë Prokuroria për Krimet e Rënda. Paraprakisht dyshohet se pista e ekzekutimit të tij, lidhet me detyrën si avokat, ...

Kush ishin dy miqtë që shoqëronin në kafe avokatin e vrarë
ELBASAN Zbulohet emrat e dy personave me të cilët po pinte kafenë avokati që u ekzekutua mbrëmjen e sotme, Ravik Gurra. Burime zyrtare i thanë “BalkanWeb’ se njëri prej tyre është juristi i bashkisë Elbasan Arben Hoxha ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 23:08
ELBASAN Zbulohet emrat e dy personave me të cilët po pinte kafenë avokati që u ekzekutua mbrëmjen e sotme, Ravik Gurra. Burime zyrtare i thanë “BalkanWeb’ se njëri prej tyre është juristi i bashkisë Elbasan Arben Hoxha ...

Zbardhen detaje nga vrasja e avokatit Ravik Gurra
Ekzekutimi mafioz i avokatit Ravik Gurra në qendër të Elbasanit është marrë në dorë nga Prokuroria për Krime të Rënda e cila po heton për akuzën e “Vrasjes së funksionarëve publikë”. Prokurori Behar Dibra prej së ...
TV Klan | 23-Mar-2019 15:57
Ekzekutimi mafioz i avokatit Ravik Gurra në qendër të Elbasanit është marrë në dorë nga Prokuroria për Krime të Rënda e cila po heton për akuzën e “Vrasjes së funksionarëve publikë”. Prokurori Behar Dibra prej së ...

Vrisja e avokat, dyshime për hakmarrje midis bandave në Elbasan
Vrasja e avokatit Ravik Gurra mbrëmjen e djeshme dyshimet e para të policisë janë për hakmarrje midis bandave kriminale që veprojnë në qytetin e Elbasanit. Gurra ishte mbrojtësi ligjorë i anëtareve të njërës nga bandat ...
ABCNews | 23-Mar-2019 15:44
Vrasja e avokatit Ravik Gurra mbrëmjen e djeshme dyshimet e para të policisë janë për hakmarrje midis bandave kriminale që veprojnë në qytetin e Elbasanit. Gurra ishte mbrojtësi ligjorë i anëtareve të njërës nga bandat ...

Avokati Ravik Gurra dyshohet se u ekzekutua nga vrarës me pagesë
Disa persona u shoqëruan në komisariatin e Elbasanit për tu marrë në pyetje në lidhje me vrasjen e avokatit të njohur Ravik Gurra. Mes tyre kanë dëshmuar edhe miqtë që ndodheshin në tavolinë me të kur 50 -vjeçari u ...
ABCNews | 23-Mar-2019 14:38
Disa persona u shoqëruan në komisariatin e Elbasanit për tu marrë në pyetje në lidhje me vrasjen e avokatit të njohur Ravik Gurra. Mes tyre kanë dëshmuar edhe miqtë që ndodheshin në tavolinë me të kur 50 -vjeçari u ...

Vrasja e avokatit, dëshmia e miqve: Vrasësi ishte gjakftohtë
Menjëherë pas krimit të ndodhur mbrëmjen e djeshme në qendër të Elbasanit, policia ka marrë në pyetje dëshmitarët okularë. Pjesë e personave të marrë në pyetje janë edhe miqtë e avokatit, të cilët në momentin e vrasjes ...
Gazeta Shqip | 23-Mar-2019 11:00
Menjëherë pas krimit të ndodhur mbrëmjen e djeshme në qendër të Elbasanit, policia ka marrë në pyetje dëshmitarët okularë. Pjesë e personave të marrë në pyetje janë edhe miqtë e avokatit, të cilët në momentin e vrasjes ...

Vrasja e Ravik Gurrës, Dhoma e Avokatëve Elbasan ndërpret për tre ditë shërbimet
Pas ekzekutimit Ravik Gurrës mbrëmjen e së premtes, Dhoma e Avokatisë në Elbasan në shenjë protestë do bllokojë për tre ditë të gjitha çështjet gjyqësore. Dhoma e Avokatisë mori vendimin për të ndërprerë çdo shërbim ...
Gazeta Shqip | 23-Mar-2019 11:00
Pas ekzekutimit Ravik Gurrës mbrëmjen e së premtes, Dhoma e Avokatisë në Elbasan në shenjë protestë do bllokojë për tre ditë të gjitha çështjet gjyqësore. Dhoma e Avokatisë mori vendimin për të ndërprerë çdo shërbim ...

Vrasja e avokatit, ja çfarë bëri ekzekutori përpara krimit
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen e avokatit Ravik Gurra. Viktima ishte duke pirë kafen e mbrëmjes me miqtë pranë një lokali që ndodhet 300 metra larg banesës së tij, në qendër të Elbasanit. Vrasësi i është ...
Gazeta Shqip | 23-Mar-2019 11:00
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen e avokatit Ravik Gurra. Viktima ishte duke pirë kafen e mbrëmjes me miqtë pranë një lokali që ndodhet 300 metra larg banesës së tij, në qendër të Elbasanit. Vrasësi i është ...

Ende mister vrasja mafioze e avoktatit të Shullazit dhe Çapjave, këto janë pistat e hetimit
Pas ekzekutimit të avokatit Ravik Gurra, në qendër të Elbasanit, policia ka kryer edhe shoqërimet e para mbrëmjen e djeshme, të cilët pasi janë marrë në pyetje, janë lënë të lirë. Sipas raportimeve dy persona të cilët ...
Lapsi | 23-Mar-2019 12:04
Pas ekzekutimit të avokatit Ravik Gurra, në qendër të Elbasanit, policia ka kryer edhe shoqërimet e para mbrëmjen e djeshme, të cilët pasi janë marrë në pyetje, janë lënë të lirë. Sipas raportimeve dy persona të cilët ...

Ekzekutimi mafioz, avokati u vra me dy plumba në kokë
Ekzekutimi i avokatit të njohur, Ravik Gurra, është kryer me selinciator, nga një person i maskuar i cili është larguar me një automjet tip “Mercedez Benz”. Gurra është vrarë në momentin që po konsumonte kafe në ...
Koha Jone | 23-Mar-2019 17:00
Ekzekutimi i avokatit të njohur, Ravik Gurra, është kryer me selinciator, nga një person i maskuar i cili është larguar me një automjet tip “Mercedez Benz”. Gurra është vrarë në momentin që po konsumonte kafe në ...

Makina e përdorur në vrasjen e avokatit u grabit 3 muaj më parë në...
Ekzekutimi mafioz i avokatit të njohur Ravik Gurra mbrëmjen e të premtes në qendër të Elbasanit ka vënë në lëvizje prokurorinë e Krimeve të Rënda për shkak të ngritjes së akuzës “Vrasjes e funksionarëve publikë”. 50 ...
Gazeta55 | 23-Mar-2019 16:48
Ekzekutimi mafioz i avokatit të njohur Ravik Gurra mbrëmjen e të premtes në qendër të Elbasanit ka vënë në lëvizje prokurorinë e Krimeve të Rënda për shkak të ngritjes së akuzës “Vrasjes e funksionarëve publikë”. 50 ...

Vrasja e avokatit/ Gazetari Artan Hoxha: Libri i llogarive të krimit tashmë është hapur!
Gazetari investigativ Artan Hoxha shprehet se vrasja mbrëmjen e djeshme në Elbasan e avokatit të njohur ka hapur librin e llogarive të krimit. Hoxha thotë se vrasësit i kanë dërguar një mesazh të qartë drejtësisë dhe ...
Java News | 23-Mar-2019 16:06
Gazetari investigativ Artan Hoxha shprehet se vrasja mbrëmjen e djeshme në Elbasan e avokatit të njohur ka hapur librin e llogarive të krimit. Hoxha thotë se vrasësit i kanë dërguar një mesazh të qartë drejtësisë dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved