ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/06/2019 15:20

Zvicër/ Marshim masiv ku mbeti i vrarë 7-vjeçari shqiptar

Zvicër/ Marshim masiv ku mbeti i vrarë 7-vjeçari shqiptar
ZVICËR Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7-vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, e cila dyshohet të jetë me probleme mendore. Të shtunë duke nisur nga ora 14:00 do të mbahet ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 22:46
ZVICËR Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7-vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, e cila dyshohet të jetë me probleme mendore. Të shtunë duke nisur nga ora 14:00 do të mbahet ...

Vrasja e 7-vjeçarit shqiptar, nëna: Më morën lulen më të bukur!
ZVICER Një ngjarje horror ka tronditur opinionin publik në Zvicër, në hapësirën shqiptare, madje edhe më gjerë. Një grua e moshuar 75-vjeçare zvicerane goditi me thikë për vdekje vogëlushin shqiptar 7-vjeçar. Në vendin ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 19:19
ZVICER Një ngjarje horror ka tronditur opinionin publik në Zvicër, në hapësirën shqiptare, madje edhe më gjerë. Një grua e moshuar 75-vjeçare zvicerane goditi me thikë për vdekje vogëlushin shqiptar 7-vjeçar. Në vendin ...

E moshuara vrau shqiptarin 7 vjeç, lajm në mediat botërore
Mediat më të rëndësishme botërore kanë përcjellë lajmin e kobshëm se një grua e moshuar 75-vjeçare ka therur për vdekje një djalë 7 vjeç shqiptar në Basel të Zvicrës. “The Guardian” shkruan se djaloshi u godit me thikë ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 15:52
Mediat më të rëndësishme botërore kanë përcjellë lajmin e kobshëm se një grua e moshuar 75-vjeçare ka therur për vdekje një djalë 7 vjeç shqiptar në Basel të Zvicrës. “The Guardian” shkruan se djaloshi u godit me thikë ...

Thaçi: Vrasja makabre në Bazel ka tronditur Zvicrën e Kosovën
KOSOVE Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka reaguar ndaj vrasjes së 7-vjeçarit në Zvicër. Përmes një postimi në faqen e tij të “Facebook”, Kreu i Shtetit shkruan se e gjithë Kosova dhe Zvicra do të luten për të. ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 15:04
KOSOVE Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka reaguar ndaj vrasjes së 7-vjeçarit në Zvicër. Përmes një postimi në faqen e tij të “Facebook”, Kreu i Shtetit shkruan se e gjithë Kosova dhe Zvicra do të luten për të. ...

Zanfina Ismaili dhe Gold AG të tronditur reagojnë rreth vrasjes së vogëlushit shtatëvjeçar në Zvicër
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Një lajm i tillë ka tronditur të gjithë opinionin anë ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 23:51
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Një lajm i tillë ka tronditur të gjithë opinionin anë ...

Të shtunën në Bazel marsh solidarizues për shtatëvjeçarin e vrarë nga Kosova
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 22:05
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...

Varrimi i shtatë vjeçarit do të bëhet në Lipjan, familjarët flasin për krimin makabër në Bazel (Video)
Familjarët e djaloshit shtatë vjeçar në Kosovë, kanë rrëfyer për RTV Dukagjinin se si ndodhi ngjarja e vrasjes mizore të vogëlushit nga ana e 75 vjeçares. Thonë se familja e djaloshit nuk kishte problem me askënd në ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 20:15
Familjarët e djaloshit shtatë vjeçar në Kosovë, kanë rrëfyer për RTV Dukagjinin se si ndodhi ngjarja e vrasjes mizore të vogëlushit nga ana e 75 vjeçares. Thonë se familja e djaloshit nuk kishte problem me askënd në ...

Trupi i 7-vjeçarit pritet të arrijë nesër në Kosovë
Familjarët kanë konfirmuar se djaloshi do të varrohet në Kosovë, aty ku gjithmonë i ka kaluar pushimet E Premte, 22 Mars 2019 – 21:51 albinfo.ch (KEYSTONE/Georgios Kefalas) Në Zvicër në mesditën e së enjtes është vrarë ...
Medial | 23-Mar-2019 00:33
Familjarët kanë konfirmuar se djaloshi do të varrohet në Kosovë, aty ku gjithmonë i ka kaluar pushimet E Premte, 22 Mars 2019 – 21:51 albinfo.ch (KEYSTONE/Georgios Kefalas) Në Zvicër në mesditën e së enjtes është vrarë ...

Nesër në Zvicër marsh solidarizues me familjen e 7- vjeçarit
Bazeli është i tronditur me rastin e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...
Albportali | 23-Mar-2019 00:13
Bazeli është i tronditur me rastin e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...

Zanfina Ismaili dhe Gold AG të tronditur reagojnë rreth vrasjes së vogëlushit shtatëvjeçar në Zvicër
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Një lajm i tillë ka tronditur të gjithë opinionin anë ...
AlMaKos | 23-Mar-2019 00:09
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Një lajm i tillë ka tronditur të gjithë opinionin anë ...

Vritet 7-vjeçari shqiptar në Zvicër
Vrasja e një të mituri shqiptar nga Lipjani në Zvicër ka tronditur mbarë Kosovën. Lidhur me ngjarjen kanë reaguar edhe krerët e shtetit, ndërkohë që komuniteti shqiptar në Zvicër ka mbajtur një marshim në shenjë ...
ABCNews | 22-Mar-2019 19:07
Vrasja e një të mituri shqiptar nga Lipjani në Zvicër ka tronditur mbarë Kosovën. Lidhur me ngjarjen kanë reaguar edhe krerët e shtetit, ndërkohë që komuniteti shqiptar në Zvicër ka mbajtur një marshim në shenjë ...

Zvicër, nesër organizohet marsh solidarizues për 7-vjeçarin e vrarë
Qyteti i Bazelit të Zvicrës është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar nga Kosova, Iljas Mahmuti nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14:00, do të ...
Alsat-M | 22-Mar-2019 23:31
Qyteti i Bazelit të Zvicrës është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar nga Kosova, Iljas Mahmuti nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14:00, do të ...

Nesër në Bazel marsh solidarizues me familjen e 7- vjeçarit
Bazeli është i tronditur me vr,asjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh solidariteti në qytet. “Mblidhemi dhe startojmë ...
Medial | 22-Mar-2019 22:46
Bazeli është i tronditur me vr,asjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh solidariteti në qytet. “Mblidhemi dhe startojmë ...

?Pacolli ngushëllon familjen e 7 vjeçarit të vrarë në Zvicër
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli e ka ngushëlluar familjen Mahmuti, pasi dje djali i tyre 7 vjeçar, deri sa kthehej në shtëpi nga shkolla, nga një 75 vjeçare.
Kosova Press | 22-Mar-2019 22:38
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli e ka ngushëlluar familjen Mahmuti, pasi dje djali i tyre 7 vjeçar, deri sa kthehej në shtëpi nga shkolla, nga një 75 vjeçare.

Thaçi: Vrasja e shtatëvjeçarit në Bazel ka tronditur gjithë opinionin
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka reaguar ndaj vrasjes së 7-vjeçarit në Zvicër. Përmes një postimi në faqen e tij në “Facebook”, Kreu i Shtetit shkruan se e gjithë Kosova dhe Zvicra do të luten për të. “Vrasja ...
Gazeta Monitor | 22-Mar-2019 22:38
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka reaguar ndaj vrasjes së 7-vjeçarit në Zvicër. Përmes një postimi në faqen e tij në “Facebook”, Kreu i Shtetit shkruan se e gjithë Kosova dhe Zvicra do të luten për të. “Vrasja ...

Nesër në Zvicër organizohet marsh solidarizues me familjen e vogëlushit të ndjerë
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...
Arbresh | 22-Mar-2019 22:08
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...

Të shtunën në Bazel marsh solidarizues për shtatëvjeçarin e vrarë nga Kosova
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...
AlMaKos | 22-Mar-2019 22:05
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...

Nesër në Zvicër marsh solidarizues me familjen e 7- vjeçarit të mbytur
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...
Indeks Online | 22-Mar-2019 22:01
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...

Trupi i 7-vjeçarit pritet të arrijë nesër në Kosovë
Në Zvicër në mesditën e së enjtes është vrarë 7 vjeçari Ilias Mahmuti, njofton Klan Kosova. Familjarët e fëmijës, jetën e të cilit e shoi një grua e moshuar, pasi e qëlloi me thikë disa herë, kanë pak informacione rreth ...
AlbInfo | 22-Mar-2019 22:00
Në Zvicër në mesditën e së enjtes është vrarë 7 vjeçari Ilias Mahmuti, njofton Klan Kosova. Familjarët e fëmijës, jetën e të cilit e shoi një grua e moshuar, pasi e qëlloi me thikë disa herë, kanë pak informacione rreth ...

Nesër në Bazel marsh solidarizues me familjen e 7- vjeçarit të mbytur
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...
Zeri | 22-Mar-2019 21:57
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved