ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:14

20 vjet pas sulmeve të NATO-s, gjurmët janë ende mbi Beograd (Foto)

20 vjet pas sulmeve të NATO-s, gjurmët janë ende mbi Beograd (Foto)
Më 24 mars 1999, në Beograd kumbuan sirenat. Shansi i fundit për një zgjidhje paqësore në konfliktin e Kosovës, kish kaluar pa asnjë rezultat.
Top Channel | 23-Mar-2019 15:48
Më 24 mars 1999, në Beograd kumbuan sirenat. Shansi i fundit për një zgjidhje paqësore në konfliktin e Kosovës, kish kaluar pa asnjë rezultat.

Thaçi: UÇK në tokë dhe NATO në ajër i sollën fundin Millosheviçit
KOSOVË Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, duke kujtuar 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-së, ka deklaruar se 24 marsi i vitit 1999 ishte pikënisje e ndalimit të gjenocidit dhe rikthimi i shpresës kosovare për liri e ...
BalkanWeb | 23-Mar-2019 15:25
KOSOVË Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, duke kujtuar 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-së, ka deklaruar se 24 marsi i vitit 1999 ishte pikënisje e ndalimit të gjenocidit dhe rikthimi i shpresës kosovare për liri e ...

Thaçi: UÇK në tokë dhe NATO në ajër sollën kapitullimin e Millosheviçit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, duke kujtuar 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-së, ka deklaruar se 24 marsi i vitit 1999 ishte pikënisje e ndalimit të gjenocidit dhe rikthimi i shpresës kosovare për liri e ...
Lapsi | 23-Mar-2019 15:48
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, duke kujtuar 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-së, ka deklaruar se 24 marsi i vitit 1999 ishte pikënisje e ndalimit të gjenocidit dhe rikthimi i shpresës kosovare për liri e ...

Thaçi kujton nisjen e bombardimeve të NATO-s mbi Serbi: ç’ndodhi 20 vjet më parë
Me anë të një statusi në FB, presidenti Thaçoi solli në kujtesë nisjen e bombardimeve mbi Serbi 20 vjet më parë, ku pas më shumë se dy muajsh do vinte dhe paqja. “Pas dështimit të përpjekjeve diplomatike për ta detyruar ...
Tesheshi | 23-Mar-2019 17:20
Me anë të një statusi në FB, presidenti Thaçoi solli në kujtesë nisjen e bombardimeve mbi Serbi 20 vjet më parë, ku pas më shumë se dy muajsh do vinte dhe paqja. “Pas dështimit të përpjekjeve diplomatike për ta detyruar ...

Limaj: Ndërhyrja e NATO-s i hapi rrugë çlirimit të Kosovës
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe. Limaj, përems një postimi në Facebook, ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e ...
Telegrafi | 23-Mar-2019 14:51
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe. Limaj, përems një postimi në Facebook, ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e ...

Limaj: Do t’i jemi përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së
Limaj ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e NATO-s nisën fushatën e bombardimeve mbi caqet serbe për t’i dhënë kështu fund dhunës, masakrave dhe spastrimit etnik që po bëhej mbi qytetarët e Kosovës nga forcat ...
Shprehja | 23-Mar-2019 16:52
Limaj ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e NATO-s nisën fushatën e bombardimeve mbi caqet serbe për t’i dhënë kështu fund dhunës, masakrave dhe spastrimit etnik që po bëhej mbi qytetarët e Kosovës nga forcat ...

Thaçi: UÇK në tokë dhe NATO në ajër i sollën fundin Millosheviçit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, duke kujtuar 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-së, ka deklaruar se 24 marsi i vitit 1999 ishte pikënisje e ndalimit të gjenocidit dhe rikthimi i shpresës kosovare për liri e ...
Koha Jone | 23-Mar-2019 15:41
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, duke kujtuar 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-së, ka deklaruar se 24 marsi i vitit 1999 ishte pikënisje e ndalimit të gjenocidit dhe rikthimi i shpresës kosovare për liri e ...

Thaçi: UÇK në tokë dhe NATO në ajër, kapitulluan Millosheviçin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, duke kujtuar 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-së, ka deklaruar se 24 marsi i vitit 1999 ishte pikënisje e ndalimit të gjenocidit dhe rikthim i shpresës sonë për liri e pavarësi. Ai ...
Dritare | 23-Mar-2019 15:24
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, duke kujtuar 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-së, ka deklaruar se 24 marsi i vitit 1999 ishte pikënisje e ndalimit të gjenocidit dhe rikthim i shpresës sonë për liri e pavarësi. Ai ...

Limaj: Përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së
Kryetari i partisë Nisma, Fatmir Limaj, ka thënë se Kosova do t’i jetë përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së dhe qytetarëve në momentet më të vështira, njofton Klan Kosova. Duke ...
InFokusi | 23-Mar-2019 15:07
Kryetari i partisë Nisma, Fatmir Limaj, ka thënë se Kosova do t’i jetë përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së dhe qytetarëve në momentet më të vështira, njofton Klan Kosova. Duke ...

Limaj: Me 24 mars NATO i dha fund gjenocidit serb mbi Kosovën
Limaj ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e NATO-s nisën fushatën e bombardimeve mbi caqet serbe për t’i dhënë kështu fund dhunës, masakrave dhe spastrimit etnik që po bëhej mbi qytetarët e Kosovës nga forcat ...
Gazeta Monitor | 23-Mar-2019 15:03
Limaj ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e NATO-s nisën fushatën e bombardimeve mbi caqet serbe për t’i dhënë kështu fund dhunës, masakrave dhe spastrimit etnik që po bëhej mbi qytetarët e Kosovës nga forcat ...

Limaj: Ndërhyrja e NATO-s i hapi rrugë çlirimit të Kosovës
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe. Limaj, përems një postimi në Facebook, ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e ...
AlMaKos | 23-Mar-2019 15:03
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe. Limaj, përems një postimi në Facebook, ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e ...

Limaj: Përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe. Limaj ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e NATO-s nisën fushatën e bombardimeve ...
Zeri | 23-Mar-2019 15:03
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe. Limaj ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e NATO-s nisën fushatën e bombardimeve ...

Limaj: Përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së
Kryetari i partisë Nisma, Fatmir Limaj, ka thënë se Kosova do t’i jetë përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së dhe qytetarëve në momentet më të vështira. Duke kujtuar 20-vjetorin e ...
Gazeta Observer | 23-Mar-2019 14:58
Kryetari i partisë Nisma, Fatmir Limaj, ka thënë se Kosova do t’i jetë përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së dhe qytetarëve në momentet më të vështira. Duke kujtuar 20-vjetorin e ...

Limaj: Përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së
Kryetari i partisë Nisma, Fatmir Limaj, ka thënë se Kosova do t’i jetë përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së dhe qytetarëve në momentet më të vështira, njofton Klan Kosova. Duke ...
Klan Kosova | 23-Mar-2019 14:55
Kryetari i partisë Nisma, Fatmir Limaj, ka thënë se Kosova do t’i jetë përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së dhe qytetarëve në momentet më të vështira, njofton Klan Kosova. Duke ...

Thaçi: UÇK-ja në tokë dhe NATO-ja në ajër e detyruan kapitullimin e Millosheviqit në Kosovë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, duke kujtuar 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-së, ka deklaruar se 24 marsi i vitit 1999 ishte pikënisje e ndalimit të gjenocidit dhe rikthim i shpresës sonë për liri e pavarësi. ...
Telegrafi | 23-Mar-2019 13:54
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, duke kujtuar 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-së, ka deklaruar se 24 marsi i vitit 1999 ishte pikënisje e ndalimit të gjenocidit dhe rikthim i shpresës sonë për liri e pavarësi. ...

Limaj: Përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së
Kryetari i partisë Nisma, Fatmir Limaj, ka thënë se Kosova do t’i jetë përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së dhe qytetarëve në momentet më të vështira. Duke kujtuar 20-vjetorin e ...
EkonomiaOnline | 23-Mar-2019 14:55
Kryetari i partisë Nisma, Fatmir Limaj, ka thënë se Kosova do t’i jetë përjetë mirënjohës vendeve mike që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së dhe qytetarëve në momentet më të vështira. Duke kujtuar 20-vjetorin e ...

20-vjetori i sulmeve të NATO-s, Limaj: Jemi mirënjohës ndaj vendeve që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe. Limaj ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e NATO-s nisën fushatën e bombardimeve ...
Arbresh | 23-Mar-2019 14:50
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe. Limaj ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e NATO-s nisën fushatën e bombardimeve ...

Limaj: Ndërhyrja e NATO-s i hapi rrugë çlirimit të vendit
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe.
Kosova Press | 23-Mar-2019 14:44
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe.

20-vjetori i sulmeve të NATO-s, Limaj: Jemi mirënjohës ndaj vendeve që i dolën në krah luftës së drejtë të UÇK-së
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe, përcjellë Indeksonline. Limaj ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e NATO-s nisën ...
Indeks Online | 23-Mar-2019 14:44
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar sot 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s, kundër forcave ushtarake serbe, përcjellë Indeksonline. Limaj ka thënë se më 24 mars të vitit 1999, Forcat e NATO-s nisën ...

“UÇK-ja në tokë dhe NATO-ja në ajër e detyruan kapitullimin e Millosheviqit”
Sipas Haradinajt, Kosova do t’i jetë përjetë mirënjohëse SHBA-ve dhe NATO-së Presidenti i vendit, Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj sot kujtuan fillimin e fushatës ajrore të NATO-s mbi caqet ushtarake dhe ...
TetovaSot | 23-Mar-2019 14:10
Sipas Haradinajt, Kosova do t’i jetë përjetë mirënjohëse SHBA-ve dhe NATO-së Presidenti i vendit, Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj sot kujtuan fillimin e fushatës ajrore të NATO-s mbi caqet ushtarake dhe ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved