ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/06/2019 15:20

Kristian Panucci justifikohet: Këta lojtarë kam

Kristian Panucci justifikohet: Këta lojtarë kam
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, italiani Kristian Panucci, është shprehur pas ndeshjes se ekipi luajti me dy fytyra në pjesën e parë dhe të dytën, ndërsa sipas tij diferencën e bëri forma fizike. Sa i takon faktit ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 23:42
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, italiani Kristian Panucci, është shprehur pas ndeshjes se ekipi luajti me dy fytyra në pjesën e parë dhe të dytën, ndërsa sipas tij diferencën e bëri forma fizike. Sa i takon faktit ...

Panuçi ia vë fajin futbollistëve: Publiku ka të drejtë, por këto janë lojtarët?
Tekniku i kombëtares Kristian Panuçi u shfaq i zhgënjyer pas disfatës së radhës të skuadrës të drejtuar nga ai, duke u shprehur se është vështirë të bëjë më mirë me lojtarët që ka në dispozicion. “Pjesën e parë kemi ...
Telegraf | 23-Mar-2019 00:33
Tekniku i kombëtares Kristian Panuçi u shfaq i zhgënjyer pas disfatës së radhës të skuadrës të drejtuar nga ai, duke u shprehur se është vështirë të bëjë më mirë me lojtarët që ka në dispozicion. “Pjesën e parë kemi ...

Panucci: Publiku ka të drejtë, por këta janë lojtarët; Kemi defekte në finalizim
Intervista e trajnerit Christian Panucci, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”. Sa e vështirë të pranohet ky rezultat? Pjesën e ...
GazetaTema | 22-Mar-2019 23:43
Intervista e trajnerit Christian Panucci, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”. Sa e vështirë të pranohet ky rezultat? Pjesën e ...

Memushaj: Asgjë s’shkoi mirë, të mundim Andorrën
Ledian Memushaj është i sinqertë pas ndeshjes. Në komentin që dha për RTSH, mesfushori i Kombëtares deklaroi se asgjë nuk funksionoi. “Asgjë nuk shkoi, atë gol në fillim ia falëm. Pas golit nuk luajtëm keq, por i dyti ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 23:31
Ledian Memushaj është i sinqertë pas ndeshjes. Në komentin që dha për RTSH, mesfushori i Kombëtares deklaroi se asgjë nuk funksionoi. “Asgjë nuk shkoi, atë gol në fillim ia falëm. Pas golit nuk luajtëm keq, por i dyti ...

Të gjithë prisnin dorëheqjen, Panucci befason: Ja fajtori për humbjen ndaj Turqisë
Trajneri i Shqipërisë, Christian Panucci ka dhënë deklaratën e tij pas humbjes 2-0 në “Loro Boriçi” ndaj Turqisë. Në një intervistë për mikrofonin e “Supersportit”, tekniku italian nuk “preku” fare çështjen e dorëheqjes ...
Ina-Online | 23-Mar-2019 01:02
Trajneri i Shqipërisë, Christian Panucci ka dhënë deklaratën e tij pas humbjes 2-0 në “Loro Boriçi” ndaj Turqisë. Në një intervistë për mikrofonin e “Supersportit”, tekniku italian nuk “preku” fare çështjen e dorëheqjes ...

Kristian Panucci justifikohet: Këta lojtarë kam
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, italiani Kristian Panucci, është shprehur pas ndeshjes se ekipi luajti me dy fytyra në pjesën e parë dhe të dytën, ndërsa sipas tij diferencën e bëri forma fizike. Sa i takon faktit ...
E Dua Sportin | 23-Mar-2019 01:00
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, italiani Kristian Panucci, është shprehur pas ndeshjes se ekipi luajti me dy fytyra në pjesën e parë dhe të dytën, ndërsa sipas tij diferencën e bëri forma fizike. Sa i takon faktit ...

Lajmi i fundit: Panuçi po ec prej ‘shpije’, ky mund të jetë trajneri u Shqipërisë
Trajneri i Shqipërisë, Christian Panucci, ka analizuar humbjen 2-0 të pësuar kundër Turqisë. Këto kanë qenë fjalët e italianit për “Supersport”: “Në pjesën e parë luajtëm mirë, më pas dhuruam golin. Ne nuk shënojmë, ata ...
GazetaBlic | 23-Mar-2019 00:40
Trajneri i Shqipërisë, Christian Panucci, ka analizuar humbjen 2-0 të pësuar kundër Turqisë. Këto kanë qenë fjalët e italianit për “Supersport”: “Në pjesën e parë luajtëm mirë, më pas dhuruam golin. Ne nuk shënojmë, ata ...

Kristian Panucci justifikohet: Këta lojtarë kam
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, italiani Kristian Panucci, është shprehur pas ndeshjes se ekipi luajti me dy fytyra në pjesën e parë dhe të dytën, ndërsa sipas tij diferencën e bëri forma fizike. Sa i takon faktit ...
Medial | 23-Mar-2019 00:33
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, italiani Kristian Panucci, është shprehur pas ndeshjes se ekipi luajti me dy fytyra në pjesën e parë dhe të dytën, ndërsa sipas tij diferencën e bëri forma fizike. Sa i takon faktit ...

9 humbje në 15 ndeshje – Panucci adresë për të gjitha kritikat e kombëtares
9 humbje në 15 ndeshje – Panucci adresë për të gjitha kritikat e kombëtares Kombëtarja e Shqipërisë ka pësuar humbje në ndeshjen e parë në eliminatoret e Euro 2020. ‘Kuq e zinjtë’edhe njëherë u futën në një ndeshje pa ...
Medial | 23-Mar-2019 00:33
9 humbje në 15 ndeshje – Panucci adresë për të gjitha kritikat e kombëtares Kombëtarja e Shqipërisë ka pësuar humbje në ndeshjen e parë në eliminatoret e Euro 2020. ‘Kuq e zinjtë’edhe njëherë u futën në një ndeshje pa ...

Memushaj: Goli i dytë mbylli ndeshjen, nuk e di çfarë po na ndodh
Pas humbjes së Shqipërisë ndaj Turqisë, një koment ka dhënë edhe Ledian Memushaj. Mesfushori i kombëtares ka thënë se goli i parë ishte nga një ndërhyrje e dyshimt, dhe se nuk e di ç’po ndodh me kombëtaren. “Te goli i ...
Medial | 23-Mar-2019 00:33
Pas humbjes së Shqipërisë ndaj Turqisë, një koment ka dhënë edhe Ledian Memushaj. Mesfushori i kombëtares ka thënë se goli i parë ishte nga një ndërhyrje e dyshimt, dhe se nuk e di ç’po ndodh me kombëtaren. “Te goli i ...

Memushaj: Asgjë s’shkoi mirë, të mundim Andorrën
Ledian Memushaj është i sinqertë pas ndeshjes. Në komentin që dha për RTSH, mesfushori i Kombëtares deklaroi se asgjë nuk funksionoi. “Asgjë nuk shkoi, atë gol në fillim ia falëm. Pas golit nuk luajtëm keq, por i dyti ...
E Dua Sportin | 23-Mar-2019 00:01
Ledian Memushaj është i sinqertë pas ndeshjes. Në komentin që dha për RTSH, mesfushori i Kombëtares deklaroi se asgjë nuk funksionoi. “Asgjë nuk shkoi, atë gol në fillim ia falëm. Pas golit nuk luajtëm keq, por i dyti ...

Panuçi nuk e mendon dorëheqjen: Sepse këta lojtarë kam në dispozicion
Pavarësisht humbjes 2:0 me Turqinë dhe lojës aspak bindëse, trajneri Kristian Panuçi nuk ka ndër mend të jap dorëheqjen. “Nuk kam pse të jap dorëheqjen. As e çoj nëpër mend këtë”, u shpreh i vendosur 45-vjeçari në një ...
Politiko | 22-Mar-2019 23:56
Pavarësisht humbjes 2:0 me Turqinë dhe lojës aspak bindëse, trajneri Kristian Panuçi nuk ka ndër mend të jap dorëheqjen. “Nuk kam pse të jap dorëheqjen. As e çoj nëpër mend këtë”, u shpreh i vendosur 45-vjeçari në një ...

“Asgjë nuk shkoi mirë”
Tërësisht i dorëzuar është shfaqur mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë, Ledian Memushaj në përfundim të disfatës së kuqezinjve ndaj Turqisë, me rezultatin 0-2. “Asgjë nuk shkoi mirë. Edhe ai gol që në fillim , të ...
AlMaKos | 22-Mar-2019 23:50
Tërësisht i dorëzuar është shfaqur mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë, Ledian Memushaj në përfundim të disfatës së kuqezinjve ndaj Turqisë, me rezultatin 0-2. “Asgjë nuk shkoi mirë. Edhe ai gol që në fillim , të ...

Gunesh: Fitore e merituar, Shqipëria kundërshtar i fortë
Trajneri i Turqisë, Shenol Gunesh u shpreh për ‘Supersport’ pas ndeshjes se skuadra e tij e ka dominuar Shqipërinë dhe se fitorja ishte e merituar. “Siç e thashë Shqipëria ka lojtarë të mirë, por në fushë nuk ishin të ...
Alsat-M | 22-Mar-2019 23:49
Trajneri i Turqisë, Shenol Gunesh u shpreh për ‘Supersport’ pas ndeshjes se skuadra e tij e ka dominuar Shqipërinë dhe se fitorja ishte e merituar. “Siç e thashë Shqipëria ka lojtarë të mirë, por në fushë nuk ishin të ...

Christian Panucci kapet pas ndeshjes me ish-futbollin e Kombëtares, ja çka i thotë
Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, u kap pas humbjes me Turqinë, me ish-kapitenin e Kombëtares, Rudi Vata. Duke folur për “RTSH”, Vata e pyeti që italiani të mos bënte diplomaci, dhe të tregonte nëse kishte ...
Zeri | 22-Mar-2019 23:47
Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, u kap pas humbjes me Turqinë, me ish-kapitenin e Kombëtares, Rudi Vata. Duke folur për “RTSH”, Vata e pyeti që italiani të mos bënte diplomaci, dhe të tregonte nëse kishte ...

Panuçi: E kuptoj publikun që acarohet dhe shpresoj të reagojmë
Kristian Panuçi ka folur për ‘Supersport’ pas humbjes ndaj Turqisë duke u shprehur se kjo është skuadra e Shqipërisë dhe se mungoi fati, ai shtoi se e respekton tifozerinë pavarësisht koreve ndaj tij. “ Pjesën e parë e ...
Alsat-M | 22-Mar-2019 23:43
Kristian Panuçi ka folur për ‘Supersport’ pas humbjes ndaj Turqisë duke u shprehur se kjo është skuadra e Shqipërisë dhe se mungoi fati, ai shtoi se e respekton tifozerinë pavarësisht koreve ndaj tij. “ Pjesën e parë e ...

Bushi: S’pretendojmë kualifikimin, por furnizimin e Kombëtares A
Alban Bushi doli në konferencë për shtyp para sfidave me Turqinë dhe Andorrën, duke këmbëngulur se kuqezinjtë 21-vjeçarë nuk duhet të kenë presionin e rezultatit. Sipas Bushit, e rëndësishme është që të nxirren elementë ...
GazetaTema | 22-Mar-2019 16:42
Alban Bushi doli në konferencë për shtyp para sfidave me Turqinë dhe Andorrën, duke këmbëngulur se kuqezinjtë 21-vjeçarë nuk duhet të kenë presionin e rezultatit. Sipas Bushit, e rëndësishme është që të nxirren elementë ...

Tifozët e ofenduan, Panucci: I kuptoj, por këta lojtarë i kemi
Përzgjedhësi i Shqipërisë, Christian Panucci, ka folur pas ndeshjes, duke thënë se Turqia dominoi fizikisht. Ndeshja u mbyll 2-0 në të mirë të turqve që shënuan dy herë në secilën pjesë nga një. “Pjesa e parë kas shkuar ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 23:22
Përzgjedhësi i Shqipërisë, Christian Panucci, ka folur pas ndeshjes, duke thënë se Turqia dominoi fizikisht. Ndeshja u mbyll 2-0 në të mirë të turqve që shënuan dy herë në secilën pjesë nga një. “Pjesa e parë kas shkuar ...

Panucci pas humbjes: Publiku ka të drejtë, por këta janë lojtarët
Intervista e trajnerit Christian Panucci, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”. Sa e vështirë të pranohet ky rezultat? Pjesën e ...
Indeks Online | 22-Mar-2019 23:37
Intervista e trajnerit Christian Panucci, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”. Sa e vështirë të pranohet ky rezultat? Pjesën e ...

Panucci pas humbjes: Kjo është skuadra që kam, këta janë lojtarët që kam
Pas humbjes 0-2 nga Turqia, trajneri i Shqipërisë Christian Panucci ka theksuar se “kjo është skuadra që kam, këta janë lojtarët që kam”.
Kosova Press | 22-Mar-2019 23:35
Pas humbjes 0-2 nga Turqia, trajneri i Shqipërisë Christian Panucci ka theksuar se “kjo është skuadra që kam, këta janë lojtarët që kam”.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved