ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:04

Një shqiptar në garë për kreun e Komunës së Ohrit

Një shqiptar në garë për kreun e Komunës së Ohrit
Një shqiptar është në garë për postin e kryetarit të Komunës së Ohrit. Xhemal Mena, nga lëvizja “Besa”, është një prej pesë emrave që kanë hedhur kandidaturën për zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen më 21 prill. Ai ...
GazetaTema | 22-Mar-2019 17:51
Një shqiptar është në garë për postin e kryetarit të Komunës së Ohrit. Xhemal Mena, nga lëvizja “Besa”, është një prej pesë emrave që kanë hedhur kandidaturën për zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen më 21 prill. Ai ...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, kandidatët sjellin risi në garë
MAQEDONI E VERIUT Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut ka hedhur shortin për numrat rendor në listën për zgjedhjet presidenciale. Blerim Reka do të mbajë numrin 1, Gordana Silnjanovska numrin 2, ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 15:52
MAQEDONI E VERIUT Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut ka hedhur shortin për numrat rendor në listën për zgjedhjet presidenciale. Blerim Reka do të mbajë numrin 1, Gordana Silnjanovska numrin 2, ...

Taravari: S’bëjmë pazare politike, nuk do ta përkrahim Siljanovskën (Video)
Kryetari i Komunës së Gostivarit dhe sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, ka mohuar zërat se ASH në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale do të mbështesë kandidaten e OBRM-PDUKM-së, Gordana ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 22:30
Kryetari i Komunës së Gostivarit dhe sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, ka mohuar zërat se ASH në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale do të mbështesë kandidaten e OBRM-PDUKM-së, Gordana ...

Një shqiptar në garë për kreun e Komunës së Ohrit
Një shqiptar është në garë për postin e kryetarit të Komunës së Ohrit. Xhemal Mena, nga lëvizja “Besa”, është një prej pesë emrave që kanë hedhur kandidaturën për zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen më 21 prill. Ai ...
Lapsi | 22-Mar-2019 19:25
Një shqiptar është në garë për postin e kryetarit të Komunës së Ohrit. Xhemal Mena, nga lëvizja “Besa”, është një prej pesë emrave që kanë hedhur kandidaturën për zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen më 21 prill. Ai ...

Taravari: S’bëjmë pazare politike, nuk përkrahim Siljanovskën (VIDEO)
Gjatë emisionit 360 shkallë në televizionin Alsat, kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretarit i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka mohuar zërat se Aleanca për Shqiptarët do të mbështes në ...
Shprehja | 22-Mar-2019 23:31
Gjatë emisionit 360 shkallë në televizionin Alsat, kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretarit i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka mohuar zërat se Aleanca për Shqiptarët do të mbështes në ...

Taravari: S’bëjmë pazare politike, nuk përkrahim Siljanovskën (VIDEO)
Gjatë emisionit 360 shkallë në televizionin Alsat, kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretarit i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka mohuar zërat se Aleanca për Shqiptarët do të mbështes në ...
Ina-Online | 22-Mar-2019 23:24
Gjatë emisionit 360 shkallë në televizionin Alsat, kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretarit i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka mohuar zërat se Aleanca për Shqiptarët do të mbështes në ...

Taravari: S’bëjmë pazare politike, nuk përkrahim Siljanovskën
22 Mars 2019 / 22:20 Gjatë emisionit 360 shkallë në televizionin Alsat, kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretarit i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka mohuar zërat se Aleanca për Shqiptarët ...
AlMaKos | 22-Mar-2019 22:36
22 Mars 2019 / 22:20 Gjatë emisionit 360 shkallë në televizionin Alsat, kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretarit i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka mohuar zërat se Aleanca për Shqiptarët ...

Vota kërkohet edhe në Facebook
Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut do të mbahen më 21 prill. Tanimë në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) janë dorëzuar tri kandidatura. Tre kandidatët që janë në garën presidenciale nga 1 prilli deri ...
Shprehja | 22-Mar-2019 22:30
Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut do të mbahen më 21 prill. Tanimë në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) janë dorëzuar tri kandidatura. Tre kandidatët që janë në garën presidenciale nga 1 prilli deri ...

Vota kërkohet edhe në Facebook
Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut do të mbahen më 21 prill. Tanimë në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) janë dorëzuar tri kandidatura. Tre kandidatët që janë në garën presidenciale nga 1 prilli deri ...
Ina-Online | 22-Mar-2019 22:28
Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut do të mbahen më 21 prill. Tanimë në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) janë dorëzuar tri kandidatura. Tre kandidatët që janë në garën presidenciale nga 1 prilli deri ...

Taravari: S’bëjmë pazare politike, nuk përkrahim Siljanovskën
Shkup, 22 mars - Gjatë emisionit 360 shkallë në televizionin Alsat, kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretarit i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka mohuar zërat se Aleanca për Shqiptarët do ...
Zhurnal | 22-Mar-2019 22:28
Shkup, 22 mars - Gjatë emisionit 360 shkallë në televizionin Alsat, kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretarit i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka mohuar zërat se Aleanca për Shqiptarët do ...

Taravari: S’bëjmë pazare politike, nuk përkrahim Siljanovskën
Gjatë emisionit 360 shkallë në televizionin Alsat, kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretarit i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka mohuar zërat se Aleanca për Shqiptarët do të mbështes në ...
Alsat-M | 22-Mar-2019 22:24
Gjatë emisionit 360 shkallë në televizionin Alsat, kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretarit i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka mohuar zërat se Aleanca për Shqiptarët do të mbështes në ...

Vota kërkohet edhe në Facebook
Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut do të mbahen më 21 prill. Tanimë në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) janë dorëzuar tri kandidatura. Tre kandidatët që janë në garën presidenciale nga 1 prilli deri ...
Flaka | 22-Mar-2019 19:33
Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut do të mbahen më 21 prill. Tanimë në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) janë dorëzuar tri kandidatura. Tre kandidatët që janë në garën presidenciale nga 1 prilli deri ...

Pesë kandidatë në garë për Ohrin, mes tyre edhe një shqiptar
Pesë kandidatë kanë parashtruar kandidaturën për funksionin kryetar komune në Ohër në zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen më 21 prill. Ato janë Kiril Trendafilov – Nançe nga partia e Unionit -Demokratik Qytetar, ...
Aktuale.MK | 22-Mar-2019 19:29
Pesë kandidatë kanë parashtruar kandidaturën për funksionin kryetar komune në Ohër në zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen më 21 prill. Ato janë Kiril Trendafilov – Nançe nga partia e Unionit -Demokratik Qytetar, ...

Të hënën do të konfirmohet rradhitja e kandidatëve për zgjedhjet lokale në Dibër, Ohër dhe Novo Sellë
Ditën e hënë nëpërmes hedhjes së shortit do të bëhet e ditur renditja e kandidatëve në listën e votuesve për kryetar të komunave, të cilat do të mbahen në tri komuna, Ohër, Dibër dhe Novo Sellë. Për kryetar të komunës ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 12:43
Ditën e hënë nëpërmes hedhjes së shortit do të bëhet e ditur renditja e kandidatëve në listën e votuesve për kryetar të komunave, të cilat do të mbahen në tri komuna, Ohër, Dibër dhe Novo Sellë. Për kryetar të komunës ...

KShZ hedh shortin për kandidatët presidencial: Reka mban nr. 1, Dafkova nr. 2 dhe Pendarovski nr. 3
Shkup, 22 mars - Kandidati presidencial Blerim Reka do të mbajë numrin një, Gordana Siljanovska Davkova e VMRO DPMNE-së, numrin dy ndërkaq, Stevo Pendarovski i LSDM-së dhe koalicionit qeverisës do të mbajë numrin tre. ...
Zhurnal | 22-Mar-2019 19:23
Shkup, 22 mars - Kandidati presidencial Blerim Reka do të mbajë numrin një, Gordana Siljanovska Davkova e VMRO DPMNE-së, numrin dy ndërkaq, Stevo Pendarovski i LSDM-së dhe koalicionit qeverisës do të mbajë numrin tre. ...

Zgjedhjet Lokale, BDI e Dibrës hap dy shtabet e radhës
Në prag të zgjedhjeve të parakohshme lokale që do të mbahen në qytetin e Dibrës, BDI – Dega e këtij subjekti në këtë qytet, ka hapur edhe dy shtabet e radhës, përcjell FLAKA. “Dalëngadalë po formohen të gjitha Shtabet e ...
Flaka | 22-Mar-2019 19:12
Në prag të zgjedhjeve të parakohshme lokale që do të mbahen në qytetin e Dibrës, BDI – Dega e këtij subjekti në këtë qytet, ka hapur edhe dy shtabet e radhës, përcjell FLAKA. “Dalëngadalë po formohen të gjitha Shtabet e ...

Vota kërkohet edhe në Facebook
Tre kandidatët që tanimë janë konfirmuar për garën e zgjedhjeve presidenciale: Blerim Reka, Stevo Pendarovski dhe Gordana Siljanovska Davkova, përveç fushatës klasike elektorale, tubimeve dhe takimeve me qytetarë, ...
Koha.mk | 22-Mar-2019 19:04
Tre kandidatët që tanimë janë konfirmuar për garën e zgjedhjeve presidenciale: Blerim Reka, Stevo Pendarovski dhe Gordana Siljanovska Davkova, përveç fushatës klasike elektorale, tubimeve dhe takimeve me qytetarë, ...

Një shqiptar zyrtarisht në garë për krytar në komunën e Ohrit
Xhemal Mena është zyrtarisht kandidati shqiptar për kryetar në Komunën e Ohrit. Mena do të jetë një nga pesë kandidatët për këtë Komunë në zgjedhjet e parakohshme të 21 prillit. Një shqiptarë është zyrtarisht kandidat ...
Lexo | 22-Mar-2019 18:45
Xhemal Mena është zyrtarisht kandidati shqiptar për kryetar në Komunën e Ohrit. Mena do të jetë një nga pesë kandidatët për këtë Komunë në zgjedhjet e parakohshme të 21 prillit. Një shqiptarë është zyrtarisht kandidat ...

Sinani: Reka shprehet në dy gjuhë, Siljanovka na urren, po Pendarovski i ‘të gjithëve’ pse nuk drejtohet edhe shqip
Gazetari dhe opinionisti shqiptar Ismail Sinani, ka reaguar lidhur me zgjedhjet presidenciale dhe reagimet e kandidatëve potencial për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ai ka krahasuar reagimet e ...
Ina-Online | 22-Mar-2019 17:23
Gazetari dhe opinionisti shqiptar Ismail Sinani, ka reaguar lidhur me zgjedhjet presidenciale dhe reagimet e kandidatëve potencial për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ai ka krahasuar reagimet e ...

Sinani: Reka shprehet në dy gjuhë, Siljanovka na urren, po Pendarovski i ‘të gjithëve’ pse nuk drejtohet edhe shqip
Gazetari dhe opinionisti shqiptar Ismail Sinani, ka reaguar lidhur me zgjedhjet presidenciale dhe reagimet e kandidatëve potencial për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ai ka krahasuar reagimet e ...
Shprehja | 22-Mar-2019 17:18
Gazetari dhe opinionisti shqiptar Ismail Sinani, ka reaguar lidhur me zgjedhjet presidenciale dhe reagimet e kandidatëve potencial për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ai ka krahasuar reagimet e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved