ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:14

Kush ishin dy miqtë që shoqëronin në kafe avokatin e vrarë

Kush ishin dy miqtë që shoqëronin në kafe avokatin e vrarë
ELBASAN Zbulohet emrat e dy personave me të cilët po pinte kafenë avokati që u ekzekutua mbrëmjen e sotme, Ravik Gurra. Burime zyrtare i thanë “BalkanWeb’ se njëri prej tyre është juristi i bashkisë Elbasan Arben Hoxha ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 23:08
ELBASAN Zbulohet emrat e dy personave me të cilët po pinte kafenë avokati që u ekzekutua mbrëmjen e sotme, Ravik Gurra. Burime zyrtare i thanë “BalkanWeb’ se njëri prej tyre është juristi i bashkisë Elbasan Arben Hoxha ...

Tronditet Elbasani/ Vritet duke pirë kafe avokati i Shullazit dhe fisit Çapja
Ekzekutohet në një atentat mafioz në qendër të Elbasanit, avokati i njohur Ravik Gurra. Ngjarja e rëndë që tronditi jo vetëm qytetin e Elbasanit ndodhi rreth orës 19:35 minuta të kësaj të premte. 50 vjeçari Gurra, së ...
VizionPlus | 22-Mar-2019 23:07
Ekzekutohet në një atentat mafioz në qendër të Elbasanit, avokati i njohur Ravik Gurra. Ngjarja e rëndë që tronditi jo vetëm qytetin e Elbasanit ndodhi rreth orës 19:35 minuta të kësaj të premte. 50 vjeçari Gurra, së ...

Ekzekutimi i avokatit në Elbasan, reagon Luçiano Boçi: Qyteti nën terrorin e bandave
Rreth orës 19:35, në një lokal në Elbasan, nga persona ende të paidentifikuar është ekzekutuar avokati Ravik Gurra, i cili mësohet se ka përfaqësuar në Gjykatë Emiljano Shullazin, por edhe anëtarë të familjes Çapja në ...
Top Channel | 22-Mar-2019 21:33
Rreth orës 19:35, në një lokal në Elbasan, nga persona ende të paidentifikuar është ekzekutuar avokati Ravik Gurra, i cili mësohet se ka përfaqësuar në Gjykatë Emiljano Shullazin, por edhe anëtarë të familjes Çapja në ...

Dhoma e Avokatisë: Të tronditur nga vrasja e Ravik Gurrës, po kërcënohemi çdo ditë
Pas vrasjes së avokatit të njohur Ravik Gurrës në mbrëmjen e sotme në Elbasan, ka reaguar menjëherë edhe Dhoma e Avokatisë ka reaguar pak caste pas vrasjes së avokatit Ravik Gurra në Elbasan. Ky institucion nëpërmjet ...
VizionPlus | 22-Mar-2019 22:15
Pas vrasjes së avokatit të njohur Ravik Gurrës në mbrëmjen e sotme në Elbasan, ka reaguar menjëherë edhe Dhoma e Avokatisë ka reaguar pak caste pas vrasjes së avokatit Ravik Gurra në Elbasan. Ky institucion nëpërmjet ...

Avokati u vra me plumb pas veshit, makina e autorëve e vjedhur në Fushë Krujë
Vijojnë të dalin detaje të tjera në lidhje me vrasjen që tronditi këtë të premte në mbrëmje qytetin e Elbasanit. Ndonëse RENEA zbarkoi shpejt në këtë qytet, ende nuk ka asnjë të arrestuar për ekzekutimin e avokatit të ...
VizionPlus | 22-Mar-2019 22:05
Vijojnë të dalin detaje të tjera në lidhje me vrasjen që tronditi këtë të premte në mbrëmje qytetin e Elbasanit. Ndonëse RENEA zbarkoi shpejt në këtë qytet, ende nuk ka asnjë të arrestuar për ekzekutimin e avokatit të ...

Ç’po ndodh? Nga menaxheri i VIP-ave te avokati i Shullazit, 4 vrasje në 1 javë
Ravik Gurra ishte personi i katër që është ekzekutuar në atentat mafioz në Shqipëri në një hapësirë kohe prej 1 jave. Avokati i Emiljano Shullazit dhe miku i familjes Çapja u qëllua nga një autor i maskuar në “zemër” të ...
Gazeta Shqip | 22-Mar-2019 22:54
Ravik Gurra ishte personi i katër që është ekzekutuar në atentat mafioz në Shqipëri në një hapësirë kohe prej 1 jave. Avokati i Emiljano Shullazit dhe miku i familjes Çapja u qëllua nga një autor i maskuar në “zemër” të ...

Vrasja e avokatit, autorët i vënë flakën ‘Benz’-it të vjedhur
ELBASAN Policia e Elbasanit ka gjetur të djegur një makinë tip ‘Benz’ në dalje të qytetit pak momente pas vrasjes së avokatit të njohur Ravik Gurra në një lokal në qendër të qytetit. Dyshohet se mjeti i djegur është ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 21:03
ELBASAN Policia e Elbasanit ka gjetur të djegur një makinë tip ‘Benz’ në dalje të qytetit pak momente pas vrasjes së avokatit të njohur Ravik Gurra në një lokal në qendër të qytetit. Dyshohet se mjeti i djegur është ...

Ekzekutohet avokati i fisit Çapja e Shullazit
Një atentat me armë silenciator ka ndodhur gjatë mbrëmjes në Elbasan, ku ka mbetur i vrarë Ravik Gurra, avokati i fisit Çapja, gjithashtu dhe i Emiljano Shullazit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qendër të qytetit, rreth ...
TV Klan | 22-Mar-2019 22:58
Një atentat me armë silenciator ka ndodhur gjatë mbrëmjes në Elbasan, ku ka mbetur i vrarë Ravik Gurra, avokati i fisit Çapja, gjithashtu dhe i Emiljano Shullazit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qendër të qytetit, rreth ...

Plumb kokës avokatit Gurra, Dhoma e Avokatisë: Jemi të tronditur
TIRANË Pas vrasjes së avokatit të njohur Ravik Gurrës në mbrëmjen e sotme në Elbasan, ka reaguar menjëherë edhe Dhoma e Avokatisë. Ky organ shprehet se ka mbetur i tronditur për ngjarjen, ku mbeti i vrarë avokati Gurra, ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 20:56
TIRANË Pas vrasjes së avokatit të njohur Ravik Gurrës në mbrëmjen e sotme në Elbasan, ka reaguar menjëherë edhe Dhoma e Avokatisë. Ky organ shprehet se ka mbetur i tronditur për ngjarjen, ku mbeti i vrarë avokati Gurra, ...

Fotolajm/ Vrasja e avokatit në Elbasan, ja ku ndodhet Ardi Veliu
SHKODËR Rreth orës 19:30 minuta të kësaj të premteje, qyteti i Elbasanit u trondit nga një tjetër vrasje, ku viktimë mbeti avokati i Emiljano Shullazit dhe i fisit Çapja, Ravik Gurra. Por, paralelisht me ngjarjen e ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 20:49
SHKODËR Rreth orës 19:30 minuta të kësaj të premteje, qyteti i Elbasanit u trondit nga një tjetër vrasje, ku viktimë mbeti avokati i Emiljano Shullazit dhe i fisit Çapja, Ravik Gurra. Por, paralelisht me ngjarjen e ...

Përgjaken rrugët e vendit/ 5 të vrarë me armë në atentate vetëm në një javë
Një javë e përgjakshme. 5 të vrarë me armë zjarri nga e premtja në të premten. Ngjarjet e rënda janë shënuar në Tiranë, Shkodër, Kavajë dhe Elbasan. Ndërsa ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj sheh nga zyra si të përdorë ...
Lapsi | 22-Mar-2019 21:57
Një javë e përgjakshme. 5 të vrarë me armë zjarri nga e premtja në të premten. Ngjarjet e rënda janë shënuar në Tiranë, Shkodër, Kavajë dhe Elbasan. Ndërsa ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj sheh nga zyra si të përdorë ...

Si u vra avokati në Elbasan, rrëfimi i dëshmitarëve
Mbrëmjen e kësaj të premteje rreth orës 19:35, në një lokal në Elbasan, është vrarë me armë zjarri avokati Ravik Gurra, 50 vjeç, i njohur si mik dhe avokat i fisit Çapja si dhe avokat i Emiliano Shullazit. Dëshmitarë ...
Medial | 22-Mar-2019 23:47
Mbrëmjen e kësaj të premteje rreth orës 19:35, në një lokal në Elbasan, është vrarë me armë zjarri avokati Ravik Gurra, 50 vjeç, i njohur si mik dhe avokat i fisit Çapja si dhe avokat i Emiliano Shullazit. Dëshmitarë ...

Ekzekutimi i avokatit të Shullazit, ekspertë të policisë drejt Elbasanit
Pak minuta pas ekzekutimi të avokatit Ravik Gurra në Elbasan, ka qenë i menjëhershëm reagimi i Policisë së Shtetit, e cila ka urdhëruar nisjen drejt Elbasanit të një grupi ekspertësh nga Departamenti i Policisë ...
Top Channel | 22-Mar-2019 20:48
Pak minuta pas ekzekutimi të avokatit Ravik Gurra në Elbasan, ka qenë i menjëhershëm reagimi i Policisë së Shtetit, e cila ka urdhëruar nisjen drejt Elbasanit të një grupi ekspertësh nga Departamenti i Policisë ...

Ja kush ishin dy personat në shoqëri me avokatin e vrarë në Elbasan
Avokati Ravik Gurra u vra mbrëmjen e kësaj të premteje në mes të Elbasanit. Gurra në momentin kur është qëlluar ka qenë duke konsumar kafe në një lokal në qytet me dy persona të tjerë. Sipas BalkanWeb, njëri prej tyre ...
Dritare | 22-Mar-2019 23:45
Avokati Ravik Gurra u vra mbrëmjen e kësaj të premteje në mes të Elbasanit. Gurra në momentin kur është qëlluar ka qenë duke konsumar kafe në një lokal në qytet me dy persona të tjerë. Sipas BalkanWeb, njëri prej tyre ...

Kush ishte Ravik Gurra? Avokati i “kriminelëve” që u ekzekutua në Elbasan
Ravik Gurra, njihet si një prej juristëve që u ka dalë në mbrojtje disa prej personazheve të përfshirë në shumë çështje të rënda kriminale, si "Çapjave" në Elbasan, apo edhe i Emiljano Shullazit.
Top Channel | 22-Mar-2019 20:45
Ravik Gurra, njihet si një prej juristëve që u ka dalë në mbrojtje disa prej personazheve të përfshirë në shumë çështje të rënda kriminale, si "Çapjave" në Elbasan, apo edhe i Emiljano Shullazit.

Gazetari Armand Bajrami: Avokati, pakënaqësi me mënyrën si funksionon drejtësia në Shqipëri
Gazetari i kronikës, Armand Bajrami që punon në A2 CNN është shprehur i tronditur nga vrasja e avokatit Ravik Gurra në qender te Elbasanit, nga persona te paidentifikuar. Ai e përshkruan avokatin si një njeri të qetë ...
Politiko | 22-Mar-2019 23:22
Gazetari i kronikës, Armand Bajrami që punon në A2 CNN është shprehur i tronditur nga vrasja e avokatit Ravik Gurra në qender te Elbasanit, nga persona te paidentifikuar. Ai e përshkruan avokatin si një njeri të qetë ...

Vritet avokati në Elbasan, por Drejtori i Policisë së Shtetit ‘kapet’ në Shkodër duke parë ndeshjen
Rreth orës 19:30 minuta të kësaj të premteje, qyteti i Elbasanit u trondit nga një tjetër vrasje, ku viktimë mbeti avokati i Emiljano Shullazit dhe i fisit Çapja, Ravik Gurra. Por, paralelisht me ngjarjen e rëndë ...
Gazeta55 | 22-Mar-2019 23:18
Rreth orës 19:30 minuta të kësaj të premteje, qyteti i Elbasanit u trondit nga një tjetër vrasje, ku viktimë mbeti avokati i Emiljano Shullazit dhe i fisit Çapja, Ravik Gurra. Por, paralelisht me ngjarjen e rëndë ...

RENEA rrethon Elbasanin
Vrasja e avokatit të “Shullazit”, Ravik Gurra ka bërë që në minutat e fundit e gjithë Policia e Shtetit të zbresë në Elbasan, edhe pse vëmendja ishte përqëndruar në ndeshjen që po luhej në Shkodër midis Shqipërisë dhe ...
Koha Jone | 22-Mar-2019 23:10
Vrasja e avokatit të “Shullazit”, Ravik Gurra ka bërë që në minutat e fundit e gjithë Policia e Shtetit të zbresë në Elbasan, edhe pse vëmendja ishte përqëndruar në ndeshjen që po luhej në Shkodër midis Shqipërisë dhe ...

Vrasja e avokatit të Shullazit, gazetari tregon takimin e fundit me të: Jam shokuar
I ftuar në studion e “Report Tv”, gazetari Elton Qyno, ka rrëfyer takimin e fundit me avokatin Ravik Gurra, i cili u ekzekutua mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Qyno tregon se e kishte mik të afërt Gurrën dhe se ...
Gazeta55 | 22-Mar-2019 22:43
I ftuar në studion e “Report Tv”, gazetari Elton Qyno, ka rrëfyer takimin e fundit me avokatin Ravik Gurra, i cili u ekzekutua mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Qyno tregon se e kishte mik të afërt Gurrën dhe se ...

Dhoma e Avokatisë: Autorët e vrasjes së Ravik Gurrës të vihen para drejtësisë
Dhomave e Avokatisë së Shqipërisë ka reaguar lidhur me vrasjen në Elbasan të avokatit të njohur Ravik Gurra. Përmes një deklarate për mediat, Dhoma e Avokatisë kërkon që ngjarja të trajtohet me përparësi dhe autorët e ...
Gazeta55 | 22-Mar-2019 22:35
Dhomave e Avokatisë së Shqipërisë ka reaguar lidhur me vrasjen në Elbasan të avokatit të njohur Ravik Gurra. Përmes një deklarate për mediat, Dhoma e Avokatisë kërkon që ngjarja të trajtohet me përparësi dhe autorët e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved