ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:24

Si e morën nënshtetësinë shqiptare mashtruesit indianë? Reagon Presidenca

Si e morën nënshtetësinë shqiptare mashtruesit indianë? Reagon Presidenca
Zbardhet mënyra se si biznesmeni indian Nitin Sandesara ka marrë nënshtetësinë shqiptare bashkë me të vëllanë. Zëdhënësi i Presidentit sqaron se, kërkesa për dhënien e përparësisë së nënshtetësinë është bërë nga ...
Top Channel | 22-Mar-2019 22:24
Zbardhet mënyra se si biznesmeni indian Nitin Sandesara ka marrë nënshtetësinë shqiptare bashkë me të vëllanë. Zëdhënësi i Presidentit sqaron se, kërkesa për dhënien e përparësisë së nënshtetësinë është bërë nga ...

Mashtruesi indian Konsull i Shqipërisë, Bushati: Verifikimin e bëjnë agjencitë e specializuara
Ish-ministri i jashtëm, Ditimir Bushati ka reaguar në lidhje me emërimin si konsulli i Shqipërisë në Nigeri, të njërit prej dy vëllezërve Sandesara të shpallur në kërkim nga India për një mashtrim të disa bankave në ...
Top Channel | 22-Mar-2019 21:42
Ish-ministri i jashtëm, Ditimir Bushati ka reaguar në lidhje me emërimin si konsulli i Shqipërisë në Nigeri, të njërit prej dy vëllezërve Sandesara të shpallur në kërkim nga India për një mashtrim të disa bankave në ...

‘Emëroi konsull mashtruesin indian’, reagon Ditmir Bushati
TIRANË Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka reaguar në “Facebook” për publikimin e lajmit ku ai etiketohej si përgjegjësi që ka emëruar konsullin e nderit të Shqipërisë në Nigeri, indianin Nitin Sandesara, i cili u ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 21:42
TIRANË Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka reaguar në “Facebook” për publikimin e lajmit ku ai etiketohej si përgjegjësi që ka emëruar konsullin e nderit të Shqipërisë në Nigeri, indianin Nitin Sandesara, i cili u ...

Presidenca sqaron pse morën shtetësinë 2 indianët në kërkim
TIRANE Presidenca ka sqaruar procedurën e pajisjes me pasaportën shqiptare për dy biznesmenët indianë të shpallur në kërkim për akuzën e pastrimit të pastrimit të parave ne vendin e tyre. Dy biznesmenët indianë Nitin ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 21:38
TIRANE Presidenca ka sqaruar procedurën e pajisjes me pasaportën shqiptare për dy biznesmenët indianë të shpallur në kërkim për akuzën e pastrimit të pastrimit të parave ne vendin e tyre. Dy biznesmenët indianë Nitin ...

Presidenca reagon për pajisjen me pasaportë shqiptare të indianëve: S’pati të dhëna problematike
Presidenca ka dhënë sqarim lidhur me dhënien e nënshtetësisë shqiptare vëllezërve indianë Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara të akuzuar nga autoritetet e vendit të tyre për vjedhjen dhe ...
GazetaTema | 22-Mar-2019 21:42
Presidenca ka dhënë sqarim lidhur me dhënien e nënshtetësisë shqiptare vëllezërve indianë Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara të akuzuar nga autoritetet e vendit të tyre për vjedhjen dhe ...

Presidenca sqaron mbi dhënien e shtetësisë shqiptare për Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara
Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi sqaron lidhur me procedurën për dhënien e shtetësisë shqiptare, shtetasve të huaj, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara, se: Janë zbatuar ...
Telegraf | 22-Mar-2019 22:04
Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi sqaron lidhur me procedurën për dhënien e shtetësisë shqiptare, shtetasve të huaj, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara, se: Janë zbatuar ...

Meta sqaron pse u dha nënshtetësinë shqiptare dy biznesmenëve mashtrues indianë
Pas skandaleve të njëpasnjëshme që dolën në dritë në lidhje me dy biznesmenët indianë, ka reaguar edhe presidenca, ku sqaron arsyet e dhënies së nënshtetësisë shqiptare për ta. Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, presidenca ...
Gazeta Shqip | 22-Mar-2019 22:54
Pas skandaleve të njëpasnjëshme që dolën në dritë në lidhje me dy biznesmenët indianë, ka reaguar edhe presidenca, ku sqaron arsyet e dhënies së nënshtetësisë shqiptare për ta. Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, presidenca ...

Ditmir Bushati replikon me Top Channel, për lajmin se emëroi konsull nderi mashtruesin indian
Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, ka reaguar pas lajmit se ka emëruar si konsull nderi të Shqipërisë, njërin nga dy vëllezërit indian Nitin Sandesara, të kërkuar në vendin e tyre, për një mashtrim të disa bankave ...
GazetaTema | 22-Mar-2019 21:25
Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, ka reaguar pas lajmit se ka emëruar si konsull nderi të Shqipërisë, njërin nga dy vëllezërit indian Nitin Sandesara, të kërkuar në vendin e tyre, për një mashtrim të disa bankave ...

Thellohet skandali/ Bushati emëroi konsull të Shqipërisë mashtruesin indian
Thellohet skandali i dhënies së nënshtetësisë shqiptare dy shtetasve indian të kërkuar në vendin e tyre, për një mashtrim të disa bankave në vlerën mbi 725 milionë dollarë.
Top Channel | 22-Mar-2019 19:45
Thellohet skandali i dhënies së nënshtetësisë shqiptare dy shtetasve indian të kërkuar në vendin e tyre, për një mashtrim të disa bankave në vlerën mbi 725 milionë dollarë.

Thellohet skandali/ Mashtruesi indian, konsull i Shqipërisë
Thellohet skandali dhënies së nënshtetësisë shqiptare dy shtetasve indian të kërkuar në vendin e tyre, për një mashtrim të disa bankave në vlerën mbi 725 milion dollar.
Top Channel | 22-Mar-2019 19:37
Thellohet skandali dhënies së nënshtetësisë shqiptare dy shtetasve indian të kërkuar në vendin e tyre, për një mashtrim të disa bankave në vlerën mbi 725 milion dollar.

Reagon Presidenca: Pse iu dha nënshtetësi shqiptare indianëve të kërkuar për mashtrim
Presidenca ka sqaruar për herë të parë arsyet se pse dy biznesmenët indianë të arrestuar për mashtrim, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara, përfituan shtetësinë shqiptare. Zëdhënësi i ...
Lapsi | 22-Mar-2019 22:04
Presidenca ka sqaruar për herë të parë arsyet se pse dy biznesmenët indianë të arrestuar për mashtrim, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara, përfituan shtetësinë shqiptare. Zëdhënësi i ...

Rasti i dy indianëve, sqarohet Presidenca
Presidenca e Shqipërisë për herë të parë ka sqaruar se pse dy biznesmenët indianë të arrestuar për mashtrim, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara, përfituan shtetësinë shqiptare. Zëdhënësi i ...
InFokusi | 22-Mar-2019 23:41
Presidenca e Shqipërisë për herë të parë ka sqaruar se pse dy biznesmenët indianë të arrestuar për mashtrim, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara, përfituan shtetësinë shqiptare. Zëdhënësi i ...

Rasti i dy indianëve, sqarohet Presidenca
Presidenca e Shqipërisë për herë të parë ka sqaruar se pse dy biznesmenët indianë të arrestuar për mashtrim, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara, përfituan shtetësinë shqiptare. Zëdhënësi i ...
Indeks Online | 22-Mar-2019 23:30
Presidenca e Shqipërisë për herë të parë ka sqaruar se pse dy biznesmenët indianë të arrestuar për mashtrim, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara, përfituan shtetësinë shqiptare. Zëdhënësi i ...

Thellohet skandali/ Bushati emëroi konsull të Shqipërisë mashtruesin indian
Thellohet skandali i dhënies së nënshtetësisë shqiptare dy shtetasve indian të kërkuar në vendin e tyre, për një mashtrim të disa bankave në vlerën mbi 725 milionë dollarë. Mediat kanë zbuluar se njëri nga dy vëllezërit ...
Gazeta55 | 22-Mar-2019 23:12
Thellohet skandali i dhënies së nënshtetësisë shqiptare dy shtetasve indian të kërkuar në vendin e tyre, për një mashtrim të disa bankave në vlerën mbi 725 milionë dollarë. Mediat kanë zbuluar se njëri nga dy vëllezërit ...

Reagon Presidenca: Pse iu dha nënshtetësi shqiptare indianëve të kërkuar për mashtrim
Presidenca ka sqaruar për herë të parë arsyet se pse dy biznesmenët indianë të arrestuar për mashtrim, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara, përfituan shtetësinë shqiptare. Zëdhënësi i ...
Klan Kosova | 22-Mar-2019 23:10
Presidenca ka sqaruar për herë të parë arsyet se pse dy biznesmenët indianë të arrestuar për mashtrim, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara, përfituan shtetësinë shqiptare. Zëdhënësi i ...

Indiani në kërkim, Konsull Nderi i Shqipërisë, reagon ish-ministri Bushati
Ish ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati , në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas lajmit të shpalljes së njërit prej dy vëllezërve mashtrues indian Konsull Nderi i Shqipërisë. Ministri Bushati sqaron ...
Koha Jone | 22-Mar-2019 22:30
Ish ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati , në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas lajmit të shpalljes së njërit prej dy vëllezërve mashtrues indian Konsull Nderi i Shqipërisë. Ministri Bushati sqaron ...

Presidenca: Shtetësinë shqiptare për dy indianët e kërkoi Ministria e Mjedisit
Presidenca ka sqaruar sot procedurat e ndjekura lidhur me dhënien e shtetësisë shqiptare për dy qytetarët indianë, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara. Në një reagim për mediat, zëdhënësi i ...
Koha Jone | 22-Mar-2019 22:30
Presidenca ka sqaruar sot procedurat e ndjekura lidhur me dhënien e shtetësisë shqiptare për dy qytetarët indianë, Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara. Në një reagim për mediat, zëdhënësi i ...

Nënshtetësia për dy biznesmenët indianë të shumëkërkuar, Blendi Klosi çoi propozimin në Presidencë
Ka qenë Blendi Klosi, në cilësinë e ministrit të Turizmit, që ka dorëzuar në Presidencë propozimin për dhënien e nënshtetësië shqiptare dy biznesmenëve indianë, Nitin dhe Chetankumar Sandesara. Dy vëllezërit Sandesara ...
Politiko | 22-Mar-2019 22:15
Ka qenë Blendi Klosi, në cilësinë e ministrit të Turizmit, që ka dorëzuar në Presidencë propozimin për dhënien e nënshtetësië shqiptare dy biznesmenëve indianë, Nitin dhe Chetankumar Sandesara. Dy vëllezërit Sandesara ...

Akuzohen për pastrim parash
Pas lajmit të skuzuar të dy vëllezërve indian për pastrim parash ku njëri prej tyre, ishte emëruar edhe konsull nderi në Shqipëri, ka reguar edhe Presidenca. Presidenca e Shqipërisë ka sqaruar procedurën e pajisjes me ...
Dritare | 22-Mar-2019 22:05
Pas lajmit të skuzuar të dy vëllezërve indian për pastrim parash ku njëri prej tyre, ishte emëruar edhe konsull nderi në Shqipëri, ka reguar edhe Presidenca. Presidenca e Shqipërisë ka sqaruar procedurën e pajisjes me ...

Presidenti Meta: Dy indianëve ua dhashë shtetësinë me propozim të ministrit të Turizmit!
Dy biznesmenët indianë në kërkim Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara që janë në kërkim janë pajisur me pasaportën shqiptare në shkurt të vitit 2018 nga Presidenti Ilir Meta. Presidenti Meta ...
Java News | 22-Mar-2019 21:46
Dy biznesmenët indianë në kërkim Nitin Jayantilal Sandesara dhe Chetankumar Jayantilal Sandesara që janë në kërkim janë pajisur me pasaportën shqiptare në shkurt të vitit 2018 nga Presidenti Ilir Meta. Presidenti Meta ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved