ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:55

Zvicër/ Marshim masiv ku mbeti i vrarë 7-vjeçari shqiptar

Zvicër/ Marshim masiv ku mbeti i vrarë 7-vjeçari shqiptar
ZVICËR Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7-vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, e cila dyshohet të jetë me probleme mendore. Të shtunë duke nisur nga ora 14:00 do të mbahet ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 22:46
ZVICËR Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7-vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, e cila dyshohet të jetë me probleme mendore. Të shtunë duke nisur nga ora 14:00 do të mbahet ...

Në Basel u mbajt marsh solidarizues për shtatëvjeçarin e vrarë (Video)
Në Basel të Zvicrës sot është mbajtur një marsh solidariziues me familjen e 7 vjeçarit, Ilias Mahmuti, i cili është vrarë në mesditën e së enjtes. Në këtë marsh morën pjesë shumë qytetarë, ata u nisën nga ...
Telegrafi | 23-Mar-2019 16:11
Në Basel të Zvicrës sot është mbajtur një marsh solidariziues me familjen e 7 vjeçarit, Ilias Mahmuti, i cili është vrarë në mesditën e së enjtes. Në këtë marsh morën pjesë shumë qytetarë, ata u nisën nga ...

Varroset shtatëvjeçari që u vra në Zvicër
I është dhënë lamtumira e fundit shtatëvjeçarit nga Lipjani, i cili u vra ditë më parë nga një grua 75 vjeçare në Zvicër. Ilias Mahmuti, ishte duke shkuar në shtëpi pasi përfundoi mësimin, kur edhe u pre në fyt dhe në ...
Telegrafi | 23-Mar-2019 13:36
I është dhënë lamtumira e fundit shtatëvjeçarit nga Lipjani, i cili u vra ditë më parë nga një grua 75 vjeçare në Zvicër. Ilias Mahmuti, ishte duke shkuar në shtëpi pasi përfundoi mësimin, kur edhe u pre në fyt dhe në ...

Sot varroset në Gjilan fëmija që u ther për vdekje në Zvicër
Vogëlushi 7-vjeçar nga Kosova, i cili në mënyrë barbare është mbytur me thikë nga një zvicerane në Bazel, do të varroset sot në mesditë në Gjilan. Kështu kanë bërë të ditur familjarët e tij. “Te nderuar miq dhe ...
Telegrafi | 23-Mar-2019 11:55
Vogëlushi 7-vjeçar nga Kosova, i cili në mënyrë barbare është mbytur me thikë nga një zvicerane në Bazel, do të varroset sot në mesditë në Gjilan. Kështu kanë bërë të ditur familjarët e tij. “Te nderuar miq dhe ...

Vrasja e 7-vjeçarit shqiptar, nëna: Më morën lulen më të bukur!
ZVICER Një ngjarje horror ka tronditur opinionin publik në Zvicër, në hapësirën shqiptare, madje edhe më gjerë. Një grua e moshuar 75-vjeçare zvicerane goditi me thikë për vdekje vogëlushin shqiptar 7-vjeçar. Në vendin ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 19:19
ZVICER Një ngjarje horror ka tronditur opinionin publik në Zvicër, në hapësirën shqiptare, madje edhe më gjerë. Një grua e moshuar 75-vjeçare zvicerane goditi me thikë për vdekje vogëlushin shqiptar 7-vjeçar. Në vendin ...

Zanfina Ismaili dhe Gold AG të tronditur reagojnë rreth vrasjes së vogëlushit shtatëvjeçar në Zvicër
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Një lajm i tillë ka tronditur të gjithë opinionin anë ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 23:51
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Një lajm i tillë ka tronditur të gjithë opinionin anë ...

“Këputi lule për nënën”, ja kush është zvicerania që vrau 7-vjeçarin shqiptar (FOTO)
Një ngjarje horror ndodhi sot në Zvicër, ku një 75-vjeçare godit me thikë për vdekje një 7-vjeçar shqiptar. Vogëlushi i quajtur Mërgim është vrarë nga një e moshuar, e cila raportohet se mund të ketë pasur probleme ...
Gazeta Shqip | 22-Mar-2019 22:54
Një ngjarje horror ndodhi sot në Zvicër, ku një 75-vjeçare godit me thikë për vdekje një 7-vjeçar shqiptar. Vogëlushi i quajtur Mërgim është vrarë nga një e moshuar, e cila raportohet se mund të ketë pasur probleme ...

E moshuara vrau shqiptarin 7 vjeç, lajm në mediat botërore
Mediat më të rëndësishme botërore kanë përcjellë lajmin e kobshëm se një grua e moshuar 75-vjeçare ka therur për vdekje një djalë 7 vjeç shqiptar në Basel të Zvicrës. “The Guardian” shkruan se djaloshi u godit me thikë ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 15:52
Mediat më të rëndësishme botërore kanë përcjellë lajmin e kobshëm se një grua e moshuar 75-vjeçare ka therur për vdekje një djalë 7 vjeç shqiptar në Basel të Zvicrës. “The Guardian” shkruan se djaloshi u godit me thikë ...

Mbërrin në Kosovë trupi i 7-vjeçarit shqiptar të vrarë në Zvicër (VIDEO)
Në Zvicër në mesditën e së enjtes është vrarë 7 vjeçari Ilias Mahmuti.Familjarët e fëmijës, jetën e të cilit e shoi një grua e moshuar, pasi e qëlloi me thikë disa herë, kanë pak informacione rreth krimit në Basel, ...
Lapsi | 23-Mar-2019 10:01
Në Zvicër në mesditën e së enjtes është vrarë 7 vjeçari Ilias Mahmuti.Familjarët e fëmijës, jetën e të cilit e shoi një grua e moshuar, pasi e qëlloi me thikë disa herë, kanë pak informacione rreth krimit në Basel, ...

Qindra shqiptarë e zviceranë marshojnë për vrasjen e 7 vjeçarit kosovar
Sot në ora 14:00, në Basel të Zvicrës është organizuar një marsh solidarizues për vrasjen e Ilijas Mahmuti, i cili u vra nga një 75 vjeçare, për të cilën u tha se kishte probleme mendore. “Mblidhemi dhe startojmë nga ...
Gazeta Observer | 23-Mar-2019 17:19
Sot në ora 14:00, në Basel të Zvicrës është organizuar një marsh solidarizues për vrasjen e Ilijas Mahmuti, i cili u vra nga një 75 vjeçare, për të cilën u tha se kishte probleme mendore. “Mblidhemi dhe startojmë nga ...

Marsh solidarizues për shtatëvjeçarin e vrarë në Zvicër (VIDEO)
Në Basel të Zvicrës sot është mbajt një marsh solidariziues me familjen e 7 vjeçarit, Ilias Mahmuti, i cili është vrarë në mesditën e së enjtes. Në këtë marsh morën pjesë shumë qytetarë, ata u nisën nga Schutzenmattpark ...
TetovaSot | 23-Mar-2019 16:41
Në Basel të Zvicrës sot është mbajt një marsh solidariziues me familjen e 7 vjeçarit, Ilias Mahmuti, i cili është vrarë në mesditën e së enjtes. Në këtë marsh morën pjesë shumë qytetarë, ata u nisën nga Schutzenmattpark ...

Zanfina Ismaili dhe Gold AG të tronditur reagojnë rreth vrasjes së vogëlushit shtatëvjeçar në Zvicër (FOTO)
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore, shkruan Telegrafi, transmeton gazeta Koha. Një lajm i ...
Koha.mk | 23-Mar-2019 16:40
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore, shkruan Telegrafi, transmeton gazeta Koha. Një lajm i ...

Qindra shqiptarë e zviceranë marshojnë për vrasjen e 7 vjeçarit kosovar
Sot në ora 14:00, në Basel të Zvicrës është organizuar një marsh solidarizues për vrasjen e Ilijas Mahmuti, i cili u vra mizorisht nga një 75 vjeçare, e cila u tha se kishte probleme mendore. “Mblidhemi dhe startojmë ...
Zeri | 23-Mar-2019 16:25
Sot në ora 14:00, në Basel të Zvicrës është organizuar një marsh solidarizues për vrasjen e Ilijas Mahmuti, i cili u vra mizorisht nga një 75 vjeçare, e cila u tha se kishte probleme mendore. “Mblidhemi dhe startojmë ...

Qindra shqiptarë e zviceranë marshojnë për vrasjen e 7 vjeçarit kosovar
Sot në ora 14:00, në Basel të Zvicrës është organizuar një marsh solidarizues për vrasjen e Ilijas Mahmuti, i cili u vra mizorisht nga një 75 vjeçare, e cila u tha se kishte probleme mendore. “Mblidhemi dhe startojmë ...
Gazeta Monitor | 23-Mar-2019 16:21
Sot në ora 14:00, në Basel të Zvicrës është organizuar një marsh solidarizues për vrasjen e Ilijas Mahmuti, i cili u vra mizorisht nga një 75 vjeçare, e cila u tha se kishte probleme mendore. “Mblidhemi dhe startojmë ...

Të shtunën në Bazel marsh solidarizues për shtatëvjeçarin e vrarë nga Kosova
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 22:05
Bazeli është i tronditur me vrasjen e 7 vjeçarit shqiptar të Kosovës, Iljas Mahmuti të enjten nga një grua 75 vjeçare, sipas të gjitha gjasave, me probleme mendore. Të shtunën, në orën 14, do të organizohet një marsh ...

Sot organizohet nje marsh ne Bazel per voglushin e therur, behet thirrje per kujdes nga rracistet
Sot, ne qytetin Zviceran te Bazelit eshte organizuar nje marsh apo ecje per te kujtuar djaloshin e vogel 7 vjecare i cili dje u therr per vdekje nga ana e nje te moshuara, pikerishte ne kete qytet te Zvicres. Deri më ...
PreshevaJone | 23-Mar-2019 16:21
Sot, ne qytetin Zviceran te Bazelit eshte organizuar nje marsh apo ecje per te kujtuar djaloshin e vogel 7 vjecare i cili dje u therr per vdekje nga ana e nje te moshuara, pikerishte ne kete qytet te Zvicres. Deri më ...

Në Basel u mbajt marsh solidarizues për shtatëvjeçarin e vrarë (Video)
Në Basel të Zvicrës sot është mbajtur një marsh solidariziues me familjen e 7 vjeçarit, Ilias Mahmuti, i cili është vrarë në mesditën e së enjtes. Në këtë marsh morën pjesë shumë qytetarë, ata u nisën nga ...
AlMaKos | 23-Mar-2019 16:17
Në Basel të Zvicrës sot është mbajtur një marsh solidariziues me familjen e 7 vjeçarit, Ilias Mahmuti, i cili është vrarë në mesditën e së enjtes. Në këtë marsh morën pjesë shumë qytetarë, ata u nisën nga ...

Thaçi: Vrasja makabre në Bazel ka tronditur Zvicrën e Kosovën
KOSOVE Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka reaguar ndaj vrasjes së 7-vjeçarit në Zvicër. Përmes një postimi në faqen e tij të “Facebook”, Kreu i Shtetit shkruan se e gjithë Kosova dhe Zvicra do të luten për të. ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 15:04
KOSOVE Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka reaguar ndaj vrasjes së 7-vjeçarit në Zvicër. Përmes një postimi në faqen e tij të “Facebook”, Kreu i Shtetit shkruan se e gjithë Kosova dhe Zvicra do të luten për të. ...

Marsh solidarizues për shtatëvjeçarin e vrarë në Zvicër (VIDEO)
Në Basel të Zvicrës sot është mbajt një marsh solidariziues me familjen e 7 vjeçarit, Ilias Mahmuti, i cili është vrarë në mesditën e së enjtes. Në këtë marsh morën pjesë shumë qytetarë, ata u nisën nga Schutzenmattpark ...
Klan Kosova | 23-Mar-2019 15:57
Në Basel të Zvicrës sot është mbajt një marsh solidariziues me familjen e 7 vjeçarit, Ilias Mahmuti, i cili është vrarë në mesditën e së enjtes. Në këtë marsh morën pjesë shumë qytetarë, ata u nisën nga Schutzenmattpark ...

Nis marshi protestues për 7 vjeçarin nga Kosova
Në Basel të Zvicrrës po mbahet marsh protestues për nderë të 7- vjeçarit i cili u therr me thikë nga një grua e moshës 75 vjeçare. Në marshin i cili po mbahet në Basel, shihen edhe disa fëmijë me fotografi të djaloshit ...
Shenja | 23-Mar-2019 15:14
Në Basel të Zvicrrës po mbahet marsh protestues për nderë të 7- vjeçarit i cili u therr me thikë nga një grua e moshës 75 vjeçare. Në marshin i cili po mbahet në Basel, shihen edhe disa fëmijë me fotografi të djaloshit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved