ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 13:58

Kush është 35-vjeçari që mbyti bashkëshorten, nënë e 3 fëmijëve

Kush është 35-vjeçari që mbyti bashkëshorten, nënë e 3 fëmijëve
GRAMSH Alvin Hysa është 35-vjeçari që mbyti me duar bashkëshorten e tij 32-vjeçare Gurije Hysa. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën e çiftit në fshatin Grekan të Gramshit mëngjesin e sotëm. Pasi ka mbytur me duar ...
BalkanWeb | 23-Mar-2019 14:36
GRAMSH Alvin Hysa është 35-vjeçari që mbyti me duar bashkëshorten e tij 32-vjeçare Gurije Hysa. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën e çiftit në fshatin Grekan të Gramshit mëngjesin e sotëm. Pasi ka mbytur me duar ...

Gramsh/ Familja jetonte në kushte të mjerueshme
35-vjecari Alvin Hysa që vrau mbrëmë në mesnatë gruan e tij në fshatin Grekan në Gramsh ishte një person me probleme me shëndetin mendor dhe trajtohej me kemp. Ai njihej si një tip problematik dhe se ushtronte dhunë të ...
Telegraf | 23-Mar-2019 11:57
35-vjecari Alvin Hysa që vrau mbrëmë në mesnatë gruan e tij në fshatin Grekan në Gramsh ishte një person me probleme me shëndetin mendor dhe trajtohej me kemp. Ai njihej si një tip problematik dhe se ushtronte dhunë të ...

Ja kush është 35-vjeçari që mbyti gruan në gjumë, duke lënë 3 fëmijë jetimë (Foto)
Një tjetër grua u vra sot mizorisht nga bashkëshorti i saj. Mëngjesin e sotëm, Alvin Hysa 35-vjeç mbyti me duar bashkëshorten e tij 32-vjeçare, Gurije Hysa. Mësohet se ai është baba i tre fëmijëve, një vajzë në klasë të ...
Gazeta Shqip | 23-Mar-2019 17:00
Një tjetër grua u vra sot mizorisht nga bashkëshorti i saj. Mëngjesin e sotëm, Alvin Hysa 35-vjeç mbyti me duar bashkëshorten e tij 32-vjeçare, Gurije Hysa. Mësohet se ai është baba i tre fëmijëve, një vajzë në klasë të ...

Në gjendje të dehur ofendon policët, arrestohet 36-vjeçari
Policia e Librazhdit ka arrestuar në flagrancë një 36-vjeçar në Përrenjas, pasi në gjendje të dehur ka shtyrë dhe fyer e ofenduar punonjësit e Policisë së Rendit. Policia bën me dije se në pranga ka përfunduar E.K., ...
Telegraf | 23-Mar-2019 11:23
Policia e Librazhdit ka arrestuar në flagrancë një 36-vjeçar në Përrenjas, pasi në gjendje të dehur ka shtyrë dhe fyer e ofenduar punonjësit e Policisë së Rendit. Policia bën me dije se në pranga ka përfunduar E.K., ...

Gramsh, 35-vjeçari mbyt bashkëshorten
Një 35-vjeçar në fshatin Grekan të Gramshit ka mbytur bashkëshorten e tij. Burri A.Hysa është arrestuar nga Policia. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotshëm. Gruaja Gurije Hysa, 35 vjeçe është mbytur me duar. Arsyet e ...
Telegraf | 23-Mar-2019 11:06
Një 35-vjeçar në fshatin Grekan të Gramshit ka mbytur bashkëshorten e tij. Burri A.Hysa është arrestuar nga Policia. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotshëm. Gruaja Gurije Hysa, 35 vjeçe është mbytur me duar. Arsyet e ...

Mbyti gruan me jastëk, zbulohet motivi
Burri që mbyti me jastëk gruan e tij, për t’i shpëtuar arrestimit të policisë kishte shkuar tek e motra në Berat. Mësohet se shtetasi Alvin Hysa, e ka vrarë bashkëshorten në orët e para të mëngjesit për motive ...
Gazeta Shqip | 23-Mar-2019 13:14
Burri që mbyti me jastëk gruan e tij, për t’i shpëtuar arrestimit të policisë kishte shkuar tek e motra në Berat. Mësohet se shtetasi Alvin Hysa, e ka vrarë bashkëshorten në orët e para të mëngjesit për motive ...

Krim në familje/ Burri mbyt me duar gruan në Gramsh
Nje ngjarje e rende eshte regjistruar paraditen e kesaj te shtune ne fshatin Grekan te Gramshit. Policia e ketij komisariati ka bere te ditur se shtetasi me iniciale A.H ka vrare duke mbytur me duar brenda ne banese, ...
VizionPlus | 23-Mar-2019 10:42
Nje ngjarje e rende eshte regjistruar paraditen e kesaj te shtune ne fshatin Grekan te Gramshit. Policia e ketij komisariati ka bere te ditur se shtetasi me iniciale A.H ka vrare duke mbytur me duar brenda ne banese, ...

Mbyti bashkëshorten, autori i dënuar më parë për dhunë në familje
Një 35-vjeçar ka mbytur bashkëshorten e tij në banesë. Ngjarja ka ndodhur në një fshat të Gramshit. Autori ishte dënuar dy herë për dhunë në familje dhe trajtohej me kemp pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor. ...
ABCNews | 23-Mar-2019 14:46
Një 35-vjeçar ka mbytur bashkëshorten e tij në banesë. Ngjarja ka ndodhur në një fshat të Gramshit. Autori ishte dënuar dy herë për dhunë në familje dhe trajtohej me kemp pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor. ...

E rëndë në Gramsh, burri mbyt gruan me duar
Një krim i rëndë në familje ka tronditur Gramshin. Një burrë ka mbytur në banesë bashkëshorten e tij. 35-vjeçari me iniciale A.H., banues ne Grekan, për motive ende të paqarta vrau bashkëshorten 32-vjeçare me iniciale ...
GazetaTema | 23-Mar-2019 09:22
Një krim i rëndë në familje ka tronditur Gramshin. Një burrë ka mbytur në banesë bashkëshorten e tij. 35-vjeçari me iniciale A.H., banues ne Grekan, për motive ende të paqarta vrau bashkëshorten 32-vjeçare me iniciale ...

Krimi në familje trondit Gramshin, 35-vjeçari mbyt bashkëshorten e tij
Një ngjarje e rëndë është regjistruar gjatë natës në fshatin Grekan të Gramshit, ku një 35-vjeçar ka mbytur bashkëshorten e tij 3 vite më të vogël.
Top Channel | 23-Mar-2019 08:46
Një ngjarje e rëndë është regjistruar gjatë natës në fshatin Grekan të Gramshit, ku një 35-vjeçar ka mbytur bashkëshorten e tij 3 vite më të vogël.

Në gjendje të dehur ofendon policët, arrestohet 36-vjeçari
PERRENJAS Policia e Librazhdit ka arrestuar në flagrancë një 36-vjeçar në Përrenjas, pasi në gjendje të dehur ka shtyrë dhe fyer e ofenduar punonjësit e Policisë së Rendit. Policia bën me dije se në pranga ka ...
BalkanWeb | 23-Mar-2019 08:45
PERRENJAS Policia e Librazhdit ka arrestuar në flagrancë një 36-vjeçar në Përrenjas, pasi në gjendje të dehur ka shtyrë dhe fyer e ofenduar punonjësit e Policisë së Rendit. Policia bën me dije se në pranga ka ...

FOTO/ Gramsh, ja kush është 35-vjeçari që mbyti gruan me jastëk
Detaje per krimin e rende brenda familjes ne Grasmh, ku burri mbyti gruan, duke e lene te vdekur ne vend. Autori eshte Alvin Hysa, banues në Grekan të Gramshit, kurse viktima eshte gruaja e tij, shtetasja Gurije Hysa. ...
Java News | 23-Mar-2019 16:49
Detaje per krimin e rende brenda familjes ne Grasmh, ku burri mbyti gruan, duke e lene te vdekur ne vend. Autori eshte Alvin Hysa, banues në Grekan të Gramshit, kurse viktima eshte gruaja e tij, shtetasja Gurije Hysa. ...

Burri mbyt me duar bashkëshorten
Një krim i rëndë në familje ka tronditur qytetin e Gramshit në Shqipëri ku një burrë ka mbytur në banesë bashkëshorten e tij. 35-vjeçari me iniciale A.H., banues për motive ende të paqarta vrau bashkëshorten 32-vjeçare ...
Aktuale.MK | 23-Mar-2019 15:15
Një krim i rëndë në familje ka tronditur qytetin e Gramshit në Shqipëri ku një burrë ka mbytur në banesë bashkëshorten e tij. 35-vjeçari me iniciale A.H., banues për motive ende të paqarta vrau bashkëshorten 32-vjeçare ...

Mbyti gruan me jastëk, zbulohet motivi
Burri që mbyti me jastëk gruan e tij, për t’i shpëtuar arrestimit të policisë kishte shkuar tek e motra në Berat. Mësohet se shtetasi Alvin Hysa, e ka vrarë bashkëshorten në orët e para të mëngjesit për motive ...
TetovaSot | 23-Mar-2019 14:02
Burri që mbyti me jastëk gruan e tij, për t’i shpëtuar arrestimit të policisë kishte shkuar tek e motra në Berat. Mësohet se shtetasi Alvin Hysa, e ka vrarë bashkëshorten në orët e para të mëngjesit për motive ...

Mbyti gruan me jastëk, zbulohet motivi
Burri që mbyti me jastëk gruan e tij, për t’i shpëtuar arrestimit të policisë kishte shkuar tek e motra në Berat. Mësohet se shtetasi Alvin Hysa, e ka vrarë bashkëshorten në orët e para të mëngjesit për motive ...
Zhurnal | 23-Mar-2019 13:59
Burri që mbyti me jastëk gruan e tij, për t’i shpëtuar arrestimit të policisë kishte shkuar tek e motra në Berat. Mësohet se shtetasi Alvin Hysa, e ka vrarë bashkëshorten në orët e para të mëngjesit për motive ...

Ngjarja e rëndë në Gramsh, kush është çifti Hysa (Foto + Emrat)
Një konflikt mes çiftit dyshohet të jetë shkaku i krimit në familje që ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Grekan të Njësisë Administrative Sult në Gramsh. Tvklan.al ka mësuar se autor i dyshuar i krimit është Alvin ...
TV Klan | 23-Mar-2019 10:23
Një konflikt mes çiftit dyshohet të jetë shkaku i krimit në familje që ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Grekan të Njësisë Administrative Sult në Gramsh. Tvklan.al ka mësuar se autor i dyshuar i krimit është Alvin ...

Ofendoi policët, arrestohet 36 vjeçari
Policia e Librazhdit ka arrestuar në flagrancë një 36-vjeçar në Përrenjas, pasi në gjendje të dehur ka shtyrë dhe fyer e ofenduar punonjësit e Policisë së Rendit. Policia bën me dije se në pranga ka përfunduar E.K., ...
Aktuale.MK | 23-Mar-2019 13:03
Policia e Librazhdit ka arrestuar në flagrancë një 36-vjeçar në Përrenjas, pasi në gjendje të dehur ka shtyrë dhe fyer e ofenduar punonjësit e Policisë së Rendit. Policia bën me dije se në pranga ka përfunduar E.K., ...

Familja jetonte në kushte të mjerueshme
35-vjecari Alvin Hysa që vrau mbrëmë në mesnatë gruan e tij në fshatin Grekan në Gramsh ishte një person me probleme me shëndetin mendor dhe trajtohej me kemp. Ai njihej si një tip problematik dhe se ushtronte dhunë të ...
Zhurnal | 23-Mar-2019 12:01
35-vjecari Alvin Hysa që vrau mbrëmë në mesnatë gruan e tij në fshatin Grekan në Gramsh ishte një person me probleme me shëndetin mendor dhe trajtohej me kemp. Ai njihej si një tip problematik dhe se ushtronte dhunë të ...

Foto/ Mbyti gruan, ja kush është viktima dhe autori!
Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e së shtunës në fshatin Grekan të Gramshit, ku burri mbyti me duar të shoqen. Autori mësohet të jetë, Alvin Hysa 35 vjeç dhe viktima Gurie Hysa 32 vjeç. Pas një konflikti mes veti, ...
Dritare | 23-Mar-2019 11:24
Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e së shtunës në fshatin Grekan të Gramshit, ku burri mbyti me duar të shoqen. Autori mësohet të jetë, Alvin Hysa 35 vjeç dhe viktima Gurie Hysa 32 vjeç. Pas një konflikti mes veti, ...

Krim i rëndë në familje, burri mbyt gruan
Krim i rëndë në familje në Gramsh. Një 35-vjeçar ka vrarë bashkëshorten e tij duke e mbytur me duar. E sinjalizuar për ngjarjen, policia mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes ku arrestoi në flagrancë bashkëshortin ...
Gazeta Monitor | 23-Mar-2019 11:15
Krim i rëndë në familje në Gramsh. Një 35-vjeçar ka vrarë bashkëshorten e tij duke e mbytur me duar. E sinjalizuar për ngjarjen, policia mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes ku arrestoi në flagrancë bashkëshortin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved