ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 13:58

Etrit Berisha: Personi që më goditi, nuk besoj se përfaqëson tifozët kuqezi

Etrit Berisha: Personi që më goditi, nuk besoj se përfaqëson tifozët kuqezi
Portieri i kombëtares, Etrit Berisha është shfaqur i vetëpërmbajtur në fundin e ndeshjes ndaj Turqisë, edhe pse u godit nga tifozët pas golit të dytë. “Kemi lloj-lloj tifozësh që vijnë dhe personi që më goditi, nuk ...
GazetaTema | 23-Mar-2019 09:54
Portieri i kombëtares, Etrit Berisha është shfaqur i vetëpërmbajtur në fundin e ndeshjes ndaj Turqisë, edhe pse u godit nga tifozët pas golit të dytë. “Kemi lloj-lloj tifozësh që vijnë dhe personi që më goditi, nuk ...

Trajneri i Turqisë: Fitore e merituar, menaxhuam me zgjuarsi avantazhin
Në përfundim të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Turqisë në “Loro Boriçi”, për mikrofonin e Supersport foli edhe trajneri i turqve, Senol Gunes, i cili analizoi triumfin e të tijve.
Top Channel | 23-Mar-2019 00:09
Në përfundim të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Turqisë në “Loro Boriçi”, për mikrofonin e Supersport foli edhe trajneri i turqve, Senol Gunes, i cili analizoi triumfin e të tijve.

Calhanoglu: Nuk ishte e lehtë, Shqipëria ka një skuadër të fortë
Mesfushori i Turqisë, Hakan Calhanoglu, shënoi një gol të bukur ndaj Shqipërisë dje në mbrëmje në “Loro Boriçi”, duke i dhënë goditjen përfundimtare skuadrës së drejtuar nga Christian Panucci. Ylli i Milanit ka folur ...
Telegraf | 23-Mar-2019 14:06
Mesfushori i Turqisë, Hakan Calhanoglu, shënoi një gol të bukur ndaj Shqipërisë dje në mbrëmje në “Loro Boriçi”, duke i dhënë goditjen përfundimtare skuadrës së drejtuar nga Christian Panucci. Ylli i Milanit ka folur ...

Kristian Panucci justifikohet: Këta lojtarë kam
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, italiani Kristian Panucci, është shprehur pas ndeshjes se ekipi luajti me dy fytyra në pjesën e parë dhe të dytën, ndërsa sipas tij diferencën e bëri forma fizike. Sa i takon faktit ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 23:42
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, italiani Kristian Panucci, është shprehur pas ndeshjes se ekipi luajti me dy fytyra në pjesën e parë dhe të dytën, ndërsa sipas tij diferencën e bëri forma fizike. Sa i takon faktit ...

Panucci: Publiku ka të drejtë, por këta janë lojtarët; Kemi defekte në finalizim
Intervista e trajnerit Christian Panucci, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”.
Top Channel | 22-Mar-2019 23:29
Intervista e trajnerit Christian Panucci, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”.

Gunesh: E kërkuam më shumë fitoren, Shqipëria e fortë
Trajneri i Turqisw, Senol Gunesh, është i kënaqur me fitoren e arritur nga ekipi i tij në “Loro Boricci”. Ai theksoi se goli i shënuar u lejoi të kontrollonin lojën dhe vlerësoi ekipin Kombëtar të Shqipwrisë. “Ekipi që ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 23:27
Trajneri i Turqisw, Senol Gunesh, është i kënaqur me fitoren e arritur nga ekipi i tij në “Loro Boricci”. Ai theksoi se goli i shënuar u lejoi të kontrollonin lojën dhe vlerësoi ekipin Kombëtar të Shqipwrisë. “Ekipi që ...

Panucci: Publiku ka të drejtë, por këta janë lojtarët; Kemi defekte në finalizim
Intervista e trajnerit Christian Panucci, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”. Sa e vështirë të pranohet ky rezultat? Pjesën e ...
GazetaTema | 22-Mar-2019 23:43
Intervista e trajnerit Christian Panucci, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”. Sa e vështirë të pranohet ky rezultat? Pjesën e ...

Balaj: Luajtëm mirë, keqardhje për këtë lloj humbjeje
Intervista e sulmuesit Bekim Balaj, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”.
Top Channel | 22-Mar-2019 23:18
Intervista e sulmuesit Bekim Balaj, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”.

Panuçi ia vë fajin futbollistëve: Publiku ka të drejtë, por këto janë lojtarët?
Tekniku i kombëtares Kristian Panuçi u shfaq i zhgënjyer pas disfatës së radhës të skuadrës të drejtuar nga ai, duke u shprehur se është vështirë të bëjë më mirë me lojtarët që ka në dispozicion. “Pjesën e parë kemi ...
Telegraf | 23-Mar-2019 00:33
Tekniku i kombëtares Kristian Panuçi u shfaq i zhgënjyer pas disfatës së radhës të skuadrës të drejtuar nga ai, duke u shprehur se është vështirë të bëjë më mirë me lojtarët që ka në dispozicion. “Pjesën e parë kemi ...

Vit i ri, Shqipëri e njëjtë – Kombëtarja bie në Shkodër. Turqia triumfon 2-0?
Përfaqësuesja i nis me humbje kualifikueset e Evropianit 2020, turqit shënojnë nga një gol për çdo pjesë Shqipëria e ka nisur një mënyrën më të keqe këtë fushatë të re kualifikuese, e vlefshme për Euro 2020, pasi u mund ...
Telegraf | 23-Mar-2019 00:27
Përfaqësuesja i nis me humbje kualifikueset e Evropianit 2020, turqit shënojnë nga një gol për çdo pjesë Shqipëria e ka nisur një mënyrën më të keqe këtë fushatë të re kualifikuese, e vlefshme për Euro 2020, pasi u mund ...

Turqit “pushtojnë” Shkodrën. 0-2 në “Loro Boriçi”
Kombëtarja shqiptare e futbollit e nisi në mënyrën më të keqe fushatën kualifikuese për Europianin 2020 me një humbje 0-2 në shtëpi ndaj Turqisë që komplikon që në start, ëndrrën për të shkuar në fazën finale.
Top Channel | 22-Mar-2019 22:58
Kombëtarja shqiptare e futbollit e nisi në mënyrën më të keqe fushatën kualifikuese për Europianin 2020 me një humbje 0-2 në shtëpi ndaj Turqisë që komplikon që në start, ëndrrën për të shkuar në fazën finale.

Sadiku: Ëndërrova golin e fitoren, nuk shfrytëzuam rastet
Sulmuesi i Shqipërisë, Armando Sadiku, ka deklaruar se ai nuk e ka pritur humbjen prej 2-0 ndaj Turqisë. Sadiku tha se rikthimi ne tij e paramendoi me gol dhe me fitore, por se rastet nuku shfrytëzuan. “E nisëm mirë ...
Telegrafi | 23-Mar-2019 12:33
Sulmuesi i Shqipërisë, Armando Sadiku, ka deklaruar se ai nuk e ka pritur humbjen prej 2-0 ndaj Turqisë. Sadiku tha se rikthimi ne tij e paramendoi me gol dhe me fitore, por se rastet nuku shfrytëzuan. “E nisëm mirë ...

Cikalleshi: Ndryshimi nga viti 2016? Nuk jemi aq të bashkuar
Sokol Cikalleshi është shprehur tejet i zhgënjyer me disfatën e Shqipërisë ndaj Turqisë me rezultat 2-0. Në një lidhje direkte për Supersport, Cikalleshi ka deklaruar se ekipi nuk është i bashkuar si më parë. “Ndjehem ...
Telegrafi | 23-Mar-2019 09:33
Sokol Cikalleshi është shprehur tejet i zhgënjyer me disfatën e Shqipërisë ndaj Turqisë me rezultat 2-0. Në një lidhje direkte për Supersport, Cikalleshi ka deklaruar se ekipi nuk është i bashkuar si më parë. “Ndjehem ...

Balaj: Luajtëm mirë, ndjejmë keqardhje për këtë lloj humbje
Sulmuesi i Shqipërisë, Bekim Balaj, u shpreh i zhgënjyer për humbjen ndaj Shqipërisë në Shkodër. Balaj kishte raste për të kaluar në epërsi skuadrën kombëtare, por nuk arriti ta bënte, e kështu që Kuq e Zinjtë më pas ...
Telegrafi | 23-Mar-2019 08:54
Sulmuesi i Shqipërisë, Bekim Balaj, u shpreh i zhgënjyer për humbjen ndaj Shqipërisë në Shkodër. Balaj kishte raste për të kaluar në epërsi skuadrën kombëtare, por nuk arriti ta bënte, e kështu që Kuq e Zinjtë më pas ...

Pësojmë golin e dytë ndaj Turqisë, tifozët godasin Berishën
Prishen balancat e përballjeve mes Shqipërisë dhe Turqisë (4 fitore, 2 barazime, 4 humbje) dhe këtë herë në favor të turqve, që morën fitoren 0-2 në “Loro Boriçi” dhe e nisën në mënyrën më të mirë edicionin eliminator ...
Top Channel | 22-Mar-2019 22:45
Prishen balancat e përballjeve mes Shqipërisë dhe Turqisë (4 fitore, 2 barazime, 4 humbje) dhe këtë herë në favor të turqve, që morën fitoren 0-2 në “Loro Boriçi” dhe e nisën në mënyrën më të mirë edicionin eliminator ...

Pësojmë golin e dytë ndaj Turqisë, tifozët godasin Berishën
Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milanit, Calhanoglu vrapoi të festojë poshtë tribunës së tifozëve shqiptarë, çka provokoi reagimin e ...
Top Channel | 22-Mar-2019 22:17
Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milanit, Calhanoglu vrapoi të festojë poshtë tribunës së tifozëve shqiptarë, çka provokoi reagimin e ...

Tifozët shpërthejnë në sharje ndaj trajnerit Panuçi
SHKODËR Minuta e 60-të e ndeshjes, pak pas golit të dytë të Turqisë, tifozët shqiptarë kanë nisur koret ofenduese në drejtim të trajnerit Panuçi. 55453703 405705103310944 7058834894788493312 N “Panuçi, Panuçi vafanculo” ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 22:15
SHKODËR Minuta e 60-të e ndeshjes, pak pas golit të dytë të Turqisë, tifozët shqiptarë kanë nisur koret ofenduese në drejtim të trajnerit Panuçi. 55453703 405705103310944 7058834894788493312 N “Panuçi, Panuçi vafanculo” ...

VIDEO: “Euro 2020”, Shqipëri për tu harruar! Turqia na mposht lehtësisht në “Loro Boriçi”!
Shqipëria e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme fushatën e ndeshjeve eleminatore të kampionatit Europian, duke bërë një paraqitje tejet zhgënjyese në sfidën e parë kundër Turqisë. Të besurit e trajnerit Italian, ...
GazetaTema | 22-Mar-2019 22:45
Shqipëria e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme fushatën e ndeshjeve eleminatore të kampionatit Europian, duke bërë një paraqitje tejet zhgënjyese në sfidën e parë kundër Turqisë. Të besurit e trajnerit Italian, ...

Dështon sërish Panucci/ Në Krujë s’ia dolën, turqit pushtojnë Rozafën! (FOTO)
Prishen balancat e përballjeve mes Shqipërisë dhe Turqisë (4 fitore, 2 barazime, 4 humbje) dhe këtë herë në favor të turqve, që morën fitoren 0-2 në “Loro Boriçi” dhe e nisën në mënyrën më të mirë edicionin eliminator ...
Gazeta Shqip | 22-Mar-2019 23:53
Prishen balancat e përballjeve mes Shqipërisë dhe Turqisë (4 fitore, 2 barazime, 4 humbje) dhe këtë herë në favor të turqve, që morën fitoren 0-2 në “Loro Boriçi” dhe e nisën në mënyrën më të mirë edicionin eliminator ...

Berisha flet pas goditjes me shishe: Personi që më goditi, nuk besoj që përfaqëson tifozët kuqezi
Etrit Berisha ka folur pas humbjes nga Turqia, ku ka folur rreth goditjes me shishe nga tifozët dhe lojën në përgjithësi. Turqia ka fituar në Loro Boriçi me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për Grupin H duke bërë që ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 23:51
Etrit Berisha ka folur pas humbjes nga Turqia, ku ka folur rreth goditjes me shishe nga tifozët dhe lojën në përgjithësi. Turqia ka fituar në Loro Boriçi me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për Grupin H duke bërë që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved