ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:24

Përvjetori i sulmeve, Haradinaj: Përjetë mirënjohës NATO-s

Përvjetori i sulmeve, Haradinaj: Përjetë mirënjohës NATO-s
Në 20-vjetorin e ndërhyrjes ajrore të NATO-s ndaj objektivave serbe në Kosovë e Serbi, kryeministri Ramush Haradinaj nderoi ushtarët e KFOR-it të rënë gjatë shërbimit në Kosovë.
Top Channel | 23-Mar-2019 16:25
Në 20-vjetorin e ndërhyrjes ajrore të NATO-s ndaj objektivave serbe në Kosovë e Serbi, kryeministri Ramush Haradinaj nderoi ushtarët e KFOR-it të rënë gjatë shërbimit në Kosovë.

Haradinaj: Kosova gjithnjë mirënjohëse ndaj NATO-s
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se ndërhyrja e forcave të NATO-s para 20 viteve ndali aksionin gjenocidal mbi popullin e Kosovës. Në një letër dërguar Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, Jens ...
TV Klan | 23-Mar-2019 16:37
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se ndërhyrja e forcave të NATO-s para 20 viteve ndali aksionin gjenocidal mbi popullin e Kosovës. Në një letër dërguar Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, Jens ...

Haradinaj: Populli i Kosovës përjetë mirënjohës NATO-s, të prirë nga Amerika
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se “populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës. Nuk ka mik më të mirë sesa ai që të gjendet në ditët e vështira. Për ne ditë më ...
Telegrafi | 23-Mar-2019 13:23
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se “populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës. Nuk ka mik më të mirë sesa ai që të gjendet në ditët e vështira. Për ne ditë më ...

23 Mars 1989 – 23 Mars 2019!
Në datën e sotme, 30 vite më parë, më 23 Mars 1989, Serbia me trysninë e tankeve të ushtrisë jugosllave dhe terrorin e tejskajshëm të policisë, suprimoi autonominë e Kosovës të garantuar me Kushtetutën e vitit 1974 me ...
Medial | 23-Mar-2019 16:25
Në datën e sotme, 30 vite më parë, më 23 Mars 1989, Serbia me trysninë e tankeve të ushtrisë jugosllave dhe terrorin e tejskajshëm të policisë, suprimoi autonominë e Kosovës të garantuar me Kushtetutën e vitit 1974 me ...

Haradinaj: NATO, miku i përjetshëm i Kosovës
Për të kujtuar 24 marsin e vitit 1999, fillimin e bombardimeve të NATO-s në Kosovë, kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka bërë homazhe pranë lapidarit të ushtarëve të rënë të KFOR-it dhe NATO-s që kanë shërbyer në ...
Dritare | 23-Mar-2019 15:20
Për të kujtuar 24 marsin e vitit 1999, fillimin e bombardimeve të NATO-s në Kosovë, kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka bërë homazhe pranë lapidarit të ushtarëve të rënë të KFOR-it dhe NATO-s që kanë shërbyer në ...

23 Mars 1989 - 23 Mars 2019!
Serbia, ndaj Kosovës dhe shqiptarëve ka pasur dhe vazhdon të ketë dy qëllime kryesore: Grabitjen e pasurisë së saj dhe zbrazjen e Kosovës nga shqiptarët. Në datën e sotme, 30 vite më parë, më 23 Mars 1989, Serbia me ...
Koha.net | 23-Mar-2019 15:19
Serbia, ndaj Kosovës dhe shqiptarëve ka pasur dhe vazhdon të ketë dy qëllime kryesore: Grabitjen e pasurisë së saj dhe zbrazjen e Kosovës nga shqiptarët. Në datën e sotme, 30 vite më parë, më 23 Mars 1989, Serbia me ...

Haradinaj: Populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës
“Populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës. Nuk ka mik më të mirë sesa ai që të gjendet në ditët e vështira. Për ne ditë më të vështira për jetën tonë nuk kemi pasur sesa në atë kohë. ...
TetovaSot | 23-Mar-2019 14:07
“Populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës. Nuk ka mik më të mirë sesa ai që të gjendet në ditët e vështira. Për ne ditë më të vështira për jetën tonë nuk kemi pasur sesa në atë kohë. ...

Haradinaj: Kosova gjithnjë mirënjohëse ndaj NATO-s
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se intervenimi i forcave të NATO-s para 20 viteve ndali aksionin gjenocidal mbi popullin e Kosovës. Në një letër dërguar Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, Jens ...
Koha.net | 23-Mar-2019 14:02
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se intervenimi i forcave të NATO-s para 20 viteve ndali aksionin gjenocidal mbi popullin e Kosovës. Në një letër dërguar Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, Jens ...

Haradinajn e pyesin për taksën, thotë se Amerika dhe NATO do të jenë miq të përjetshëm
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe te Pllaka Përkujtimore me emrat e ushtarëve britanikë, që humbën jetën në shërbim në Kosovë. Hardinaj ka thënë se Amerika është miku më i mirë që ka Kosova. I ...
InFokusi | 23-Mar-2019 13:58
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe te Pllaka Përkujtimore me emrat e ushtarëve britanikë, që humbën jetën në shërbim në Kosovë. Hardinaj ka thënë se Amerika është miku më i mirë që ka Kosova. I ...

Haradinaj: Populli i Kosovës përjetë mirënjohës NATO-s, të prirë nga Amerika
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se “populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës. Nuk ka mik më të mirë sesa ai që të gjendet në ditët e vështira. Për ne ditë më ...
AlMaKos | 23-Mar-2019 13:36
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se “populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës. Nuk ka mik më të mirë sesa ai që të gjendet në ditët e vështira. Për ne ditë më ...

Haradinajn e pyesin për taksën, thotë se Amerika dhe NATO do të jenë miq të përjetshëm
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe te Pllaka Përkujtimore me emrat e ushtarëve britanikë, që humbën jetën në shërbim në Kosovë. Hardinaj ka thënë se Amerika është miku më i mirë që ka Kosova. I ...
Zeri | 23-Mar-2019 13:32
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe te Pllaka Përkujtimore me emrat e ushtarëve britanikë, që humbën jetën në shërbim në Kosovë. Hardinaj ka thënë se Amerika është miku më i mirë që ka Kosova. I ...

Kryeministri Haradinaj: Populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës
“Populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës. Nuk ka mik më të mirë sesa ai që të gjendet në ditët e vështira. Për ne ditë më të vështira për jetën tonë nuk kemi pasur sesa në atë kohë. ...
Gazeta Monitor | 23-Mar-2019 13:27
“Populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës. Nuk ka mik më të mirë sesa ai që të gjendet në ditët e vështira. Për ne ditë më të vështira për jetën tonë nuk kemi pasur sesa në atë kohë. ...

Haradinaj: Miku i përjetshëm i Kosovës është NATO në krye me Amerikën
Për të kujtuar 24 marsin e vitit 1999, fillimin e bombardimeve të NATO-s në Kosovë, kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka bërë homazhe pranë lapidarit të ushtarëve të rënë të KFOR-it dhe NATO-s që kanë shërbyer në ...
Kosova Press | 23-Mar-2019 13:24
Për të kujtuar 24 marsin e vitit 1999, fillimin e bombardimeve të NATO-s në Kosovë, kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka bërë homazhe pranë lapidarit të ushtarëve të rënë të KFOR-it dhe NATO-s që kanë shërbyer në ...

Haradinaj: Populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës
“Populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës. Nuk ka mik më të mirë sesa ai që të gjendet në ditët e vështira. Për ne ditë më të vështira për jetën tonë nuk kemi pasur sesa në atë kohë. ...
Klan Kosova | 23-Mar-2019 13:19
“Populli i Kosovës, NATO-s të prirë nga Amerika i është përjetë mirënjohës. Nuk ka mik më të mirë sesa ai që të gjendet në ditët e vështira. Për ne ditë më të vështira për jetën tonë nuk kemi pasur sesa në atë kohë. ...

Tërmkolli: 23 marsi i ’89-ës, kur u hoq autonomia e Kosovës, dita që ngriu frymën e kosovarëve (Video)
Më 23 mars të vitit 1989, nën rrethimin policor e ushtarak të Serbisë, në Parlamentin e Kosovës, u hoq autonomia e Kosovës. Ato momente i kujton sot pas 30 vitesh ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, e cila atë ...
Telegrafi | 23-Mar-2019 12:39
Më 23 mars të vitit 1989, nën rrethimin policor e ushtarak të Serbisë, në Parlamentin e Kosovës, u hoq autonomia e Kosovës. Ato momente i kujton sot pas 30 vitesh ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, e cila atë ...

Haradinaj: Përjetë mirënjohës SHBA-ve dhe NATO-s
Nesër bëhen 20-vjet nga fillimi i fushatës ajrore të NATO-s mbi caqet ushtarake dhe policore serbe. Me këtë rast, kryeministri Ramush Haradinaj ka nderuar ushtarët e rënë të KFOR-it që kanë qenë me shërbim në Kosovë ...
Gazeta Observer | 23-Mar-2019 13:14
Nesër bëhen 20-vjet nga fillimi i fushatës ajrore të NATO-s mbi caqet ushtarake dhe policore serbe. Me këtë rast, kryeministri Ramush Haradinaj ka nderuar ushtarët e rënë të KFOR-it që kanë qenë me shërbim në Kosovë ...

Haradinaj: Përjetë mirënjohës SHBA-së dhe NATO-s
Nesër bëhen 20-vjet nga fillimi i fushatës ajrore të NATO-s mbi caqet ushtarake dhe policore serbe. Me këtë rast, kryeministri Ramush Haradinaj ka nderuar ushtarët e rënë të KFOR-it që kanë qenë me shërbim në Kosovë ...
Indeks Online | 23-Mar-2019 13:07
Nesër bëhen 20-vjet nga fillimi i fushatës ajrore të NATO-s mbi caqet ushtarake dhe policore serbe. Me këtë rast, kryeministri Ramush Haradinaj ka nderuar ushtarët e rënë të KFOR-it që kanë qenë me shërbim në Kosovë ...

Në 20 vjetorin e bombardimeve, zëvendësohet flamuri te shtatorja e Bill Clintonit
Për të kujtuar 24 marsin, fillimin e bombardimeve të NATO-s ndaj caqeve serbe në Kosovë, shoqata “Miqtë e Amerikës” ka bërë zëvendësimin e flamurit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës pranë shtatores së ish-presidentit ...
Zeri | 23-Mar-2019 12:56
Për të kujtuar 24 marsin, fillimin e bombardimeve të NATO-s ndaj caqeve serbe në Kosovë, shoqata “Miqtë e Amerikës” ka bërë zëvendësimin e flamurit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës pranë shtatores së ish-presidentit ...

Haradinaj Stoltenbergit: Kosova mirënjohëse për mundësinë për të jetuar në paqe dhe liri
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, kujtoi fillimin e sulmeve ajrore të NATO-s kundër caqeve ushtarake e policore serbe, njofton Klan Kosova Përmes një postimi të bërë në “Twitter”, Haradinaj, tha se intervenimi i ...
Portalb | 23-Mar-2019 12:52
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, kujtoi fillimin e sulmeve ajrore të NATO-s kundër caqeve ushtarake e policore serbe, njofton Klan Kosova Përmes një postimi të bërë në “Twitter”, Haradinaj, tha se intervenimi i ...

Tërmkolli: 23 marsi i ’89-ës, kur u hoq autonomia e Kosovës, dita që ngriu frymën e kosovarëve (Video)
Më 23 mars të vitit 1989, nën rrethimin policor e ushtarak të Serbisë, në Parlamentin e Kosovës, u hoq autonomia e Kosovës. Ato momente i kujton sot pas 30 vitesh ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, e cila atë ...
AlMaKos | 23-Mar-2019 12:52
Më 23 mars të vitit 1989, nën rrethimin policor e ushtarak të Serbisë, në Parlamentin e Kosovës, u hoq autonomia e Kosovës. Ato momente i kujton sot pas 30 vitesh ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, e cila atë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved