ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:04

LISTA/ Nga profesorë e artistë tek zv.ministrat, ja 100 emrat e ekipit të Erion Veliajt për Tiranën

LISTA/ Nga profesorë e artistë tek zv.ministrat, ja 100 emrat e ekipit të Erion Veliajt për Tiranën
Pas zyrtarizimit të kandidaturës së kryebashkiakut Erion Veliaj për një mandat të dytë në Tiranë, qytetarët e kryeqytetit janë njohur edhe me emrat e 100 kandidatëve për Këshillin Bashkiak, me të cilët Partia Socialiste ...
Top Channel | 23-Mar-2019 14:35
Pas zyrtarizimit të kandidaturës së kryebashkiakut Erion Veliaj për një mandat të dytë në Tiranë, qytetarët e kryeqytetit janë njohur edhe me emrat e 100 kandidatëve për Këshillin Bashkiak, me të cilët Partia Socialiste ...

Rama sulmon median: Është si Sharra e dikurshme, që helmonte Tiranën
Në fjalën e tij gjatë prezantimit të Erjon Veliajt si kandidat edhe për një tjetër mandat në kryeqytet, kryeministri Rama nuk ngurroi të sulmojë edhe median, të cilën e cilësoi kazan.
Top Channel | 23-Mar-2019 13:58
Në fjalën e tij gjatë prezantimit të Erjon Veliajt si kandidat edhe për një tjetër mandat në kryeqytet, kryeministri Rama nuk ngurroi të sulmojë edhe median, të cilën e cilësoi kazan.

Veliaj rikandidon për Tiranën: Unë dhe Edi Rama jemi më bashkë se kurrë
Në një shesh te dekoruar tërësisht me flamujt kuq e zi Erion Veliaj ka zyrtarizuar kandidaturen e tij per nje tjeter mendat per Bashkine e Tiranes. I shoqeruar nga Kryeministri Edi Rama, Veliaj kishte nje mesazh per te ...
VizionPlus | 23-Mar-2019 15:33
Në një shesh te dekoruar tërësisht me flamujt kuq e zi Erion Veliaj ka zyrtarizuar kandidaturen e tij per nje tjeter mendat per Bashkine e Tiranes. I shoqeruar nga Kryeministri Edi Rama, Veliaj kishte nje mesazh per te ...

Edi Rama tallet me “vetëvrasjen” e Metës e “pickon” Bashën: Lider pa hallate
Kongresi I PS dhe ndalesa e radhës në turin e Edi Ramës “bashkia që duam” ka mbledhur ne kryeqytet mijëra mbështetes të PS, jo vetëm nga kryeqyteti por edhe nga rrethet. Pas përfundimit të sesionit të parë të punimeve ...
VizionPlus | 23-Mar-2019 15:13
Kongresi I PS dhe ndalesa e radhës në turin e Edi Ramës “bashkia që duam” ka mbledhur ne kryeqytet mijëra mbështetes të PS, jo vetëm nga kryeqyteti por edhe nga rrethet. Pas përfundimit të sesionit të parë të punimeve ...

Veliaj shuan zërat për konfliktin me Ramën: Tentuan të bënin diversion!
Erion Veliaj është zyrtarisht kandidati i PS për Bashkinë e Tiranës. Gjatë fjalës së tij para mbështetësve, kryebashkiaku ka rrëzuar zërat për ftohje me Ramën. “Unë dhe Rama jemi më të bashkuar se kurrë”, tha ai. “U ...
Gazeta Shqip | 23-Mar-2019 16:25
Erion Veliaj është zyrtarisht kandidati i PS për Bashkinë e Tiranës. Gjatë fjalës së tij para mbështetësve, kryebashkiaku ka rrëzuar zërat për ftohje me Ramën. “Unë dhe Rama jemi më të bashkuar se kurrë”, tha ai. “U ...

Rama vlerëson punën e bërë në Tiranë: Edhe më shumë sfida na presin
Pas fjalës së Erjon Veliajt, që shpalli rikandidimin për një tjetër mandat, para publikut doli kryeministri Edi Rama, i cili numëroi punët e mira të bëra në kryeqytet dhe premtoi mbështetje shumë më të madhe për 4 vitet ...
Top Channel | 23-Mar-2019 13:51
Pas fjalës së Erjon Veliajt, që shpalli rikandidimin për një tjetër mandat, para publikut doli kryeministri Edi Rama, i cili numëroi punët e mira të bëra në kryeqytet dhe premtoi mbështetje shumë më të madhe për 4 vitet ...

Rama-Veliaj: Katërfishojmë investimet për Tiranën europiane
Kryeministri Edi Ramai kërkoi qytetarëve të Tiranës një mandat tjetër për Erion Veliajn që e kishte në krah në takimin “Bashkia që duam” në sheshin “Nënë Tereza”. Duke vlerësuar kryebashkiakun Veliaj për punën e bërë ...
VizionPlus | 23-Mar-2019 14:26
Kryeministri Edi Ramai kërkoi qytetarëve të Tiranës një mandat tjetër për Erion Veliajn që e kishte në krah në takimin “Bashkia që duam” në sheshin “Nënë Tereza”. Duke vlerësuar kryebashkiakun Veliaj për punën e bërë ...

Erion Veliaj prezanton ekipin për zgjedhjet elektorale: Të vendosur për transformimin e Tiranës, zhvillimi do fitojë mbi shkatërrimin
Mijëra qytetar i janë bashkuar sot takimit Bashkia që duam”në sheshin “Nënë Tereza”, ku Partia Socialiste prezantoi Erion Veliajn dhe ekipin e tij të këshilltarëve bashkiak për një mandat të dytë për të drejtuar ...
GazetaTema | 23-Mar-2019 13:54
Mijëra qytetar i janë bashkuar sot takimit Bashkia që duam”në sheshin “Nënë Tereza”, ku Partia Socialiste prezantoi Erion Veliajn dhe ekipin e tij të këshilltarëve bashkiak për një mandat të dytë për të drejtuar ...

Rama-Veliaj: Sot Tirana europiane është një realitet. Katërfishojmë investimet
Me Erion Veliajn në krah, Kryeministri Edi Rama kërkoi prej qytetarëve të shumtë që kishin mbushur sheshin Nënë Tereza dhe të kryeqytetit një mandat të dytë për Erion Veliajn në krye të Bashkisë së Tiranës.
Top Channel | 23-Mar-2019 13:36
Me Erion Veliajn në krah, Kryeministri Edi Rama kërkoi prej qytetarëve të shumtë që kishin mbushur sheshin Nënë Tereza dhe të kryeqytetit një mandat të dytë për Erion Veliajn në krye të Bashkisë së Tiranës.

Valbona Selimllari në mbështetje të Erion Veliaj-t, publikon foto nga sheshi
Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari ka qenë ditën e sotme në shesh për të mbështetur Erion Veliajn si kandidaturë e PS për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 30 qershorit. Selimllari shkruan në foto: “Po, ne e ...
Lapsi | 23-Mar-2019 16:56
Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari ka qenë ditën e sotme në shesh për të mbështetur Erion Veliajn si kandidaturë e PS për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 30 qershorit. Selimllari shkruan në foto: “Po, ne e ...

FOTOT/ Grumbullimet masive të përkrahësve, krahasimi pozitë- opozitë
Ditën e sotme Partia Socialiste e Shqipërisë zhvilloi Kongresin e saj, e njëkohësisht edhe takimin ‘Bashkia që duam’ në Tiranë, ku u rikonfirmua Erion Veliaj si kandidat nga radhët e kësaj force politike. Ajo që ran ë ...
Java News | 23-Mar-2019 17:16
Ditën e sotme Partia Socialiste e Shqipërisë zhvilloi Kongresin e saj, e njëkohësisht edhe takimin ‘Bashkia që duam’ në Tiranë, ku u rikonfirmua Erion Veliaj si kandidat nga radhët e kësaj force politike. Ajo që ran ë ...

Ja vipat që ishin sot, në zyrtarizimin e Erion Veliajt, si kandidat për Tiranën!
Sot, nga sheshi Nënë Tereza, kreu i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, zyrtarizoi kandidaturën e tij për një mandate të dytë në Tiranë. Pjesëmarrja në miting ishte e madhe, dhe mes shumë qytetarëve, ishin dhe personazhet ...
Dritare | 23-Mar-2019 17:16
Sot, nga sheshi Nënë Tereza, kreu i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, zyrtarizoi kandidaturën e tij për një mandate të dytë në Tiranë. Pjesëmarrja në miting ishte e madhe, dhe mes shumë qytetarëve, ishin dhe personazhet ...

Veliaj: Do fitojmë në Astir dhe do të kemi një unazë moderne
TIRANE Erion Veliaj u konfirmua si kandidat për një mandat të dytë në krye të bashkisë së Tiranës në Kongresin e PS. Gjatë fjalës së tij në sheshin ‘Nënë Tereza’, Veliaj tha se kryeqyteti ka pësuar transformim dhe se do ...
BalkanWeb | 23-Mar-2019 13:07
TIRANE Erion Veliaj u konfirmua si kandidat për një mandat të dytë në krye të bashkisë së Tiranës në Kongresin e PS. Gjatë fjalës së tij në sheshin ‘Nënë Tereza’, Veliaj tha se kryeqyteti ka pësuar transformim dhe se do ...

Veliaj: Ata që thonin – Edi dhe Erioni si kanë punët mirë, ju them sot…!
Erion Veliaj është zyrtarisht kandidati i PS për Bashkinë e Tiranës. Gjatë fjalës së tij para mbështetësve, kryebashkiaku ka rrëzuar zërat për ftohje me Ramën. “Unë dhe Rama jemi më të bashkuar se kurrë”, tha ai. “U ...
Java News | 23-Mar-2019 16:14
Erion Veliaj është zyrtarisht kandidati i PS për Bashkinë e Tiranës. Gjatë fjalës së tij para mbështetësve, kryebashkiaku ka rrëzuar zërat për ftohje me Ramën. “Unë dhe Rama jemi më të bashkuar se kurrë”, tha ai. “U ...

Shqipëri: Erion Veliaj rikandidon për mandatin e dytë në Tiranë
Partia Socialiste e Shqipërisë ka vendosur të konfirmojë, Erjon Veliajn për mandatin e dytë për Bashkinë e Tiranës për zgjedhjet e 30 qershorit. Veliaj e nisi fjalën e tij me një falënderim për familjen e tij. Ai u ...
AlbInfo | 23-Mar-2019 16:01
Partia Socialiste e Shqipërisë ka vendosur të konfirmojë, Erjon Veliajn për mandatin e dytë për Bashkinë e Tiranës për zgjedhjet e 30 qershorit. Veliaj e nisi fjalën e tij me një falënderim për familjen e tij. Ai u ...

Fotogaleria/ Familjarisht në sheshin ‘Nënë Tereza’, të gjitha grupmoshat sot në ‘Bashkia që duam’ (pamjet që nuk u kapën nga kamera)
Ditën e sotme Partia Socialiste e Shqipërisë zhvilloi Kongresin e saj, e njëkohësisht edhe takimin ‘Bashkia që duam’ në Tiranë, ku u rikonfirmua Erion Veliaj si kandidat nga radhët e kësaj force politike. Ajo që ran ë ...
Lexo | 23-Mar-2019 15:58
Ditën e sotme Partia Socialiste e Shqipërisë zhvilloi Kongresin e saj, e njëkohësisht edhe takimin ‘Bashkia që duam’ në Tiranë, ku u rikonfirmua Erion Veliaj si kandidat nga radhët e kësaj force politike. Ajo që ran ë ...

Veliaj shpall rikandidimin për Bashkinë e Tiranës
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, shpalli kandidaturën për një tjetër mandat në krye të kryeqytetit shqiptar në zgjedhjet e 30 qershorit. Veliaj këtë e bëri gjatë Kongresit të Partisë Socialiste duke ...
Telegrafi | 23-Mar-2019 13:54
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, shpalli kandidaturën për një tjetër mandat në krye të kryeqytetit shqiptar në zgjedhjet e 30 qershorit. Veliaj këtë e bëri gjatë Kongresit të Partisë Socialiste duke ...

Foto/ Çfarë nuk u pa në mitingun e PS, te sheshi ‘Nënë Tereza!
Këtë të shtunë u zhvillua te sheshi ‘Nënë Tereza’ takimi ‘Bashkia që duam”, ku Erjon Veliaj shpalli rikandidimin për Bashkinë e Tiranës. Ndërkohë në këtë takim morën pjesë shumë qytetarë. Në disa foto të cilat u bënë ...
Dritare | 23-Mar-2019 15:53
Këtë të shtunë u zhvillua te sheshi ‘Nënë Tereza’ takimi ‘Bashkia që duam”, ku Erjon Veliaj shpalli rikandidimin për Bashkinë e Tiranës. Ndërkohë në këtë takim morën pjesë shumë qytetarë. Në disa foto të cilat u bënë ...

Veliaj shpall kandidaturën për Bashkinë e Tiranës, urimi i veçantë, batuta për Gramoz Ruçin
Erion Veliaj shpall sot zyrtarisht kandidaturën për bashkinë e Tiranës. Veliaj e ka hapur fjalën duke falenderuar nënën e tij, bashkëshorten Ajolën si dhe të birin Kajan, të tre të pranishëm në këtë ditë për ta ...
Java News | 23-Mar-2019 15:45
Erion Veliaj shpall sot zyrtarisht kandidaturën për bashkinë e Tiranës. Veliaj e ka hapur fjalën duke falenderuar nënën e tij, bashkëshorten Ajolën si dhe të birin Kajan, të tre të pranishëm në këtë ditë për ta ...

Zgjedhjet vendore/ Rama apel Bashkive të drejtuara nga opozita
Ndërsa konfirmoi Veliajn për një mandat të dytë për Bashkinë e Tiranës, kryeministri Edi Rama, njëherësh kreu i PS, numëroi punët e kryera gjatë këtij mandati të kryebashkiakut, ndërsa kërkoi votën për të tjera projekte ...
BalkanWeb | 23-Mar-2019 13:03
Ndërsa konfirmoi Veliajn për një mandat të dytë për Bashkinë e Tiranës, kryeministri Edi Rama, njëherësh kreu i PS, numëroi punët e kryera gjatë këtij mandati të kryebashkiakut, ndërsa kërkoi votën për të tjera projekte ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved