ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:44

Trajneri i Turqisë: Fitore e merituar, menaxhuam me zgjuarsi avantazhin

Trajneri i Turqisë: Fitore e merituar, menaxhuam me zgjuarsi avantazhin
Në përfundim të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Turqisë në “Loro Boriçi”, për mikrofonin e Supersport foli edhe trajneri i turqve, Senol Gunes, i cili analizoi triumfin e të tijve.
Top Channel | 23-Mar-2019 00:09
Në përfundim të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Turqisë në “Loro Boriçi”, për mikrofonin e Supersport foli edhe trajneri i turqve, Senol Gunes, i cili analizoi triumfin e të tijve.

Panucci: Publiku ka të drejtë, por këta janë lojtarët; Kemi defekte në finalizim
Intervista e trajnerit Christian Panucci, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”.
Top Channel | 22-Mar-2019 23:29
Intervista e trajnerit Christian Panucci, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”.

Balaj: Luajtëm mirë, keqardhje për këtë lloj humbjeje
Intervista e sulmuesit Bekim Balaj, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”.
Top Channel | 22-Mar-2019 23:18
Intervista e sulmuesit Bekim Balaj, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”.

Turqit “pushtojnë” Shkodrën. 0-2 në “Loro Boriçi”
Kombëtarja shqiptare e futbollit e nisi në mënyrën më të keqe fushatën kualifikuese për Europianin 2020 me një humbje 0-2 në shtëpi ndaj Turqisë që komplikon që në start, ëndrrën për të shkuar në fazën finale.
Top Channel | 22-Mar-2019 22:58
Kombëtarja shqiptare e futbollit e nisi në mënyrën më të keqe fushatën kualifikuese për Europianin 2020 me një humbje 0-2 në shtëpi ndaj Turqisë që komplikon që në start, ëndrrën për të shkuar në fazën finale.

Vit i ri, Shqipëri e njëjtë – Kombëtarja bie në Shkodër. Turqia triumfon 2-0?
Përfaqësuesja i nis me humbje kualifikueset e Evropianit 2020, turqit shënojnë nga një gol për çdo pjesë Shqipëria e ka nisur një mënyrën më të keqe këtë fushatë të re kualifikuese, e vlefshme për Euro 2020, pasi u mund ...
Telegraf | 23-Mar-2019 00:27
Përfaqësuesja i nis me humbje kualifikueset e Evropianit 2020, turqit shënojnë nga një gol për çdo pjesë Shqipëria e ka nisur një mënyrën më të keqe këtë fushatë të re kualifikuese, e vlefshme për Euro 2020, pasi u mund ...

Pësojmë golin e dytë ndaj Turqisë, tifozët godasin Berishën
Prishen balancat e përballjeve mes Shqipërisë dhe Turqisë (4 fitore, 2 barazime, 4 humbje) dhe këtë herë në favor të turqve, që morën fitoren 0-2 në “Loro Boriçi” dhe e nisën në mënyrën më të mirë edicionin eliminator ...
Top Channel | 22-Mar-2019 22:45
Prishen balancat e përballjeve mes Shqipërisë dhe Turqisë (4 fitore, 2 barazime, 4 humbje) dhe këtë herë në favor të turqve, që morën fitoren 0-2 në “Loro Boriçi” dhe e nisën në mënyrën më të mirë edicionin eliminator ...

VIDEO: “Euro 2020”, Shqipëri për tu harruar! Turqia na mposht lehtësisht në “Loro Boriçi”!
Shqipëria e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme fushatën e ndeshjeve eleminatore të kampionatit Europian, duke bërë një paraqitje tejet zhgënjyese në sfidën e parë kundër Turqisë. Të besurit e trajnerit Italian, ...
GazetaTema | 22-Mar-2019 22:45
Shqipëria e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme fushatën e ndeshjeve eleminatore të kampionatit Europian, duke bërë një paraqitje tejet zhgënjyese në sfidën e parë kundër Turqisë. Të besurit e trajnerit Italian, ...

Pësojmë golin e dytë ndaj Turqisë, tifozët godasin Berishën
Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milanit, Calhanoglu vrapoi të festojë poshtë tribunës së tifozëve shqiptarë, çka provokoi reagimin e ...
Top Channel | 22-Mar-2019 22:17
Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milanit, Calhanoglu vrapoi të festojë poshtë tribunës së tifozëve shqiptarë, çka provokoi reagimin e ...

Tifozët shpërthejnë në sharje ndaj trajnerit Panuçi
SHKODËR Minuta e 60-të e ndeshjes, pak pas golit të dytë të Turqisë, tifozët shqiptarë kanë nisur koret ofenduese në drejtim të trajnerit Panuçi. 55453703 405705103310944 7058834894788493312 N “Panuçi, Panuçi vafanculo” ...
BalkanWeb | 22-Mar-2019 22:15
SHKODËR Minuta e 60-të e ndeshjes, pak pas golit të dytë të Turqisë, tifozët shqiptarë kanë nisur koret ofenduese në drejtim të trajnerit Panuçi. 55453703 405705103310944 7058834894788493312 N “Panuçi, Panuçi vafanculo” ...

Turqia leksion Shqipërise, humbasim që në startin e eleminatoreve
Shqipëria e ka nisur shumë keq fazen kualifikuese për europianin e 2020.Kuqezinjte u mundën në “Loro Boriçi” me rezultatin 2 me 0 nga Turqia në ndeshjen e parë të grupit H. Një disfatë që i pret gjunjet kombëtares tonë ...
VizionPlus | 22-Mar-2019 22:59
Shqipëria e ka nisur shumë keq fazen kualifikuese për europianin e 2020.Kuqezinjte u mundën në “Loro Boriçi” me rezultatin 2 me 0 nga Turqia në ndeshjen e parë të grupit H. Një disfatë që i pret gjunjet kombëtares tonë ...

Goli i dytë i Turqisë revolton tifozët, goditet Berisha dhe ofendohet në kor Panuçi!
Kombëtarja e Shqipërisë ka pësuar golin e dytë në ndeshjen e parë të kualifikuesve të evropianit 2020. Goli erdhi pas një aksioni i individual të mesfushorit të Milanit Hakan Çalhanollu, i cili përfitoi edhe nga ...
GazetaTema | 22-Mar-2019 22:22
Kombëtarja e Shqipërisë ka pësuar golin e dytë në ndeshjen e parë të kualifikuesve të evropianit 2020. Goli erdhi pas një aksioni i individual të mesfushorit të Milanit Hakan Çalhanollu, i cili përfitoi edhe nga ...

Dështon sërish Panucci/ Në Krujë s’ia dolën, turqit pushtojnë Rozafën! (FOTO)
Prishen balancat e përballjeve mes Shqipërisë dhe Turqisë (4 fitore, 2 barazime, 4 humbje) dhe këtë herë në favor të turqve, që morën fitoren 0-2 në “Loro Boriçi” dhe e nisën në mënyrën më të mirë edicionin eliminator ...
Gazeta Shqip | 22-Mar-2019 23:53
Prishen balancat e përballjeve mes Shqipërisë dhe Turqisë (4 fitore, 2 barazime, 4 humbje) dhe këtë herë në favor të turqve, që morën fitoren 0-2 në “Loro Boriçi” dhe e nisën në mënyrën më të mirë edicionin eliminator ...

Berisha flet pas goditjes me shishe: Personi që më goditi, nuk besoj që përfaqëson tifozët kuqezi
Etrit Berisha ka folur pas humbjes nga Turqia, ku ka folur rreth goditjes me shishe nga tifozët dhe lojën në përgjithësi. Turqia ka fituar në Loro Boriçi me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për Grupin H duke bërë që ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 23:51
Etrit Berisha ka folur pas humbjes nga Turqia, ku ka folur rreth goditjes me shishe nga tifozët dhe lojën në përgjithësi. Turqia ka fituar në Loro Boriçi me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për Grupin H duke bërë që ...

Balaj: Nuk luajtëm keq, por duhet të bëjmë më shumë
Sulmuesi Bekim Balaj, në intervistën e dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, ka folur për humbjen ndaj Turqisë në “Loro Boriçi”. Ai ka treguar se çfarë ndodhi në ndeshje dhe se si golat e penalizuan ekipin. “Kjo ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 23:35
Sulmuesi Bekim Balaj, në intervistën e dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, ka folur për humbjen ndaj Turqisë në “Loro Boriçi”. Ai ka treguar se çfarë ndodhi në ndeshje dhe se si golat e penalizuan ekipin. “Kjo ...

Trajneri i Turqisë, Gunes: E kontrolluam ndeshjen dhe morëm fitoren ndaj Shqipërisë
Senol Gunes ka folur pas fitores së Turqisë në udhëtim te Shqipëria në kuadër të ndeshjes së parë eliminatore për Euro 2020. Turqia ka fituar në Loro Boriçi me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për Grupin H. Kjo ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 23:24
Senol Gunes ka folur pas fitores së Turqisë në udhëtim te Shqipëria në kuadër të ndeshjes së parë eliminatore për Euro 2020. Turqia ka fituar në Loro Boriçi me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për Grupin H. Kjo ...

Shqipëria e nis me humbje, Turqia merr tri pikë në ‘Loro Boriçi’
Shqipëria i ka nisur me humbje eliminatoret për në Kampionatin Evropian, duke u dorëzuar ndaj Turqisë me rezultat 2-0. Edhe pse pjesa e parë ishte e mirë për kuqezinjtë, duke pasur disa raste, ata pësuan në mesin e ...
Telegrafi | 22-Mar-2019 22:46
Shqipëria i ka nisur me humbje eliminatoret për në Kampionatin Evropian, duke u dorëzuar ndaj Turqisë me rezultat 2-0. Edhe pse pjesa e parë ishte e mirë për kuqezinjtë, duke pasur disa raste, ata pësuan në mesin e ...

Dështon Shqipëria e Panuccit
Shqipëria e nisi me humbje fushatën kualifikuese të Euro 2020 edhe pse u përpoq të krijonte raste shënimi me Turqinë të premten në Shkodër. Kombëtarja u mund me rezultatin 2 – 0 në përballjen në “Loro Boriçi” pas ...
ABCNews | 22-Mar-2019 22:58
Shqipëria e nisi me humbje fushatën kualifikuese të Euro 2020 edhe pse u përpoq të krijonte raste shënimi me Turqinë të premten në Shkodër. Kombëtarja u mund me rezultatin 2 – 0 në përballjen në “Loro Boriçi” pas ...

VIDEO/ Direkt Shqipëri-Turqi. Pjesa e dytë, rezultati 0-2
Kombëtarja shqiptare starton mbrëmjen e sotme fushatën e ndeshjeve të kampionatit Europian “Euro 2020”, dhe takimin e parë do ta luajmë në fushën tonë kundër Turqisë në stadiumin e qytetit të Shkodrës, “Loro Boriçi”. ...
GazetaTema | 22-Mar-2019 20:40
Kombëtarja shqiptare starton mbrëmjen e sotme fushatën e ndeshjeve të kampionatit Europian “Euro 2020”, dhe takimin e parë do ta luajmë në fushën tonë kundër Turqisë në stadiumin e qytetit të Shkodrës, “Loro Boriçi”. ...

“Euro 2020”: Turqia, “dy gjyle” Shqipërisë “në sy” të Çerçizit
Kombëtarja shqiptare e nisi me humbje fushatën kualifikuese për Europianin 2020, duke u mundut pastër nga turqit në “Loro Boriçi” me rezultatin 0-2. Në një atmosferë tifozerie ku u tentua të luhet dhe me detaje ...
Tesheshi | 23-Mar-2019 01:20
Kombëtarja shqiptare e nisi me humbje fushatën kualifikuese për Europianin 2020, duke u mundut pastër nga turqit në “Loro Boriçi” me rezultatin 0-2. Në një atmosferë tifozerie ku u tentua të luhet dhe me detaje ...

Turqia merr një fitore pa djersitur, Shqipëria e pafuqishme
SHKODER Shqipëria ka dështuar ndaj Turqisë. Skuadra kuqezi është thyer 2-0 nga ekipi i Senol Gunesh, që ka triumfuar në “Loro Boriçi” në ndeshjen e tij të parë si trajner i përfaqësueses turke. Ka qenë një lojë ...
Medial | 23-Mar-2019 00:33
SHKODER Shqipëria ka dështuar ndaj Turqisë. Skuadra kuqezi është thyer 2-0 nga ekipi i Senol Gunesh, që ka triumfuar në “Loro Boriçi” në ndeshjen e tij të parë si trajner i përfaqësueses turke. Ka qenë një lojë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved