ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/03/2019 15:07

Protesta do të jetë historike!

Protesta do të jetë historike!
Me ministrin e jashtëm çek patëm mundësi të shpalosim edhe njëherë vlerat evropiane si esenca e betejës tonë. Dhe jam jashtëzakonisht i inkurajuar nga fakti se në betejën për vlerat evropiane, për zgjedhje të lira, për ...
Gazeta55 | 15-Mar-2019 22:32
Me ministrin e jashtëm çek patëm mundësi të shpalosim edhe njëherë vlerat evropiane si esenca e betejës tonë. Dhe jam jashtëzakonisht i inkurajuar nga fakti se në betejën për vlerat evropiane, për zgjedhje të lira, për ...

Basha: Të rrëzojmë Ramën, ndërkombëtarët s’i dëgjoj më
“Marrëveshja e 17 majit të vitit 2017 u bë në kushtet e një presioni të jashtëzakonshëm ndërkombëtar për të shmangur konfliktin civil. Iu dha një mundësi Ramës dhe ai e tregoi fare mirë që ky ishte një gabim i madh. ...
Alsat-M | 15-Mar-2019 20:23
“Marrëveshja e 17 majit të vitit 2017 u bë në kushtet e një presioni të jashtëzakonshëm ndërkombëtar për të shmangur konfliktin civil. Iu dha një mundësi Ramës dhe ai e tregoi fare mirë që ky ishte një gabim i madh. ...

Basha-ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd
Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediat, me në krah aleatët e tij në opozitë. Ai tha se me të patën mundësinë të ...
Flaka | 15-Mar-2019 19:55
Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediat, me në krah aleatët e tij në opozitë. Ai tha se me të patën mundësinë të ...

Basha: Të rrëzojmë Ramën! Ndërkombëtarët s’i dëgjoj më. Vetëm qytetarët
“Marrëveshja e 17 majit të vitit 2017 u bë në kushtet e një presioni të jashtëzakonshëm ndërkombëtar për të shmangur konfliktin civil. Iu dha një mundësi Ramës dhe ai e tregoi fare mirë që ky ishte një gabim i madh. ...
Portalb | 15-Mar-2019 19:50
“Marrëveshja e 17 majit të vitit 2017 u bë në kushtet e një presioni të jashtëzakonshëm ndërkombëtar për të shmangur konfliktin civil. Iu dha një mundësi Ramës dhe ai e tregoi fare mirë që ky ishte një gabim i madh. ...

Basha: Të rrëzojmë Ramën! Ndërkombëtarët s’i dëgjoj më. Vetëm qytetarët
“Marrëveshja e 17 majit të vitit 2017 u bë në kushtet e një presioni të jashtëzakonshëm ndërkombëtar për të shmangur konfliktin civil. Iu dha një mundësi Ramës dhe ai e tregoi fare mirë që ky ishte një gabim i madh. ...
Top Channel | 15-Mar-2019 19:32
“Marrëveshja e 17 majit të vitit 2017 u bë në kushtet e një presioni të jashtëzakonshëm ndërkombëtar për të shmangur konfliktin civil. Iu dha një mundësi Ramës dhe ai e tregoi fare mirë që ky ishte një gabim i madh. ...

Basha-ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd, por me vlerat mbi të cilat qëndroni
Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediet, me në krah aleatët e tij në opozitë. Ai tha se me të patën mundësinë të ...
Aktuale.MK | 15-Mar-2019 19:45
Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediet, me në krah aleatët e tij në opozitë. Ai tha se me të patën mundësinë të ...

Basha sulmon SHBA: Po bëheni palë
Kryedemokrati Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës opozitare të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje dhe të shmangin ...
Lexo | 15-Mar-2019 19:43
Kryedemokrati Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës opozitare të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje dhe të shmangin ...

PolitikëBasha mbledh aleatët në selinë e PD/ Çfarë po planifikon opozita?
Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbledhur sot aleatët tek selia e Partisë Demokratike për të folur mbi mbarëvajtjen e protestës ditën e nesërme para godinës së Kryeministrisë. Gjithashtu, kujtojmë se Basha zhvilloi edhe një ...
Telegraf | 15-Mar-2019 18:40
Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbledhur sot aleatët tek selia e Partisë Demokratike për të folur mbi mbarëvajtjen e protestës ditën e nesërme para godinës së Kryeministrisë. Gjithashtu, kujtojmë se Basha zhvilloi edhe një ...

Shqipëri: Kreu opozitar thotë se protesta e nesërme do të hyjë në histori
Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha, një ditë para protestës së thirrur nga opozita ka dhënë edhe një mesazh për ambasadat e huaja në Tiranë, si përgjigje ndaj ambasadës së SHBA-së. Ai u bëri ...
AlbInfo | 15-Mar-2019 19:32
Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha, një ditë para protestës së thirrur nga opozita ka dhënë edhe një mesazh për ambasadat e huaja në Tiranë, si përgjigje ndaj ambasadës së SHBA-së. Ai u bëri ...

Lulzim Basha mbledh aleatët, çfarë po diskutohet tek PD-ja?
TIRANË Një ditë para protestës së opozitës së bashkuar, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur aleatët tek selia blu për të koordinuar veprimet për tubimin e ditës së nesërme para godinës së ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 17:16
TIRANË Një ditë para protestës së opozitës së bashkuar, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur aleatët tek selia blu për të koordinuar veprimet për tubimin e ditës së nesërme para godinës së ...

Amerika i kërkoi opozitës që të mos ketë dhunë, përgjigjet Basha
Pyetje se ambasada amerikane i ka kërkuar sot opozitës që të lejojë pjesën tjetër të deputetëve të punojnë dhe të mos ketë akte dhune, Basha tha se ndërkombëtarët duhet të jenë palë për vlerat e demokracisë, të ...
Gazeta Shqip | 15-Mar-2019 19:06
Pyetje se ambasada amerikane i ka kërkuar sot opozitës që të lejojë pjesën tjetër të deputetëve të punojnë dhe të mos ketë akte dhune, Basha tha se ndërkombëtarët duhet të jenë palë për vlerat e demokracisë, të ...

Basha-ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd, por me vlerat mbi të cilat qëndroni
“Jam i inkurajuar nga fakti se në betejën për vlerat europiane, për zgjedhje të lira, një parlament të shkëputur nga krimi, një qeveri të çliruar nga krimi i organizuar dhe interesat e oligarkisë, por edhe për një ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 19:29
“Jam i inkurajuar nga fakti se në betejën për vlerat europiane, për zgjedhje të lira, një parlament të shkëputur nga krimi, një qeveri të çliruar nga krimi i organizuar dhe interesat e oligarkisë, por edhe për një ...

Basha-ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd, por me vlerat mbi të cilat qëndroni
Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediet, me në krah aleatët e tij në opozitë. Ai tha se me të patën mundësinë të ...
Top Channel | 15-Mar-2019 16:30
Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediet, me në krah aleatët e tij në opozitë. Ai tha se me të patën mundësinë të ...

Basha përgjigje ambasadës së SHBA: Mos u bëni palë me asnjë parti
Kryedemokrati Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje dhe të shmangin dhunën. Basha ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 16:11
Kryedemokrati Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje dhe të shmangin dhunën. Basha ...

“Qeveria dhe Parlamenti janë legjitimë”, Lulzim Basha shpërfill thirrjet e SHBA: Mos u bëni palë me asnjë person apo parti. Protesta do futet në historike
Kreu i PD Lulzim Basha ka shpërfillur thirrjet e ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje, dhe se Qeveria dhe ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 16:37
Kreu i PD Lulzim Basha ka shpërfillur thirrjet e ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje, dhe se Qeveria dhe ...

Basha, reagim ndaj ndërkombëtarëve: jeni të njëanshëm!
Qëndrimet më të fundit të ashpra, ato të Ambasadës Amerikane dhe të Zyrës së BE-së në Tiranë, të cilat pos që bënë thirrje për mosushtrim dhune në protestën e paralajmëruar të opozitës, dënuan dhe njëherë djegien e ...
Tesheshi | 15-Mar-2019 19:19
Qëndrimet më të fundit të ashpra, ato të Ambasadës Amerikane dhe të Zyrës së BE-së në Tiranë, të cilat pos që bënë thirrje për mosushtrim dhune në protestën e paralajmëruar të opozitës, dënuan dhe njëherë djegien e ...

“Qeveria dhe Parlamenti janë legjitimë”, Lulzim Basha shpërfill thirrjet e SHBA: Mos u bëni palë me asnjë person me asnjë parti
Kreu i PD Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje, dhe se Qeveria dhe Parlamenti janë ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 16:28
Kreu i PD Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje, dhe se Qeveria dhe Parlamenti janë ...

‘Ngrihemi në këmbë’, Basha ndez motorët. Ftesë ndryshe qytetarëve
TIRANË Kur na ndajnë edhe dy ditë nga protesta e opozitës së bashkuar në Tiranë, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur përmes një videoje të ftojë qytetarët, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 20:30
TIRANË Kur na ndajnë edhe dy ditë nga protesta e opozitës së bashkuar në Tiranë, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur përmes një videoje të ftojë qytetarët, që t’i bashkohen “vrullit” opozitar. “Qeveria ...

Sali Berisha: Qeveria na ka tradhtuar, por ne nuk i tradhtojmë fëmijët tanë, ndaj protestojmë dhe do fitojmë nesër
Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij një video, në të cilën ka një mesazh për të gjithë qytetarët lidhur me tubimin e ditës së nesërme. Në videon disa sekondëshe numërohen një sërë akuzash kundër qeverisë dhe arsyet ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 10:05
Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij një video, në të cilën ka një mesazh për të gjithë qytetarët lidhur me tubimin e ditës së nesërme. Në videon disa sekondëshe numërohen një sërë akuzash kundër qeverisë dhe arsyet ...

Basha mesazh ambasadës së SHBA-ve: Mos u bëni palë me asnjë parti!
Opozita ka gjetur mbështetje, për kauzën e saj, nga ministri i Jashtëm çek, Tomas Petricek. Pas takimit që drejtuesit e koalicionit opozitarë, zhvilluar me shefin e diplomacisë Çeke, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim ...
RTSH | 15-Mar-2019 19:06
Opozita ka gjetur mbështetje, për kauzën e saj, nga ministri i Jashtëm çek, Tomas Petricek. Pas takimit që drejtuesit e koalicionit opozitarë, zhvilluar me shefin e diplomacisë Çeke, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved