ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:34

Rikthehet dimri. Temperaturat ulen nën 0 gradë. Rrugët, të kalueshme

Rikthehet dimri. Temperaturat ulen nën 0 gradë. Rrugët, të kalueshme
Ditët e ngrohta me diell u kanë lënë vend reshjeve të dëborës këtë fundjavë.
Top Channel | 23-Feb-2019 15:06
Ditët e ngrohta me diell u kanë lënë vend reshjeve të dëborës këtë fundjavë.

Shqipëria përfshihet nga cikloni detar, era arrin 90 km/h. Meteorologia tregon çfarë ndodh në orët në vijim
Zona Veriperëndimore u përfshi sot nga një mot i pazakontë, një ciklon detar që rrallë ka ndodhur në Shqipëri. Era e fortë rrëzoi 2 kamionë në rrugën Fushë Krujë-Lezhë, ndërsa janë rrëzuar pemë, dëmtuar çati, etj. ...
Mapo | 23-Feb-2019 17:19
Zona Veriperëndimore u përfshi sot nga një mot i pazakontë, një ciklon detar që rrallë ka ndodhur në Shqipëri. Era e fortë rrëzoi 2 kamionë në rrugën Fushë Krujë-Lezhë, ndërsa janë rrëzuar pemë, dëmtuar çati, etj. ...

Ndryshimi i motit/ Temperaturat zbresin me 7 gradë, si do vijojë
TIRANË Ndryshim drastik i motit brenda 24 orëve. Ditët e kaluara të shkurtit kanë qenë plot diell dhe të gjithë menduar se tashmë pranvera erdhi por me sa duket nuk do jetë kështu. Moti i ftohtë dhe me reshje dëbore do ...
BalkanWeb | 23-Feb-2019 12:42
TIRANË Ndryshim drastik i motit brenda 24 orëve. Ditët e kaluara të shkurtit kanë qenë plot diell dhe të gjithë menduar se tashmë pranvera erdhi por me sa duket nuk do jetë kështu. Moti i ftohtë dhe me reshje dëbore do ...

Parashikimi i motit: Temperaturat zbresin me 7 gradë, ja surprizat në ditët në vazhdim
Ndryshim drastik i motit brenda 24 orëve. Ditët e kaluara të shkurtit kanë qenë plot diell dhe të gjithë menduar se tashmë pranvera erdhi por me sa duket nuk do jetë kështu. Moti i ftohtë dhe me reshje dëbore do të ...
GazetaTema | 23-Feb-2019 13:03
Ndryshim drastik i motit brenda 24 orëve. Ditët e kaluara të shkurtit kanë qenë plot diell dhe të gjithë menduar se tashmë pranvera erdhi por me sa duket nuk do jetë kështu. Moti i ftohtë dhe me reshje dëbore do të ...

Sinoptikanët: Orët në vijim akoma më të ftohta, të hënën rriten temperaturat
Sinoptikanët parashikojnë ulje tjetër të temperaturave përgjatë ditës së shtunë. Sinoptikanja Adiola Bani shprehet se do të ketë ulje të ndjeshme të temperaturave në orët në vijim. Situata sipas saj do të jetë e njëjtë ...
Mapo | 23-Feb-2019 11:18
Sinoptikanët parashikojnë ulje tjetër të temperaturave përgjatë ditës së shtunë. Sinoptikanja Adiola Bani shprehet se do të ketë ulje të ndjeshme të temperaturave në orët në vijim. Situata sipas saj do të jetë e njëjtë ...

Kujdes! Merrni masa për motin të shtunën dhe të dielën
Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave në rajonin Jugor-Juglindor duke gjeneruar reshje shiu e dëbore. Nata përmirëson ...
VizionPlus | 23-Feb-2019 10:01
Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave në rajonin Jugor-Juglindor duke gjeneruar reshje shiu e dëbore. Nata përmirëson ...

U rikthye i ftohti dhe bora në Evropën Lindore
Në lindjen e kontinentit evropian është rikthyer i ftohti dhe reshjet e borës. Disa zona në Itali, Greqi dhe Turqi janë goditur nga një sistem presioni të ulët që gjatë të shtunës dhe të dielës do të sjellë reshje bore ...
Portalb | 23-Feb-2019 16:48
Në lindjen e kontinentit evropian është rikthyer i ftohti dhe reshjet e borës. Disa zona në Itali, Greqi dhe Turqi janë goditur nga një sistem presioni të ulët që gjatë të shtunës dhe të dielës do të sjellë reshje bore ...

Ballkani i mbërthyer nga moti i keq
Në Kroaci shpejtësia e erës arriti nivele rekord prej 176 km/h. Stuhia “Bura” bllokoi dhjetëra linja tragetesh në Kroaci. Edhe Maqedonia është pushtuar nga reshjet e dëborës. Në disa zona të vendit fqinj, temperatura ...
TV Klan | 23-Feb-2019 12:29
Në Kroaci shpejtësia e erës arriti nivele rekord prej 176 km/h. Stuhia “Bura” bllokoi dhjetëra linja tragetesh në Kroaci. Edhe Maqedonia është pushtuar nga reshjet e dëborës. Në disa zona të vendit fqinj, temperatura ...

Rikthehet i ftohti dhe bora në Evropën Lindore
Në lindjen e kontinentit evropian është rikthyer i ftohti dhe reshjet e borës.
Kosova Press | 23-Feb-2019 15:27
Në lindjen e kontinentit evropian është rikthyer i ftohti dhe reshjet e borës.

Sylë Tahirsylaj tregon se deri kur do të vazhdojnë temperaturat e ulëta
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...
InFokusi | 23-Feb-2019 15:10
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...

Rikthehet i ftohti dhe bora në Evropën Lindore
Në lindjen e kontinentit evropian është rikthyer i ftohti dhe reshjet e borës. Disa zona në Itali, Greqi dhe Turqi janë goditur nga një sistem presioni të ulët që gjatë të shtunës dhe të dielës do të sjellë reshje bore ...
Arbresh | 23-Feb-2019 15:02
Në lindjen e kontinentit evropian është rikthyer i ftohti dhe reshjet e borës. Disa zona në Itali, Greqi dhe Turqi janë goditur nga një sistem presioni të ulët që gjatë të shtunës dhe të dielës do të sjellë reshje bore ...

Rikthehet i ftohti dhe bora në Evropën Lindore
Në lindjen e kontinentit evropian është rikthyer i ftohti dhe reshjet e borës. Disa zona në Itali, Greqi dhe Turqi janë goditur nga një sistem presioni të ulët që gjatë të shtunës dhe të dielës do të sjellë reshje bore ...
Koha.mk | 23-Feb-2019 14:58
Në lindjen e kontinentit evropian është rikthyer i ftohti dhe reshjet e borës. Disa zona në Itali, Greqi dhe Turqi janë goditur nga një sistem presioni të ulët që gjatë të shtunës dhe të dielës do të sjellë reshje bore ...

Sylë Tahirsylaj tregon se deri kur do të vazhdojnë temperaturat e ulëta
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja, kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...
Gazeta Observer | 23-Feb-2019 14:55
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja, kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...

Rikthehet i ftohti dhe bora në Evropën Lindore
Në lindjen e kontinentit evropian është rikthyer i ftohti dhe reshjet e borës. Disa zona në Itali, Greqi dhe Turqi janë goditur nga një sistem presioni të ulët që gjatë të shtunës dhe të dielës do të sjellë reshje bore ...
EkonomiaOnline | 23-Feb-2019 14:55
Në lindjen e kontinentit evropian është rikthyer i ftohti dhe reshjet e borës. Disa zona në Itali, Greqi dhe Turqi janë goditur nga një sistem presioni të ulët që gjatë të shtunës dhe të dielës do të sjellë reshje bore ...

Sylë Tahirsylaj tregon se deri kur do të vazhdojnë temperaturat e ulëta
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...
Lajm Press | 23-Feb-2019 14:42
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...

Ja deri kur do të vazhdojnë temperaturat e ulëta
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja, kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...
Zeri | 23-Feb-2019 14:38
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja, kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë veri-perëndimore. Temperaturat në mëngjes do të lëvizin nga -14 deri -6 gradë celsius ndërsa temperatura ditore nga -5 deri tre gradë celsius. Në Shkup ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 09:33
Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë veri-perëndimore. Temperaturat në mëngjes do të lëvizin nga -14 deri -6 gradë celsius ndërsa temperatura ditore nga -5 deri tre gradë celsius. Në Shkup ...

Sylë Tahirsylaj tregon se deri kur do të vazhdojnë temperaturat e ulëta
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja, kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...
Gazeta Monitor | 23-Feb-2019 14:38
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja, kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...

Sylë Tahirsylaj tregon se deri kur do të vazhdojnë temperaturat e ulëta
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja, kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...
Arbresh | 23-Feb-2019 14:35
Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Minus 10 gradë celsius është minimalja që u shënua sot në Kosovë. Masat ajrore që kanë ardhur nga verilindja, kanë shkaktuar këtë ndryshim të motit. Mot i ngjashëm si sot ...

Temperaturat zbresin me 7 gradë, si do vijojë ndryshimi i motit
Ndryshim drastik i motit brenda 24 orëve. Ditët e kaluara të shkurtit kanë qenë plot diell dhe të gjithë menduar se tashmë pranvera erdhi por me sa duket nuk do jetë kështu. Moti i ftohtë dhe me reshje dëbore do të ...
Lexo | 23-Feb-2019 13:33
Ndryshim drastik i motit brenda 24 orëve. Ditët e kaluara të shkurtit kanë qenë plot diell dhe të gjithë menduar se tashmë pranvera erdhi por me sa duket nuk do jetë kështu. Moti i ftohtë dhe me reshje dëbore do të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved