ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/03/2019 14:57

Milani fiton pastër ndaj Empolit/ Piatek i pandalshëm

Milani fiton pastër ndaj Empolit/ Piatek i pandalshëm
Milani fitoi në mbremjen e së premtes sfidën ndaj Empolit me rezultatin e pastër 3-0. Kuqezinjtë e drejtuar nga Gatuzo arritën pas fitores së djeshme të sigurojnë 3 pikëshin me të cilat ruajnë vendin e katërt në serinë ...
Mapo | 23-Feb-2019 16:05
Milani fitoi në mbremjen e së premtes sfidën ndaj Empolit me rezultatin e pastër 3-0. Kuqezinjtë e drejtuar nga Gatuzo arritën pas fitores së djeshme të sigurojnë 3 pikëshin me të cilat ruajnë vendin e katërt në serinë ...

Piatek, idhulli i ri në Serinë A
Kristof Piatek po rezulton blerja më e mirë e Milanit në merkaton e transferimeve. Sulmuesi polak po shënon në çdo ndeshje të kuqezinjve dhe kjo u pa edhe në përballjen me Empolin, të cilin Milani e fitoi 3-0, duke ...
GazetaTema | 23-Feb-2019 13:03
Kristof Piatek po rezulton blerja më e mirë e Milanit në merkaton e transferimeve. Sulmuesi polak po shënon në çdo ndeshje të kuqezinjve dhe kjo u pa edhe në përballjen me Empolin, të cilin Milani e fitoi 3-0, duke ...

Milan i pandalshëm në Seria A, Piatek në historinë e kuqezinjve
Milan është në superforme ne kampionatin italian. Kuqezinjte moren fitoren e trete radhazi, madje duke shënuar tre gola. Skuadra e Gatuzos mposhti Empolin në San Siro duke konsoliduar vendin e 4 ne klasifikim dhe pret e ...
VizionPlus | 23-Feb-2019 12:50
Milan është në superforme ne kampionatin italian. Kuqezinjte moren fitoren e trete radhazi, madje duke shënuar tre gola. Skuadra e Gatuzos mposhti Empolin në San Siro duke konsoliduar vendin e 4 ne klasifikim dhe pret e ...

Gattuso: Nuk e kishim të sigurt fitoren, por jam i lumtur me tri pikët
Milani ka marrë një tjetër fitore në Serie A dhe ndodhet në pozitën e katërt në tabelë. Rossonerët kanë triumfuar përballë Empolit me rezultat të pastër 3-0 dhe tani janë vetëm një pikë larg Interit në pozitën e tretë. ...
Telegrafi | 23-Feb-2019 11:27
Milani ka marrë një tjetër fitore në Serie A dhe ndodhet në pozitën e katërt në tabelë. Rossonerët kanë triumfuar përballë Empolit me rezultat të pastër 3-0 dhe tani janë vetëm një pikë larg Interit në pozitën e tretë. ...

Milan vazhdon serinë e fitoreve, Piatek shënon sërish (Video)
Milani nuk e ka ndërprerë ecurinë pozitive të fitoreve në kampionat as këtë të premte. Skuadra e Gatussos ka treguar formë të lartë pasi ka mposhtur me lehtësi edhe Empolin me rezultat e thellë 3-0. Nuk mund të mungonte ...
BalkanWeb | 22-Feb-2019 23:30
Milani nuk e ka ndërprerë ecurinë pozitive të fitoreve në kampionat as këtë të premte. Skuadra e Gatussos ka treguar formë të lartë pasi ka mposhtur me lehtësi edhe Empolin me rezultat e thellë 3-0. Nuk mund të mungonte ...

Shkëndija beson në rezultat pozitiv ndaj Makedonija GJ.P
Shkëndija gjatë ditës së nesërme do të udhëtojë drejt Shkupit me ambicie për të përforcuar pozitën e parë në renditje dhe kuqezinjtë duken të gatshëm për vështirësitë me të cilat mund të ballafaqohen në terrenin e ...
InfoSport.mk | 23-Feb-2019 16:34
Shkëndija gjatë ditës së nesërme do të udhëtojë drejt Shkupit me ambicie për të përforcuar pozitën e parë në renditje dhe kuqezinjtë duken të gatshëm për vështirësitë me të cilat mund të ballafaqohen në terrenin e ...

Angellov pret fitoren e parë në stinorin pranveror
Skuadra e FC Shkupit ka përfunduar stërvitjen e fundit në prag të ndeshjes së javës së 20-të, kur në Çair do të mirëpret Pobedën e Prilepit. Ekipi gjatë gjithë javës ka punuar me intensitet të shtuar dhe është e gatshme ...
InfoSport.mk | 23-Feb-2019 14:59
Skuadra e FC Shkupit ka përfunduar stërvitjen e fundit në prag të ndeshjes së javës së 20-të, kur në Çair do të mirëpret Pobedën e Prilepit. Ekipi gjatë gjithë javës ka punuar me intensitet të shtuar dhe është e gatshme ...

“Nuk jam i lumtur”
Edhe pse fitoi me rezultat të pastër Gattuso përsëri nuk është i lumtur me paraqitjen e ekipit. Milan ka shënuar fitore 3:0 në ‘San Siro’ në ndeshjen hapëse të javës së 25-të të Serie A. Me këtë fitore, Milan forcon ...
Koha.mk | 23-Feb-2019 13:26
Edhe pse fitoi me rezultat të pastër Gattuso përsëri nuk është i lumtur me paraqitjen e ekipit. Milan ka shënuar fitore 3:0 në ‘San Siro’ në ndeshjen hapëse të javës së 25-të të Serie A. Me këtë fitore, Milan forcon ...

Nuk ndalet ky Milan, Piattek fluturon
Milani po vazhdon me formë të lartë në vitin 2019. Skuadra e Gatussos e ka mposhtur me lehtësi edhe Empolin me rezultat 3-0. Ardhja e Piattek e ka bërë diferencën te skuadra e madhe italiane. Sulmuesi polak ka shënuar ...
Lexo | 23-Feb-2019 13:12
Milani po vazhdon me formë të lartë në vitin 2019. Skuadra e Gatussos e ka mposhtur me lehtësi edhe Empolin me rezultat 3-0. Ardhja e Piattek e ka bërë diferencën te skuadra e madhe italiane. Sulmuesi polak ka shënuar ...

Gattuso: Nuk e kishim të sigurt fitoren, por jam i lumtur me tri pikët
M ilani ka marrë një tjetër fitore në Serie A dhe ndodhet në pozitën e katërt në tabelë. Rossonerët kanë triumfuar përballë Empolit me rezultat të pastër 3-0 dhe tani janë vetëm një pikë larg Interit në pozitën e tretë. ...
Gazeta Observer | 23-Feb-2019 12:22
M ilani ka marrë një tjetër fitore në Serie A dhe ndodhet në pozitën e katërt në tabelë. Rossonerët kanë triumfuar përballë Empolit me rezultat të pastër 3-0 dhe tani janë vetëm një pikë larg Interit në pozitën e tretë. ...

Gattuso: Nuk e kishim të sigurt fitoren, por jam i lumtur me tri pikët
Milani ka marrë një tjetër fitore në Serie A dhe ndodhet në pozitën e katërt në tabelë. Rossonerët kanë triumfuar përballë Empolit me rezultat të pastër 3-0 dhe tani janë vetëm një pikë larg Interit në pozitën e tretë. ...
Portalb | 23-Feb-2019 11:50
Milani ka marrë një tjetër fitore në Serie A dhe ndodhet në pozitën e katërt në tabelë. Rossonerët kanë triumfuar përballë Empolit me rezultat të pastër 3-0 dhe tani janë vetëm një pikë larg Interit në pozitën e tretë. ...

Gattuso: Nuk e kishim të sigurt fitoren, por jam i lumtur me tri pikët
Milani ka marrë një tjetër fitore në Serie A dhe ndodhet në pozitën e katërt në tabelë. Rossonerët kanë triumfuar përballë Empolit me rezultat të pastër 3-0 dhe tani janë vetëm një pikë larg Interit në pozitën e tretë. ...
E Dua Sportin | 23-Feb-2019 11:40
Milani ka marrë një tjetër fitore në Serie A dhe ndodhet në pozitën e katërt në tabelë. Rossonerët kanë triumfuar përballë Empolit me rezultat të pastër 3-0 dhe tani janë vetëm një pikë larg Interit në pozitën e tretë. ...

Gattuso: Nuk e kishim të sigurt fitoren, por jam i lumtur me tri pikët
Milani ka marrë një tjetër fitore në Serie A dhe ndodhet në pozitën e katërt në tabelë. Rossonerët kanë triumfuar përballë Empolit me rezultat të pastër 3-0 dhe tani janë vetëm një pikë larg Interit në pozitën e tretë. ...
AlMaKos | 23-Feb-2019 11:36
Milani ka marrë një tjetër fitore në Serie A dhe ndodhet në pozitën e katërt në tabelë. Rossonerët kanë triumfuar përballë Empolit me rezultat të pastër 3-0 dhe tani janë vetëm një pikë larg Interit në pozitën e tretë. ...

Milani mposht Empolin, Piatek gjen sërish protagonist (Video)
Milani vijon me ritmin tejet pozitiv të paraqitjeve, teksa këtë fundjavë arriti të mposhtë Empolin me rezultatin 3-0 dhe t’i afrohet sërish Interit në renditje. Kuqezinjtë e Gattusos zhbllokuan rezultatin në pjesën e ...
Gazeta Shqip | 23-Feb-2019 00:00
Milani vijon me ritmin tejet pozitiv të paraqitjeve, teksa këtë fundjavë arriti të mposhtë Empolin me rezultatin 3-0 dhe t’i afrohet sërish Interit në renditje. Kuqezinjtë e Gattusos zhbllokuan rezultatin në pjesën e ...

Gattuso aspak i kënaqur, pavarësisht fitores 3:0 ndaj Empolit
Milan ka shënuar fitore 3:0 në ‘San Siro’ në ndeshjen hapëse të javës së 25-të të Serie A. Me këtë fitore, Milan forcon pozitën e katërt, duke dhënë sinjal të mirë se është në rrugën e duhur për t’u rikthyer në Ligën e ...
Lajminet | 23-Feb-2019 10:49
Milan ka shënuar fitore 3:0 në ‘San Siro’ në ndeshjen hapëse të javës së 25-të të Serie A. Me këtë fitore, Milan forcon pozitën e katërt, duke dhënë sinjal të mirë se është në rrugën e duhur për t’u rikthyer në Ligën e ...

Arsene Wenger, drejtor te PSG? shikoni se si përgjigjet presidenti i klubit
Franck Kessie nuk ka të ndalur po shkëlqen me skuadrën e Milanit. Mesfushori shënoi golin e katërt në Serie A këtë sezon pasi ‘kuqezinjtë’ kaluan në një fitore të rehatshme në San Siro, shkruan GazetaBlic. Franck Kessie ...
GazetaBlic | 23-Feb-2019 10:21
Franck Kessie nuk ka të ndalur po shkëlqen me skuadrën e Milanit. Mesfushori shënoi golin e katërt në Serie A këtë sezon pasi ‘kuqezinjtë’ kaluan në një fitore të rehatshme në San Siro, shkruan GazetaBlic. Franck Kessie ...

Askush si Piatek në 21 vitet e fundit
Milan ka mundur 3-0 Empoli-n e Veseli-t dhe ka marrë fitoren e tretë radhazi në kampionatin italian. Kuqezinjtë, që mbajnë vendin e katërt me 45 pikë, kanë shkuar vetëm një larg Inter-it të vendit të tretë dhe katër ...
Koha.mk | 23-Feb-2019 10:04
Milan ka mundur 3-0 Empoli-n e Veseli-t dhe ka marrë fitoren e tretë radhazi në kampionatin italian. Kuqezinjtë, që mbajnë vendin e katërt me 45 pikë, kanë shkuar vetëm një larg Inter-it të vendit të tretë dhe katër ...

Gattuso: Nuk më ka pëlqyer aspak loja ndaj Empolit
Gennaro Gattuso, trajneri i Milan-it, e ka komentuar me këto fjalë fitoren 3-0 që skuadra e tij mori mbrëmjen e sotme në shtëpi kundër Empoli-t:
Kosova Press | 23-Feb-2019 09:55
Gennaro Gattuso, trajneri i Milan-it, e ka komentuar me këto fjalë fitoren 3-0 që skuadra e tij mori mbrëmjen e sotme në shtëpi kundër Empoli-t:

Kessie tregon lojtarin që e ka ndryshuar Milanin, nuk është Piateku
Për Franck Kessie, Tiémoué Bakayoko e ka transformuar Milanin në vitin 2019, natyrisht, duke mos përjashtuar ardhjet e reja, Lucas Paqueta dhe Piatek. Mesfushori i Milanit, Franck Kessie, ka folur në përfundim të ...
EkonomiaOnline | 23-Feb-2019 09:00
Për Franck Kessie, Tiémoué Bakayoko e ka transformuar Milanin në vitin 2019, natyrisht, duke mos përjashtuar ardhjet e reja, Lucas Paqueta dhe Piatek. Mesfushori i Milanit, Franck Kessie, ka folur në përfundim të ...

Modric lë Messin mbrapa, fiton një tjetër çmim prestigjoz
Milani ka shënuar një tjetër fitore bindëse, madje me tre gola dallim. Rossonerët mposhtën Empolin me rezultat 3-0 për të siguruar pozitën e katërt edhe pas kësaj xhiroje, shkruan GazetaBlic . Pjesa e parë u mbyll 0-0, ...
GazetaBlic | 23-Feb-2019 08:30
Milani ka shënuar një tjetër fitore bindëse, madje me tre gola dallim. Rossonerët mposhtën Empolin me rezultat 3-0 për të siguruar pozitën e katërt edhe pas kësaj xhiroje, shkruan GazetaBlic . Pjesa e parë u mbyll 0-0, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved