ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/03/2019 15:17

Edi Rama: Opozita i trembet humbjes në zgjedhje dhe reformës në drejtësi

Edi Rama: Opozita i trembet humbjes në zgjedhje dhe reformës në drejtësi
Mediat italiane i kanë kushtuar vëmendje zhvillimeve të fundit politike në Shqipëri. Televizionin italian Rai News intervistoi Kryeministri Edi Rama, i cili u shpreh se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të ...
VizionPlus | 23-Feb-2019 14:31
Mediat italiane i kanë kushtuar vëmendje zhvillimeve të fundit politike në Shqipëri. Televizionin italian Rai News intervistoi Kryeministri Edi Rama, i cili u shpreh se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të ...

Rama: Të hapur për dialog, por jo për të ndalur qeverisjen
Në një intervistë për rrjetin televiziv Rai kryeminsitri Edi Rama ka theksuar se do të vijojë të qeverisë pavarësisht dorëheqjeve të deputetëve të opozitës parlamentare. Për kreun e ekzekutivit shqiptar, protesta e ...
ABCNews | 23-Feb-2019 15:08
Në një intervistë për rrjetin televiziv Rai kryeminsitri Edi Rama ka theksuar se do të vijojë të qeverisë pavarësisht dorëheqjeve të deputetëve të opozitës parlamentare. Për kreun e ekzekutivit shqiptar, protesta e ...

Rama: Nuk dorëhiqem, i gatshëm për tu takuar me opozitën
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, protestën opozitës e konsideroi si një “protestë e një establishmenti që u mund rëndë dhe kanë të drejtë që protestojnë, sepse nga njëra ana ata janë të dëshpëruar sepse nuk mund të ...
Telegrafi | 23-Feb-2019 14:55
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, protestën opozitës e konsideroi si një “protestë e një establishmenti që u mund rëndë dhe kanë të drejtë që protestojnë, sepse nga njëra ana ata janë të dëshpëruar sepse nuk mund të ...

Rama: Nuk dorëhiqem, i gatshëm për tu takuar me opozitën
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, protestën opozitës e konsideroi si një “protestë e një establishmenti që u mund rëndë dhe kanë të drejtë që protestojnë, sepse nga njëra ana ata janë të dëshpëruar sepse nuk mund të ...
AlMaKos | 23-Feb-2019 15:09
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, protestën opozitës e konsideroi si një “protestë e një establishmenti që u mund rëndë dhe kanë të drejtë që protestojnë, sepse nga njëra ana ata janë të dëshpëruar sepse nuk mund të ...

Rama për Rainews: Të hapur për dialog me opozitën
Ne kemi mazhorancën, jemi përpara në të gjitha sondazhet në mënyrë shembullore. Nuk mund të merret peng një komunitet dhe të thuash unë do bëj kamikazin nëse nuk më jepni atë që unë dua. Jemi gjithnjë gati të ...
Kosova Press | 23-Feb-2019 15:02
Ne kemi mazhorancën, jemi përpara në të gjitha sondazhet në mënyrë shembullore. Nuk mund të merret peng një komunitet dhe të thuash unë do bëj kamikazin nëse nuk më jepni atë që unë dua. Jemi gjithnjë gati të ...

Edi Rama: Opozita i trembet humbjes në zgjedhje dhe reformës në drejtësi
Tiranë, 23 shkurt - Mediat italiane i kanë kushtuar vëmendje zhvillimeve të fundit politike në Shqipëri. Televizionin italian Rai News intervistoi Kryeministri Edi Rama, i cili u shpreh se opozita është e shqetësuar ...
Zhurnal | 23-Feb-2019 14:55
Tiranë, 23 shkurt - Mediat italiane i kanë kushtuar vëmendje zhvillimeve të fundit politike në Shqipëri. Televizionin italian Rai News intervistoi Kryeministri Edi Rama, i cili u shpreh se opozita është e shqetësuar ...

Rama: gati të dialogojë me opozitën e jo me kamikazë!
Kryeministri Rama tha se është gati të dialogojë me opozitën, por jo me kushtet që ajo vendos, duke i kërkuar, siç tha ai, në një formë kamikaze, që të ikë nga qeverisja. “Jemi gati të dialogojmë, por sigurisht që duhet ...
Tesheshi | 23-Feb-2019 14:31
Kryeministri Rama tha se është gati të dialogojë me opozitën, por jo me kushtet që ajo vendos, duke i kërkuar, siç tha ai, në një formë kamikaze, që të ikë nga qeverisja. “Jemi gati të dialogojmë, por sigurisht që duhet ...

Djegia e mandateve, Rama: Nuk dorëhiqem, i gatshëm për tu takuar me opozitën
Kryeministri Ramami, në një intervistë për televizionin Italian “Rai News 24” ka folur për protestën e 16 shkurtit. I pyetur për një krahasim me protestën e studentëve, Rama u shpreh se ajo ishte një protestë e drejtë, ...
Gazeta Shqip | 23-Feb-2019 13:03
Kryeministri Ramami, në një intervistë për televizionin Italian “Rai News 24” ka folur për protestën e 16 shkurtit. I pyetur për një krahasim me protestën e studentëve, Rama u shpreh se ajo ishte një protestë e drejtë, ...

Edi Rama: Opozita i trembet humbjes në zgjedhje dhe reformës në drejtësi
Mediat italiane i kanë kushtuar vëmendje zhvillimeve të fundit politike në Shqipëri. Televizionin italian Rai News intervistoi Kryeministri Edi Rama, i cili u shpreh se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të ...
Medial | 23-Feb-2019 14:31
Mediat italiane i kanë kushtuar vëmendje zhvillimeve të fundit politike në Shqipëri. Televizionin italian Rai News intervistoi Kryeministri Edi Rama, i cili u shpreh se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të ...

Rama në RaiNews:Pse shqetësohet opozita. S’mohoj blerjen e votave
Kryeministri Edi Rama ka folur për televizionin italian Rai News për çështjen e protestave opozitare dhe akuzat e opozitës. Rama tha se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të fitojë zgjedhjet lokale nga njëra ...
24 Ore | 23-Feb-2019 14:19
Kryeministri Edi Rama ka folur për televizionin italian Rai News për çështjen e protestave opozitare dhe akuzat e opozitës. Rama tha se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të fitojë zgjedhjet lokale nga njëra ...

Rama për RaiNews: Pushteti nuk merret duke bërë kamikazin, ata janë të dëshpëruar sepse nuk fitojnë dot
Kryeministri Edi Rama në një intervistë për televizionin italian Rai News për çështjen e protestave të opozitës është shprehur, se këta të fundit janë të shqetësuar sepse nuk kanë shans të fitojnë zgjedhjet lokale nga ...
Lapsi | 23-Feb-2019 12:57
Kryeministri Edi Rama në një intervistë për televizionin italian Rai News për çështjen e protestave të opozitës është shprehur, se këta të fundit janë të shqetësuar sepse nuk kanë shans të fitojnë zgjedhjet lokale nga ...

Rama intervistë për ‘Rai’: Opozita shkatërroi imazhin e vendit me 4 orë protestë
Për kryeministrin Edi Rama, Shqipëria ka një imazh pozitiv në Evropë, por protesta e fundit e opozitës e ka shkatërruar atë. Në një intervistë për ‘Rai News 24’, Rama thotë se 4 orë protestë opozitare shkatërruan punën ...
Politiko | 23-Feb-2019 13:03
Për kryeministrin Edi Rama, Shqipëria ka një imazh pozitiv në Evropë, por protesta e fundit e opozitës e ka shkatërruar atë. Në një intervistë për ‘Rai News 24’, Rama thotë se 4 orë protestë opozitare shkatërruan punën ...

Rama për median italiane: Kush fiton qeveris, kush humb rri në opozitë
Kryeministri Edi Rama ka përsëritur sërish se nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen dhe ata që fitojnë do të qeverisin ndërsa humbësit do të rrinë në opozitë. Në një intervistë për median italiane Rai News, kreu i qeverisë ...
TV Klan | 23-Feb-2019 12:45
Kryeministri Edi Rama ka përsëritur sërish se nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen dhe ata që fitojnë do të qeverisin ndërsa humbësit do të rrinë në opozitë. Në një intervistë për median italiane Rai News, kreu i qeverisë ...

Rama për Rainews: Nuk dorëhiqem!
Në një intervistë për Rai News shfaq edhe një herë vendosmërinë për të mos dhënë dorëheqjen dhe për të mos e çuar vendin në zgjedhje të parakohshme. Në një intervistë nga Gjirokastra, për gazetaren italiane Laura ...
TetovaSot | 23-Feb-2019 12:50
Në një intervistë për Rai News shfaq edhe një herë vendosmërinë për të mos dhënë dorëheqjen dhe për të mos e çuar vendin në zgjedhje të parakohshme. Në një intervistë nga Gjirokastra, për gazetaren italiane Laura ...

Rama për Rai News: Nuk dorëhiqem. Jam gati të dialogoj me opozitën, por ata s’mund të thonë “do bëj kamikazin po s’më dhatë atë që dua”
Kryeministri Edi Rama thotë se nuk dorëhiqet pavarësisht aktit të opozitës për të djegur mandatet e deputetëve. Në një intervistë dhënë për Rai News 24, Rama thotë se djegia e mandateve është një akt që s’ka ndodhur ...
GazetaTema | 23-Feb-2019 12:22
Kryeministri Edi Rama thotë se nuk dorëhiqet pavarësisht aktit të opozitës për të djegur mandatet e deputetëve. Në një intervistë dhënë për Rai News 24, Rama thotë se djegia e mandateve është një akt që s’ka ndodhur ...

Rama: Nuk jap dorëheqjen, jam votuar nga populli
Në një intervistë për Rai News shfaq edhe një herë vendosmërinë për të mos dhënë dorëheqjen dhe për të mos e çuar vendin në zgjedhje të parakohshme. Në një intervistë nga Gjirokastra, për gazetaren italiane Laura ...
Koha Jone | 23-Feb-2019 12:30
Në një intervistë për Rai News shfaq edhe një herë vendosmërinë për të mos dhënë dorëheqjen dhe për të mos e çuar vendin në zgjedhje të parakohshme. Në një intervistë nga Gjirokastra, për gazetaren italiane Laura ...

Rama në RaiNews: S’mohoj blerjen e votave, por opozita…
Kryeministri Edi Rama ka folur për televizionin italian Rai News për çështjen e protestave opozitare dhe akuzat e opozitës. Rama tha se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të fitojë zgjedhjet lokale nga njëra ...
Gazeta Dita | 23-Feb-2019 12:29
Kryeministri Edi Rama ka folur për televizionin italian Rai News për çështjen e protestave opozitare dhe akuzat e opozitës. Rama tha se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të fitojë zgjedhjet lokale nga njëra ...

Rama në RaiNews: Jemi gati për dialog me opozitën, por na duhet të qeverisim
Kryeministri Edi Rama ka folur për televizionin italian Rai News për çështjen e protestave opozitare dhe akuzat e opozitës. Rama tha se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të fitojë zgjedhjet lokale nga njëra ...
Dritare | 23-Feb-2019 12:29
Kryeministri Edi Rama ka folur për televizionin italian Rai News për çështjen e protestave opozitare dhe akuzat e opozitës. Rama tha se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të fitojë zgjedhjet lokale nga njëra ...

Rama në RaiNews:Pse shqetësohet opozita. S’mohoj blerjen e votave
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka folur për televizionin italian Rai News për çështjen e protestave opozitare dhe akuzat e opozitës. Rama tha se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të fitojë zgjedhjet lokale nga ...
BalkanWeb | 23-Feb-2019 12:19
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka folur për televizionin italian Rai News për çështjen e protestave opozitare dhe akuzat e opozitës. Rama tha se opozita është e shqetësuar sepse nuk ka shans të fitojë zgjedhjet lokale nga ...

Rama për Rainews: Nuk dorëhiqem! Opozita s’mund të thotë: Më jepni atë që dua!
Në një intervistë për Rai News shfaq edhe një herë vendosmërinë për të mos dhënë dorëheqjen dhe për të mos e çuar vendin në zgjedhje të parakohshme. Në një intervistë nga Gjirokastra, për gazetaren italiane Laura ...
Lexo | 23-Feb-2019 12:19
Në një intervistë për Rai News shfaq edhe një herë vendosmërinë për të mos dhënë dorëheqjen dhe për të mos e çuar vendin në zgjedhje të parakohshme. Në një intervistë nga Gjirokastra, për gazetaren italiane Laura ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved