ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:54

Qarkullonte me armë zjarri në qytet, arrestohet 54-vjeçari

Qarkullonte me armë zjarri në qytet, arrestohet 54-vjeçari
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 54-vjeçar me iniciale S.K. Ndalimi i tij është bërë pasi atij gjatë kontrollit është është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri tip “Ekol Viper 4.5” pa fishekë. Sipas ...
VizionPlus | 23-Feb-2019 15:47
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 54-vjeçar me iniciale S.K. Ndalimi i tij është bërë pasi atij gjatë kontrollit është është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri tip “Ekol Viper 4.5” pa fishekë. Sipas ...

Shkodër/ Lëvizte me pistoletë, prangoset
Një 54-vjeçar me iniciale S.K është vënë në pranga nga policia e Shkodrës. Atij iu gjet dhe sekuestrua një armë zjarri tip “Ekol Viper 4.5” pa fishekë. Ai u arrestua në lagjen Bahçallek të Shkodrës, nga strukturat e ...
Telegraf | 23-Feb-2019 14:30
Një 54-vjeçar me iniciale S.K është vënë në pranga nga policia e Shkodrës. Atij iu gjet dhe sekuestrua një armë zjarri tip “Ekol Viper 4.5” pa fishekë. Ai u arrestua në lagjen Bahçallek të Shkodrës, nga strukturat e ...

Tropojani përndiqte 50 vjeçaren, kapet duke hyrë në banesën e saj
Një shtetas nga Tropoja është arrestuar nga policia me akuzën e përndjekjes. 54-vjeçari me iniciale I.B., nga fshati BUjan prej kohësh përndiqte një 50-vjeçare, identiteti i të cilës nuk është bërë I ditur. Ky shtetas ...
VizionPlus | 23-Feb-2019 13:32
Një shtetas nga Tropoja është arrestuar nga policia me akuzën e përndjekjes. 54-vjeçari me iniciale I.B., nga fshati BUjan prej kohësh përndiqte një 50-vjeçare, identiteti i të cilës nuk është bërë I ditur. Ky shtetas ...

Përndiqte aktivisten amerikane/ Arrestohet 54-vjeçari nga Tropoja
Përndjekja si dhe një episod dhune në banesën e Catherine Bohne, 50-vjeçarja e njohur si një nga aktivistet për mbrojtjen e Valbonës, ka çuar në pranga një shtetas 54-vjeç me iniciale I.B nga Bujani i Tropojës. Burimet ...
Mapo | 23-Feb-2019 12:42
Përndjekja si dhe një episod dhune në banesën e Catherine Bohne, 50-vjeçarja e njohur si një nga aktivistet për mbrojtjen e Valbonës, ka çuar në pranga një shtetas 54-vjeç me iniciale I.B nga Bujani i Tropojës. Burimet ...

Bridhte me pistoletë në brez, në pranga 54-vjeçari
Qarkullon me armë zjarri në qytet, arrestohet në flagrancë poseduesi. Nga strukturat e Forcës së Posaçme “Shqiponja” në Shkodër, u arrestua në flagrancë shtetasi S. K. 54 vjeç, banues në lagjen Daniel Matlia, Shkodër. ...
Gazeta Shqip | 23-Feb-2019 15:02
Qarkullon me armë zjarri në qytet, arrestohet në flagrancë poseduesi. Nga strukturat e Forcës së Posaçme “Shqiponja” në Shkodër, u arrestua në flagrancë shtetasi S. K. 54 vjeç, banues në lagjen Daniel Matlia, Shkodër. ...

Nuk i ndaloi policisë, i gjenden 3 kg kanabis në makinë
Një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme, pasi është kapur me 3 kilogramë kanabis. Sipas policisë, 41-vjeçarit me inicialet E.Ç, banues në Delvinë, i është bërë thirrje për të ndaluar në Qafë-Thanë, por ...
Mapo | 23-Feb-2019 11:59
Një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme, pasi është kapur me 3 kilogramë kanabis. Sipas policisë, 41-vjeçarit me inicialet E.Ç, banues në Delvinë, i është bërë thirrje për të ndaluar në Qafë-Thanë, por ...

Arrati nga Qafë-Thana deri në Elbasan, i gjendet kanabis në makinë
Policia bëri të mundur kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit me iniciale E.Ç. 41 vjeç, banues në Delvinë u kap duke drejtuar mjetin tip “Audi”, në Qafë-Thanë. Ai nuk iu është bindur punonjësve të Policisë për ...
VizionPlus | 23-Feb-2019 12:35
Policia bëri të mundur kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit me iniciale E.Ç. 41 vjeç, banues në Delvinë u kap duke drejtuar mjetin tip “Audi”, në Qafë-Thanë. Ai nuk iu është bindur punonjësve të Policisë për ...

Kanabis në bagazhin e makinës, arrestohet 41-vjeçari
Një 41-vjeçar është arrestuar pasi është kapur me 3 kilogramë kanabis.
Top Channel | 23-Feb-2019 11:38
Një 41-vjeçar është arrestuar pasi është kapur me 3 kilogramë kanabis.

54-vjeçari qarkullonte me armë zjarri në qytet, arrestohet nga policia
Një 54-vjeçar me iniciale S.K është vënë në pranga nga policia e Shkodrës. Atij iu gjet dhe sekuestrua një armë zjarri tip “Ekol Viper 4.5” pa fishekë. Ai u arrestua në lagjen Bahçallek të Shkodrës, nga strukturat e ...
Lapsi | 23-Feb-2019 14:25
Një 54-vjeçar me iniciale S.K është vënë në pranga nga policia e Shkodrës. Atij iu gjet dhe sekuestrua një armë zjarri tip “Ekol Viper 4.5” pa fishekë. Ai u arrestua në lagjen Bahçallek të Shkodrës, nga strukturat e ...

Me drogë në makinë nuk i ndalon policisë, arrestohet 41-vjeçari
ELBASAN Policia e Elbasanit ka arrestuar një 41-vjecar pasi është kapur me rreth 3 kilogram kanabis në makinë. Fillimisht 41-vjeçari me inicialet E.Ç nuk i është bindur punonjësve të policisë për të ndaluar në Qafë ...
BalkanWeb | 23-Feb-2019 11:33
ELBASAN Policia e Elbasanit ka arrestuar një 41-vjecar pasi është kapur me rreth 3 kilogram kanabis në makinë. Fillimisht 41-vjeçari me inicialet E.Ç nuk i është bindur punonjësve të policisë për të ndaluar në Qafë ...

Shkodër, pranga dy personave
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një person, pasi qarkullonte me armë zjarri në qytet. Në pranga ra 54- vjeçari me inicialet S.K., banues në lagjen “Daniel Matlia”, Shkodër. Arrestimi i tij u bë pasi në lagjen ...
TV Klan | 23-Feb-2019 13:05
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një person, pasi qarkullonte me armë zjarri në qytet. Në pranga ra 54- vjeçari me inicialet S.K., banues në lagjen “Daniel Matlia”, Shkodër. Arrestimi i tij u bë pasi në lagjen ...

Lëvizte me pistoletë ne brez, prangoset shkodrani
Një 54-vjeçar me iniciale S.K është vënë në pranga nga policia e Shkodrës. Atij iu gjet dhe sekuestrua një armë zjarri tip “Ekol Viper 4.5” pa fishekë. Ai u arrestua në lagjen Bahçallek të Shkodrës, nga strukturat e ...
Koha Jone | 23-Feb-2019 14:42
Një 54-vjeçar me iniciale S.K është vënë në pranga nga policia e Shkodrës. Atij iu gjet dhe sekuestrua një armë zjarri tip “Ekol Viper 4.5” pa fishekë. Ai u arrestua në lagjen Bahçallek të Shkodrës, nga strukturat e ...

I theu nofullën me grushte të riut, arrestohet 17-vjeçari në Shkodër
Një 17-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi rrahu me grushte 20 vjeçarin me iniciale B.Y. Mësohet se shtetasi me iniciale S.D. i theu nofullën 20-vjeçarit 20-vjeçari pas një konflikti për motive të dobëta. Mësohet ...
Newsbomb | 23-Feb-2019 13:06
Një 17-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi rrahu me grushte 20 vjeçarin me iniciale B.Y. Mësohet se shtetasi me iniciale S.D. i theu nofullën 20-vjeçarit 20-vjeçari pas një konflikti për motive të dobëta. Mësohet ...

Elbasan/ Nuk i ndaloi policisë në Qafë Thanë, kapet delvinjoti me 3 kg hashash
Eshtë arrestuar nga sherbimet e policisë 41-vjeçari E.Ç. Ai nuk pranoi ti ndalonte një postblloku policor në Qafë Thanë dhe pas neutralizimit në Elbasan, efektivët i gjejnë dhe 3 kg drogë të dyshuar si canabis në ...
Telegraf | 23-Feb-2019 11:38
Eshtë arrestuar nga sherbimet e policisë 41-vjeçari E.Ç. Ai nuk pranoi ti ndalonte një postblloku policor në Qafë Thanë dhe pas neutralizimit në Elbasan, efektivët i gjejnë dhe 3 kg drogë të dyshuar si canabis në ...

Qarkullonte me pistoletë nëpër qytet, Shqiponjat arrestojnë 54 vjeçarin
Qarkullon me armë zjarri në qytet, arrestohet në flagrancë nga policia 54 vjeçari në Shkodër. Nga strukturat e Forcës së Posaçme “Shqiponja” në Drejtorinë Vendore të Policisë Shkodër, u arrestua në flagrancë shtetasi ...
Newsbomb | 23-Feb-2019 13:00
Qarkullon me armë zjarri në qytet, arrestohet në flagrancë nga policia 54 vjeçari në Shkodër. Nga strukturat e Forcës së Posaçme “Shqiponja” në Drejtorinë Vendore të Policisë Shkodër, u arrestua në flagrancë shtetasi ...

Përndiqte prej kohësh një GRUA, arrestohet teksa tenton t'i futet në shtëpi
Policia e Tropojës ka arrestuar një 52-vjeçar pasi prej kohësh përndiqte një 50 vjeçare. Në pranga është vënë shtetasi I.B., nga fshati Bujan i Tropojës . Ai është arrestuar edhe më parë për të njëjtën vepër penale, ...
Newsbomb | 23-Feb-2019 12:57
Policia e Tropojës ka arrestuar një 52-vjeçar pasi prej kohësh përndiqte një 50 vjeçare. Në pranga është vënë shtetasi I.B., nga fshati Bujan i Tropojës . Ai është arrestuar edhe më parë për të njëjtën vepër penale, ...

Refuzoi t’i ndalonte policisë, kishte në makinë 3 kg kanabis
Një 41 vjeçar nga Delvina ka sprovuar policinë kur nuk ka pranuar të ndalojë me mjetin e tij pas kërkesës së uniformave blu. Shkak i mosbindjes ka qenë një sasi prej 3 kg kanabis që kishte në makinë. Sipas informacionit ...
ABCNews | 23-Feb-2019 12:09
Një 41 vjeçar nga Delvina ka sprovuar policinë kur nuk ka pranuar të ndalojë me mjetin e tij pas kërkesës së uniformave blu. Shkak i mosbindjes ka qenë një sasi prej 3 kg kanabis që kishte në makinë. Sipas informacionit ...

41-vjeçari tenton t’i largohet policisë me drogë në makinë
Një 41-vjecar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi është kapur me rreth 3 kilogram kanabis në makinë. Fillimisht 41-vjeçari me inicialet E.Ç nuk i është bindur punonjësve të policisë për të ndaluar në ...
Lapsi | 23-Feb-2019 11:55
Një 41-vjecar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi është kapur me rreth 3 kilogram kanabis në makinë. Fillimisht 41-vjeçari me inicialet E.Ç nuk i është bindur punonjësve të policisë për të ndaluar në ...

Droga/Arrestohet 41-vjeçari, që nuk i ndaloi policisë
Qytetari kundravajtës nuk ka mundur t’i shpëtojë policisë, por në kontroll është parë se kishte edhe probleme. Policia e Elbasanit ka arrestuar një 41-vjecar pasi është kapur me rreth 3 kilogram kanabis në makinë. ...
Java News | 23-Feb-2019 12:29
Qytetari kundravajtës nuk ka mundur t’i shpëtojë policisë, por në kontroll është parë se kishte edhe probleme. Policia e Elbasanit ka arrestuar një 41-vjecar pasi është kapur me rreth 3 kilogram kanabis në makinë. ...

Fier/ Vidhte naftë në ofiçinën ku punonte, prangoset 44-vjeçari
Një 44-vjeçar me inicale E.G., banues në qytetin e Fierit, ka rënë në prangat e policisë pasi u kap duke vjedhur naftë dhe vaj lubrifikant në kompaninë ku punonte si mekanik. Ndalimi i tij u bë në Zharrëz, Patos, në ...
Telegraf | 23-Feb-2019 11:18
Një 44-vjeçar me inicale E.G., banues në qytetin e Fierit, ka rënë në prangat e policisë pasi u kap duke vjedhur naftë dhe vaj lubrifikant në kompaninë ku punonte si mekanik. Ndalimi i tij u bë në Zharrëz, Patos, në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved