ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 23:35

Era e fortë “shkul” çatitë në Elbasan(foto)

Era e fortë “shkul” çatitë në Elbasan(foto)
Pas 3 kamionëve të rrëzuar, duket se erërat e forta kanë dëmtuar edhe banesat e vjetra në vend. Në Elbasan raportohet se erërat e forta kanë “shkulur” çatitë e banesave. Siç dallohet edhe nga fotot, çatitë janë dëmtuar ...
Mapo | 23-Feb-2019 13:45
Pas 3 kamionëve të rrëzuar, duket se erërat e forta kanë dëmtuar edhe banesat e vjetra në vend. Në Elbasan raportohet se erërat e forta kanë “shkulur” çatitë e banesave. Siç dallohet edhe nga fotot, çatitë janë dëmtuar ...

Alarm! Po fryn suferinë në aksin Pukë- Shkodër, shoferë ndaloni makinën!
Shoferët që kanë ndër mend të qarkullojnë në aksin Pukë – Shkodër, paralajmërohen që ta shmangin sa më shumë të jetë e mundur këtë rrugë për shkak të suferinës që po fryn dhe u rrezikon jetën. Bashkia e Pukës ka bërë ...
Telegraf | 23-Feb-2019 14:55
Shoferët që kanë ndër mend të qarkullojnë në aksin Pukë – Shkodër, paralajmërohen që ta shmangin sa më shumë të jetë e mundur këtë rrugë për shkak të suferinës që po fryn dhe u rrezikon jetën. Bashkia e Pukës ka bërë ...

Era e fortë, përmbyset një tjetër kamion në aksin Pukë-Shkodër
SHKODER Një tjetër kamion është përmbysur në veri të vendit si pasojë e motit të keq me erëra të forta. Mësohet se kamioni është përmbysur në aksin rrugor Pukë-Shkodër, në vendin e quajtur Qafë Qelë. Nga përmbysja e ...
BalkanWeb | 23-Feb-2019 13:30
SHKODER Një tjetër kamion është përmbysur në veri të vendit si pasojë e motit të keq me erëra të forta. Mësohet se kamioni është përmbysur në aksin rrugor Pukë-Shkodër, në vendin e quajtur Qafë Qelë. Nga përmbysja e ...

Moti i keq përmbys një tjetër kamion në aksin Pukë-Shkodër
Një tjetër kamion është përmbysur në aksin këtë herë në aksin Pukë-Shkodër, ndërsa vetëm pak orë më parë u raportua për dy ngjarje të tilla në aksin Milot-Lezhë. Burimet policore shprehen se nuk ka të lënduar nga ky ...
Telegraf | 23-Feb-2019 14:05
Një tjetër kamion është përmbysur në aksin këtë herë në aksin Pukë-Shkodër, ndërsa vetëm pak orë më parë u raportua për dy ngjarje të tilla në aksin Milot-Lezhë. Burimet policore shprehen se nuk ka të lënduar nga ky ...

Moti i keq, ARRSH: Shoferët të lëvizin me shpejtësi të reduktuar
TIRANE Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për situatën në vend si pasojë e motit të keq me erëra të forta. ARRSH njofton se ka pasur disa tabela të rrezuara dhe ka dëmtim të sinjalistikës vertikale në aksin ...
BalkanWeb | 23-Feb-2019 12:30
TIRANE Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për situatën në vend si pasojë e motit të keq me erëra të forta. ARRSH njofton se ka pasur disa tabela të rrezuara dhe ka dëmtim të sinjalistikës vertikale në aksin ...

Erërat e forta bëjnë gjëmën, përmbyset kamioni i pestë
Një kamion është rrëzuar pak minuta më parë nga erërat e forta tek Ura e Milotit. Kamioni është përmbysur në superstradën Lezh-Laç. Mësohet se nga përmbysja e kamionit nuk ka të lënduar. Ditën e sotme janë rrëzuar edhe ...
Newsbomb | 23-Feb-2019 16:36
Një kamion është rrëzuar pak minuta më parë nga erërat e forta tek Ura e Milotit. Kamioni është përmbysur në superstradën Lezh-Laç. Mësohet se nga përmbysja e kamionit nuk ka të lënduar. Ditën e sotme janë rrëzuar edhe ...

Moti i keq në Lezhë, era e fortë përmbys trajlerat në rrugë
Aksidente në rrugë, rrëzimi i shtyllave elektrike, dëmtimi i sinjalistikës dhe bizneseve. Këto janë pasojat e erës së fortë dhe motit të keq që ka përfshirë Lezhën. Raportohet se dy persona kanë mbetur të lënduar pasi ...
ABCNews | 23-Feb-2019 14:30
Aksidente në rrugë, rrëzimi i shtyllave elektrike, dëmtimi i sinjalistikës dhe bizneseve. Këto janë pasojat e erës së fortë dhe motit të keq që ka përfshirë Lezhën. Raportohet se dy persona kanë mbetur të lënduar pasi ...

Pemë të rrëzuara në rrugë, policia: Kujdës në disa akse
Era e fortë që ka përfshirë vendin ka shkaktuar probleme edhe ne disa akse rrugore. ARRSH sqaron se në rrugën Thumanë-Milot ka pasur disa tabela të rrezuara dhe ka dëmtim të sinjalistikës vertikale. Po ashtu mbas ...
VizionPlus | 23-Feb-2019 13:18
Era e fortë që ka përfshirë vendin ka shkaktuar probleme edhe ne disa akse rrugore. ARRSH sqaron se në rrugën Thumanë-Milot ka pasur disa tabela të rrezuara dhe ka dëmtim të sinjalistikës vertikale. Po ashtu mbas ...

Era e fortë përmbysi 4 kamionë, Bashkia e Pukës APEL shoferëve: Evitoni qarkullimin në këtë aks
Vetëm ditën e sotme era e fortë ka përmbysur 4 kamionë në të gjithë Shqipërinë. Duke marrë shkas nga këto aksidente që vunë në rrezik jetën e njerëzve, Bashkia e Pukës i bën apel shoferëve të evitojnë sa është e mundur ...
Newsbomb | 23-Feb-2019 14:59
Vetëm ditën e sotme era e fortë ka përmbysur 4 kamionë në të gjithë Shqipërinë. Duke marrë shkas nga këto aksidente që vunë në rrezik jetën e njerëzve, Bashkia e Pukës i bën apel shoferëve të evitojnë sa është e mundur ...

Era e fortë ‘shkul’ çatitë e banesave në qarkun e Elbasanit
ELBASAN Moti i keq i shoqëruar me dëborë në zonat malore dhe erëra të forta në Qarkun e Elbasanit ka shkaktuar probleme serioze sidomos në furnizimin me energji elektrike dhe jo vetëm. Si pasojë e erës së fortë në shumë ...
BalkanWeb | 23-Feb-2019 12:19
ELBASAN Moti i keq i shoqëruar me dëborë në zonat malore dhe erëra të forta në Qarkun e Elbasanit ka shkaktuar probleme serioze sidomos në furnizimin me energji elektrike dhe jo vetëm. Si pasojë e erës së fortë në shumë ...

Erërat e forta ndërpresin rrymën në Prishtinë dhe në Pejë
Moti i ftoftë dhe erërat e forta që kanë kapluar Kosovën gjatë ditës së sotme, kanë lënë pa energji elektrike një pjesë të fshatrave të Prishtinës, dhe po thuajse gjithë rajonin e Pejës për shkak të prishjeve elektrike ...
Gazeta Monitor | 23-Feb-2019 16:36
Moti i ftoftë dhe erërat e forta që kanë kapluar Kosovën gjatë ditës së sotme, kanë lënë pa energji elektrike një pjesë të fshatrave të Prishtinës, dhe po thuajse gjithë rajonin e Pejës për shkak të prishjeve elektrike ...

Era përmbys kamionët. Aksi Tiranë-Lezhë, më i rrezikuari për aksidente
Erërat e forta sollën probleme të shumta në Lezhë. Një kamion i ngarkuar me polisterol u përmbys në rrugë mbi urën e Lumit Mat.
Top Channel | 23-Feb-2019 12:15
Erërat e forta sollën probleme të shumta në Lezhë. Një kamion i ngarkuar me polisterol u përmbys në rrugë mbi urën e Lumit Mat.

(Video) Era e fortë përmbys një tjetër automjet. Vështirësi qarkullimi në aksin Laç-Lezhë
Dita e sotme ka pasur sasi te konsiderueshme të incidenteve si shkak i erërave të forta. Së fundmi, era e fortë ka përmbysur një tjetër automjet dhe këtë herë ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Laç-Lezhë. Ndërkohë, që ...
ScanTv | 23-Feb-2019 16:22
Dita e sotme ka pasur sasi te konsiderueshme të incidenteve si shkak i erërave të forta. Së fundmi, era e fortë ka përmbysur një tjetër automjet dhe këtë herë ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Laç-Lezhë. Ndërkohë, që ...

Shqipëri, era e fortë përmbys kamionët në rrugë (FOTO)
Si pasojë e erës së fortë, që po frynë në Shqipëri, janë regjistruar dy raste të përmbysjes së kamionëve gjatë qarkullimit. Aksidenti i parë ka ndodhur mëngjesin ë sotëm në afërsi të urës së Matit. Kamioni është i ...
Aktuale.MK | 23-Feb-2019 14:34
Si pasojë e erës së fortë, që po frynë në Shqipëri, janë regjistruar dy raste të përmbysjes së kamionëve gjatë qarkullimit. Aksidenti i parë ka ndodhur mëngjesin ë sotëm në afërsi të urës së Matit. Kamioni është i ...

Era e fortë përmbys kamionët (Foto)
Erërat e forta sollën probleme të shumta në Lezhë. Një kamion i ngarkuar me polisterol u përmbys në rrugë mbi urën e Lumit Mat. Fatmirësisht, nuk pati pasoja në njerëz. Nga erërat e fuqishme pati edhe dëme të tjera në ...
Gazeta Shqip | 23-Feb-2019 13:02
Erërat e forta sollën probleme të shumta në Lezhë. Një kamion i ngarkuar me polisterol u përmbys në rrugë mbi urën e Lumit Mat. Fatmirësisht, nuk pati pasoja në njerëz. Nga erërat e fuqishme pati edhe dëme të tjera në ...

Kamioni i tretë që fluturohet nga era brenda ditës së sotme
Një tjetër kamion është përmbysur në veri të vendit si pasojë e motit të keq me erëra të forta. Kamioni i trete është përmbysur në aksin rrugor Pukë-Shkodër, në vendin e quajtur Qafë Qelë. Nga përmbysja e kamionit anës ...
Lajmi i Fundit | 23-Feb-2019 14:21
Një tjetër kamion është përmbysur në veri të vendit si pasojë e motit të keq me erëra të forta. Kamioni i trete është përmbysur në aksin rrugor Pukë-Shkodër, në vendin e quajtur Qafë Qelë. Nga përmbysja e kamionit anës ...

Pemë të rrëzuara në rrugë, policia: Kujdës në disa akse
Era e fortë që ka përfshirë vendin ka shkaktuar probleme edhe ne disa akse rrugore. ARRSH sqaron se në rrugën Thumanë-Milot ka pasur disa tabela të rrezuara dhe ka dëmtim të sinjalistikës vertikale. Po ashtu mbas ...
Medial | 23-Feb-2019 14:08
Era e fortë që ka përfshirë vendin ka shkaktuar probleme edhe ne disa akse rrugore. ARRSH sqaron se në rrugën Thumanë-Milot ka pasur disa tabela të rrezuara dhe ka dëmtim të sinjalistikës vertikale. Po ashtu mbas ...

Era e fortë përmbys dy kamionë në superstradën Lezhë-Milot
Nga moti i keq u përmbysen dy kamionë në Lezhë. Aksidenti i parë ndodhi në superstradën Lezhë –Laç pranë Urës së Milotit. Fatmirësisht drejtuesi i mjetit shpëtoi pa lëndime. Ndërsa një tjetër kamion humbi kontrollin në ...
ABCNews | 23-Feb-2019 13:29
Nga moti i keq u përmbysen dy kamionë në Lezhë. Aksidenti i parë ndodhi në superstradën Lezhë –Laç pranë Urës së Milotit. Fatmirësisht drejtuesi i mjetit shpëtoi pa lëndime. Ndërsa një tjetër kamion humbi kontrollin në ...

Era e fortë, përmbyset një tjetër kamion në aksin Pukë-Shkodër
Një tjetër kamion është përmbysur në veri të vendit si pasojë e motit të keq me erëra të forta. Mësohet se kamioni është përmbysur në aksin rrugor Pukë-Shkodër, në vendin e quajtur Qafë Qelë. Nga përmbysja e kamionit ...
Koha Jone | 23-Feb-2019 13:39
Një tjetër kamion është përmbysur në veri të vendit si pasojë e motit të keq me erëra të forta. Mësohet se kamioni është përmbysur në aksin rrugor Pukë-Shkodër, në vendin e quajtur Qafë Qelë. Nga përmbysja e kamionit ...

Era 'e çmendur' në gjithë vendin, shkon në 4 numri i kamionave të përmbysur
Shkon në 4 numri i aksidenteve në aksin Milot-Lezhë të shkakruara sot nga era e fortë. Mëngjesin e sotëm një kamion u përmbys në mes të rrugës si pasojë e erës së 'cmendur'. Ndërkohë kjo situatë ka vijuar gjatë gjithë ...
Newsbomb | 23-Feb-2019 13:30
Shkon në 4 numri i aksidenteve në aksin Milot-Lezhë të shkakruara sot nga era e fortë. Mëngjesin e sotëm një kamion u përmbys në mes të rrugës si pasojë e erës së 'cmendur'. Ndërkohë kjo situatë ka vijuar gjatë gjithë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved