ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 23:04

Tragjedi në Prizren/ Përplaset kamioni me makinën, tre të vdekur

Tragjedi në Prizren/ Përplaset kamioni me makinën, tre të vdekur
Aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Zhur të Prizrenit ka lënë tre persona të vdekur. Media mëson nga burime të sigurta brenda organeve të hetuesisë se bëhet fjalë për tri viktima -meshkuj, të cilët ...
Telegraf | 23-Feb-2019 15:43
Aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Zhur të Prizrenit ka lënë tre persona të vdekur. Media mëson nga burime të sigurta brenda organeve të hetuesisë se bëhet fjalë për tri viktima -meshkuj, të cilët ...

Aksident i rëndë në Shkabaj të Prishtinës, lëndohen tre persona
Një aksiden i rëndë trafiku ka ndodhur në fshatin Shkabaj të Prishtinës Të lënduar nga ky aksident kanë mbetur tre persona, raporton lajmi.net. Këtë për lajmi.net e ka bërë të ditur edhe zëdhënësi i Policisë për Rajonin ...
Gazeta Monitor | 23-Feb-2019 17:31
Një aksiden i rëndë trafiku ka ndodhur në fshatin Shkabaj të Prishtinës Të lënduar nga ky aksident kanë mbetur tre persona, raporton lajmi.net. Këtë për lajmi.net e ka bërë të ditur edhe zëdhënësi i Policisë për Rajonin ...

Aksidenti në Shkabaj, tre persona të lënduar
Në fshatin Shkabaj ka ndodhur një aksident trafiku ku tre persona janë lënduar. Zyrtari për informim në Policinë e Kosovës, Bajram Krasniqi për Indeksonline ka thënë se personat e lënduar janë marrë për trajtim nga ...
Gazeta Observer | 23-Feb-2019 17:24
Në fshatin Shkabaj ka ndodhur një aksident trafiku ku tre persona janë lënduar. Zyrtari për informim në Policinë e Kosovës, Bajram Krasniqi për Indeksonline ka thënë se personat e lënduar janë marrë për trajtim nga ...

Aksident i rëndë në Shkabaj, humbin jetën tre persona
Një aksident trafiku ka ndodhur para disa minutave në fshatin Shkabaj të Prishtinës. Lajmin për portalin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi. Ai ka thënë se një vetura ka ...
Arbresh | 23-Feb-2019 17:24
Një aksident trafiku ka ndodhur para disa minutave në fshatin Shkabaj të Prishtinës. Lajmin për portalin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi. Ai ka thënë se një vetura ka ...

Aksident i rëndë në Prizren, humbin jetën 3 persona
Tre persona kanë humbur jetën në një aksident në Prizren. Policia e Kosovës bën me dije se aksidenti ka ndodhur në mesditë në rrugën Prizren-Zhur. Lajmin e konfirmoi zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e ...
Mapo | 23-Feb-2019 15:14
Tre persona kanë humbur jetën në një aksident në Prizren. Policia e Kosovës bën me dije se aksidenti ka ndodhur në mesditë në rrugën Prizren-Zhur. Lajmin e konfirmoi zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e ...

Aksident me tre të lënduar në Shkabaj
Një aksiden i rëndë trafiku ka ndodhur në fshatin Shkabaj të Prishtinës, ku të lënduar kanë mbetur tre persona. Rasti është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi. LEXO EDHE: ...
Zeri | 23-Feb-2019 17:21
Një aksiden i rëndë trafiku ka ndodhur në fshatin Shkabaj të Prishtinës, ku të lënduar kanë mbetur tre persona. Rasti është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi. LEXO EDHE: ...

Aksidenti në Shkabaj, tre persona të lënduar
Në fshatin Shkabaj ka ndodhur një aksident trafiku ku tre persona janë lënduar. Zyrtari për informim në Policinë e Kosovës, Bajram Krasniqi për Indeksonline ka thënë se personat e lënduar janë marrë për trajtim nga ...
Indeks Online | 23-Feb-2019 17:11
Në fshatin Shkabaj ka ndodhur një aksident trafiku ku tre persona janë lënduar. Zyrtari për informim në Policinë e Kosovës, Bajram Krasniqi për Indeksonline ka thënë se personat e lënduar janë marrë për trajtim nga ...

Tre personat të vdekur nga aksidenti në Prizren
?Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Prizren-Zhur, ku pas një përplasje mes kamionit dhe veturës ‘Golf, mbetën të vdekur tre persona.
Kosova Press | 23-Feb-2019 17:05
?Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Prizren-Zhur, ku pas një përplasje mes kamionit dhe veturës ‘Golf, mbetën të vdekur tre persona.

Aksident në autostradën Prishtinë-Mitrovicë, vetura përplasët për anësoret
Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, përkatësisht në Shkabaj. Siç shihet në këto pamje të Indeksonline, vetura nga vetaksidenti është kthyer në kah të kundërt duke goditur anësoret. ...
Indeks Online | 23-Feb-2019 17:02
Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, përkatësisht në Shkabaj. Siç shihet në këto pamje të Indeksonline, vetura nga vetaksidenti është kthyer në kah të kundërt duke goditur anësoret. ...

Këta janë tre personat që mbetën të vdekur nga aksidenti në Prizren
Indeksonline raportoi sot për aksidentin tragjik që ndodhi në aksin rrugor Prizren-Zhur, ku pas një përplasje mes kamionit dhe veturës ‘Golf, mbetën të vdekur tre persona. Portali raportoi edhe për moshën dhe ...
Gazeta Observer | 23-Feb-2019 17:01
Indeksonline raportoi sot për aksidentin tragjik që ndodhi në aksin rrugor Prizren-Zhur, ku pas një përplasje mes kamionit dhe veturës ‘Golf, mbetën të vdekur tre persona. Portali raportoi edhe për moshën dhe ...

Këta janë tre personat që mbetën të vdekur nga aksidenti në Prizren
Në aksidentin tragjik që ndodhi në aksin rrugor Prizren-Zhur, ku pas një përplasje mes kamionit dhe veturës ‘Golf, mbetën të vdekur tre persona. Portali raportoi edhe për moshën dhe identitetin e viktimave. Bëhet fjalë ...
Zeri | 23-Feb-2019 16:56
Në aksidentin tragjik që ndodhi në aksin rrugor Prizren-Zhur, ku pas një përplasje mes kamionit dhe veturës ‘Golf, mbetën të vdekur tre persona. Portali raportoi edhe për moshën dhe identitetin e viktimave. Bëhet fjalë ...

Këta janë tre personat që mbetën të vdekur nga aksidenti në Prizren
Indeksonline raportoi sot për aksidentin tragjik që ndodhi në aksin rrugor Prizren-Zhur, ku pas një përplasje mes kamionit dhe veturës ‘Golf, mbetën të vdekur tre persona. Portali raportoi edhe për moshën dhe ...
Indeks Online | 23-Feb-2019 16:48
Indeksonline raportoi sot për aksidentin tragjik që ndodhi në aksin rrugor Prizren-Zhur, ku pas një përplasje mes kamionit dhe veturës ‘Golf, mbetën të vdekur tre persona. Portali raportoi edhe për moshën dhe ...

Babai vdiq me dy djemtë në aksidentin në Prizren, mosha dhe inicialet e tyre
Sot ndodhi një aksident komunikacioni në rrugor Prizren-Zhur, ku mbetën të vdekur tre persona. Indeksonline mëson se tre të vdekurit ishin babai me dy djemtë e tij. Kështu, në aksident mbetën të vdekur babai R. Sope 50 ...
Gazeta Observer | 23-Feb-2019 16:16
Sot ndodhi një aksident komunikacioni në rrugor Prizren-Zhur, ku mbetën të vdekur tre persona. Indeksonline mëson se tre të vdekurit ishin babai me dy djemtë e tij. Kështu, në aksident mbetën të vdekur babai R. Sope 50 ...

Aksident në magjistralen Prizren-Zhur, tre persona humbin jetën
Tre persona kanë humbur jetën të shtunën si pasojë e një aksidenti në magjistralen Prizren-Zhur. Në aksident kanë qenë të përfshirë një veturë dhe një kamion për pastrimin e rrugëve, tha për Radion Evropa e Lirë , ...
Portalb | 23-Feb-2019 16:06
Tre persona kanë humbur jetën të shtunën si pasojë e një aksidenti në magjistralen Prizren-Zhur. Në aksident kanë qenë të përfshirë një veturë dhe një kamion për pastrimin e rrugëve, tha për Radion Evropa e Lirë , ...

LAJMI I FUNDIT: Babai, djali dhe nipi vdiqën në aksidentin tragjik në Zhur të Prizrenit
Aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Zhur të Prizrenit ka lënë tre persona të vdekur. Gazeta Express mëson nga burime të sigurta brenda organeve të hetuesisë se bëhet fjalë për tri viktima -meshkuj, ...
Ina-Online | 23-Feb-2019 16:05
Aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Zhur të Prizrenit ka lënë tre persona të vdekur. Gazeta Express mëson nga burime të sigurta brenda organeve të hetuesisë se bëhet fjalë për tri viktima -meshkuj, ...

Aksident në magjistralen Prizren-Zhur, tre persona humbin jetën
Tre persona kanë humbur jetën të shtunën si pasojë e një aksidenti në magjistralen Prizren-Zhur. Në aksident kanë qenë të përfshirë një veturë dhe një kamion për pastrimin e rrugëve, tha për Radion Evropa e Lirë, ...
Radio Evropa e Lire | 23-Feb-2019 16:02
Tre persona kanë humbur jetën të shtunën si pasojë e një aksidenti në magjistralen Prizren-Zhur. Në aksident kanë qenë të përfshirë një veturë dhe një kamion për pastrimin e rrugëve, tha për Radion Evropa e Lirë, ...

Babai vdiq me dy djemtë në aksidentin në Prizren, mosha dhe inicialet e tyre
Sot ndodhi një aksident komunikacioni në rrugor Prizren-Zhur, ku mbetën të vdekur tre persona. Indeksonline mëson se tre të vdekurit ishin babai me dy djemtë e tij. Kështu, në aksident mbetën të vdekur babai R. Sope 50 ...
Indeks Online | 23-Feb-2019 16:02
Sot ndodhi një aksident komunikacioni në rrugor Prizren-Zhur, ku mbetën të vdekur tre persona. Indeksonline mëson se tre të vdekurit ishin babai me dy djemtë e tij. Kështu, në aksident mbetën të vdekur babai R. Sope 50 ...

Vetura në krahun e kundërt të autostradës Prishtinë-Mitrovicë, policia dhe ambulanca në vendin e ngjarjes!
Lëvizjet në kah të kundërt të rrugës janë të shpeshta në Kosovë. Një veturë është parë në mënyrë të tillë sot në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë. Siç shihet në këto pamje të Indeksonline, vetura është ndaluar në kahun ...
Indeks Online | 23-Feb-2019 16:02
Lëvizjet në kah të kundërt të rrugës janë të shpeshta në Kosovë. Një veturë është parë në mënyrë të tillë sot në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë. Siç shihet në këto pamje të Indeksonline, vetura është ndaluar në kahun ...

Aksident i rëndë në Tunelin e Kalimashit, humbin jetën 3 persona
Mesditën e sotme, rreth orës 12:00, ka ndodhur një aksident i rëndë, ku për pasojë kanë humbur jetën 3 persona. Aksidenti ka ndodhur mes dy mjeteve, një kamioni dhe një automjeti tip ” Golf” në rrugën Prizren- Zhur, në ...
Dritare | 23-Feb-2019 15:43
Mesditën e sotme, rreth orës 12:00, ka ndodhur një aksident i rëndë, ku për pasojë kanë humbur jetën 3 persona. Aksidenti ka ndodhur mes dy mjeteve, një kamioni dhe një automjeti tip ” Golf” në rrugën Prizren- Zhur, në ...

Arrestohet shoferi i kamionetës, pas aksidentit ku humbën jetën 3 persona
Është arrestuar shoferi i kamionetës, i cili u aksidentua me veturën e viktimave në rrugën Prizren-Zhur. Ky aksident tragjik ka ndodhur gjatë ditës së shtune. Në këtë rast humbën jetën tre persona të familjes Sopa nga ...
InFokusi | 23-Feb-2019 15:40
Është arrestuar shoferi i kamionetës, i cili u aksidentua me veturën e viktimave në rrugën Prizren-Zhur. Ky aksident tragjik ka ndodhur gjatë ditës së shtune. Në këtë rast humbën jetën tre persona të familjes Sopa nga ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved