ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:34

Surprizat e motit: Nesër rikthehet dëbora, ja parashikimi për Shqipërinë nga veriu në jug

Surprizat e motit: Nesër rikthehet dëbora, ja parashikimi për Shqipërinë nga veriu në jug
Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave në rajonin Jugor-Juglindor duke gjeneruar reshje shiu e dëbore. Nata përmirëson ...
GazetaTema | 22-Feb-2019 15:20
Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave në rajonin Jugor-Juglindor duke gjeneruar reshje shiu e dëbore. Nata përmirëson ...

Do të ketë borë nesër në Tiranë? Flet sinoptikania
TIRANE Në një lidhje telefonike për ‘News24’ sinoptikania Adiola Bani ka thënë se ditën e nesërme pjesa më e madhe e territorit do të përfshihet nga reshjet e shiut dhe të dëborës. Bani tha se duke nisur nga sot pasdite ...
BalkanWeb | 22-Feb-2019 14:50
TIRANE Në një lidhje telefonike për ‘News24’ sinoptikania Adiola Bani ka thënë se ditën e nesërme pjesa më e madhe e territorit do të përfshihet nga reshjet e shiut dhe të dëborës. Bani tha se duke nisur nga sot pasdite ...

Surprizon sërish moti, ulje temperaturash? Ja si parashikohet fundjava…
Shqipëria përfshihet nga ulja e temperaturave deri në -10 gradë Celsius duke sjellë reshje dëbore në të gjithë territorin. Vetëm nga e marta temperaturat do të pësojnë rritje duke u rikthyer në vlerat normale. Fenomeni ...
Telegraf | 22-Feb-2019 16:36
Shqipëria përfshihet nga ulja e temperaturave deri në -10 gradë Celsius duke sjellë reshje dëbore në të gjithë territorin. Vetëm nga e marta temperaturat do të pësojnë rritje duke u rikthyer në vlerat normale. Fenomeni ...

Çfarë fundjave po vjen! Shi, dëborë dhe temperatura -8 gradë
Duket se kaq e kishin edhe temperaturat e ngrohta! Fundjava do të na sjellë surpriza, pasi sipas Institutit të Gjeoshkencave raporton se të shtunën dhe të dielën pritet një ulje e ndjeshme e temperaturave. Dita e shtunë ...
Lapsi | 22-Feb-2019 21:41
Duket se kaq e kishin edhe temperaturat e ngrohta! Fundjava do të na sjellë surpriza, pasi sipas Institutit të Gjeoshkencave raporton se të shtunën dhe të dielën pritet një ulje e ndjeshme e temperaturave. Dita e shtunë ...

Parashikimi i motit, e premte 22 shkurt 2019
Sot moti do të mbetet vranësira në mesatare deri të dendura të cilat në zonat malore dhe jug të vendit do të pasohen nga reshje shiu . Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 8 ...
Telegraf | 22-Feb-2019 10:23
Sot moti do të mbetet vranësira në mesatare deri të dendura të cilat në zonat malore dhe jug të vendit do të pasohen nga reshje shiu . Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 8 ...

Rikthehet i ftohti në fundjavë
Shqipëria përfshihet nga ulja e temperatura deri në -10 gradë Celsius duke sjellë rehsje dëbore në të gjithë territorin. Vetëm nga e marta temperatuarart do të pësojnë rritje duke u rikthyer në vlerat normale. Fenomeni ...
TV Klan | 22-Feb-2019 15:54
Shqipëria përfshihet nga ulja e temperatura deri në -10 gradë Celsius duke sjellë rehsje dëbore në të gjithë territorin. Vetëm nga e marta temperatuarart do të pësojnë rritje duke u rikthyer në vlerat normale. Fenomeni ...

Plane për fundjavën? Ja sa do të shënojë termometri të shtunën, 23 shkurt!
E premtja e fundit e shkurtit ishte me temperatura të ulëta, re dhe reshje të dobëta shiu. I gjithë vendi është përfshirë nga mot i palqëndrueshëm ndërsa sipas një njoftimi të IGJEUM edhe ditën e nesërme priten reshje ...
Dritare | 22-Feb-2019 18:27
E premtja e fundit e shkurtit ishte me temperatura të ulëta, re dhe reshje të dobëta shiu. I gjithë vendi është përfshirë nga mot i palqëndrueshëm ndërsa sipas një njoftimi të IGJEUM edhe ditën e nesërme priten reshje ...

Ditë të tjera dimri në Shqipëri, në fundjavë temperaturat ulen ndjeshëm
Shqipëria përfshihet nga ulja e temperatura deri në -10 gradë Celsius duke sjellë reshje dëbore në të gjithë territorin. Vetëm nga e marta temperatuarart do të pësojnë rritje duke u rikthyer në vlerat normale. Fenomeni ...
Gazeta Observer | 22-Feb-2019 17:40
Shqipëria përfshihet nga ulja e temperatura deri në -10 gradë Celsius duke sjellë reshje dëbore në të gjithë territorin. Vetëm nga e marta temperatuarart do të pësojnë rritje duke u rikthyer në vlerat normale. Fenomeni ...

Ja ç’ndodh me motin në fundjavë
Shqipëria përfshihet nga ulja e temperatura deri në -10 gradë Celsius duke sjellë reshje dëbore në të gjithë territorin. Vetëm nga e marta temperaturat do të pësojnë rritje duke u rikthyer në vlerat normale. Fenomeni i ...
Lajmi i Fundit | 22-Feb-2019 16:16
Shqipëria përfshihet nga ulja e temperatura deri në -10 gradë Celsius duke sjellë reshje dëbore në të gjithë territorin. Vetëm nga e marta temperaturat do të pësojnë rritje duke u rikthyer në vlerat normale. Fenomeni i ...

Parashikimi i motit: Vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh
Ardhja e një sistemi vranësirash do të kushtëzojnë mot me vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh në pjesën më të madhe të vendit. Më të dendura paraqiten në Veri dhe zonat Lindore duke gjeneruar dhe reshje të ...
Mapo | 22-Feb-2019 08:24
Ardhja e një sistemi vranësirash do të kushtëzojnë mot me vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh në pjesën më të madhe të vendit. Më të dendura paraqiten në Veri dhe zonat Lindore duke gjeneruar dhe reshje të ...

Rikthehen ditët e ftohta/ Si parashikohet moti për ditën e nesërme në vend
Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave në rajonin Jugor-Juglindor duke gjeneruar reshje shiu e dëbore. Nata përmirëson ...
Lexo | 22-Feb-2019 14:58
Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave në rajonin Jugor-Juglindor duke gjeneruar reshje shiu e dëbore. Nata përmirëson ...

Nesër rikthehet dëbora, ja parashikimi për Shqipërinë
Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave në rajonin Jugor-Juglindor duke gjeneruar reshje shiu e dëbore. Nata përmirëson ...
Java News | 22-Feb-2019 14:50
Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave në rajonin Jugor-Juglindor duke gjeneruar reshje shiu e dëbore. Nata përmirëson ...

Parashikimi i motit, e premte 22 shkurt 2019
Sot moti do të mbetet vranësira në mesatare deri të dendura të cilat në zonat malore dhe jug të vendit do të pasohen nga reshje shiu . Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 8 ...
Standard | 22-Feb-2019 13:14
Sot moti do të mbetet vranësira në mesatare deri të dendura të cilat në zonat malore dhe jug të vendit do të pasohen nga reshje shiu . Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 8 ...

Rikthehet dimri ‘pushton’ sërish Shqipërinë! Ja çfarë pritet të ndodh të shtunën…
Dita e premte do të sjellë ulje temperaturash në ë gjithë vendin. Temperaturat në Tiranë do të zbresin ditën e nesërme në 0 gradë celcius, ndërsa në zonat malore do ta shkojnë në -4 gradë. Ndërkohë që dita e shtunë do ...
Standard | 22-Feb-2019 13:14
Dita e premte do të sjellë ulje temperaturash në ë gjithë vendin. Temperaturat në Tiranë do të zbresin ditën e nesërme në 0 gradë celcius, ndërsa në zonat malore do ta shkojnë në -4 gradë. Ndërkohë që dita e shtunë do ...

Prej sonte erë e fuqishme verilindore dhe rënie e temperaturave
Shkup, 22 shkurt 2019 (MEDIAL) – Për shkak të zbritjes së përnjëhershme të masës shumë të ftohtë ajrore nga veriu gjatë natës dhe nesër do të fryjë erë e fuqishme verilindore e cila vende-vende do të arrijë shpejtësi ...
Medial | 22-Feb-2019 12:54
Shkup, 22 shkurt 2019 (MEDIAL) – Për shkak të zbritjes së përnjëhershme të masës shumë të ftohtë ajrore nga veriu gjatë natës dhe nesër do të fryjë erë e fuqishme verilindore e cila vende-vende do të arrijë shpejtësi ...

Temperatura deri në 16 gradë! Ja si parashikohet moti sot
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme, e premte 22 shkurt 2019. Dita e sotme do të dominohet nga vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa më të dendura paraqiten ...
Koha Jone | 22-Feb-2019 12:13
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme, e premte 22 shkurt 2019. Dita e sotme do të dominohet nga vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa më të dendura paraqiten ...

Moti sot me vranësira dhe rënie të temperaturave
Moti në Maqedoni sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme ndërsa në orët e mbrëmjes priten edhe reshje shiu. Do të fryjë edhe erë në drejtimin të veriut. Do të ketë rënie të temperaturave. Kështu temperaturat e ...
Republika | 22-Feb-2019 11:08
Moti në Maqedoni sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme ndërsa në orët e mbrëmjes priten edhe reshje shiu. Do të fryjë edhe erë në drejtimin të veriut. Do të ketë rënie të temperaturave. Kështu temperaturat e ...

Moti për ditën e premte, 22 shkurt 2019!
Ardhja e një sistemi vranësirash do të kushtëzojë mot me vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh në pjesën më të madhe të vendit. Më të dendura paraqiten në Veri dhe zonat Lindore duke gjeneruar dhe reshje të ...
Medial | 22-Feb-2019 10:18
Ardhja e një sistemi vranësirash do të kushtëzojë mot me vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh në pjesën më të madhe të vendit. Më të dendura paraqiten në Veri dhe zonat Lindore duke gjeneruar dhe reshje të ...

Parashikimi i motit në Shqipëri
Ardhja e një sistemi vranësirash do të kushtëzojë mot me vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh në pjesën më të madhe të Shqipërisë. Më të dendura paraqiten në Veri dhe zonat Lindore duke gjeneruar dhe reshje ...
Telegrafi | 22-Feb-2019 08:56
Ardhja e një sistemi vranësirash do të kushtëzojë mot me vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh në pjesën më të madhe të Shqipërisë. Më të dendura paraqiten në Veri dhe zonat Lindore duke gjeneruar dhe reshje ...

‘Zhduket’ dielli, nga sot ndryshojnë temperaturat
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturave të larta që mbizotëruan mbi vendin tonë këtyre ditëve, po ju vie fundi. Sipas IHMK-së, kjo si pasojë e fuqizimit të masave ajrore me origjinë nga ...
Shprehja | 22-Feb-2019 09:46
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturave të larta që mbizotëruan mbi vendin tonë këtyre ditëve, po ju vie fundi. Sipas IHMK-së, kjo si pasojë e fuqizimit të masave ajrore me origjinë nga ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved