ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/05/2019 11:56

Shorti i “Europa League”/ Me fat Chelsea dhe Arsenal

Shorti i “Europa League”/ Me fat Chelsea dhe Arsenal
Është hedhur sot në Nyon të Zvicrës shorti për fazën e 1/16 të Europa League ku goglat kanë vendosur përballë çifte mjaft interesante. Skuadra italiane e Interit do të ndeshet me një kundërshtar jo të lehtë siç është ...
Mapo | 22-Feb-2019 14:54
Është hedhur sot në Nyon të Zvicrës shorti për fazën e 1/16 të Europa League ku goglat kanë vendosur përballë çifte mjaft interesante. Skuadra italiane e Interit do të ndeshet me një kundërshtar jo të lehtë siç është ...

Europa League, evitohen “shkëndijat” mes pretendentëve
Shorti i Europa League evitoi përplasjet e mëdha në raundin e 1/16-ave të finaleve, duke u rezervuar pretendentëve kryesorë duele të lehta, të paktën në letër.
Top Channel | 22-Feb-2019 14:15
Shorti i Europa League evitoi përplasjet e mëdha në raundin e 1/16-ave të finaleve, duke u rezervuar pretendentëve kryesorë duele të lehta, të paktën në letër.

Shorti i Europa League, buzëqesh Arsenali dhe Chelsea
Në shtëpinë e futbollit evropian, në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën e 1/8-ave të Europa League. Ku 16 skuadra do të përballen mes tyre për të kaluar në fazën e mëtejshme. Ndeshjet e këtij raundi do të ...
GazetaTema | 22-Feb-2019 13:54
Në shtëpinë e futbollit evropian, në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën e 1/8-ave të Europa League. Ku 16 skuadra do të përballen mes tyre për të kaluar në fazën e mëtejshme. Ndeshjet e këtij raundi do të ...

Asnjë derbi, shorti “përkëdhel favoritet”, me përjashtim të Interit!
Asnjë derbi dhe kundërshtarë shumë të favorshëm për skuadrat favorite. Në Nyon të Zvicrës, mesditën e sotme u hodh shorti i raundit të 1/8-ave të Europa League, ku sfida më interesante është padiskutim ajo mes Eintracht ...
Gazeta Shqip | 22-Feb-2019 17:55
Asnjë derbi dhe kundërshtarë shumë të favorshëm për skuadrat favorite. Në Nyon të Zvicrës, mesditën e sotme u hodh shorti i raundit të 1/8-ave të Europa League, ku sfida më interesante është padiskutim ajo mes Eintracht ...

Hidhet shorti për 1/8 në E.League, Inter e Napoli evitojnë anglezët
Në Nion të Zvicrës u hodh shorti që përcaktoi edhe përballjet në fazën e 1/8 në Ligën e Europës. Nuk kishte derbi brenda një shteti, por edhe përballjet e mëdha. Kështu, Chelsea dhe Arsenal evituan një sfidë mes tyre, ...
Telegraf | 22-Feb-2019 14:12
Në Nion të Zvicrës u hodh shorti që përcaktoi edhe përballjet në fazën e 1/8 në Ligën e Europës. Nuk kishte derbi brenda një shteti, por edhe përballjet e mëdha. Kështu, Chelsea dhe Arsenal evituan një sfidë mes tyre, ...

Hidhet shorti për 1/8 në E.League, Inter e Napoli evitojnë anglezët
Në Nion të Zvicrës u hodh shorti që përcaktoi edhe përballjet në fazën e 1/8 në Ligën e Europës. Nuk kishte derbi brenda një shteti, por edhe përballjet e mëdha. Kështu, Chelsea dhe Arsenal evituan një sfidë mes tyre, ...
BalkanWeb | 22-Feb-2019 13:34
Në Nion të Zvicrës u hodh shorti që përcaktoi edhe përballjet në fazën e 1/8 në Ligën e Europës. Nuk kishte derbi brenda një shteti, por edhe përballjet e mëdha. Kështu, Chelsea dhe Arsenal evituan një sfidë mes tyre, ...

Shmangen përplasjet e mëdha
Short i favorshëm për skuadrat e njohura në Europa League. Asnjë përballje mes pretendentëve për trofeun. Napoli i Elseid Hysajt pasi largoi nga gara Zurich, në takimin e së enjtes do të luajë me Salzburg në fazën e ...
TV Klan | 22-Feb-2019 16:22
Short i favorshëm për skuadrat e njohura në Europa League. Asnjë përballje mes pretendentëve për trofeun. Napoli i Elseid Hysajt pasi largoi nga gara Zurich, në takimin e së enjtes do të luajë me Salzburg në fazën e ...

Tërhiqet shorti i Europa Ligës – këto janë çiftet
Është hedhur shorti për ndeshjet që do të zhvillohen në kuadër të Europa Ligës dhe si rezultat skuadra e Arsenalit do të përballet me Rennes ndërsa Chelsea do të luajë kundër Dynamo Kiev. Rennes ndodhet në vendin e ...
Gazeta Observer | 22-Feb-2019 17:55
Është hedhur shorti për ndeshjet që do të zhvillohen në kuadër të Europa Ligës dhe si rezultat skuadra e Arsenalit do të përballet me Rennes ndërsa Chelsea do të luajë kundër Dynamo Kiev. Rennes ndodhet në vendin e ...

Tërhiqet shorti i Europa Ligës – këto janë çiftet
Është hedhur shorti për ndeshjet që do të zhvillohen në kuadër të Europa Ligës dhe si rezultat skuadra e Arsenalit do të përballet me Rennes ndërsa Chelsea do të luajë kundër Dynamo Kiev. Rennes ndodhet në vendin e ...
EkonomiaOnline | 22-Feb-2019 16:04
Është hedhur shorti për ndeshjet që do të zhvillohen në kuadër të Europa Ligës dhe si rezultat skuadra e Arsenalit do të përballet me Rennes ndërsa Chelsea do të luajë kundër Dynamo Kiev. Rennes ndodhet në vendin e ...

E.League, i vetmi vend ku Chelsea di si fitohet, Sarri flet për Romën
Europa League mbetet i vetmi vend ku Chelsea di si fitohet. Nga Malmo tek Malmo, suedezet shndërrohen në barkën e shpëtimit për Maurizio Sarrin, i vetmi kundërshtarë në këtë periudhë që blutë kanë arritur të mposhtin. ...
BalkanWeb | 22-Feb-2019 11:20
Europa League mbetet i vetmi vend ku Chelsea di si fitohet. Nga Malmo tek Malmo, suedezet shndërrohen në barkën e shpëtimit për Maurizio Sarrin, i vetmi kundërshtarë në këtë periudhë që blutë kanë arritur të mposhtin. ...

Zaneti komenton shortin e Interit në Europa League
Interi mësoi sot kundërshtarin e Europa League, ku shorti i 1/8-ave të finaleve i ka vënë përballë gjermanët e Eintrahtit të Frankfurtit. Pas hedhjes së shortit, ka folur zëvendëspresidenti i zikaltërve, Javier Zanetti, ...
Koha Jone | 22-Feb-2019 15:57
Interi mësoi sot kundërshtarin e Europa League, ku shorti i 1/8-ave të finaleve i ka vënë përballë gjermanët e Eintrahtit të Frankfurtit. Pas hedhjes së shortit, ka folur zëvendëspresidenti i zikaltërve, Javier Zanetti, ...

“Dridhet” Interi, ky është kundërshtari i rrezikshëm në Europa League
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti i fazës së 1/8-ave të finaleve të Europa League. Në garë janë 16 ekipe, që do të synojnë të shkojnë drejt finales që do të zhvillohet në Baku të Azerbajxhanit, për të rrëmbyer trofeun. ...
Koha Jone | 22-Feb-2019 15:57
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti i fazës së 1/8-ave të finaleve të Europa League. Në garë janë 16 ekipe, që do të synojnë të shkojnë drejt finales që do të zhvillohet në Baku të Azerbajxhanit, për të rrëmbyer trofeun. ...

Hidhet shorti i Europa League, Inter dhe Chelsea mësojnë kundërshtarët
Është hedhur mesditën e së premtes shorti për 1/8-tat e Europa League, ku skuadrat kanë mësuar kundërshtarët në këtë fazë. Interi do të udhëtojë në Gjermani në ndeshjen e parë ku do të laujë përballë Eintracht ...
Dritare | 22-Feb-2019 14:49
Është hedhur mesditën e së premtes shorti për 1/8-tat e Europa League, ku skuadrat kanë mësuar kundërshtarët në këtë fazë. Interi do të udhëtojë në Gjermani në ndeshjen e parë ku do të laujë përballë Eintracht ...

Hidhet shorti për 1/8 në E.League, Inter e Napoli evitojnë anglezët
Në Nion të Zvicrës u hodh shorti që përcaktoi edhe përballjet në fazën e 1/8 në Ligën e Europës. Nuk kishte derbi brenda një shteti, por edhe përballjet e mëdha. Kështu, Chelsea dhe Arsenal evituan një sfidë mes tyre, ...
Medial | 22-Feb-2019 14:29
Në Nion të Zvicrës u hodh shorti që përcaktoi edhe përballjet në fazën e 1/8 në Ligën e Europës. Nuk kishte derbi brenda një shteti, por edhe përballjet e mëdha. Kështu, Chelsea dhe Arsenal evituan një sfidë mes tyre, ...

Shorti i Europa League, buzëqesh Arsenali dhe Chelsea
Në shtëpinë e futbollit evropian, në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën e 1/8-ave të Europa League. Ku 16 skuadra do të përballen mes tyre për të kaluar në fazën e mëtejshme. Ndeshjet e këtij raundi do të ...
Lexo | 22-Feb-2019 14:20
Në shtëpinë e futbollit evropian, në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën e 1/8-ave të Europa League. Ku 16 skuadra do të përballen mes tyre për të kaluar në fazën e mëtejshme. Ndeshjet e këtij raundi do të ...

Flet kapiteni i vërtetë, Zanetti: Frankfurti rival i fortë, Icardi? Të zgjidhë problemet me grupin!
Javier Zanetti, ish kapiteni legjendar i Interit, aktualisht në rolin e zëvendëspresidentit të klubit zikaltër, ishte i pranishëm për të ndjekur shortin e Europa League në Nyon të Zvicrës dhe menjëherë pasi goglat e ...
SuperSport | 22-Feb-2019 14:18
Javier Zanetti, ish kapiteni legjendar i Interit, aktualisht në rolin e zëvendëspresidentit të klubit zikaltër, ishte i pranishëm për të ndjekur shortin e Europa League në Nyon të Zvicrës dhe menjëherë pasi goglat e ...

Shorti i Europa League, skuadrat e mëdha shmangin njëra-tjetrën
Në Nion të Zvicrës sot u hodh shorti për 1/16 e Europa League. Skuadrat e mëdha të cilat janë ende pjesë e garës kanë arritur të shmangin njëra-tjetrën.
Kosova Press | 22-Feb-2019 14:03
Në Nion të Zvicrës sot u hodh shorti për 1/16 e Europa League. Skuadrat e mëdha të cilat janë ende pjesë e garës kanë arritur të shmangin njëra-tjetrën.

Hidhet shorti i Europa League/ Interi i pafat, buzëqeshin Chelsea dhe Arsenali
Është hedhur sot në Nyon të Zvicrës, shorti për fazën e 1/8-ave të Europa League. Shorti mund të konsiderohet me fat për skuadrat e mëdha, përveç Interit. Zikaltrit do të duhet të kalojnë testin e vështirë me skuadrën ...
Koha Jone | 22-Feb-2019 14:03
Është hedhur sot në Nyon të Zvicrës, shorti për fazën e 1/8-ave të Europa League. Shorti mund të konsiderohet me fat për skuadrat e mëdha, përveç Interit. Zikaltrit do të duhet të kalojnë testin e vështirë me skuadrën ...

Këto janë çiftet e 1/8 së finales së Ligës së Evropës
Është tërhequr shorti i fazës së 1/8 së Ligës së Evropës. Skuadra e mëdha që janë pjesë e Ligës së Evropës kanë qenë më fat, duke rënë me skuadra të nivelit jo të tyre. Chelsea do të takohet me Dynamo Kiev, ndërsa ...
AlMaKos | 22-Feb-2019 13:57
Është tërhequr shorti i fazës së 1/8 së Ligës së Evropës. Skuadra e mëdha që janë pjesë e Ligës së Evropës kanë qenë më fat, duke rënë me skuadra të nivelit jo të tyre. Chelsea do të takohet me Dynamo Kiev, ndërsa ...

Mësohen çiftet e 1/8 së finales në Liga Europa
Është hedhur shorti për ndeshjet e 1/8 së finales së Liga Europa. Shorti ka vendosur një përballje të fortë në këtë fazë të garave ndërmjet skuadrës gjermane të Ajntraht Frankfurtit dhe Interit. Skuadra gjermane në ...
InfoSport.mk | 22-Feb-2019 13:45
Është hedhur shorti për ndeshjet e 1/8 së finales së Liga Europa. Shorti ka vendosur një përballje të fortë në këtë fazë të garave ndërmjet skuadrës gjermane të Ajntraht Frankfurtit dhe Interit. Skuadra gjermane në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved