ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/05/2019 11:56

Vetëm Majlinda Kelmendi i prishi punë Japonisë që i fitoi të gjitha garat tjera, xhudistja jonë e la japonezen në vendin e tretë

Vetëm Majlinda Kelmendi i prishi punë Japonisë që i fitoi të gjitha garat tjera, xhudistja jonë e la japonezen në vendin e tretë
Grand Prix Dusseldorf 2019 e ka mbyllur ditën e sotme me pesë gara të mbajtura, kur në kategorinë për 52 kilogram te femrat triumfoi xhudistja jonë, Majlinda Kelmendi. Ky ishte titulli i gjashtë në Grand Slam për ...
Telegrafi | 22-Feb-2019 21:21
Grand Prix Dusseldorf 2019 e ka mbyllur ditën e sotme me pesë gara të mbajtura, kur në kategorinë për 52 kilogram te femrat triumfoi xhudistja jonë, Majlinda Kelmendi. Ky ishte titulli i gjashtë në Grand Slam për ...

Përsëri Piatek, gjithnjë Piatek – Milani kalon në epërsi falë sulmuesit të çmendur
Federata Ndërkombëtare e Xhudos (IJF) e ka përgëzuar Majlinda Kelmendin për medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit Federata Ndërkombëtare e Xhudos (IJF) e ka përgëzuar Majlinda Kelmendin për medaljen e artë, të ...
GazetaBlic | 22-Feb-2019 21:43
Federata Ndërkombëtare e Xhudos (IJF) e ka përgëzuar Majlinda Kelmendin për medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit Federata Ndërkombëtare e Xhudos (IJF) e ka përgëzuar Majlinda Kelmendin për medaljen e artë, të ...

Vetëm Majlinda Kelmendi i prishi punë Japonisë që i fitoi të gjitha garat tjera, xhudistja jonë e la japonezen në vendin e tretë
Grand Prix Dusseldorf 2019 e ka mbyllur ditën e sotme me pesë gara të mbajtura, kur në kategorinë për 52 kilogram te femrat triumfoi xhudistja jonë, Majlinda Kelmendi. Ky ishte titulli i gjashtë në Grand Slam për ...
E Dua Sportin | 22-Feb-2019 21:41
Grand Prix Dusseldorf 2019 e ka mbyllur ditën e sotme me pesë gara të mbajtura, kur në kategorinë për 52 kilogram te femrat triumfoi xhudistja jonë, Majlinda Kelmendi. Ky ishte titulli i gjashtë në Grand Slam për ...

Thaçi: Majlinda e pakonkurrencë në botë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, pas fitores së sotme të Majlindës në Dusseldorf, ka theksuar se Majlinda është e pakonkurrencë në botë.
Kosova Press | 22-Feb-2019 21:38
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, pas fitores së sotme të Majlindës në Dusseldorf, ka theksuar se Majlinda është e pakonkurrencë në botë.

Vetëm Majlinda Kelmendi i prishi punë Japonisë që i fitoi të gjitha garat tjera, xhudistja jonë e la japonezen në vendin e tretë
Grand Prix Dusseldorf 2019 e ka mbyllur ditën e sotme me pesë gara të mbajtura, kur në kategorinë për 52 kilogram te femrat triumfoi xhudistja jonë, Majlinda Kelmendi. Ky ishte titulli i gjashtë në Grand Slam për ...
AlMaKos | 22-Feb-2019 21:33
Grand Prix Dusseldorf 2019 e ka mbyllur ditën e sotme me pesë gara të mbajtura, kur në kategorinë për 52 kilogram te femrat triumfoi xhudistja jonë, Majlinda Kelmendi. Ky ishte titulli i gjashtë në Grand Slam për ...

E arta Majlindë, me foto mbresëlënëse në Gjermani
Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi edhe njëherë dëshmoi që është sportistja më e madhe e Kosovës dhe krenaria e këtij vendi. Ajo arriti që në Gjermani të ngreh lart flamurin e Kosovës. Ajo fitoi “Grand Slam”-in në ...
Indeks Online | 22-Feb-2019 21:21
Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi edhe njëherë dëshmoi që është sportistja më e madhe e Kosovës dhe krenaria e këtij vendi. Ajo arriti që në Gjermani të ngreh lart flamurin e Kosovës. Ajo fitoi “Grand Slam”-in në ...

Fotoja e mbrëmjes, Majlinda, Toni Kuka, flamujt e Kosovës e Shqipërisë
Driton Kuka na sjell pamjen e parë nga e Arta, Majlinda Kelmendi. Pak minuta pasi fitoj medaljen e radhës të Artë në Duseldorf të Gjermanisë, trajneri i madh i xhudos sjellë foton e ditës. “E artë! Grand Slam Dusseldorf ...
Gazeta Observer | 22-Feb-2019 20:31
Driton Kuka na sjell pamjen e parë nga e Arta, Majlinda Kelmendi. Pak minuta pasi fitoj medaljen e radhës të Artë në Duseldorf të Gjermanisë, trajneri i madh i xhudos sjellë foton e ditës. “E artë! Grand Slam Dusseldorf ...

Majlinda e artë në Dusseldorf
Një tjetër sukses i jashtëzakonshëm i Majlinda Kelmendit. Kampionia e olimpike dhe e botës, ka fituar medaljen e artë në Grand Slam të Dusseldorfit. Xhudistja jonë më famë botëror, në finale rrahu xhudisten nga ...
Flaka | 22-Feb-2019 20:17
Një tjetër sukses i jashtëzakonshëm i Majlinda Kelmendit. Kampionia e olimpike dhe e botës, ka fituar medaljen e artë në Grand Slam të Dusseldorfit. Xhudistja jonë më famë botëror, në finale rrahu xhudisten nga ...

Gëzimi i papërshkrueshëm i Majlindës kur pranon medaljen e artë
ëMajlinda Kelmendi sërish e artë. Majlinda Kelmendi është stolisur me medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit, shkruan Gazeta Express. Për Majlindën, ishte medalja e dytë e artë në vitin 2019, pas triumfit në ...
Zeri | 22-Feb-2019 20:13
ëMajlinda Kelmendi sërish e artë. Majlinda Kelmendi është stolisur me medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit, shkruan Gazeta Express. Për Majlindën, ishte medalja e dytë e artë në vitin 2019, pas triumfit në ...

Haradinaj: Krenar për nderin që Majlinda po ia sjell vendit
Kryeministri Ramush Haradinaj është shprehur krenar për fitoren e sotme të Majlinda Kelmendit, e cila fitoi medaljen e artë në Grand Slam e Dusseldorfit.
Kosova Press | 22-Feb-2019 19:58
Kryeministri Ramush Haradinaj është shprehur krenar për fitoren e sotme të Majlinda Kelmendit, e cila fitoi medaljen e artë në Grand Slam e Dusseldorfit.

Gëzimi i papërshkrueshëm i Majlindës kur pranon medaljen e artë (VIDEO)
Majlinda Kelmendi është stolisur me medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit, shkruan Gazeta Express, transmeton gazeta KOHA. Për Majlindën, ishte medalja e dytë e artë në vitin 2019, pas triumfit në Grand Prixin ...
Koha.mk | 22-Feb-2019 19:56
Majlinda Kelmendi është stolisur me medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit, shkruan Gazeta Express, transmeton gazeta KOHA. Për Majlindën, ishte medalja e dytë e artë në vitin 2019, pas triumfit në Grand Prixin ...

Guardiola rrëfehet: Nuk kam qenë kurrë kandidat për stolin e atij ekipi
Majlinda Kelmendi ka fituar edhe 1000 pikë të tjera Olimpike. Xhudistja pejane triumfoi në Grand Slam Dusseldorf në kategorinë deri në 52 kilogram, shkruan GazetaBlic . Ajo në finale mposhti xhudisten mongole Sosorbaram ...
GazetaBlic | 22-Feb-2019 19:52
Majlinda Kelmendi ka fituar edhe 1000 pikë të tjera Olimpike. Xhudistja pejane triumfoi në Grand Slam Dusseldorf në kategorinë deri në 52 kilogram, shkruan GazetaBlic . Ajo në finale mposhti xhudisten mongole Sosorbaram ...

Spektakolare: Rrugëtimi i Majlinda Kelmendit deri te triumfi në Dyseldorf
Majlinda Kelmendi ka korrur sukses historik në Grand Slamin e Duseldorfit në Gjermani, duke e fituar medaljen e artë në kategorinë deri në 52 kilogramë. Xhudistja pejane ishte e jashtëzakonshem në garat që i ka ...
Zeri | 22-Feb-2019 19:47
Majlinda Kelmendi ka korrur sukses historik në Grand Slamin e Duseldorfit në Gjermani, duke e fituar medaljen e artë në kategorinë deri në 52 kilogramë. Xhudistja pejane ishte e jashtëzakonshem në garat që i ka ...

Majlinda e artë në Dyzeldorf
Një tjetër sukses i jashtëzakonshëm i xhudistes kosovare, Majlinda Kelmendit. Kampionia olimpike dhe njëherit kampion e botës, ka fituar medaljen e artë në “Grand Slam-in” e Dyzeldorfit në Gjermani. Kelmendi në finalen ...
InfoSport.mk | 22-Feb-2019 19:44
Një tjetër sukses i jashtëzakonshëm i xhudistes kosovare, Majlinda Kelmendit. Kampionia olimpike dhe njëherit kampion e botës, ka fituar medaljen e artë në “Grand Slam-in” e Dyzeldorfit në Gjermani. Kelmendi në finalen ...

Majlinda Kelmendi, medalje ari edhe në Diseldorf (video)
Kampionia olimpike kosovare e xhudos Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë në Grand Pricx të Diseldorfit të Gjermanisw. Ajo garoi në peshën -52kg, ku arriti të triumfojë në të gjitha duelet e zhvillura. Kelmendi e ...
Alsat-M | 22-Feb-2019 19:44
Kampionia olimpike kosovare e xhudos Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë në Grand Pricx të Diseldorfit të Gjermanisw. Ajo garoi në peshën -52kg, ku arriti të triumfojë në të gjitha duelet e zhvillura. Kelmendi e ...

Majlinda Kelmendi e artë në Gjermani
Majlinda Kelmendi ka shtuar edhe një medalje të artë në sirtarin e saj. Krenaria e Kosovës ka arritur të fitojë vendin e parë në Grand Slamin e mbajtur në Dyseldorf të Gjermanisë, në kategorinë deri në 52 kilogramë, ...
Medial | 22-Feb-2019 19:41
Majlinda Kelmendi ka shtuar edhe një medalje të artë në sirtarin e saj. Krenaria e Kosovës ka arritur të fitojë vendin e parë në Grand Slamin e mbajtur në Dyseldorf të Gjermanisë, në kategorinë deri në 52 kilogramë, ...

Majlinda Kelmendi e artë edhe në Gjermani
Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi, në pasditen e sotme e ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit.
Kosova Press | 22-Feb-2019 19:40
Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi, në pasditen e sotme e ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit.

Formacionet zyrtare: Milan-Empoli
Majlinda Kelmendi ka fituar edhe 1000 pikë të tjera Olimpike. Xhudistja pejane triumfoi në Grand Slam Dusseldorf në kategorinë deri në 52 kilogram, shkruan GazetaBlic . Ajo në finale mposhti xhudisten mongole Sosorbaram ...
GazetaBlic | 22-Feb-2019 19:37
Majlinda Kelmendi ka fituar edhe 1000 pikë të tjera Olimpike. Xhudistja pejane triumfoi në Grand Slam Dusseldorf në kategorinë deri në 52 kilogram, shkruan GazetaBlic . Ajo në finale mposhti xhudisten mongole Sosorbaram ...

Majlinda Kelmendi, edhe me një medalje të artë
Xhudistja nga Kosova, Majlinda Kelmendi, ka fituar edhe një medalje të artë në Duseldorf të Gjermanisë. Kelmendi ka mposhtur me ippon kundërshtaren nga Mongolia, Sosorbaram Lkhagvasure. Lajmin për fitoren e Kelmendit e ...
Shenja | 22-Feb-2019 19:35
Xhudistja nga Kosova, Majlinda Kelmendi, ka fituar edhe një medalje të artë në Duseldorf të Gjermanisë. Kelmendi ka mposhtur me ippon kundërshtaren nga Mongolia, Sosorbaram Lkhagvasure. Lajmin për fitoren e Kelmendit e ...

Majlinda Kelmendi stoliset me ar në Gjermani
Dusseldorf (Gjermani), 22 shkurt 2019 – Xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit. Ajo ka dominuar absolutisht ndaj kundërshtareve të saj Kjo është medalja e dytë e ...
Illyriapress | 22-Feb-2019 19:31
Dusseldorf (Gjermani), 22 shkurt 2019 – Xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit. Ajo ka dominuar absolutisht ndaj kundërshtareve të saj Kjo është medalja e dytë e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved