ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 16:31

Trilleri i 100 pasaportave të zhdukura, ende asnjë përgjegjës!

Trilleri i 100 pasaportave të zhdukura, ende asnjë përgjegjës!
Një ngjarje e paprecedent dhe skandaloze ka ndodhur me Ministrinë tonë të Punëve të Jashtme dhe konsullatën e Shqipërisë në Janinë. Plot 100 pasaporta shqiptare janë zhdukur më 13 Shkurt dhe deri më tani i ngarkuari me ...
Mapo | 22-Feb-2019 20:17
Një ngjarje e paprecedent dhe skandaloze ka ndodhur me Ministrinë tonë të Punëve të Jashtme dhe konsullatën e Shqipërisë në Janinë. Plot 100 pasaporta shqiptare janë zhdukur më 13 Shkurt dhe deri më tani i ngarkuari me ...

Skandali i pasaportave/ Ministria e Jashtme: U vandalizua makina e konsullatës në Janinë
Ministria e Jashtme e drejtuar nga Gent Cakaj ka reaguar pas skandalit të pasaportave të emigranteve shqiptare. Ajo thotë se makina e konsullatës ka rënë pre e vandalëve. Deklarata e plotë Ministria për Evropën dhe ...
Mapo | 22-Feb-2019 19:41
Ministria e Jashtme e drejtuar nga Gent Cakaj ka reaguar pas skandalit të pasaportave të emigranteve shqiptare. Ajo thotë se makina e konsullatës ka rënë pre e vandalëve. Deklarata e plotë Ministria për Evropën dhe ...

MJSH:100 pasaporta shqiptare vidhen në Greqi në makinën e konsullit shqiptar
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme tha se 100 pasaporta shqiptare u grabitën në Greqi në makinën e Konsullit shqiptar në Janinë, Pervin Gjikuria, më 13 shkurt te ketij viti. Sipas Ministrisë shqiptare pasaportat ...
Zeri Amerikes | 22-Feb-2019 20:51
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme tha se 100 pasaporta shqiptare u grabitën në Greqi në makinën e Konsullit shqiptar në Janinë, Pervin Gjikuria, më 13 shkurt te ketij viti. Sipas Ministrisë shqiptare pasaportat ...

Humbja e 100 pasaportave shqiptare në Greqi, MPJ: Mjeti u vandalizua
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike në Greqi Në një komunikatë për mediat, Ministria për ...
Gazeta Shqip | 22-Feb-2019 19:58
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike në Greqi Në një komunikatë për mediat, Ministria për ...

Vidhen 100 pasaporta shqiptare në Greqi
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që po transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike. Në një komunikatë për mediat, Ministria për Evropën ...
Gazeta Observer | 22-Feb-2019 20:28
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që po transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike. Në një komunikatë për mediat, Ministria për Evropën ...

Humbja e 100 pasaportave shqiptare në Greqi, MPJ: Mjeti u vandalizua
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike në Greqi, transmeton Top Channel. Në një komunikatë për ...
Portalb | 22-Feb-2019 20:27
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike në Greqi, transmeton Top Channel. Në një komunikatë për ...

Vidhen 100 pasaporta shqiptare në Greqi
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që po transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike. Në një komunikatë për mediat, Ministria për Evropën ...
Indeks Online | 22-Feb-2019 20:26
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që po transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike. Në një komunikatë për mediat, Ministria për Evropën ...

Humbin 100 pasaporta shqiptare në Greqi, MPJ: Mjeti diplomatik u vandalizua
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka reaguar pas publikimit të lajmit në media për bllokimin e pasaportave shqiptare në Kakavijë dhe humbjen e 100 prej këtyre pasaportave në Greqi. MPJ përmes një deklarate për ...
VizionPlus | 22-Feb-2019 19:17
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka reaguar pas publikimit të lajmit në media për bllokimin e pasaportave shqiptare në Kakavijë dhe humbjen e 100 prej këtyre pasaportave në Greqi. MPJ përmes një deklarate për ...

Vidhen 100 pasaporta shqiptare në Greqi
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që po transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike. Në një komunikatë për mediat, Ministria për Evropën ...
Koha.net | 22-Feb-2019 20:13
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që po transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike. Në një komunikatë për mediat, Ministria për Evropën ...

Në Greqi janë vjedhur 100 pasaporta të reja shqiptare
Tiranë, 22 shkurt 2019 – Në Greqi kanë humbur 100 pasaporta të reja shqiptare, të cilat ishin dërguar për emigrantët shqiptarë atje nga Ministria e Jashtme e Shqipërisë. Pasaportat fillimisht janë bllokuar nga dogana ...
Illyriapress | 22-Feb-2019 20:02
Tiranë, 22 shkurt 2019 – Në Greqi kanë humbur 100 pasaporta të reja shqiptare, të cilat ishin dërguar për emigrantët shqiptarë atje nga Ministria e Jashtme e Shqipërisë. Pasaportat fillimisht janë bllokuar nga dogana ...

Ministria e Jashtme reagon për humbjen e 100 pasaportave shqiptare në Greqi
Ministria e Jashtme ka reaguar pas raportimeve për humbjen e 100 pasaportave shqiptare në Greqi. Reagimi i plotë Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon sa më poshtë lidhur me rastin e bllokimit të ...
GazetaTema | 22-Feb-2019 18:56
Ministria e Jashtme ka reaguar pas raportimeve për humbjen e 100 pasaportave shqiptare në Greqi. Reagimi i plotë Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon sa më poshtë lidhur me rastin e bllokimit të ...

Humbja e 100 pasaportave shqiptare në Greqi, MPJ: Mjeti u vandalizua
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike në Greqi.
Top Channel | 22-Feb-2019 18:55
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me humbjen e 100 pasaportave shqiptare që transportoheshin në Greqi me një automjet me targa diplomatike në Greqi.

Skandal/MPJ pranon vjedhjen e pasaportave të emigrantëve në Greqi
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme reagon lidhur me rastin e bllokimit të pasaportave shqiptare në Kakavijë dhe humbjen e 100 prej këtyre pasaportave në Greqi. Në reagimin zyrtar pranohet se pasaportat edhe janë ...
24 Ore | 22-Feb-2019 19:49
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme reagon lidhur me rastin e bllokimit të pasaportave shqiptare në Kakavijë dhe humbjen e 100 prej këtyre pasaportave në Greqi. Në reagimin zyrtar pranohet se pasaportat edhe janë ...

Vidhen 100 pasaporta, reagon Ministria e Jashtme: Ja kujt i përkisnin!
Ministria e Jashtme ka reaguar pas skandalit të publikuar në Gazetën “Panorama” me humbjen e pasaportave shqiptare që transportoheshin në Greqi. Në një komunikatë për mediat, Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka ...
Dritare | 22-Feb-2019 19:32
Ministria e Jashtme ka reaguar pas skandalit të publikuar në Gazetën “Panorama” me humbjen e pasaportave shqiptare që transportoheshin në Greqi. Në një komunikatë për mediat, Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka ...

Ministria e Jashtme reagon për humbjen e 100 pasaportave shqiptare në Greqi
Ministria e Jashtme ka reaguar pas raportimeve për humbjen e 100 pasaportave shqiptare në Greqi. Reagimi i plotë Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon sa më poshtë lidhur me rastin e bllokimit të ...
Lexo | 22-Feb-2019 19:18
Ministria e Jashtme ka reaguar pas raportimeve për humbjen e 100 pasaportave shqiptare në Greqi. Reagimi i plotë Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon sa më poshtë lidhur me rastin e bllokimit të ...

Humbja e 100 pasaportave shqiptare në Athinë, reagon Ministria e Jashtme: Pasaportat e vjedhura do të SHPALLEN të pavlefshme
Pas incidentit të ndodhur në Athinë, mesnatën e datës 21.02.2019 me makinën e trupit diplomatik shqiptar në Greqi dhe me vandalizimin dhe vjedhjen e 100 pasaportave dhe ID-ve shqiptare, ka reaguar Ministria për Evropën ...
Newsbomb | 22-Feb-2019 19:05
Pas incidentit të ndodhur në Athinë, mesnatën e datës 21.02.2019 me makinën e trupit diplomatik shqiptar në Greqi dhe me vandalizimin dhe vjedhjen e 100 pasaportave dhe ID-ve shqiptare, ka reaguar Ministria për Evropën ...

Skandali me pasaportat në kufi, reagon Ministria e Jashtme
Ministria e Punëve të Jashtme ka reaguar pak minuta më parë lidhur mbi skandalin e bllokimit të pasaportave shqiptare në Kakavijë dhe humbjen e 100 prej këtyre pasaportave që po transportoheshin me autobusin e linjës ...
Lapsi | 22-Feb-2019 19:01
Ministria e Punëve të Jashtme ka reaguar pak minuta më parë lidhur mbi skandalin e bllokimit të pasaportave shqiptare në Kakavijë dhe humbjen e 100 prej këtyre pasaportave që po transportoheshin me autobusin e linjës ...

Skandal/MPJ pranon vjedhjen e pasaportave të emigrantëve në Greqi
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme reagon lidhur me rastin e bllokimit të pasaportave shqiptare në Kakavijë dhe humbjen e 100 prej këtyre pasaportave në Greqi. Në reagimin zyrtar pranohet se pasaportat edhe janë ...
BalkanWeb | 22-Feb-2019 18:47
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme reagon lidhur me rastin e bllokimit të pasaportave shqiptare në Kakavijë dhe humbjen e 100 prej këtyre pasaportave në Greqi. Në reagimin zyrtar pranohet se pasaportat edhe janë ...

100 pasaportat shqiptare, MEPJ pranon se u vodhën dhe papërgjegjshmërinë e saj
Ministria e Jashtme ka reaguar më në fund lidhur me skandalin e humbjes së 100 pasaportave shqiptare në Greqi por edhe për bllokimin e e tyre në Kakavijë nga autoritetet greke. MPJ pranon në deklaratën e saj që ...
Koha Jone | 22-Feb-2019 19:05
Ministria e Jashtme ka reaguar më në fund lidhur me skandalin e humbjes së 100 pasaportave shqiptare në Greqi por edhe për bllokimin e e tyre në Kakavijë nga autoritetet greke. MPJ pranon në deklaratën e saj që ...

Humbja e pasaportave/ Ministria e Jashtme: Transpotimi me autobuz, i rregullt; nisim hetimet për ngjarjen
Ministria e Jashtme ka reaguar pas humbjes së pasaportave të emigrantëve shqiptarë, që po transportoheshin drejt shtetit fqinj me një autobus të rastit. Pasi sqaron të gjitë procedurat, nga nisja nga Tirana, problemen ...
Politiko | 22-Feb-2019 18:52
Ministria e Jashtme ka reaguar pas humbjes së pasaportave të emigrantëve shqiptarë, që po transportoheshin drejt shtetit fqinj me një autobus të rastit. Pasi sqaron të gjitë procedurat, nga nisja nga Tirana, problemen ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved