ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/05/2019 11:56

Fotoja e mbrëmjes, Majlinda, Toni Kuka, flamujt e Kosovës e Shqipërisë

Fotoja e mbrëmjes, Majlinda, Toni Kuka, flamujt e Kosovës e Shqipërisë
Driton Kuka na sjell pamjen e parë nga e Arta, Majlinda Kelmendi. Pak minuta pasi fitoj medaljen e radhës të Artë në Duseldorf të Gjermanisë, trajneri i madh i xhudos sjellë foton e ditës. “E artë! Grand Slam Dusseldorf ...
Gazeta Observer | 22-Feb-2019 20:31
Driton Kuka na sjell pamjen e parë nga e Arta, Majlinda Kelmendi. Pak minuta pasi fitoj medaljen e radhës të Artë në Duseldorf të Gjermanisë, trajneri i madh i xhudos sjellë foton e ditës. “E artë! Grand Slam Dusseldorf ...

Majlinda e artë në Dusseldorf
Një tjetër sukses i jashtëzakonshëm i Majlinda Kelmendit. Kampionia e olimpike dhe e botës, ka fituar medaljen e artë në Grand Slam të Dusseldorfit. Xhudistja jonë më famë botëror, në finale rrahu xhudisten nga ...
Flaka | 22-Feb-2019 20:17
Një tjetër sukses i jashtëzakonshëm i Majlinda Kelmendit. Kampionia e olimpike dhe e botës, ka fituar medaljen e artë në Grand Slam të Dusseldorfit. Xhudistja jonë më famë botëror, në finale rrahu xhudisten nga ...

Gëzimi i papërshkrueshëm i Majlindës kur pranon medaljen e artë
ëMajlinda Kelmendi sërish e artë. Majlinda Kelmendi është stolisur me medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit, shkruan Gazeta Express. Për Majlindën, ishte medalja e dytë e artë në vitin 2019, pas triumfit në ...
Zeri | 22-Feb-2019 20:13
ëMajlinda Kelmendi sërish e artë. Majlinda Kelmendi është stolisur me medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit, shkruan Gazeta Express. Për Majlindën, ishte medalja e dytë e artë në vitin 2019, pas triumfit në ...

Gëzimi i papërshkrueshëm i Majlindës kur pranon medaljen e artë (VIDEO)
Majlinda Kelmendi është stolisur me medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit, shkruan Gazeta Express, transmeton gazeta KOHA. Për Majlindën, ishte medalja e dytë e artë në vitin 2019, pas triumfit në Grand Prixin ...
Koha.mk | 22-Feb-2019 19:56
Majlinda Kelmendi është stolisur me medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit, shkruan Gazeta Express, transmeton gazeta KOHA. Për Majlindën, ishte medalja e dytë e artë në vitin 2019, pas triumfit në Grand Prixin ...

Guardiola rrëfehet: Nuk kam qenë kurrë kandidat për stolin e atij ekipi
Majlinda Kelmendi ka fituar edhe 1000 pikë të tjera Olimpike. Xhudistja pejane triumfoi në Grand Slam Dusseldorf në kategorinë deri në 52 kilogram, shkruan GazetaBlic . Ajo në finale mposhti xhudisten mongole Sosorbaram ...
GazetaBlic | 22-Feb-2019 19:52
Majlinda Kelmendi ka fituar edhe 1000 pikë të tjera Olimpike. Xhudistja pejane triumfoi në Grand Slam Dusseldorf në kategorinë deri në 52 kilogram, shkruan GazetaBlic . Ajo në finale mposhti xhudisten mongole Sosorbaram ...

Spektakolare: Rrugëtimi i Majlinda Kelmendit deri te triumfi në Dyseldorf
Majlinda Kelmendi ka korrur sukses historik në Grand Slamin e Duseldorfit në Gjermani, duke e fituar medaljen e artë në kategorinë deri në 52 kilogramë. Xhudistja pejane ishte e jashtëzakonshem në garat që i ka ...
Zeri | 22-Feb-2019 19:47
Majlinda Kelmendi ka korrur sukses historik në Grand Slamin e Duseldorfit në Gjermani, duke e fituar medaljen e artë në kategorinë deri në 52 kilogramë. Xhudistja pejane ishte e jashtëzakonshem në garat që i ka ...

Majlinda e artë në Dyzeldorf
Një tjetër sukses i jashtëzakonshëm i xhudistes kosovare, Majlinda Kelmendit. Kampionia olimpike dhe njëherit kampion e botës, ka fituar medaljen e artë në “Grand Slam-in” e Dyzeldorfit në Gjermani. Kelmendi në finalen ...
InfoSport.mk | 22-Feb-2019 19:44
Një tjetër sukses i jashtëzakonshëm i xhudistes kosovare, Majlinda Kelmendit. Kampionia olimpike dhe njëherit kampion e botës, ka fituar medaljen e artë në “Grand Slam-in” e Dyzeldorfit në Gjermani. Kelmendi në finalen ...

Majlinda Kelmendi, medalje ari edhe në Diseldorf (video)
Kampionia olimpike kosovare e xhudos Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë në Grand Pricx të Diseldorfit të Gjermanisw. Ajo garoi në peshën -52kg, ku arriti të triumfojë në të gjitha duelet e zhvillura. Kelmendi e ...
Alsat-M | 22-Feb-2019 19:44
Kampionia olimpike kosovare e xhudos Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë në Grand Pricx të Diseldorfit të Gjermanisw. Ajo garoi në peshën -52kg, ku arriti të triumfojë në të gjitha duelet e zhvillura. Kelmendi e ...

Majlinda Kelmendi e artë në Gjermani
Majlinda Kelmendi ka shtuar edhe një medalje të artë në sirtarin e saj. Krenaria e Kosovës ka arritur të fitojë vendin e parë në Grand Slamin e mbajtur në Dyseldorf të Gjermanisë, në kategorinë deri në 52 kilogramë, ...
Medial | 22-Feb-2019 19:41
Majlinda Kelmendi ka shtuar edhe një medalje të artë në sirtarin e saj. Krenaria e Kosovës ka arritur të fitojë vendin e parë në Grand Slamin e mbajtur në Dyseldorf të Gjermanisë, në kategorinë deri në 52 kilogramë, ...

Majlinda Kelmendi e artë edhe në Gjermani
Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi, në pasditen e sotme e ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit.
Kosova Press | 22-Feb-2019 19:40
Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi, në pasditen e sotme e ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit.

Formacionet zyrtare: Milan-Empoli
Majlinda Kelmendi ka fituar edhe 1000 pikë të tjera Olimpike. Xhudistja pejane triumfoi në Grand Slam Dusseldorf në kategorinë deri në 52 kilogram, shkruan GazetaBlic . Ajo në finale mposhti xhudisten mongole Sosorbaram ...
GazetaBlic | 22-Feb-2019 19:37
Majlinda Kelmendi ka fituar edhe 1000 pikë të tjera Olimpike. Xhudistja pejane triumfoi në Grand Slam Dusseldorf në kategorinë deri në 52 kilogram, shkruan GazetaBlic . Ajo në finale mposhti xhudisten mongole Sosorbaram ...

Majlinda Kelmendi stoliset me ar në Gjermani
Dusseldorf (Gjermani), 22 shkurt 2019 – Xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit. Ajo ka dominuar absolutisht ndaj kundërshtareve të saj Kjo është medalja e dytë e ...
Illyriapress | 22-Feb-2019 19:31
Dusseldorf (Gjermani), 22 shkurt 2019 – Xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit. Ajo ka dominuar absolutisht ndaj kundërshtareve të saj Kjo është medalja e dytë e ...

Majlinda Kelmendi fiton medaljen e artë në Dyseldorf
Majlinda Kelmendi pas pak minutash do të zbresë në sallë për ta zhvilluar finalen e Grand Slamit të Dyseldorfit të Gjermanisë. Xhudistja nga Peja në finale e ka mposhtur mongolezen, Sosorbaram Lkagvasuren, në finale të ...
Telegrafi | 22-Feb-2019 18:30
Majlinda Kelmendi pas pak minutash do të zbresë në sallë për ta zhvilluar finalen e Grand Slamit të Dyseldorfit të Gjermanisë. Xhudistja nga Peja në finale e ka mposhtur mongolezen, Sosorbaram Lkagvasuren, në finale të ...

Kuka, i lumtur për triumfin e Majlindës: E artë!
Majlinda Kelmendi është motivuar nga flamuri kombëtar shqiptar dhe ai i Kosovës në suksesin e jashtëzakonshëm që e arriti sot në Gjermani. Trajneri Driton Kuka, i është gëzuar suksesit të radhës të Mjalindës. Majlinda ...
TetovaSot | 22-Feb-2019 19:23
Majlinda Kelmendi është motivuar nga flamuri kombëtar shqiptar dhe ai i Kosovës në suksesin e jashtëzakonshëm që e arriti sot në Gjermani. Trajneri Driton Kuka, i është gëzuar suksesit të radhës të Mjalindës. Majlinda ...

Kështu dukej Majlinda Kelmendi në fëmijëri
Xhudistja Majlinda Kelmendi ka vazhduar me formën e mirë në vitin 2019, duke fituar medaljen e dytë të artë këtë vit. Kampionia Olimpike dhe e botës, fitoi të artën në Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Dyseldorf të ...
Zeri | 22-Feb-2019 19:21
Xhudistja Majlinda Kelmendi ka vazhduar me formën e mirë në vitin 2019, duke fituar medaljen e dytë të artë këtë vit. Kampionia Olimpike dhe e botës, fitoi të artën në Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Dyseldorf të ...

Majlinda e artë edhe në Gjermani
Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit. Në finale, kampionia olimpike e ka mposhtur xhudisten nga Mongolia, Sosorbaram Lkhagvasuren. Me këtë rast, xhudistja pejane e fitoi medaljen ...
InFokusi | 22-Feb-2019 19:11
Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin e Dusseldorfit. Në finale, kampionia olimpike e ka mposhtur xhudisten nga Mongolia, Sosorbaram Lkhagvasuren. Me këtë rast, xhudistja pejane e fitoi medaljen ...

Haradinaj: Majlinda, ikona e pamposhtur e Kosovës
Kryeministri Ramush Haradinaj është shprehur krenar për suksesin që sapo arriti Majlinda Kelmendi sërish. “Ikona e Kosovës e pamposhtur edhe në Grand Slam Dusseldorf në Gjermani. Krenar për nderin që po ia sjell ...
InFokusi | 22-Feb-2019 19:10
Kryeministri Ramush Haradinaj është shprehur krenar për suksesin që sapo arriti Majlinda Kelmendi sërish. “Ikona e Kosovës e pamposhtur edhe në Grand Slam Dusseldorf në Gjermani. Krenar për nderin që po ia sjell ...

Hashim Thaçi: Majlinda e pakonkurrencë në botë
Majlinda Kelmendi ka rrëmbyer medaljen e artë në Grand Slamin e xhudos në Dyselldorf të Gjermanisë. Xhudistja kosovare e ka mposhtur me Ipon kundërshtaren nga Mongolia, Sosorbaram Lkhagvasure. Këtij suksesi të Majlindës ...
InFokusi | 22-Feb-2019 19:04
Majlinda Kelmendi ka rrëmbyer medaljen e artë në Grand Slamin e xhudos në Dyselldorf të Gjermanisë. Xhudistja kosovare e ka mposhtur me Ipon kundërshtaren nga Mongolia, Sosorbaram Lkhagvasure. Këtij suksesi të Majlindës ...

Ramush Haradinaj: Ikona e Kosovës e pamposhtur
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ndjehet krenar me medaljen e artë të fituar nga Majlinda Kelmendi në Grand Slamin e Dyseldorfit të Gjermanisë, raporton Zëri.info. I pari i Qeverisë së Kosovës ka ...
Zeri | 22-Feb-2019 19:02
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ndjehet krenar me medaljen e artë të fituar nga Majlinda Kelmendi në Grand Slamin e Dyseldorfit të Gjermanisë, raporton Zëri.info. I pari i Qeverisë së Kosovës ka ...

Majlinda Kelmendi nuk njeh rivale, tjetër medalje ari
Majlinda Kelmendi mbulohet në ar. Xhudistja kosovare ka arritur të fitojë medaljen e arit në Grand Slamin e Dusseldorfit, teksa dominoi finalen e peshës deri në 52 kilogram. Në finalen e madhe, Kelmendi mposhti ...
Koha Jone | 22-Feb-2019 19:02
Majlinda Kelmendi mbulohet në ar. Xhudistja kosovare ka arritur të fitojë medaljen e arit në Grand Slamin e Dusseldorfit, teksa dominoi finalen e peshës deri në 52 kilogram. Në finalen e madhe, Kelmendi mposhti ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved