ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 17:42

Gjermania: Dorëheqjet, të gabuara. Platforma për zgjidhjen e konflikteve, Parlamenti.

Gjermania: Dorëheqjet, të gabuara. Platforma për zgjidhjen e konflikteve, Parlamenti.
Qëndrimi i Berlinit zyrtar është se djegia e mandateve nga opozita shqiptare ishte veprim i gabuar.
Top Channel | 22-Feb-2019 19:40
Qëndrimi i Berlinit zyrtar është se djegia e mandateve nga opozita shqiptare ishte veprim i gabuar.

Deklarata e fortë zyrtare e Gjermanisë për Ramën: Para drejtësisë ata që blenë votat, protestoni!
Një nga deklaratat më të forta zyrtare ka mbërritur nga Gjermania pas protestës së të enjtes të opozitës dhe pas djegies së mandateve nga opozita. Gjermania i kërkon prerë Ramës të nxjerrë para drejtësisë blerësit e ...
Telegraf | 22-Feb-2019 18:58
Një nga deklaratat më të forta zyrtare ka mbërritur nga Gjermania pas protestës së të enjtes të opozitës dhe pas djegies së mandateve nga opozita. Gjermania i kërkon prerë Ramës të nxjerrë para drejtësisë blerësit e ...

Akuzat e opozitës, Berlini zyrtar kundër Bashës dhe Kryemadhit: Të gjykohen nga drejtësia dhe Parlamenti, protestat e dhunshme të papranueshme
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...
GazetaTema | 22-Feb-2019 14:36
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...

Qeveria gjermane thirrje për dialog: Dhuna e papranueshme
Pas deklaratës së Berlinit zyrtar, që u shpreh kundër djegies se mandateve nga opozita, Ministria gjermane e Punëve të Jashtme ka reaguar sërish. Në një reagim për DW, Ministria e Jashtme gjermane thotë se akuzat e ...
TV Klan | 22-Feb-2019 19:43
Pas deklaratës së Berlinit zyrtar, që u shpreh kundër djegies se mandateve nga opozita, Ministria gjermane e Punëve të Jashtme ka reaguar sërish. Në një reagim për DW, Ministria e Jashtme gjermane thotë se akuzat e ...

Gjermania: Akuzat e opozitës të gjykohen nga drejtësia
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...
BalkanWeb | 22-Feb-2019 14:13
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...

Ministria e Jashtme gjermane: Akuzat e opozitës për blerje zgjedhjesh të trajtohen nga drejtësia
Ministria e Jashtme gjermane ka komentuar edhe një herë protestat e thirrura nga opozita. Në një deklaratë për Deustche Welle, përfaqësues të kësaj ministrie theksojnë se akuzat që kanë të bëjnë me mbarëvajtjen e ...
ABCNews | 22-Feb-2019 14:56
Ministria e Jashtme gjermane ka komentuar edhe një herë protestat e thirrura nga opozita. Në një deklaratë për Deustche Welle, përfaqësues të kësaj ministrie theksojnë se akuzat që kanë të bëjnë me mbarëvajtjen e ...

Djegia e mandateve, Gjermania: Opozita gaboi
Ministria e Punëve të Jashtme të Gjermanisë e quan të gabuar djegien e mandateve të deputetëve të opozitës. Në një prononcim për Deutsche Welle-n mbrëmjen e së enjtes në Berlin, Ministria e Punëve të Jashtme shprehet se ...
Flaka | 22-Feb-2019 20:10
Ministria e Punëve të Jashtme të Gjermanisë e quan të gabuar djegien e mandateve të deputetëve të opozitës. Në një prononcim për Deutsche Welle-n mbrëmjen e së enjtes në Berlin, Ministria e Punëve të Jashtme shprehet se ...

Blerja e votave në zgjedhje, Gjermania: Akuzat të trajtohen nga gjykata dhe Parlamenti
Berlini reagon sërish lidhur me tensionet politike në Shqipëri pas protestave dhe dorëzimit të mandateve parlamentare nga opozita. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për “djegien e mandateve” nga deputetët e ...
Mapo | 22-Feb-2019 14:07
Berlini reagon sërish lidhur me tensionet politike në Shqipëri pas protestave dhe dorëzimit të mandateve parlamentare nga opozita. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për “djegien e mandateve” nga deputetët e ...

Reagimi nga Gjermania: Akuzat e opozitës t’i gjykojë drejtësia
Në një deklaratë për Deutsche Welle, Ministria e Jashtme gjermane ka theksuar se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për “djegien e ...
Lapsi | 22-Feb-2019 14:49
Në një deklaratë për Deutsche Welle, Ministria e Jashtme gjermane ka theksuar se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për “djegien e ...

Djegia e mandateve, Gjermania: Opozita gaboi
Ministria e Punëve të Jashtme të Gjermanisë e quan të gabuar djegien e mandateve të deputetëve të opozitës. Deutsche Welle-n mbrëmjen e së enjtes në Berlin, Ministria e Punëve të Jashtme shprehet se “platforma e duhur ...
Lajm Press | 22-Feb-2019 16:38
Ministria e Punëve të Jashtme të Gjermanisë e quan të gabuar djegien e mandateve të deputetëve të opozitës. Deutsche Welle-n mbrëmjen e së enjtes në Berlin, Ministria e Punëve të Jashtme shprehet se “platforma e duhur ...

Manipulimi i zgjedhjeve, MPJ Gjermane: Akuzat e opozitës të gjykohen nga drejtësia
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...
Koha Jone | 22-Feb-2019 16:05
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...

Zbutet qëndrimi perëndimor/ “Për zgjedhjet të hetojë dhe Parlamenti”. Gjermanët mbështesin “protesta të mëtejshme”
Ndryshe nga reagimet e fillimit, perëndimi ka zbutur qëndrimet ndaj vendimit të opozitës për djegien e mandateve. Në një deklaratë për Deutsche Welle, Ministria e Jashtme gjermane ka theksuar se akuzat për blerjen e ...
Politiko | 22-Feb-2019 15:10
Ndryshe nga reagimet e fillimit, perëndimi ka zbutur qëndrimet ndaj vendimit të opozitës për djegien e mandateve. Në një deklaratë për Deutsche Welle, Ministria e Jashtme gjermane ka theksuar se akuzat për blerjen e ...

Reagon Gjermania: Akuzat e opozitës të hetohen nga drejtësia
Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për “djegien e mandateve” nga deputetët e opozitës shqiptare, Deutsche Welle e pyeti Ministrinë gjermane të Punëve të Jashtme edhe për protestat e opozitës. Ministria e ...
Lajm Press | 22-Feb-2019 15:07
Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për “djegien e mandateve” nga deputetët e opozitës shqiptare, Deutsche Welle e pyeti Ministrinë gjermane të Punëve të Jashtme edhe për protestat e opozitës. Ministria e ...

Djegia e mandateve, MPJ Gjermane: Akuzat për zgjedhjet t’i gjykojë drejtësia
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...
Lexo | 22-Feb-2019 14:54
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...

Djegia e mandateve, MPJ gjermane: Akuzat të gjykohen nga drejtësia
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...
ABCNews | 22-Feb-2019 14:15
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...

Gjermania: Akuzat e opozitës të gjykohen nga drejtësia
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...
Medial | 22-Feb-2019 14:50
Ministria e Jashtme gjermane thekson në një deklaratë tjetër të premten për Deutsche Welle, se akuzat për zgjedhjet duhet të trajtohen nga drejtësia dhe parlamenti. Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për ...

Reagon sërish Berlini: Opozita t’i drejtohet Gjykatës për akuzat që bën
Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për “djegien e mandateve” nga deputetët e opozitës shqiptare, Deutsche Welle e pyeti Ministrinë gjermane të Punëve të Jashtme edhe për protestat e opozitës. Përgjigja e ...
Java News | 22-Feb-2019 14:47
Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për “djegien e mandateve” nga deputetët e opozitës shqiptare, Deutsche Welle e pyeti Ministrinë gjermane të Punëve të Jashtme edhe për protestat e opozitës. Përgjigja e ...

Akuzat e opozitës për vjedhje votash, ministria e Jashtme gjermane: Të gjykohen nga organet e drejtësisë
Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për "djegien e mandateve" nga deputetët e opozitës shqiptare, Ministria e Jashtme gjermane ka reaguar për Deutsche Welle. Ministria thekson se akuzat që kanë të bëjnë me ...
Newsbomb | 22-Feb-2019 14:16
Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për "djegien e mandateve" nga deputetët e opozitës shqiptare, Ministria e Jashtme gjermane ka reaguar për Deutsche Welle. Ministria thekson se akuzat që kanë të bëjnë me ...

Djegia e mandateve, Gjermania: Opozita gaboi
Ministria e Punëve të Jashtme të Gjermanisë e quan të gabuar djegien e mandateve të deputetëve të opozitës. Në një prononcim për Deutsche Welle-n mbrëmjen e së enjtes në Berlin, Ministria e Punëve të Jashtme shprehet se ...
TetovaSot | 22-Feb-2019 14:47
Ministria e Punëve të Jashtme të Gjermanisë e quan të gabuar djegien e mandateve të deputetëve të opozitës. Në një prononcim për Deutsche Welle-n mbrëmjen e së enjtes në Berlin, Ministria e Punëve të Jashtme shprehet se ...

Ministria e Jashtme gjermane: Akuzat e opozitës për zgjedhjet të hetohen nga drejtësia
Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për “djegien e mandateve” nga deputetët e opozitës shqiptare, Deutsche Welle e pyeti Ministrinë gjermane të Punëve të Jashtme edhe për protestat e opozitës. Ministria e ...
TV Klan | 22-Feb-2019 14:12
Pas deklaratës së djeshme të Berlinit zyrtar për “djegien e mandateve” nga deputetët e opozitës shqiptare, Deutsche Welle e pyeti Ministrinë gjermane të Punëve të Jashtme edhe për protestat e opozitës. Ministria e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved