ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/03/2019 14:57

‘Protesta’, Rama: Vlonjatët i treguan anën e duhur Shqipërisë

‘Protesta’, Rama: Vlonjatët i treguan anën e duhur Shqipërisë
TIRANE Kryeministri Edi Rama ka reaguar zyrtarisht pas protestës së opozitës së bashkuar. Përmes një postimi në rrjetin social ’Twitter’,Rama shkruan se vlonjatët edhe njëherë treguan anën e duhur të historisë. Rama ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 18:06
TIRANE Kryeministri Edi Rama ka reaguar zyrtarisht pas protestës së opozitës së bashkuar. Përmes një postimi në rrjetin social ’Twitter’,Rama shkruan se vlonjatët edhe njëherë treguan anën e duhur të historisë. Rama ...

“Është faji juaj që ndiqni pas ata udhëhumbur?” Rama mesazh protestuesve, vlonjatëve dhe policisë
Kryeministri Edi Rama ka përciellë një mesash nb rrjetet sociale për protestuesit, vlonjatët dhe policinë. Reagimi i Ramës: Për Protestuesit: Eshtë faji i atyre që ju tërheqin nga hunda apo juaji që akoma i ndiqni pas ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 17:59
Kryeministri Edi Rama ka përciellë një mesash nb rrjetet sociale për protestuesit, vlonjatët dhe policinë. Reagimi i Ramës: Për Protestuesit: Eshtë faji i atyre që ju tërheqin nga hunda apo juaji që akoma i ndiqni pas ...

Rama u drejtohet protestuesve, vlonjatëve dhe policisë: Mos ndiqni udhëhumburit!
Kryeministri Edi Rama reagoi në Twitter pas përfundimit të protestës së opozitës. Në rrjetin social ai pati 3 mesazhe: një për protestuesit, një për vlonjatët dhe një për Policinë e Shtetit. “Për Protestuesit: Është ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 19:16
Kryeministri Edi Rama reagoi në Twitter pas përfundimit të protestës së opozitës. Në rrjetin social ai pati 3 mesazhe: një për protestuesit, një për vlonjatët dhe një për Policinë e Shtetit. “Për Protestuesit: Është ...

“Është faji i atyre që ju tërheqin nga hunda apo juaji që i ndiqni nga pas ata udhëhumburit?”
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me protestën e opozitës të zhvilluar këtë të shtunë para Kryeministrisë. Në një postim në Twitter, Rama duke u ndalur tek dhuna i pyet protestuesit nëse është faji I atyre që I ...
VizionPlus | 16-Feb-2019 18:09
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me protestën e opozitës të zhvilluar këtë të shtunë para Kryeministrisë. Në një postim në Twitter, Rama duke u ndalur tek dhuna i pyet protestuesit nëse është faji I atyre që I ...

Tri reagimet e Ramës për protestuesit, policët dhe vlonjatët
Pas protestës, kryeministri i vendit Edi Rama, ka reaguar me pak rreshta në Twitter: “Për Protestuesit: Është faji i atyre që ju tërheqin nga hunda apo juaji që akoma i ndiqni pas ata udhëhumbur? Për Vlonjatet: Sot ju i ...
Gazeta Dita | 17-Feb-2019 02:18
Pas protestës, kryeministri i vendit Edi Rama, ka reaguar me pak rreshta në Twitter: “Për Protestuesit: Është faji i atyre që ju tërheqin nga hunda apo juaji që akoma i ndiqni pas ata udhëhumbur? Për Vlonjatet: Sot ju i ...

Lleshaj: Ata u përgjigjeshin protestave me zjarr, arma jonë është durimi
Ministri Lleshaj ka reaguar në Twitter pas përfundimit të protestës së opozitës.
Top Channel | 16-Feb-2019 16:39
Ministri Lleshaj ka reaguar në Twitter pas përfundimit të protestës së opozitës.

Mesazhi i Ramës pas protestës: për protestuesit, vlonjatët dhe policinë
Pas protestës 5-orëshe të opozitës, kryeministri Rama përcolli një mësazh të ndarë në tre pjesë, ku njërën jua kushtoi protestuesve, njërën vlonjatëve, e njërën policisë. “Për Protestuesit: Është faji i atyre që ju ...
Tesheshi | 17-Feb-2019 01:19
Pas protestës 5-orëshe të opozitës, kryeministri Rama përcolli një mësazh të ndarë në tre pjesë, ku njërën jua kushtoi protestuesve, njërën vlonjatëve, e njërën policisë. “Për Protestuesit: Është faji i atyre që ju ...

LLeshaj falenderon policinë: Super punë! Ish qeveria i përgjigjej protestave me armë
Pak pas përfundimit të protestes së dhunshme tek kryeministria, ka reaguar në twitter ministri I brendshëm Lleshaj. Ai shkruan se kjo proteste tregoi dallimin e qartë mes opozitës së sotme e cila kur ishte ne pushtet I ...
VizionPlus | 16-Feb-2019 16:52
Pak pas përfundimit të protestes së dhunshme tek kryeministria, ka reaguar në twitter ministri I brendshëm Lleshaj. Ai shkruan se kjo proteste tregoi dallimin e qartë mes opozitës së sotme e cila kur ishte ne pushtet I ...

Lleshaj: S’jemi si ata që iu përgjigjeshin protestuesve me armë
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është shprehur se “sot u bë dallimi mes atyre që protestave u përgjigjeshin me zjarrin e armëve luftarake dhe nesh”. Në përfundim të protestës, ministri Lleshaj vlerësoi sjelljen ...
24 Ore | 16-Feb-2019 21:37
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është shprehur se “sot u bë dallimi mes atyre që protestave u përgjigjeshin me zjarrin e armëve luftarake dhe nesh”. Në përfundim të protestës, ministri Lleshaj vlerësoi sjelljen ...

Post-protesta, Sandër Lleshaj falënderon Policinë e Shtetit: Super punë sot, bëmë dallimin me ata që protestave u përgjigjeshin me zjarrin e armëve luftarake
Pas përfundimit të protestës, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përcjellë një mesazh falënderues për Policinë e Shtetit. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter ai shkruan: “Sot ne bëmë dallimin e qartë mes ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 16:39
Pas përfundimit të protestës, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përcjellë një mesazh falënderues për Policinë e Shtetit. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter ai shkruan: “Sot ne bëmë dallimin e qartë mes ...

Mesazhet e Ramës për protestuesit, vlonjatët dhe policinë
Kryeministri Edi Rama reagoi edhe një herë tjetër në Twitter pas përfundimit të protestës së opozitës. Në rrjetin social ai pati 3 mesazhe: një për protestuesit, një për vlonjatët dhe një për Policinë e Shtetit. “Për ...
Flaka | 16-Feb-2019 20:10
Kryeministri Edi Rama reagoi edhe një herë tjetër në Twitter pas përfundimit të protestës së opozitës. Në rrjetin social ai pati 3 mesazhe: një për protestuesit, një për vlonjatët dhe një për Policinë e Shtetit. “Për ...

“Protesta”, reagon Lleshaj: Armën tonë kemi durimin
TIRANE Pak pas vendimit të opozitës së bashkuar për t’i dhënë fund protestës së tyre, ka reaguar edhe mininstri i Brendshëm, Sandër Lleshaj. Përmes një postimi në ‘TWitter’, Lleshaj shkruan se reagimi i Policisë së ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 16:37
TIRANE Pak pas vendimit të opozitës së bashkuar për t’i dhënë fund protestës së tyre, ka reaguar edhe mininstri i Brendshëm, Sandër Lleshaj. Përmes një postimi në ‘TWitter’, Lleshaj shkruan se reagimi i Policisë së ...

Pas protestës së sotme reagon Rama
Kryeministri Edi Rama reagoi edhe një herë tjetër në Twitter pas përfundimit të protestës së opozitës. Në rrjetin social ai pati 3 mesazhe: një për protestuesit, një për vlonjatët dhe një për Policinë e Shtetit. “Për ...
Zeri | 16-Feb-2019 19:04
Kryeministri Edi Rama reagoi edhe një herë tjetër në Twitter pas përfundimit të protestës së opozitës. Në rrjetin social ai pati 3 mesazhe: një për protestuesit, një për vlonjatët dhe një për Policinë e Shtetit. “Për ...

“Është faji i atyre që ju tërheqin nga hunda apo juaji që i ndiqni nga pas ata udhëhumburit?”
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me protestën e opozitës të zhvilluar këtë të shtunë para Kryeministrisë. Në një postim në Twitter, Rama duke u ndalur tek dhuna i pyet protestuesit nëse është faji I atyre që I ...
Medial | 16-Feb-2019 18:44
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me protestën e opozitës të zhvilluar këtë të shtunë para Kryeministrisë. Në një postim në Twitter, Rama duke u ndalur tek dhuna i pyet protestuesit nëse është faji I atyre që I ...

Protesta, Lleshaj: Sot bëmë dallimin mes atyre që vrasin në shesh dhe Shqipërisë europiane
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, nëpërmjet një postimi në Twitter ka reaguar pas mbylljes së protestës së opozitës. Lleshaj falënderon Policinë e Shtetit, e cila sipas tij u tregua mjaft korrekte. Sipas Lleshajt, ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 17:17
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, nëpërmjet një postimi në Twitter ka reaguar pas mbylljes së protestës së opozitës. Lleshaj falënderon Policinë e Shtetit, e cila sipas tij u tregua mjaft korrekte. Sipas Lleshajt, ...

“Është faji juaj që ndiqni pas ata udhëhumbur?” Rama mesazh protestuesve, vlonjatëve dhe policisë
Kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh në rrjetet sociale për protestuesit, vlonjatët dhe policinë. Reagimi i Ramës: Për Protestuesit: Eshtë faji i atyre që ju tërheqin nga hunda apo juaji që akoma i ndiqni pas ...
Lexo | 16-Feb-2019 18:39
Kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh në rrjetet sociale për protestuesit, vlonjatët dhe policinë. Reagimi i Ramës: Për Protestuesit: Eshtë faji i atyre që ju tërheqin nga hunda apo juaji që akoma i ndiqni pas ...

Rama mesazh për protestuesit, vlonjatët dhe policinë
Në një reagim në Twitter pas protestës, Kryeministri Edi Rama i pyet protestuesit nëse po përdoren nga opozita apo është vet faji i tyre që i ndjekin nga pas. Për qytetarët në Vlorë, Rama shpreh vlerësime. Kurse për ...
TV Klan | 16-Feb-2019 17:58
Në një reagim në Twitter pas protestës, Kryeministri Edi Rama i pyet protestuesit nëse po përdoren nga opozita apo është vet faji i tyre që i ndjekin nga pas. Për qytetarët në Vlorë, Rama shpreh vlerësime. Kurse për ...

Protesta/ Rama: Vlonjatët i treguan anën e duhur Shqipërisë, dallimin e madh e bëni vetë
Vetëm pak minuta më pare përmes një postimi në Instagram Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për atë cfarë ndodhi nga protesta e Opozitës ditën e sotme. Me një foto nga turma e qytetarëve në Tiranë dhe asajnë Vlorë ...
Dritare | 16-Feb-2019 18:33
Vetëm pak minuta më pare përmes një postimi në Instagram Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për atë cfarë ndodhi nga protesta e Opozitës ditën e sotme. Me një foto nga turma e qytetarëve në Tiranë dhe asajnë Vlorë ...

‘Protesta’, Rama: Vlonjatët i treguan anën e duhur Shqipërisë
Kryeministri Edi Rama ka reaguar zyrtarisht pas protestës së opozitës së bashkuar. Përmes një postimi në rrjetin social ’Twitter’,Rama shkruan se vlonjatët edhe njëherë treguan anën e duhur të historisë. Rama falenderon ...
Lajm Press | 16-Feb-2019 18:16
Kryeministri Edi Rama ka reaguar zyrtarisht pas protestës së opozitës së bashkuar. Përmes një postimi në rrjetin social ’Twitter’,Rama shkruan se vlonjatët edhe njëherë treguan anën e duhur të historisë. Rama falenderon ...

Mesazhet e Ramës për protestuesit dhe policinë
Kryeministri Edi Rama reagoi edhe një herë tjetër në Twitter pas përfundimit të protestës së opozitës. Në rrjetin social ai pati 3 mesazhe: një për protestuesit, një për vlonjatët dhe një për Policinë e Shtetit. Për ...
Koha Jone | 16-Feb-2019 18:15
Kryeministri Edi Rama reagoi edhe një herë tjetër në Twitter pas përfundimit të protestës së opozitës. Në rrjetin social ai pati 3 mesazhe: një për protestuesit, një për vlonjatët dhe një për Policinë e Shtetit. Për ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved