ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:34

Çfarë nuk patë nga protesta? Përballja në derën e Kryeministrisë

Çfarë nuk patë nga protesta? Përballja në derën e Kryeministrisë
Për plot pesë orë, mijëra protestues të ardhur nga çdo cep i Shqipërisë shprehën revoltën e tyre. Pikë kryesore e sulmit ishte pikërisht dera e Kryeministrisë, e cila u godit me skela, tulla e gurë e madje u tentua t’i ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 17:36
Për plot pesë orë, mijëra protestues të ardhur nga çdo cep i Shqipërisë shprehën revoltën e tyre. Pikë kryesore e sulmit ishte pikërisht dera e Kryeministrisë, e cila u godit me skela, tulla e gurë e madje u tentua t’i ...

VIDEO: Kronologjia e një proteste që nisi me lule dhe u mbyll me dhunë
Opozita zhvilloi protestën e paralajmëruar në bulevardin dëshmorët e kombit, e cila zgjati për 5 orë. Disa mijëra qytetarë u mblodhën përpara kryeministrisë, për të protestuar kundër qeverisë. Në mesditë protestës i’u ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 21:50
Opozita zhvilloi protestën e paralajmëruar në bulevardin dëshmorët e kombit, e cila zgjati për 5 orë. Disa mijëra qytetarë u mblodhën përpara kryeministrisë, për të protestuar kundër qeverisë. Në mesditë protestës i’u ...

Protesta/ Ard Veliu përshëndet policët e kordonit: Bëtë detyrën
TIRANE Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është parë në sheshin para Kryeministrisë në përfundim të protestës. Ai ka takuar e përgëzuar nga afër policët që formuan kordonin mbrojtës.