ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/05/2019 11:46

Atalanta-Milan, notat e lojtarëve, ‘vrasësi’ Piatek më i miri

Atalanta-Milan, notat e lojtarëve, ‘vrasësi’ Piatek më i miri
Milani ka arritur një fitore me shumë vlerë në një fushë të vështirë si ajo e Atalantas. Kuqezinjtë fituan me rezultatin 1-3. Golat u shënuan nga Krzysztof Piatek (45+1', 61') dhe Hakan Calhanoglu (55'), ndërsa golin ...
BalkanWeb | 17-Feb-2019 00:33
Milani ka arritur një fitore me shumë vlerë në një fushë të vështirë si ajo e Atalantas. Kuqezinjtë fituan me rezultatin 1-3. Golat u shënuan nga Krzysztof Piatek (45+1', 61') dhe Hakan Calhanoglu (55'), ndërsa golin ...

Përmbysje spektakolare, Piontek “djeg” Berishën dhe Gjimshitin
Milani mposhti Atalantën me rezultatin 1-3 në supersfidën e vlefshme për javën e 24-t të Serisë A. Një triumf i jashtëzakonshëm i skuadrës së Gatuzos që arriti të përmbyste golin e shënuar nga Freuler në minutën e ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 23:25
Milani mposhti Atalantën me rezultatin 1-3 në supersfidën e vlefshme për javën e 24-t të Serisë A. Një triumf i jashtëzakonshëm i skuadrës së Gatuzos që arriti të përmbyste golin e shënuar nga Freuler në minutën e ...

Piatek: Nuk e kam pritur një fillim të tillë, dua të shënoj në çdo ndeshje
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, i lumtur me paraqitjet e mira me fanellën kuqezi, por thotë se dëshiron më shumë. Polaku ka shënuar gjashtë gola në pesë ndeshje në të gjitha garat, së fundmi dy në fitoren 1-3 ndaj ...
Telegrafi | 16-Feb-2019 23:59
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, i lumtur me paraqitjet e mira me fanellën kuqezi, por thotë se dëshiron më shumë. Polaku ka shënuar gjashtë gola në pesë ndeshje në të gjitha garat, së fundmi dy në fitoren 1-3 ndaj ...

Milani ia del në Bergamo, Piatek “djeg” Berishën dhe Gjimshitin
Në një fushë të vështirë si ajo e Bergamos, ku pak skuadra ia kanë dalë, Milani gjunjëzoi Atalantën, duke e mposhtur me rezultatin 1-3. Kuqezinjtë e Gattusos vijojnë me formën e mirë dhe me 3 pikët e marra në këtë ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 22:42
Në një fushë të vështirë si ajo e Bergamos, ku pak skuadra ia kanë dalë, Milani gjunjëzoi Atalantën, duke e mposhtur me rezultatin 1-3. Kuqezinjtë e Gattusos vijojnë me formën e mirë dhe me 3 pikët e marra në këtë ...

Solari nuk e dëshiron më Iscon në skuadër
Krzysztof Piatek pranon se nuk e ka pritur një start të tillë me Milanin. Sulmuesi polak ka arritur të shënoj gjashtë gola në vetëm pesë paraqitje për klubin, shkruan GazetaBlic . “Unë gjithmonë besoj në veten time dhe ...
GazetaBlic | 17-Feb-2019 08:12
Krzysztof Piatek pranon se nuk e ka pritur një start të tillë me Milanin. Sulmuesi polak ka arritur të shënoj gjashtë gola në vetëm pesë paraqitje për klubin, shkruan GazetaBlic . “Unë gjithmonë besoj në veten time dhe ...

VIDEO | As Berisha e Gjimshiti nuk ia dalin, Piatek lëshon plumba sërish
Është mbyllur pjesa e parë në kryendeshjen e ditës së sotme në Serie A, ku Atalanta dhe Milan përplasin brirët në Bergamo për një ndeshje direkte për të siguruar një biletë në Champions. Shifrat, me të cilat ekipet iu ...
Shprehja | 17-Feb-2019 07:25
Është mbyllur pjesa e parë në kryendeshjen e ditës së sotme në Serie A, ku Atalanta dhe Milan përplasin brirët në Bergamo për një ndeshje direkte për të siguruar një biletë në Champions. Shifrat, me të cilat ekipet iu ...

VIDEO | Piatek i çmendur , Milani “pushton” Bergamon
Është mbyllur kryendeshja e javës së 24-të në Serie A, ku Milani ka mposhtur Atalantën me shifrat 1-3. Një fitore që e çon Milanin në kuotën e 42 pikëve, një më pak se Interi i vendit të tretë. Për sa i përket ecurisë ...
Shprehja | 17-Feb-2019 03:20
Është mbyllur kryendeshja e javës së 24-të në Serie A, ku Milani ka mposhtur Atalantën me shifrat 1-3. Një fitore që e çon Milanin në kuotën e 42 pikëve, një më pak se Interi i vendit të tretë. Për sa i përket ecurisë ...

Atalanta 1-3 Milan: Notat e lojtarëve, Piatek më i miri
Milani arriti të fitojë kundër Atalantas në Serie A me rezultat 1-3. Golat për kuqezinjtë i shënuan Krzysztof Piatek (45+1', 61') dhe Hakan Calhanoglu (55'), ndërsa golin e vetëm për zikaltrit e shënoi Remo Freuler ...
Telegrafi | 16-Feb-2019 23:22
Milani arriti të fitojë kundër Atalantas në Serie A me rezultat 1-3. Golat për kuqezinjtë i shënuan Krzysztof Piatek (45+1', 61') dhe Hakan Calhanoglu (55'), ndërsa golin e vetëm për zikaltrit e shënoi Remo Freuler ...

Atalanta-Milan, notat e lojtarëve, ‘vrasësi’ Piatek më i miri
Milani ka arritur një fitore me shumë vlerë në një fushë të vështirë si ajo e Atalantas. Kuqezinjtë fituan me rezultatin 1-3. Golat u shënuan nga Krzysztof Piatek (45+1', 61') dhe Hakan Calhanoglu (55'), ndërsa golin ...
Medial | 17-Feb-2019 01:19
Milani ka arritur një fitore me shumë vlerë në një fushë të vështirë si ajo e Atalantas. Kuqezinjtë fituan me rezultatin 1-3. Golat u shënuan nga Krzysztof Piatek (45+1', 61') dhe Hakan Calhanoglu (55'), ndërsa golin ...

Piatek: Nuk e kam pritur një fillim të tillë, dua të shënoj në çdo ndeshje
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, i lumtur me paraqitjet e mira me fanellën kuqezi, por thotë se dëshiron më shumë. Polaku ka shënuar gjashtë gola në pesë ndeshje në të gjitha garat, së fundmi dy në fitoren 1-3 ndaj ...
E Dua Sportin | 17-Feb-2019 00:40
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, i lumtur me paraqitjet e mira me fanellën kuqezi, por thotë se dëshiron më shumë. Polaku ka shënuar gjashtë gola në pesë ndeshje në të gjitha garat, së fundmi dy në fitoren 1-3 ndaj ...

Shifrat janë të qarta, Piatek barazon Higuain në vetëm 5 ndeshje
Kristof Piatek nuk mund të kishte ëndërruar një fillim më të mirë për aventurën e tij te Milani. Investimi prej 35 milionë eurosh duket se do justifikohet shumë shpejt. Po t’u hedhim një sy shifrave diferenca midis ...
Shprehja | 17-Feb-2019 00:38
Kristof Piatek nuk mund të kishte ëndërruar një fillim më të mirë për aventurën e tij te Milani. Investimi prej 35 milionë eurosh duket se do justifikohet shumë shpejt. Po t’u hedhim një sy shifrave diferenca midis ...

Milani ia del në Bergamo, Piatek “djeg” Berishën dhe Gjimshitin
Në një fushë të vështirë si ajo e Bergamos, ku pak skuadra ia kanë dalë, Milani gjunjëzoi Atalantën, duke e mposhtur me rezultatin 1-3. Kuqezinjtë e Gattusos vijojnë me formën e mirë dhe me 3 pikët e marra në këtë ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 22:54
Në një fushë të vështirë si ajo e Bergamos, ku pak skuadra ia kanë dalë, Milani gjunjëzoi Atalantën, duke e mposhtur me rezultatin 1-3. Kuqezinjtë e Gattusos vijojnë me formën e mirë dhe me 3 pikët e marra në këtë ...

Piatek: Nuk e kam pritur një fillim të tillë, dua të shënoj në çdo ndeshje
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, i lumtur me paraqitjet e mira me fanellën kuqezi, por thotë se dëshiron më shumë shumë. Polaku ka shënuar gjashtë në pesë ndeshje në të gjitha garat, së fundmi dy në fitoren 1-3 ...
AlMaKos | 17-Feb-2019 00:05
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, i lumtur me paraqitjet e mira me fanellën kuqezi, por thotë se dëshiron më shumë shumë. Polaku ka shënuar gjashtë në pesë ndeshje në të gjitha garat, së fundmi dy në fitoren 1-3 ...

Piatek i pandalshëm, shkruan emrin e tij në histori të Milanit
Bomberi polak, Krzystof Piatek është duke kaluar sezonin e tij jetësor. Pasi shkëlqeu me Genoan, bomberi polak, është duke e treguar veten edhe tek skuadra e Milan. Pas pesë ndeshjeve, Piatek ka shënuar gjashtë gola, ...
Indeks Online | 16-Feb-2019 23:53
Bomberi polak, Krzystof Piatek është duke kaluar sezonin e tij jetësor. Pasi shkëlqeu me Genoan, bomberi polak, është duke e treguar veten edhe tek skuadra e Milan. Pas pesë ndeshjeve, Piatek ka shënuar gjashtë gola, ...

Përmbysje spektakolare, Piontek “djeg” Berishën dhe Gjimshitin
Milani mposhti Atalantën me rezultatin 1-3 në supersfidën e vlefshme për javën e 24-t të Serisë A. Një triumf i jashtëzakonshëm i skuadrës së Gatuzos që arriti të përmbyste golin e shënuar nga Freuler në minutën e ...
Medial | 16-Feb-2019 23:48
Milani mposhti Atalantën me rezultatin 1-3 në supersfidën e vlefshme për javën e 24-t të Serisë A. Një triumf i jashtëzakonshëm i skuadrës së Gatuzos që arriti të përmbyste golin e shënuar nga Freuler në minutën e ...

Kessie ka disa lëvdata për Piatek
Krzysztof Pitaek ka regjistruar edhe një paraqitje fantastike nën fanellën e Milan. Sulmuesi polak realizoi dy gola në fitoren 1:3 të Milan, në udhëtimin kundër skuadrës së Atalantas. Goli i parë i polakut, ai që solli ...
Medial | 16-Feb-2019 23:48
Krzysztof Pitaek ka regjistruar edhe një paraqitje fantastike nën fanellën e Milan. Sulmuesi polak realizoi dy gola në fitoren 1:3 të Milan, në udhëtimin kundër skuadrës së Atalantas. Goli i parë i polakut, ai që solli ...

Atalanta 1-3 Milan: Notat e lojtarëve, Piatek më i miri
Milani arriti të fitojë kundër Atalantas në Serie A me rezultat 1-3. Golat për kuqezinjtë i shënuan Krzysztof Piatek (45+1', 61') dhe Hakan Calhanoglu (55'), ndërsa golin e vetëm për zikaltrit e shënoi Remo Freuler ...
E Dua Sportin | 16-Feb-2019 23:40
Milani arriti të fitojë kundër Atalantas në Serie A me rezultat 1-3. Golat për kuqezinjtë i shënuan Krzysztof Piatek (45+1', 61') dhe Hakan Calhanoglu (55'), ndërsa golin e vetëm për zikaltrit e shënoi Remo Freuler ...

Piatek flet pas dy golave të shënuar, jep një deklaratë interesante
Krzysztof Piatek ka hyrë në histori të Milanit, pasi për vetëm 310 minuta ka shënuar gjashtë gola për ‘Rossonerët’. Ish-lojtari i Genoa e gjeti rrjetën gjashtë herë në vetëm katër ndeshje të Serie A dhe Coppa Italia, ...
GazetaBlic | 16-Feb-2019 23:40
Krzysztof Piatek ka hyrë në histori të Milanit, pasi për vetëm 310 minuta ka shënuar gjashtë gola për ‘Rossonerët’. Ish-lojtari i Genoa e gjeti rrjetën gjashtë herë në vetëm katër ndeshje të Serie A dhe Coppa Italia, ...

Atalanta 1-3 Milan: Notat e lojtarëve, Piatek më i miri
Milani arriti të fitojë kundër Atalantas në Serie A me rezultat 1-3. Golat për kuqezinjtë i shënuan Krzysztof Piatek (45+1', 61') dhe Hakan Calhanoglu (55'), ndërsa golin e vetëm për zikaltrit e shënoi Remo Freuler ...
AlMaKos | 16-Feb-2019 23:33
Milani arriti të fitojë kundër Atalantas në Serie A me rezultat 1-3. Golat për kuqezinjtë i shënuan Krzysztof Piatek (45+1', 61') dhe Hakan Calhanoglu (55'), ndërsa golin e vetëm për zikaltrit e shënoi Remo Freuler ...

Piateku shkruhet në historinë e Milanit
Krzysztof Piatek është shkruar në histori të Milanit, pasi u bë lojtari i parë që i ka shënuar gjashtë gola me klubin kuqezi në vetëm 310 minuta lojë. Për më tepër, polakut iu nevojiten vetëm 18 raste për ta arritur ...
Gazeta Observer | 16-Feb-2019 23:24
Krzysztof Piatek është shkruar në histori të Milanit, pasi u bë lojtari i parë që i ka shënuar gjashtë gola me klubin kuqezi në vetëm 310 minuta lojë. Për më tepër, polakut iu nevojiten vetëm 18 raste për ta arritur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved