ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:34

Basha tjetër reagim për protestën: Koha e fjalëve sot mbaroi

Basha tjetër reagim për protestën: Koha e fjalëve sot mbaroi
Kryedemokrati Lulzim Basha reagon sërish për protestën. Ai thotë se tashmë ka mbaruar koha e fjalëve dhe se ishte sovrani, pra populli ai që dikton rrugën pa kthim drejt së ardhmes. POSTIMI I PLOTE Një popull i tërë i ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 19:11
Kryedemokrati Lulzim Basha reagon sërish për protestën. Ai thotë se tashmë ka mbaruar koha e fjalëve dhe se ishte sovrani, pra populli ai që dikton rrugën pa kthim drejt së ardhmes. POSTIMI I PLOTE Një popull i tërë i ...

Lideri i PD: Koha e fjalëve mbaroi, sovrani diktoi rrugën e të ardhmes
Kreu demokrat Lulzim Basha deklaroi se koha e fjalëve me qeverinë ka mbaruar dhe se sovrani tashmë ka diktuar rrugën e së ardhmes. Në një postim në Twitter, Basha krahas këtij qëndrimi theksoi gjithashtu se protesta e ...
VizionPlus | 16-Feb-2019 19:37
Kreu demokrat Lulzim Basha deklaroi se koha e fjalëve me qeverinë ka mbaruar dhe se sovrani tashmë ka diktuar rrugën e së ardhmes. Në një postim në Twitter, Basha krahas këtij qëndrimi theksoi gjithashtu se protesta e ...

FOTOT: “Mirupafshim të enjten”, faqet e humorit tallen me Bashën: Shpërndahuni, e rrëzuam… kërpudhën
Faqet e njohura të humorit kanë ironizuar fundin e protestës së opozitës dhe deklaratën e kryedemokratit Lulzim Basha “Mirupafshim të enjten”. Më poshtë po përcjellim disa prej memeve më pikante që kanë bërë xhiron e ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 17:47
Faqet e njohura të humorit kanë ironizuar fundin e protestës së opozitës dhe deklaratën e kryedemokratit Lulzim Basha “Mirupafshim të enjten”. Më poshtë po përcjellim disa prej memeve më pikante që kanë bërë xhiron e ...

FOTOT: “Mirupafshim, edhe këtë herë, herën tjetër do e rrëzojmë Ramën!”
“Mirupafshim të enjten!” Kështu tha Lulzim Basha, në përfundim të një proteste që ishte pompuar aq shumë, me premtimin se do të rrëzohej kryeministri Edi Rama. Por, edhe këtë herë, ashtu si dhe herët e tjera, Rama nuk ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 17:25
“Mirupafshim të enjten!” Kështu tha Lulzim Basha, në përfundim të një proteste që ishte pompuar aq shumë, me premtimin se do të rrëzohej kryeministri Edi Rama. Por, edhe këtë herë, ashtu si dhe herët e tjera, Rama nuk ...

“Puna që nisëm sot duhet çuar deri në fund”, Basha tjetër mesazh
Pas protestës, kryedemokrati Lulzim Basha është kthyer në selinë e Partisë Demokratike. Nga aty ai ka dhënë një tjetër mesazh për qytetarët. “Puna që nisëm sot duhet çuar deri në fund! Mirupafshim të enjten”,- tha ai ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 16:46
Pas protestës, kryedemokrati Lulzim Basha është kthyer në selinë e Partisë Demokratike. Nga aty ai ka dhënë një tjetër mesazh për qytetarët. “Puna që nisëm sot duhet çuar deri në fund! Mirupafshim të enjten”,- tha ai ...

Basha pas protestës: Koha e fjalëve mbaroi!
Pas protestës kryedemokrati Lulzim Basha ka patur një reagim një rrjetet sociale. Kreu i PD-së shkruan në Twitter se në shesh të shtunën një popull i tërë i bashkuar si kurrë më parë në protestën më madhështore në ...
ABCNews | 16-Feb-2019 20:29
Pas protestës kryedemokrati Lulzim Basha ka patur një reagim një rrjetet sociale. Kreu i PD-së shkruan në Twitter se në shesh të shtunën një popull i tërë i bashkuar si kurrë më parë në protestën më madhështore në ...

Basha: Protestë madhështore, rrugë pa kthim drejt të ardhmes
Një kryengritje madhështore e ka cilësuar kryedemokrati Lulzim Basha protestën e sotme. Basha theksoi se populli u ngrit kundër qeverisë hajdute dhe kryehajdutit, duke iu referuar kryeministrit Edi Rama. “Një popull i ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 19:16
Një kryengritje madhështore e ka cilësuar kryedemokrati Lulzim Basha protestën e sotme. Basha theksoi se populli u ngrit kundër qeverisë hajdute dhe kryehajdutit, duke iu referuar kryeministrit Edi Rama. “Një popull i ...

Post-protesta, Lulzim Basha thotë fjalët e fundit: Nga sot Rama s’është më kryeministër, mirupafshim të enjten sërish në shesh
Lulzim Basha ka falënderuar protestuesit e opozitës të cilët qëndruan për 5 orë përpara Kryeministrisë. Ai i garantoi se Edi Rama s’është më kryeministër dhe se ditën e enjte do të mblidhen sërish për të protestuar. Në ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 16:27
Lulzim Basha ka falënderuar protestuesit e opozitës të cilët qëndruan për 5 orë përpara Kryeministrisë. Ai i garantoi se Edi Rama s’është më kryeministër dhe se ditën e enjte do të mblidhen sërish për të protestuar. Në ...

Mesazhi i Bashës pas protestës: madhështore si kurrë më parë
Kreu demokrat Basha e ka vlerësuar protestën 5-orëshe të opozitës, si më madhështoren. Sipas tij, tashmë është sovrani që dikton. “Një popull i tërë i bashkuar si kurrë më parë në protestën më madhështore në Shqipëri ...
Tesheshi | 17-Feb-2019 01:19
Kreu demokrat Basha e ka vlerësuar protestën 5-orëshe të opozitës, si më madhështoren. Sipas tij, tashmë është sovrani që dikton. “Një popull i tërë i bashkuar si kurrë më parë në protestën më madhështore në Shqipëri ...

Lideri i PD: Koha e fjalëve mbaroi, sovrani diktoi rrugën e të ardhmes
Kreu demokrat Lulzim Basha deklaroi se koha e fjalëve me qeverinë ka mbaruar dhe se sovrani tashmë ka diktuar rrugën e së ardhmes. Në një postim në Twitter, Basha krahas këtij qëndrimi theksoi gjithashtu se protesta e ...
Medial | 16-Feb-2019 22:38
Kreu demokrat Lulzim Basha deklaroi se koha e fjalëve me qeverinë ka mbaruar dhe se sovrani tashmë ka diktuar rrugën e së ardhmes. Në një postim në Twitter, Basha krahas këtij qëndrimi theksoi gjithashtu se protesta e ...

Basha: Sovrani diktoi sot rrugën pa kthim drejt së ardhmes!
Edhe pse ishte ai që e mbylli protestën e 16 Shkurtit, kreu i demokratëve Lulzim Basha ka reaguar sërish. Në një postim në rrjetin social Twitter Basha, shkruan: Një popull i tërë i bashkuar si kurrë më parë në ...
TV Klan | 16-Feb-2019 19:10
Edhe pse ishte ai që e mbylli protestën e 16 Shkurtit, kreu i demokratëve Lulzim Basha ka reaguar sërish. Në një postim në rrjetin social Twitter Basha, shkruan: Një popull i tërë i bashkuar si kurrë më parë në ...

Opozita mbyll protestën, Basha: Mblidhemi prapë të enjten tjetër
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka shpërndarë protestën e sotme të opozitës duke i futur ata që të vijnë të enjten e javës së ardhshme në orën 10:00. Duke i falenderuar për pjesëmarrjen e sotme, Basha tha se ...
24 Ore | 16-Feb-2019 21:34
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka shpërndarë protestën e sotme të opozitës duke i futur ata që të vijnë të enjten e javës së ardhshme në orën 10:00. Duke i falenderuar për pjesëmarrjen e sotme, Basha tha se ...

Momente nga showbiz-i i protestës (Video)
Plani i opozitës që protestuesit të futeshin në katin e parë të kryeministrisë për të qëndruar deri në 20 shkurt dështoi. Berisha ishte për këtë skenar, kurse Lulzim Basha ndryshoi axhendë nga fundi i protestës, për ...
Respublica | 16-Feb-2019 20:43
Plani i opozitës që protestuesit të futeshin në katin e parë të kryeministrisë për të qëndruar deri në 20 shkurt dështoi. Berisha ishte për këtë skenar, kurse Lulzim Basha ndryshoi axhendë nga fundi i protestës, për ...

FOTO/ Imazhet më pikante nga protesta e opozitës para kryeministrisë
Opozita protestoi këtë të shtunë përpara kryeministrisë. Në disa momente situata u tensionua pasi turma tentoi të hyjë në selinë e qeverisë. Garda e Republikës dhe policia përdorën gazin lotsjellës për të zmbrapsur ...
Lapsi | 16-Feb-2019 18:38
Opozita protestoi këtë të shtunë përpara kryeministrisë. Në disa momente situata u tensionua pasi turma tentoi të hyjë në selinë e qeverisë. Garda e Republikës dhe policia përdorën gazin lotsjellës për të zmbrapsur ...

Basha: Popull i bashkuar në protestën madhështore…
Pas protestës 5 orëshe të Opozitës para Kryeministrisë me shkaterrim e kaos, reagon sërish përmes një postimi në Twitter kreu i PD, Lulzim Basha. Basha thotë se sot sovrani diktoi rrugën pa kthim drejt të ardhmes. “Një ...
Lexo | 16-Feb-2019 20:01
Pas protestës 5 orëshe të Opozitës para Kryeministrisë me shkaterrim e kaos, reagon sërish përmes një postimi në Twitter kreu i PD, Lulzim Basha. Basha thotë se sot sovrani diktoi rrugën pa kthim drejt të ardhmes. “Një ...

Dalin detajet/ Përçahet opozita? Basha kundër Kryemadhit mbylli protestën…
Opozita duke se është përçarë, pasi pak minuta pasi Monika Kryemadhi deklaroi se protestuesit dhe ajo bashkë me ta nuk do të largoheshin derisa Rama të kthehej dhe mos e lejonin të futej në zyrë. Lideri i PD, Lulzim ...
Lajmi i Fundit | 16-Feb-2019 19:59
Opozita duke se është përçarë, pasi pak minuta pasi Monika Kryemadhi deklaroi se protestuesit dhe ajo bashkë me ta nuk do të largoheshin derisa Rama të kthehej dhe mos e lejonin të futej në zyrë. Lideri i PD, Lulzim ...

Basha: Rama nuk është më kryeministër, të enjten të nisim sërish aksionin
Pas mbylljes së protestës, kreu demokrat Lulzim Basha ka folur nga selia e PD-së. Ai falënderoi pjesëmarrësit në protestë, duke shtuar se puna e nisur duhet çuar deri në fund. Basha u bëri thirrje që të mblidhen sërish ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 17:17
Pas mbylljes së protestës, kreu demokrat Lulzim Basha ka folur nga selia e PD-së. Ai falënderoi pjesëmarrësit në protestë, duke shtuar se puna e nisur duhet çuar deri në fund. Basha u bëri thirrje që të mblidhen sërish ...

Fiku protestën? Reagon sërish Basha: Koha e fjalëve mbaroi!
Kryetari i opozitës shqiptare ka reaguar sërish para pak minutash për protestën e madhe të opozitës ditën e sotme në Tiranë. Basha e konsideroi protestën si më madhështoren ku një popull i tërë është ngritur kundër ...
Lajmi i Fundit | 16-Feb-2019 19:48
Kryetari i opozitës shqiptare ka reaguar sërish para pak minutash për protestën e madhe të opozitës ditën e sotme në Tiranë. Basha e konsideroi protestën si më madhështoren ku një popull i tërë është ngritur kundër ...

Basha: Sovrani diktoi rrugën pa kthim të protestave. Koha e fjalëve mbaroi!
Kryetari i PD, Lulzim Basha përmes një mesazhi në rrjetet sociale në përfundim të protestës së sotme thotë se populli ka diktuar rrugën pa kthim drejt të ardhmes. Ai ka postuar edhe një foto-album për të treguar numrin ...
AlMaKos | 16-Feb-2019 19:27
Kryetari i PD, Lulzim Basha përmes një mesazhi në rrjetet sociale në përfundim të protestës së sotme thotë se populli ka diktuar rrugën pa kthim drejt të ardhmes. Ai ka postuar edhe një foto-album për të treguar numrin ...

Basha: Sovrani diktoi rrugën pa kthim drejt të ardhmes
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha reagoi në Twitter për protestën e sotme të opozitës. Basha e konsideroi protestën si më madhështoren ku një popull i tërë është ngritur kundër qeverisë hajdute dhe ...
Koha Jone | 16-Feb-2019 19:24
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha reagoi në Twitter për protestën e sotme të opozitës. Basha e konsideroi protestën si më madhështoren ku një popull i tërë është ngritur kundër qeverisë hajdute dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved