ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/03/2019 15:17

Kryemadhi mesazh Ramës me shprehjen e tij: Nuk ke parë gjë akoma

Kryemadhi mesazh Ramës me shprehjen e tij: Nuk ke parë gjë akoma
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nga selia e partisë i dha një tjetër mesazh kryeministrit të vendit Edi Rama. Ajo tha se ndonëse ai u largua nga Tirana, ajo që pa sot përmes tv është vetëm fillimi. “Sot ishte vetëm ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 17:10
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nga selia e partisë i dha një tjetër mesazh kryeministrit të vendit Edi Rama. Ajo tha se ndonëse ai u largua nga Tirana, ajo që pa sot përmes tv është vetëm fillimi. “Sot ishte vetëm ...

Monika Kryemadhi: Sikur gjithë arsenalin bërthamor të SHBA-së të mbledhë Rama ne s’na ndal dot, sot e rrëzuam edhe pse na gjuajti me plumba kallçuku
Monika Kryemadhi thotë se sot opozita ka rrëzuar kryeministrin Edi Rama përmes protestës së organizuar. Kryetarja e LSI-së ka paralajmëruar shefin e qeverisë se oponenca do të vazhdojë më tej. Ajo ka alarmuar duke ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 17:17
Monika Kryemadhi thotë se sot opozita ka rrëzuar kryeministrin Edi Rama përmes protestës së organizuar. Kryetarja e LSI-së ka paralajmëruar shefin e qeverisë se oponenca do të vazhdojë më tej. Ajo ka alarmuar duke ...

FOTO/ Katër orë protestë, ja ku ndodhen Basha, Berisha e Kryemadhi
TIRANË Kur po bëhen gati 4 orë nga protesta e opozitës së Bashkuar, liderët e saj nuk i kanë braktisur qytetarët që me gjithë gazin lotsjellës vijojnë të qëndrojnë në Bulevard. Kreu i PD-së Lulzim Basha qëndron mes ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 15:42
TIRANË Kur po bëhen gati 4 orë nga protesta e opozitës së Bashkuar, liderët e saj nuk i kanë braktisur qytetarët që me gjithë gazin lotsjellës vijojnë të qëndrojnë në Bulevard. Kreu i PD-së Lulzim Basha qëndron mes ...

Protesta, Kryemadhi: Sot është bërë gjenocid
TIRANE Në një kohë që protesta e opozitës vijon të jetë e tensionuar , kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur e bindur se nuk do të tërhiqet. Para kryeministrisë , Kryemadhi u shpreh se policia ka kryer ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 15:36
TIRANE Në një kohë që protesta e opozitës vijon të jetë e tensionuar , kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur e bindur se nuk do të tërhiqet. Para kryeministrisë , Kryemadhi u shpreh se policia ka kryer ...

Rebelohet Monika Kryemadhi: Më kanë helmuar me gaz lotsjellës, kemi qenë paqësorë por Ramës do t’ja bëjmë më keq se Edi Paloka
Monika Kryemadhi është rebeluar pasi thotë se është helmuar me gaz lotsjellës. Liderja e LSI-së tregon se e kanë sulmuar mbi 15 herë dhe se nuk dorëzohet deri në rrëzimin e kryeministrit Edi Rama. “Unë jam këtu si ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 15:38
Monika Kryemadhi është rebeluar pasi thotë se është helmuar me gaz lotsjellës. Liderja e LSI-së tregon se e kanë sulmuar mbi 15 herë dhe se nuk dorëzohet deri në rrëzimin e kryeministrit Edi Rama. “Unë jam këtu si ...

Drejtuesja e LSI: Rama frikacak, ta çojmë deri në fund atë që nisëm
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi se protesta e kësaj të shtune e rrëzoi kryeministrin Edi Rama nga qeveria. Në një dalje për mediat pas mbylljes së protestës, Kryemadhi deklaroi se protesta e sotme është ...
VizionPlus | 16-Feb-2019 17:17
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi se protesta e kësaj të shtune e rrëzoi kryeministrin Edi Rama nga qeveria. Në një dalje për mediat pas mbylljes së protestës, Kryemadhi deklaroi se protesta e sotme është ...

Kryemadhi: Nuk tërhiqemi, pa marrë atë që shqiptarët meritojnë
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi dha një intervistë për gazetaren e Top Channel, Elda Menga, ku komentoi situatën në sheshin e protestës.
Top Channel | 16-Feb-2019 15:08
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi dha një intervistë për gazetaren e Top Channel, Elda Menga, ku komentoi situatën në sheshin e protestës.

Monika Kryemadhi: Rama një kryeministër që po helmon në masë
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një deklaratë për mediat akuzoi Kryeministrin Rama se po helmon popullin e tij në masë . “Ne kemi një kryeministër që helmon popullin e vet në masë. Çdo ditë Rama do ta ketë si ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 14:59
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një deklaratë për mediat akuzoi Kryeministrin Rama se po helmon popullin e tij në masë . “Ne kemi një kryeministër që helmon popullin e vet në masë. Çdo ditë Rama do ta ketë si ...

Kryemadhi: Nuk tërhiqemi, Rama kriminel, po të duam e djegim në Parlament
Drejtuesja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi se opozita nuk do të tërhiqet nga protesta deri sa të rrëzojë Edi Ramën. Në një prononcim për mediat, Kryemadhi nuk i kurseu as akuzat në drejtim të qeverisë dhe policisë. ...
VizionPlus | 16-Feb-2019 15:51
Drejtuesja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi se opozita nuk do të tërhiqet nga protesta deri sa të rrëzojë Edi Ramën. Në një prononcim për mediat, Kryemadhi nuk i kurseu as akuzat në drejtim të qeverisë dhe policisë. ...

Protesta, Kryemadhi: Rama frikacak, nuk ka parë gjë akoma!
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në një deklaratë për mediat, ka falënderuar pjesëmarrësit në protestë. Ajo theksoi se gazi lotsjellës i Ramës nuk i tremb shqiptarët, duke u bërë thirrje që ta çojnë deri në fund ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 17:17
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në një deklaratë për mediat, ka falënderuar pjesëmarrësit në protestë. Ajo theksoi se gazi lotsjellës i Ramës nuk i tremb shqiptarët, duke u bërë thirrje që ta çojnë deri në fund ...

Gazi lotsjellës/ Kryemadhi: Rama ka për t’i paguar këta lot
TIRANË Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha se gazi lotsjellës është më e pakta që mund të bërë kryeministri Edi Rama duke iu betuar se ka për t’i paguar lotët e nënave dhe shqiptarëve. “Kjo është më e pakta që mund ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 12:04
TIRANË Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha se gazi lotsjellës është më e pakta që mund të bërë kryeministri Edi Rama duke iu betuar se ka për t’i paguar lotët e nënave dhe shqiptarëve. “Kjo është më e pakta që mund ...

Kryemadhi-Ramës: Nuk ke parë gjë akoma, mësime të tjera të presin
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi duket tepër euforike për rezultatin e protestës së sotme. Ajo është shprehur pas protestës se shqiptarët i treguan kryeministrit sot se ai ka ikur. “Sot ishte vetëm fillimi i atij ...
Lapsi | 16-Feb-2019 17:25
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi duket tepër euforike për rezultatin e protestës së sotme. Ajo është shprehur pas protestës se shqiptarët i treguan kryeministrit sot se ai ka ikur. “Sot ishte vetëm fillimi i atij ...

Monika Kryemadhi: Po provokon policia, jo protestuesit!
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi dha një intervistë për gazetaren e Top Channel, Elda Menga, ku komentoi situatën në sheshin e protestës. Kryemadhi konfirmoi se opozita nuk do të tërhiqet, ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 15:22
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi dha një intervistë për gazetaren e Top Channel, Elda Menga, ku komentoi situatën në sheshin e protestës. Kryemadhi konfirmoi se opozita nuk do të tërhiqet, ...

Kryemadhi: Ne po të duam ia vëmë flakën Ramës në parlament
Kryetarja e LSI-së është shprehur se dhunuesit kanë qenë provokatorë të policisë. Sipas saj, protestuesit kanë qenë paqësorë. 10 veta që kanë shfaqur sjellje agresive mund të ndaloheshin nga 1300 policë nëse do të donin ...
Lapsi | 16-Feb-2019 16:00
Kryetarja e LSI-së është shprehur se dhunuesit kanë qenë provokatorë të policisë. Sipas saj, protestuesit kanë qenë paqësorë. 10 veta që kanë shfaqur sjellje agresive mund të ndaloheshin nga 1300 policë nëse do të donin ...

Kryemadhi: Rama do t’i paguaj të gjitha lotët e nënave shqiptare
Monika Kryemadhi ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama se do të paguaj për të gjitha lotët që ka nxjerrë sytë e shqiptarëve. Pas përpjekjes së protestueve për të hyrë në Kryeminsitri dhe përballjes me forcat e rendit, ...
VizionPlus | 16-Feb-2019 12:46
Monika Kryemadhi ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama se do të paguaj për të gjitha lotët që ka nxjerrë sytë e shqiptarëve. Pas përpjekjes së protestueve për të hyrë në Kryeminsitri dhe përballjes me forcat e rendit, ...

Kryemadhi - Ramës: S’ke parë gjë akoma!
Pas mbylljes së protestës së Opozitës, protestë e cila zgjati më shumë se 5 orë, ka reaguar edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. Me anë të një deklarate për shtyp nga selaia e LSI-së, ...
Zeri | 16-Feb-2019 19:04
Pas mbylljes së protestës së Opozitës, protestë e cila zgjati më shumë se 5 orë, ka reaguar edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. Me anë të një deklarate për shtyp nga selaia e LSI-së, ...

Kryemadhi: Rama do t’i paguajë lotët e nënave shqiptare
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama se do të paguajë për të gjitha lotët që ka nxjerrë sytë e shqiptarëve. Pas përpjekjes së protestueve për të hyrë në Kryeminsitri dhe ...
Telegrafi | 16-Feb-2019 14:02
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama se do të paguajë për të gjitha lotët që ka nxjerrë sytë e shqiptarëve. Pas përpjekjes së protestueve për të hyrë në Kryeminsitri dhe ...

Kryemadhi, Ramës: S’ke parë gjë akoma!
Pas mbylljes së protestës së Opozitës, protestë e cila zgjati më shumë se 5 orë, ka reaguar edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. Me anë të një deklarate për shtyp nga selaia e LSI-së, ...
Lajm Press | 16-Feb-2019 18:16
Pas mbylljes së protestës së Opozitës, protestë e cila zgjati më shumë se 5 orë, ka reaguar edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. Me anë të një deklarate për shtyp nga selaia e LSI-së, ...

Kryemadhi-Ramës: Nuk ke parë gjë akoma
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi duket tepër euforike për rezultatin e protestës së sotme. Ajo është shprehur pas protestës se shqiptarët i treguan kryeministrit sot se ai ka ikur. “Sot ishte vetëm fillimi i atij ...
Koha Jone | 16-Feb-2019 17:49
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi duket tepër euforike për rezultatin e protestës së sotme. Ajo është shprehur pas protestës se shqiptarët i treguan kryeministrit sot se ai ka ikur. “Sot ishte vetëm fillimi i atij ...

Kryemadhi: Rama nuk është më kryeministri i vendit
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi tha se protesta e sotme e opozitës i dha një mësim të mirë Edi Ramës dhe i bënë të qartë se ai nuk është më kryeministër i vendit. “Ishte një protestë që ...
RTSH | 16-Feb-2019 17:36
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi tha se protesta e sotme e opozitës i dha një mësim të mirë Edi Ramës dhe i bënë të qartë se ai nuk është më kryeministër i vendit. “Ishte një protestë që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved