ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:34

FOTO LAJM: “Për fjalime unë dal i pari, kur ka përplasje fshihem. Të vriten të tjerët”

FOTO LAJM: “Për fjalime unë dal i pari, kur ka përplasje fshihem. Të vriten të tjerët”
Sali Berisha ka qenë drejtuesi kryesor i protestës së sotme. Ai u shfaq disa herë duke folur për mediat, në të cilat bënte thirrje për dhunë dhe zvarritjen e Ramës. Por sapo niste përplasja e protestuesve dhe policia ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 19:03
Sali Berisha ka qenë drejtuesi kryesor i protestës së sotme. Ai u shfaq disa herë duke folur për mediat, në të cilat bënte thirrje për dhunë dhe zvarritjen e Ramës. Por sapo niste përplasja e protestuesve dhe policia ...

Sfumohet Basha, Sali Berisha merr drejtimin e protestës së opozitës: Thirrjet e SHBA? Unë dhe opozita kemi axhendën tonë
Protestuesit e opozitës kanë brohoritur gjatë emrin e ish kryeministrit Sali Berisha. Teksa kryedemokrati Lulzim Basha qëndronte krah aleatit Fatmir Mediu, Berisha i nxitur nga militantët ka lëvizur në të gjithë ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 15:11
Protestuesit e opozitës kanë brohoritur gjatë emrin e ish kryeministrit Sali Berisha. Teksa kryedemokrati Lulzim Basha qëndronte krah aleatit Fatmir Mediu, Berisha i nxitur nga militantët ka lëvizur në të gjithë ...

Berisha krah çunit të Fahriut kërcënon Ramën: Herën tjetër do e kapim për këmbësh dhe do e përplasim në Lanë
Ish kryeministri Sali Berisha vijon të jetë në protestë dhe bën thirrje kryeministrit Rama të japë dorëheqjen. Kësaj hera Berisha ka dalë krah çunit të Fahriut, Klevis Balliu dhe i ka bërë thirrje Ramës që të dorëhiqet ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 14:33
Ish kryeministri Sali Berisha vijon të jetë në protestë dhe bën thirrje kryeministrit Rama të japë dorëheqjen. Kësaj hera Berisha ka dalë krah çunit të Fahriut, Klevis Balliu dhe i ka bërë thirrje Ramës që të dorëhiqet ...

Sfumohet Basha, Berisha merr drejtimin e protestës së opozitës: Rrefuzon t’i përgjigjet thirrjes së SHBA për qetësim të situatës
Protestuesit e opozitës kanë brohoritur gjatë emrin e ish kryeministrit Sali Berisha. Teksa kryedemokrati Lulzim Basha qëndronte krah aleatit Fatmir Mediu, Berisha i nxitur nga militantët ka lëvizur në të gjithë ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 14:20
Protestuesit e opozitës kanë brohoritur gjatë emrin e ish kryeministrit Sali Berisha. Teksa kryedemokrati Lulzim Basha qëndronte krah aleatit Fatmir Mediu, Berisha i nxitur nga militantët ka lëvizur në të gjithë ...

Berisha paralajmëron: Herën tjetër do e përplasim në Lanë!
Ish kryeministri Sali Berisha vijon të jetë në proetstë dhe bën thirrje kryeministrit të japë dorëheqjen. “Kjo lëvizje çdo njeri normal e largon. Një të sëmurë paranojak edhe mund të mos e largojnë, por do ta krrejnë. ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 17:17
Ish kryeministri Sali Berisha vijon të jetë në proetstë dhe bën thirrje kryeministrit të japë dorëheqjen. “Kjo lëvizje çdo njeri normal e largon. Një të sëmurë paranojak edhe mund të mos e largojnë, por do ta krrejnë. ...

Basha: Nuk tërhiqemi, qytetarët të qëndrojnë në shesh
Kreu demokrat, Lulzim Basha deklaroi se opozita nuk do të tërhiqet nga protesta dhe se do vijojë të qëndrojë në mbështetje të qytetarëve. Në një prononcim për mediat, Basha tha se synimi opozitës është largimi i Edi ...
VizionPlus | 16-Feb-2019 14:33
Kreu demokrat, Lulzim Basha deklaroi se opozita nuk do të tërhiqet nga protesta dhe se do vijojë të qëndrojë në mbështetje të qytetarëve. Në një prononcim për mediat, Basha tha se synimi opozitës është largimi i Edi ...

Berisha: Rama është kufomë politike, qytetarët e ekzekutuan
Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon që të japë deklarata për mediat në lidhje me protestën e dhunshme. Në një tjetër dalje, ai tha se kryeministri Edi Rama duhet të ishte sot në Tiranë dhe të konfrontohej me ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 15:18
Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon që të japë deklarata për mediat në lidhje me protestën e dhunshme. Në një tjetër dalje, ai tha se kryeministri Edi Rama duhet të ishte sot në Tiranë dhe të konfrontohej me ...

Çfarë po ndodh në PD? Berisha merr në dorë protestën
Në vitin 2013, kur shqiptarët vendosën të largojnë nga pushteti Partinë Demokratike, ish-kryeministri Sali Berisha dha dorëheqjen. Atë kohë, Berisha tha se nuk do të jetë shumë aktiv në jetën politike. Por çfarë po ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 15:18
Në vitin 2013, kur shqiptarët vendosën të largojnë nga pushteti Partinë Demokratike, ish-kryeministri Sali Berisha dha dorëheqjen. Atë kohë, Berisha tha se nuk do të jetë shumë aktiv në jetën politike. Por çfarë po ...

Berisha s’e lëshon protestën: Kjo revoltë, fundi politik i Ramës
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha nuk është larguar asnjë minutë nga protesta që ka nisur prej orës 11:20. Në një prononcim për gazetaren Klodiana Lala, Berisha tha se protestuesit kanë ardhur në protestë të ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 13:59
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha nuk është larguar asnjë minutë nga protesta që ka nisur prej orës 11:20. Në një prononcim për gazetaren Klodiana Lala, Berisha tha se protestuesit kanë ardhur në protestë të ...

Berisha reagon për protestën dhe jep një mesazh të fortë për kryeministrin Rama
Lideri shpirtëror i Partisë Demokratike, Sali Berisha doli para mikrofonëve për të dhënë edhe reagimin e tij zyrtar mbi situatën në protestën e opozitës.
Top Channel | 16-Feb-2019 13:45
Lideri shpirtëror i Partisë Demokratike, Sali Berisha doli para mikrofonëve për të dhënë edhe reagimin e tij zyrtar mbi situatën në protestën e opozitës.

Berisha: Rama po përdhos Sheshin e Flamurit, bën antimiting si Ramiz Alia në 91-shin
Lideri historik dhe shpirtëror i Partisë Demokratike, Sali Berisha, bëri një deklaratë për mediat, teksa ndodhej në shesh mes protestuesve dhe krah Lulzim Bashës dhe Monika Kryemadhit.
Top Channel | 16-Feb-2019 13:35
Lideri historik dhe shpirtëror i Partisë Demokratike, Sali Berisha, bëri një deklaratë për mediat, teksa ndodhej në shesh mes protestuesve dhe krah Lulzim Bashës dhe Monika Kryemadhit.

Berisha “kërcënon”: Rama ka kohë të iki deri në darkë
Ish-kryeministri Sali Berisha tha për mediat se Rama ka kohë deri në darkë që të japë dorëheqjen. Në një prononcim për mediat, Berisha krahas kërkesës për dorheqje të kryeminsitrit Rama, e akuzoi këtë të fudnit se ishte ...
VizionPlus | 16-Feb-2019 14:03
Ish-kryeministri Sali Berisha tha për mediat se Rama ka kohë deri në darkë që të japë dorëheqjen. Në një prononcim për mediat, Berisha krahas kërkesës për dorheqje të kryeminsitrit Rama, e akuzoi këtë të fudnit se ishte ...

“Kakistokratët i prishën shtëpinë për të vjedhur vetë miliona euro”, zonja e moshuar në protestë
Një zonjë në moshë, i është bashkuar protestës së opozitës sot para Kryeministrisë. Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan në Facebook se zonja i është bashkuar protestës pasi i kanë prishur shtëpinë për të vjedhur ...
Politiko | 16-Feb-2019 23:02
Një zonjë në moshë, i është bashkuar protestës së opozitës sot para Kryeministrisë. Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan në Facebook se zonja i është bashkuar protestës pasi i kanë prishur shtëpinë për të vjedhur ...

Sali Berisha publikon videon: Protesta lebetiti Narkoshtetin dhe u bë lajmi i botës
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas protestës së opozitës, të zhivilluar ditën e sotme përpara Kryeministrisë, ku nuk munguan aktet e dhunës. Berisha teksa ka shpërndarë një video nga protesta, ka shkruar se ...
TetovaSot | 16-Feb-2019 21:56
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas protestës së opozitës, të zhivilluar ditën e sotme përpara Kryeministrisë, ku nuk munguan aktet e dhunës. Berisha teksa ka shpërndarë një video nga protesta, ka shkruar se ...

Sali Berisha publikon videon: Protesta lebetiti Narkoshtetin dhe u bë lajmi i botës
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas protestës së opozitës, të zhivilluar ditën e sotme përpara Kryeministrisë, ku nuk munguan aktet e dhunës. Berisha teksa ka shpërndarë një video nga protesta, ka shkruar se ...
Gazeta Observer | 16-Feb-2019 21:35
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas protestës së opozitës, të zhivilluar ditën e sotme përpara Kryeministrisë, ku nuk munguan aktet e dhunës. Berisha teksa ka shpërndarë një video nga protesta, ka shkruar se ...

FOTOLAJM/ “Për fjalime unë dal i pari, kur ka përplasje fshihem”
Sali Berisha ka qenë drejtuesi kryesor i protestës së sotme. Ai u shfaq disa herë duke folur për mediat, në të cilat bënte thirrje për dhunë dhe zvarritjen e Ramës. Por sapo niste përplasja e protestuesve dhe policia ...
Lexo | 16-Feb-2019 19:08
Sali Berisha ka qenë drejtuesi kryesor i protestës së sotme. Ai u shfaq disa herë duke folur për mediat, në të cilat bënte thirrje për dhunë dhe zvarritjen e Ramës. Por sapo niste përplasja e protestuesve dhe policia ...

Berisha: Rama duhet të jap dorëheqje deri në mbrëmje
Në mes të protestuesve, sot edhe njëherë ka folur Sali Berisha, që sipas tij, Edi Rama ka marrë sot mesazhin. Berisha tha që deri në mbrëmje kryeministri duhet të jap dorëheqje. Sipas tij, dhuna sot në protestë ishte ...
Telegrafi | 16-Feb-2019 14:13
Në mes të protestuesve, sot edhe njëherë ka folur Sali Berisha, që sipas tij, Edi Rama ka marrë sot mesazhin. Berisha tha që deri në mbrëmje kryeministri duhet të jap dorëheqje. Sipas tij, dhuna sot në protestë ishte ...

Thirrjet e SHBA kundër dhunës së PD-LSI, Berisha: Kemi axhendën tonë!
Protestuesit e opozitës kanë brohoritur gjatë emrin e ish kryeministrit Sali Berisha. Teksa kryedemokrati Lulzim Basha qëndronte krah aleatit Fatmir Mediu, Berisha i nxitur nga militantët ka lëvizur në të gjithë ...
Java News | 16-Feb-2019 16:03
Protestuesit e opozitës kanë brohoritur gjatë emrin e ish kryeministrit Sali Berisha. Teksa kryedemokrati Lulzim Basha qëndronte krah aleatit Fatmir Mediu, Berisha i nxitur nga militantët ka lëvizur në të gjithë ...

Basha: Nuk tërhiqemi, qytetarët të qëndrojnë në shesh
Kreu demokrat, Lulzim Basha deklaroi se opozita nuk do të tërhiqet nga protesta dhe se do vijojë të qëndrojë në mbështetje të qytetarëve. Në një prononcim për mediat, Basha tha se synimi opozitës është largimi i Edi ...
Lajm Press | 16-Feb-2019 15:16
Kreu demokrat, Lulzim Basha deklaroi se opozita nuk do të tërhiqet nga protesta dhe se do vijojë të qëndrojë në mbështetje të qytetarëve. Në një prononcim për mediat, Basha tha se synimi opozitës është largimi i Edi ...

Përleshja para Kryeministrisë, Berisha në “ekstazë”: Në mbrëmje Rama të dalë në konferencë për të dhënë dorëheqjen, ndryshe shqiptarët do ta zvarrisin me këtë cunam
Sali Berisha i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama që të japë dorëheqjen. “ Rama ka afat deri në darkë. Uroj që gjer në darkë të japë dorëheqjen. Të mos harrojë që kanë dhe datën e zvarritjes dhe kur vjen puna ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 13:10
Sali Berisha i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama që të japë dorëheqjen. “ Rama ka afat deri në darkë. Uroj që gjer në darkë të japë dorëheqjen. Të mos harrojë që kanë dhe datën e zvarritjes dhe kur vjen puna ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved