ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:54

VIDEO/ Deputetët e PD mësyjnë në Drejtorinë e Policisë: Flamur Noka godet me grusht brenda ne Komisariat, drejtuesin e policise

VIDEO/ Deputetët e PD mësyjnë në Drejtorinë e Policisë: Flamur Noka godet me grusht brenda ne Komisariat, drejtuesin e policise
Deputetët e PD kanë mësyrë në Drejtorinë e Policisë Tiranë në gjatë orës 22:00 për të takuar disa nga protestuesit e arrestuar. Në pamjet filmike do të shikoni se si ligjvënësit e PD përplasen fizikisht me policët dhe ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 23:02
Deputetët e PD kanë mësyrë në Drejtorinë e Policisë Tiranë në gjatë orës 22:00 për të takuar disa nga protestuesit e arrestuar. Në pamjet filmike do të shikoni se si ligjvënësit e PD përplasen fizikisht me policët dhe ...

“Hiqi duart, do ju zhduk”, Berisha poston videon e tensionit
Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një tjetër video nga tensioni mes deputetëve të Partisë Demokratike dhe policisë në ambientet e Drejtorisë së Policisë në Tiranë. Në video duket qartë momenti kur të djathtët ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 22:38
Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një tjetër video nga tensioni mes deputetëve të Partisë Demokratike dhe policisë në ambientet e Drejtorisë së Policisë në Tiranë. Në video duket qartë momenti kur të djathtët ...

Arrestimi i protestuesve, Noka: Policët, një tufë derrash që po festonin me uiski
Deputeti demokrat, Flamur Noka ka përdorur një gjuhë mjaft të ashpër në drejtim të Policisë së Shtetit. Në një deklaratë për mediat, Noka u shpreh se në vend që t’i shërbente qytetarëve, policia festonte arrestimin e ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 23:16
Deputeti demokrat, Flamur Noka ka përdorur një gjuhë mjaft të ashpër në drejtim të Policisë së Shtetit. Në një deklaratë për mediat, Noka u shpreh se në vend që t’i shërbente qytetarëve, policia festonte arrestimin e ...

“Hiqi duart, do ju zhduk”, Berisha poston videon e tensionit
Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një tjetër video nga tensioni mes deputetëve të Partisë Demokratike dhe policisë në ambientet e Drejtorisë së Policisë në Tiranë. Në video duket qartë momenti kur të djathtët ...
Medial | 17-Feb-2019 02:47
Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një tjetër video nga tensioni mes deputetëve të Partisë Demokratike dhe policisë në ambientet e Drejtorisë së Policisë në Tiranë. Në video duket qartë momenti kur të djathtët ...

Arrestimi i protestuesve, Noka: Policët, një tufë derrash që po zhgërryheshin në uiski
Deputeti demokrat, Flamur Noka ka përdorur një gjuhë mjaft të ashpër në drejtim të Policisë së Shtetit. Në një deklaratë për mediat, Noka u shpreh se në vend që t’i shërbente qytetarëve, policia festonte arrestimin e ...
Medial | 17-Feb-2019 02:47
Deputeti demokrat, Flamur Noka ka përdorur një gjuhë mjaft të ashpër në drejtim të Policisë së Shtetit. Në një deklaratë për mediat, Noka u shpreh se në vend që t’i shërbente qytetarëve, policia festonte arrestimin e ...

Shtohen arrestimet, deputetët e PD-së në Drejtorinë e Policisë
Numri i të shoqëruarve në Policinë e Tiranë ka vijuar të rritet. Bëhet fjalë për rreth 20 të shoqëruar dhe disa prej tyre kanë marrë njoftimin e arrestimit. Sipas deputetit demokrat Flamur Noka, deri në orën 22:00 janë ...
Gazeta Monitor | 16-Feb-2019 23:42
Numri i të shoqëruarve në Policinë e Tiranë ka vijuar të rritet. Bëhet fjalë për rreth 20 të shoqëruar dhe disa prej tyre kanë marrë njoftimin e arrestimit. Sipas deputetit demokrat Flamur Noka, deri në orën 22:00 janë ...

Ja si tërhiqet e goditet nga policia Florenc Hoxha (Video e arrestimit)
20 persona raportohet se janë shoqëruar nga policia për aktet e dhunshme në protestën e sotme të opozitës në sheshin para Kryeministrisë. Mësohet se uniformat blu kanë ushtruar kontrolle në banesa, pasi grupi i ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 22:17
20 persona raportohet se janë shoqëruar nga policia për aktet e dhunshme në protestën e sotme të opozitës në sheshin para Kryeministrisë. Mësohet se uniformat blu kanë ushtruar kontrolle në banesa, pasi grupi i ...

Deputetë të PD-së hyjnë me forcë në Policinë e Tiranës
Disa deputetë të Partisë Demokratike, kanë hyrë me forcë në drejtorinë e Policisë së Tiranës, pas refuzimit për të zhvilluar një takim me drejtorin e kësaj policie. Deputeti demokrat, Flamur Noka tha sepse pas pritjes ...
Gazeta Observer | 16-Feb-2019 22:51
Disa deputetë të Partisë Demokratike, kanë hyrë me forcë në drejtorinë e Policisë së Tiranës, pas refuzimit për të zhvilluar një takim me drejtorin e kësaj policie. Deputeti demokrat, Flamur Noka tha sepse pas pritjes ...

Zgjerohet skandali/ Policia arreston invalidin për pjesëmarrje në protestë, babai tregon kartelën
Pas protestës së organizuar nga opozita, Policia ka filluar kontrollet në të gjithë Tiranën, për të bërë të mundur identifikimin dhe arrestimin e personave që goditën godinën e Kryeministrisë. Burime nga policia bëjnë ...
Koha Jone | 16-Feb-2019 22:50
Pas protestës së organizuar nga opozita, Policia ka filluar kontrollet në të gjithë Tiranën, për të bërë të mundur identifikimin dhe arrestimin e personave që goditën godinën e Kryeministrisë. Burime nga policia bëjnë ...

Pas protestës nis vala e arrestimeve, tension tek dyert e Policisë (Video)
20 protestuesve janë shoqëruar nga policia mbrëmjen e sotme. Në Drejtorinë e Policisë së Tiranës ka pasur tension e përplasje mes deputetëve të partisë Demokratike dhe policëve. Deputetët e PD-së kanë kërkuar të takojnë ...
Gazeta Shqip | 16-Feb-2019 22:17
20 protestuesve janë shoqëruar nga policia mbrëmjen e sotme. Në Drejtorinë e Policisë së Tiranës ka pasur tension e përplasje mes deputetëve të partisë Demokratike dhe policëve. Deputetët e PD-së kanë kërkuar të takojnë ...

Përplasje mes deputetëve të opozitës dhe policisë (Video)
Teksa janë shoqëruar në polici me dhjetëra persona mes tyre dhe Florenc Hoxha, ish-drejtor i Policisë Bashkiake të Tiranës për nxitje të dhunës dhe për dhunim të ambienteve publike, situata mes deputetëve të Partisë ...
TV Klan | 16-Feb-2019 22:20
Teksa janë shoqëruar në polici me dhjetëra persona mes tyre dhe Florenc Hoxha, ish-drejtor i Policisë Bashkiake të Tiranës për nxitje të dhunës dhe për dhunim të ambienteve publike, situata mes deputetëve të Partisë ...

Shoqërimi i Florenc Hoxhës, Zheji: Goditja pas shpine nga policia, skandal shumë i madh
Drejtori i emisionit “360 Gradë” në Rtv Ora News, Artur Zheji, e ka cilësuar një skandal sjelljen e policisë gjatë shoqërimit të ish-kreut të policisë bashkiake të Tiranës Florenc Hoxha. I ftuar në studion e lajmeve në ...
Koha Jone | 16-Feb-2019 22:45
Drejtori i emisionit “360 Gradë” në Rtv Ora News, Artur Zheji, e ka cilësuar një skandal sjelljen e policisë gjatë shoqërimit të ish-kreut të policisë bashkiake të Tiranës Florenc Hoxha. I ftuar në studion e lajmeve në ...

Shoqërimi i militantëve të PD/ Flamur Noka shtyn drejtuesin e policisë brenda në komisariat (VIDEO)
Deputetë të PD kanë hyrë brenda Drejtorisë së Policisë së Tiranës për të kërkuar shpjegime lidhur me shoqërimin e 20 militatëve pas protestës së dhunshme para Kryeministrisë. Mes të shoqëruarve është edhe ish-drejtori i ...
Gazeta Dita | 16-Feb-2019 22:42
Deputetë të PD kanë hyrë brenda Drejtorisë së Policisë së Tiranës për të kërkuar shpjegime lidhur me shoqërimin e 20 militatëve pas protestës së dhunshme para Kryeministrisë. Mes të shoqëruarve është edhe ish-drejtori i ...

VIDEO/ Tension me deputetët e PD në polici, pranga 7 protestuesve
Disa prej 20 protestuesve të shoqëruar nga policia janë arrestuar mbrëmjen e sotme, për dhunimin e ambienteve publike. Nga kamerat e sigurisë disa prej të shoqëruarve kanë rezultuar të jenë pikërisht personat që kanë ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 21:51
Disa prej 20 protestuesve të shoqëruar nga policia janë arrestuar mbrëmjen e sotme, për dhunimin e ambienteve publike. Nga kamerat e sigurisë disa prej të shoqëruarve kanë rezultuar të jenë pikërisht personat që kanë ...

Flamur Noka shtyn dhe i ve duart në fyt drejtuesit të policisë brenda në komisariat
Deputetë të PD kanë hyrë brenda Drejtorisë së Policisë së Tiranës për të kërkuar shpjegime lidhur me shoqërimin e 20 militatëve pas protestës së dhunshme para Kryeministrisë. Mes të shoqëruarve është edhe ish-drejtori ...
Medial | 16-Feb-2019 22:38
Deputetë të PD kanë hyrë brenda Drejtorisë së Policisë së Tiranës për të kërkuar shpjegime lidhur me shoqërimin e 20 militatëve pas protestës së dhunshme para Kryeministrisë. Mes të shoqëruarve është edhe ish-drejtori ...

Flamur Noka shtyn dhe i ve duart në fyt drejtuesit të policisë brenda në komisariat (VIDEO)
Deputetë të PD kanë hyrë brenda Drejtorisë së Policisë së Tiranës për të kërkuar shpjegime lidhur me shoqërimin e 20 militatëve pas protestës së dhunshme para Kryeministrisë. Mes të shoqëruarve është edhe ish-drejtori i ...
TetovaSot | 16-Feb-2019 22:33
Deputetë të PD kanë hyrë brenda Drejtorisë së Policisë së Tiranës për të kërkuar shpjegime lidhur me shoqërimin e 20 militatëve pas protestës së dhunshme para Kryeministrisë. Mes të shoqëruarve është edhe ish-drejtori i ...

Policia arreston 23-vjeçarin, babai nxjerr librezën: Djali im është invalid!
Mes shtatë personave të arrestuar nga policia e Tiranës është dhe Resul Daci, 23-vjeçari me origjinë nga Kuksi por që jeton në Kamëz. Pas protestës, policia ka shoqëruar të riun. I ati i Resulit, u shpreh për median nga ...
Politiko | 16-Feb-2019 22:29
Mes shtatë personave të arrestuar nga policia e Tiranës është dhe Resul Daci, 23-vjeçari me origjinë nga Kuksi por që jeton në Kamëz. Pas protestës, policia ka shoqëruar të riun. I ati i Resulit, u shpreh për median nga ...

Deputetë të PD-së hyjnë me forcë në Policinë e Tiranës
Disa deputetë të Partisë Demokratike, kanë hyrë me forcë në drejtorinë e Policisë së Tiranës, pas refuzimit për të zhvilluar një takim me drejtorin e kësaj policie. Deputeti demokrat, Flamur Noka tha sepse pas pritjes ...
Zeri | 16-Feb-2019 22:27
Disa deputetë të Partisë Demokratike, kanë hyrë me forcë në drejtorinë e Policisë së Tiranës, pas refuzimit për të zhvilluar një takim me drejtorin e kësaj policie. Deputeti demokrat, Flamur Noka tha sepse pas pritjes ...

Deputeti i PD: I gjetëm policët si derra duke festuar me uiski pas protestës
Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka akuzoi ashpër policinë e Shtetit që sipas tij, në vend që t’i shërbente qytetarëve, po festonte arrestimin e tyre. Pasi shkoi të takonte qytetarët e arrestuar pas protestës ...
Koha Jone | 16-Feb-2019 22:20
Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka akuzoi ashpër policinë e Shtetit që sipas tij, në vend që t’i shërbente qytetarëve, po festonte arrestimin e tyre. Pasi shkoi të takonte qytetarët e arrestuar pas protestës ...

Deputeti i PD: I gjetëm policët si derra duke festuar me uiski pas protestës
Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka akuzoi ashpër policinë e Shtetit që sipas tij, në vend që t’i shërbente qytetarëve, po festonte arrestimin e tyre. Pasi shkoi të takonte qytetarët e arrestuar pas protestës ...
Lapsi | 16-Feb-2019 22:11
Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka akuzoi ashpër policinë e Shtetit që sipas tij, në vend që t’i shërbente qytetarëve, po festonte arrestimin e tyre. Pasi shkoi të takonte qytetarët e arrestuar pas protestës ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved