ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/03/2019 14:57

Basha: Dhuna, skenar i mirëorganizuar i qeverisë Rama

Basha: Dhuna, skenar i mirëorganizuar i qeverisë Rama
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha foli për mikrofonin e Top Channel, vetëm pak minuta pasi protesta e opozitës përshkallëzoi në dhunë ndaj objektit të kryeministrisë.
Top Channel | 16-Feb-2019 13:35
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha foli për mikrofonin e Top Channel, vetëm pak minuta pasi protesta e opozitës përshkallëzoi në dhunë ndaj objektit të kryeministrisë.

FOTO që përgënjeshtron Berishën e Bashën: Pse u thye kordoni policor
Sali Berisha dhe Lulzim Basha deklaruan se kordoni policor u thye me qëllim, në mënyrë që të ketë trazira dhe dhunë, pra që të provokohen protestuesit. Por, foto e mëposhtme e përgënjeshtron këtë gjë. Policët kanë thyer ...
GazetaTema | 16-Feb-2019 13:59
Sali Berisha dhe Lulzim Basha deklaruan se kordoni policor u thye me qëllim, në mënyrë që të ketë trazira dhe dhunë, pra që të provokohen protestuesit. Por, foto e mëposhtme e përgënjeshtron këtë gjë. Policët kanë thyer ...

LIVE/ Protesta e opozitës
Opozita zhvillon protestën që sipas organizatorëve ka për qëllim largimin e kryeministrit Edi Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore, që do e çojë vendin në zgjedhje të parakohshme.
Top Channel | 16-Feb-2019 13:35
Opozita zhvillon protestën që sipas organizatorëve ka për qëllim largimin e kryeministrit Edi Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore, që do e çojë vendin në zgjedhje të parakohshme.

Basha: Populli do të qëndrojë në shesh derisa të marr fatin në dorë
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka komentuar përshkallëzimin e protestës në Tiranë, por ka shmangur komentet për reagimin kundër dhunës, të komunitetin ndërkombëtar, duke thënë se populli do të qëndrojë në ...
Telegrafi | 16-Feb-2019 15:36
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka komentuar përshkallëzimin e protestës në Tiranë, por ka shmangur komentet për reagimin kundër dhunës, të komunitetin ndërkombëtar, duke thënë se populli do të qëndrojë në ...

Basha tregon sa do zgjasë protesta: E kanë qytetarët në dorë
TIRANE Kreu i PD, Lulzim Basha u ka bërë thirrje qytetarëve të qëndrojnë të bashkuar për të drejtat e tyre. Duke folur nga protesta, Basha tha se protestuesit u provokuan nga policia, pasi ata nuk erdhën për akte dhune. ...
BalkanWeb | 16-Feb-2019 13:10
TIRANE Kreu i PD, Lulzim Basha u ka bërë thirrje qytetarëve të qëndrojnë të bashkuar për të drejtat e tyre. Duke folur nga protesta, Basha tha se protestuesit u provokuan nga policia, pasi ata nuk erdhën për akte dhune. ...

Basha: Populli në shesh deri sa të marrë fatet e veta në dorë
Kreu i Partisë Demokratike dha një tjetër intervistë për mediat, direkt nga bulevardi para kryeministrisë, ku komentoi përshkallëzimin e protestës. Basha shmangu komentet për reagimin kundër dhunës, të komunitetin ...
Shenja | 17-Feb-2019 07:20
Kreu i Partisë Demokratike dha një tjetër intervistë për mediat, direkt nga bulevardi para kryeministrisë, ku komentoi përshkallëzimin e protestës. Basha shmangu komentet për reagimin kundër dhunës, të komunitetin ...

Protestuesit tentuan të hyjnë në kryeministri
Për eskalimin e situatës, lideri i opozitës shqiptare Lulzim Basha fajësoi kryeministrin Edi Rama për çka tha se hapja e kordonit policor është skenar i Ramës. Kjo që shohim është një skenar, ju e patë se si pas një ...
Lajm Press | 16-Feb-2019 16:26
Për eskalimin e situatës, lideri i opozitës shqiptare Lulzim Basha fajësoi kryeministrin Edi Rama për çka tha se hapja e kordonit policor është skenar i Ramës. Kjo që shohim është një skenar, ju e patë se si pas një ...

Basha thirrje qytetarëve: Qëndroni të bashkuar
Në një prononcim të tretë për mediat kreu demokrat Lulzim Basha u bëri thirrje qytetarëve të vazhdojnë të rrinë të bashkuar për të drejtat e tyre, ndërsa akuzoi sërish kryeministrin Rama se ka patur një skenar të ...
ABCNews | 16-Feb-2019 14:27
Në një prononcim të tretë për mediat kreu demokrat Lulzim Basha u bëri thirrje qytetarëve të vazhdojnë të rrinë të bashkuar për të drejtat e tyre, ndërsa akuzoi sërish kryeministrin Rama se ka patur një skenar të ...

Protestuesit tentuan të hyjnë në kryeministri
Për eskalimin e situatës, lideri i opozitës shqiptare Lulzim Basha fajësoi kryeministrin Edi Rama për çka tha se hapja e kordonit policor është skenar i Ramës. Kjo që shohim është një skenar, ju e patë se si pas një ...
Alsat-M | 16-Feb-2019 16:03
Për eskalimin e situatës, lideri i opozitës shqiptare Lulzim Basha fajësoi kryeministrin Edi Rama për çka tha se hapja e kordonit policor është skenar i Ramës. Kjo që shohim është një skenar, ju e patë se si pas një ...

Basha: Gjendja ka dalë jashtë kontrollit për shkak të skenarit ogurzi
Kryetari i Partisë Demokratike dhe opozitës së bashkuar, Lulzim Basha, në një prononcim të shkurtër për mediat nga bulevardi Dëshmorët e Kombit tha se për shkak të skenarit ogurzi gjendja ka dalë jashtë kontrollit, ...
Lajm Press | 16-Feb-2019 16:01
Kryetari i Partisë Demokratike dhe opozitës së bashkuar, Lulzim Basha, në një prononcim të shkurtër për mediat nga bulevardi Dëshmorët e Kombit tha se për shkak të skenarit ogurzi gjendja ka dalë jashtë kontrollit, ...

Lulzim Basha përlotet nga gazi lotsjellës
Gazi lotsjellës nuk ka prekur vetëm qytetarët, por edhe kreun e PD-së në Shqipërisë Lulzim Basha dhe disa deputetë të djathtë. Në këto foto shfaqet Lulzim Basha teksa ul kokën që të mbrohet nga gazi lotsjellës. Pak ...
EkonomiaOnline | 16-Feb-2019 15:49
Gazi lotsjellës nuk ka prekur vetëm qytetarët, por edhe kreun e PD-së në Shqipërisë Lulzim Basha dhe disa deputetë të djathtë. Në këto foto shfaqet Lulzim Basha teksa ul kokën që të mbrohet nga gazi lotsjellës. Pak ...

Protesta e opozitës në Tiranë shoqërohet me akte dhune
Tiranë, 16 shkurt 2019 – Dhjetra mijëra qytetarë nga mbarë Shqipëria janë bashkuar në protestën e ftuar nga opozita, e cila kërkon largimin e kryeministrit Edi Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore për përgatitjen ...
Illyriapress | 16-Feb-2019 15:48
Tiranë, 16 shkurt 2019 – Dhjetra mijëra qytetarë nga mbarë Shqipëria janë bashkuar në protestën e ftuar nga opozita, e cila kërkon largimin e kryeministrit Edi Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore për përgatitjen ...

Basha: Populli do të qëndrojë në shesh derisa të marr fatin në dorë
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka komentuar përshkallëzimin e protestës në Tiranë, por ka shmangur komentet për reagimin kundër dhunës, të komunitetin ndërkombëtar, duke thënë se populli do të qëndrojë në ...
AlMaKos | 16-Feb-2019 15:38
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka komentuar përshkallëzimin e protestës në Tiranë, por ka shmangur komentet për reagimin kundër dhunës, të komunitetin ndërkombëtar, duke thënë se populli do të qëndrojë në ...

Basha rikthehet tek turma: Nuk e dimë sa do të qëndrojmë në shesh
Kreu demokrat Lulzim Basha deklaroi se vijimin e protestës e dinë vetëm qytetarët. Ai tha për mediat se opozita do të vazhdojë të qëndrojë në shesh para kryeministrisë për për të kërkuar qeveri tranzitore dhe zgjedhje ...
VizionPlus | 16-Feb-2019 13:13
Kreu demokrat Lulzim Basha deklaroi se vijimin e protestës e dinë vetëm qytetarët. Ai tha për mediat se opozita do të vazhdojë të qëndrojë në shesh para kryeministrisë për për të kërkuar qeveri tranzitore dhe zgjedhje ...

Sa do të zgjasë protesta e opozitës, Basha: Populli në shesh derisa të marrë në dorë fatet e veta
Në një reagim për mediat kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh se asnjë prej protestuesve nuk erdhi për të kryer akte dhune. Sipas tij ka pasur një skenar të mirëmenduar nga Edi Rama për të çuar në dhunë dhe konfrontim. ...
AlMaKos | 16-Feb-2019 15:25
Në një reagim për mediat kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh se asnjë prej protestuesve nuk erdhi për të kryer akte dhune. Sipas tij ka pasur një skenar të mirëmenduar nga Edi Rama për të çuar në dhunë dhe konfrontim. ...

Sa do të zgjasë protesta e opozitës, Basha: Populli në shesh derisa të marrë në dorë fatet e veta
Në një reagim për mediat kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh se asnjë prej protestuesve nuk erdhi për të kryer akte dhune. Sipas tij ka pasur një skenar të mirëmenduar nga Edi Rama për të çuar në dhunë dhe konfrontim. ...
Indeks Online | 16-Feb-2019 15:00
Në një reagim për mediat kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh se asnjë prej protestuesve nuk erdhi për të kryer akte dhune. Sipas tij ka pasur një skenar të mirëmenduar nga Edi Rama për të çuar në dhunë dhe konfrontim. ...

“Rama të largohet”, opozita: Ushtruam dhunë, por na provokoi një grusht policësh të korruptuar
Protestuesit nuk shkuan në sheshin para kryeministrisë për të ushtruar dhunë, por u provokuan nga policia. Ky ka qenë qëndrimi i krerëve të opozitës pas përplasjeve para shkallëve të kryeministrisë. Për kryetarin e PD ...
Java News | 16-Feb-2019 14:59
Protestuesit nuk shkuan në sheshin para kryeministrisë për të ushtruar dhunë, por u provokuan nga policia. Ky ka qenë qëndrimi i krerëve të opozitës pas përplasjeve para shkallëve të kryeministrisë. Për kryetarin e PD ...

Basha: Populli në shesh deri sa të marrë fatet e veta në dorë
Kreu i Partisë Demokratike dha një tjetër intervistë për mediat, direkt nga bulevardi para kryeministrisë, ku komentoi përshkallëzimin e protestës. Basha shmangu komentet për reagimin kundër dhunës, të komunitetin ...
Portalb | 16-Feb-2019 14:42
Kreu i Partisë Demokratike dha një tjetër intervistë për mediat, direkt nga bulevardi para kryeministrisë, ku komentoi përshkallëzimin e protestës. Basha shmangu komentet për reagimin kundër dhunës, të komunitetin ...

Cili ka qenë skenari i Ramës për prtestën? Flet Lulzim Basha
N ë një deklaratë të fundit për media, kreu i PD-së Lulzim Basha ka deklaruar se kryeministri Rama ka pasur një skenar të mirëmenduar për kundërpërgjigjen ndaj protestës opozitare. Kryedemokrati u ka bërë thirrje të ...
Zhurnal | 16-Feb-2019 14:41
N ë një deklaratë të fundit për media, kreu i PD-së Lulzim Basha ka deklaruar se kryeministri Rama ka pasur një skenar të mirëmenduar për kundërpërgjigjen ndaj protestës opozitare. Kryedemokrati u ka bërë thirrje të ...

Basha: Populli në shesh deri sa të marrë fatet e veta në dorë
Kreu i Partisë Demokratike dha një tjetër intervistë për mediat, direkt nga bulevardi para kryeministrisë, ku komentoi përshkallëzimin e protestës. Basha shmangu komentet për reagimin kundër dhunës, të komunitetin ...
Gazeta Dita | 16-Feb-2019 14:41
Kreu i Partisë Demokratike dha një tjetër intervistë për mediat, direkt nga bulevardi para kryeministrisë, ku komentoi përshkallëzimin e protestës. Basha shmangu komentet për reagimin kundër dhunës, të komunitetin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved