ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/02/2019 18:09

Ky është detaji i cili vërteton se çifti i shoubizit u nda përfundimisht

Ky është detaji i cili vërteton se çifti i shoubizit u nda përfundimisht
Pete Davidson ka bërë një tatuazh që shkruan “i mallkuar” me shkronja të mëdha mbi tatuazhin që ai dhe Ariana e kishin bërë së bashku, shkruajnë mediat e huaja, transmeton . E kjo e vërteton se dyshja përfundimisht i ...
Lajminet | 11-Feb-2019 23:20
Pete Davidson ka bërë një tatuazh që shkruan “i mallkuar” me shkronja të mëdha mbi tatuazhin që ai dhe Ariana e kishin bërë së bashku, shkruajnë mediat e huaja, transmeton . E kjo e vërteton se dyshja përfundimisht i ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë (FOTO)
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 23:07
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...

Ghetto Geasy po e sjell ‘bombën’
Para disa ditësh njëri nga menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për se Getoar Selimi dhe Majk do të vijnë me nga një projekt të ri muzikor dhe të dya këngët do të jenë solo, shkruan . Emri i grupit ...
Lajminet | 11-Feb-2019 23:05
Para disa ditësh njëri nga menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për se Getoar Selimi dhe Majk do të vijnë me nga një projekt të ri muzikor dhe të dya këngët do të jenë solo, shkruan . Emri i grupit ...

Bebe Rexha ka një mesazh për kreatorët që refuzuan ta veshnin në “Grammy Awards”
Këngëtarja Bebe Rexha ka shkëlqyer në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve në ‘Grammy Awards’ ani pse disa prej kreatorëve kishin refuzuar ta veshinin pasi sipas tyre ajo kishte përmasa të mëdha, shkruan . Ky fakt e ka ...
Lajminet | 11-Feb-2019 22:59
Këngëtarja Bebe Rexha ka shkëlqyer në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve në ‘Grammy Awards’ ani pse disa prej kreatorëve kishin refuzuar ta veshinin pasi sipas tyre ajo kishte përmasa të mëdha, shkruan . Ky fakt e ka ...

“Dhe në fund të mbrëmjes jemi vetëm ne”, JLo joshëse në shtrat pranë partnerit
Këngëtarja Bebe Rexha ka shkëlqyer në “Grammy” edhe pse disa kreatorë kishin refuzuar ta veshin shkak i përmasave të mëdha trupore. Disa kreatorë të modës javë më parë kanë thënë se nuk po mund ta veshin Bebe Rexhën për ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 22:53
Këngëtarja Bebe Rexha ka shkëlqyer në “Grammy” edhe pse disa kreatorë kishin refuzuar ta veshin shkak i përmasave të mëdha trupore. Disa kreatorë të modës javë më parë kanë thënë se nuk po mund ta veshin Bebe Rexhën për ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë
Dua Lipa duket se ende nuk po mund ta besoj se ka fituar dy çmime të rëndësishme në “Grammy” andaj ka ardhur edhe me një reagim. Këngëtarja, Dua Lipa, është bërë artistja e parë shqiptare që fiton çmim “Grammy”. ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 22:38
Dua Lipa duket se ende nuk po mund ta besoj se ka fituar dy çmime të rëndësishme në “Grammy” andaj ka ardhur edhe me një reagim. Këngëtarja, Dua Lipa, është bërë artistja e parë shqiptare që fiton çmim “Grammy”. ...

Ambasadori i Kosovës: Dua Lipa ka fituar “Oscar-in” në muzikë
Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa të dielën ka hyrë në histori pasi ka arritur të rrëmbej dy çmime Grammy. Sukseset e Lipës përfshirë edhe këto çmime i japin asaj epitetin e njërës ndër këngëtaret më të ...
InFokusi | 11-Feb-2019 22:37
Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa të dielën ka hyrë në histori pasi ka arritur të rrëmbej dy çmime Grammy. Sukseset e Lipës përfshirë edhe këto çmime i japin asaj epitetin e njërës ndër këngëtaret më të ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë
Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej Dua Lipës e cila mori dy çmime për dy kategoritë e nominuara, shkruan . Mirëpo kjo nuk e ka penguar ...
Lajminet | 11-Feb-2019 22:27
Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej Dua Lipës e cila mori dy çmime për dy kategoritë e nominuara, shkruan . Mirëpo kjo nuk e ka penguar ...

U përpoqën të shkëlqenin, ja VIP-at që u veshën më keq në “Grammys”
Në edicionin e 61-të të çmimeve “Grammys” në tapetin e kuq parakaluan shumë emra të njohur botëror. E padyshim, në një parakalim të tillë, vëmendjen më të madhe e marrin edhe veshjet e VIP-ve, shkruan Syri Kosova. ...
Java News | 11-Feb-2019 22:19
Në edicionin e 61-të të çmimeve “Grammys” në tapetin e kuq parakaluan shumë emra të njohur botëror. E padyshim, në një parakalim të tillë, vëmendjen më të madhe e marrin edhe veshjet e VIP-ve, shkruan Syri Kosova. ...

“Dhe në fund të mbrëmjes jemi vetëm ne”, JLo joshëse në shtrat pranë partnerit
Këngëtarja Jennifer Lopez ishte e pranishme në ceremoninë e ‘Grammy Awards’ dhe pas një nate të gjatë ka vendosur që të relaksohet pranë partnerit të saj, shkruan . JLo e ka publikuar një foto në Instagram në të cilën ...
Lajminet | 11-Feb-2019 22:09
Këngëtarja Jennifer Lopez ishte e pranishme në ceremoninë e ‘Grammy Awards’ dhe pas një nate të gjatë ka vendosur që të relaksohet pranë partnerit të saj, shkruan . JLo e ka publikuar një foto në Instagram në të cilën ...

Dua Lipa artistja e re më e mirë në Grammy 2019
Pasi mori çmimin, Dua Lipa tha: “Jam nervoze dhe mirenjohese pasi kam marre nje nga shperblimet me te medha te çmimeve Grammy”. Gjithashtu ne postimin ne Instagram Dua falenderoi familjen, fansat dhe gjithe artistet me ...
ikub.al | 11-Feb-2019 09:47
Pasi mori çmimin, Dua Lipa tha: “Jam nervoze dhe mirenjohese pasi kam marre nje nga shperblimet me te medha te çmimeve Grammy”. Gjithashtu ne postimin ne Instagram Dua falenderoi familjen, fansat dhe gjithe artistet me ...

Të gjithë yjet që parakaluan në Grammy Awards 2019
Dhe sigurisht nje event i permasave te tilla zoteron edhe nje tapeti te kuq po kaq stil dhe te larte ne performance. Grammy kete vit u ndoq nga emrat me te medhenj te muzikes si Lady Gaga, Cardi B, Miley Cyrus, Jennifer ...
ikub.al | 11-Feb-2019 09:22
Dhe sigurisht nje event i permasave te tilla zoteron edhe nje tapeti te kuq po kaq stil dhe te larte ne performance. Grammy kete vit u ndoq nga emrat me te medhenj te muzikes si Lady Gaga, Cardi B, Miley Cyrus, Jennifer ...

Jennifer Lopez dhe Kylie Jenner udhëheqin yjet e veshura më keq në Grammy's 2019
Grammy Awards gjithmone shoqerohet me tapetin e tij te kuq te famshme per parakalimin e yjeve dha pamjeve me te bukura te tyre. Mirepo jo gjithmone duket se ja dalin per te shkelqyer. Si çdo vit krahas yjeve te veshur ...
ikub.al | 11-Feb-2019 09:09
Grammy Awards gjithmone shoqerohet me tapetin e tij te kuq te famshme per parakalimin e yjeve dha pamjeve me te bukura te tyre. Mirepo jo gjithmone duket se ja dalin per te shkelqyer. Si çdo vit krahas yjeve te veshur ...

Dua Lipa, emri më i komentuar i ditës! Presidenti Thaçi i gëzohet suksesit të saj
Dua Lipa ka qenë tema e ditës sot prej fitores së saj në “Grammy Awards”. Ajo ia doli që të krenonte të gjithë shqiptarët dhe fansat e saj në mbarë botën pasi u vlerësua si artistja më e mirë e vitit 2018. Një tjetër ...
Telegraf | 11-Feb-2019 20:53
Dua Lipa ka qenë tema e ditës sot prej fitores së saj në “Grammy Awards”. Ajo ia doli që të krenonte të gjithë shqiptarët dhe fansat e saj në mbarë botën pasi u vlerësua si artistja më e mirë e vitit 2018. Një tjetër ...

Ledri Vula gëzon për suksesin e ish-të dashurës, komenti për Lipën
Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi Pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, Dua ka shumë urime nga ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 15:00
Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi Pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, Dua ka shumë urime nga ...

Bruno paralajmëron projektin e ri, sjell pak nga videoklipi!
Anëtarët e grupit ‘Three Dots’ nuk po ndalen së punuari. Me një këngë të re nga këngëtarët e këtij label do ti vijë Bruno, shkruan Indeksonline. Në një postim që Bruno bëri në ‘Instagram’ ka treguar që projekti i ri ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 22:07
Anëtarët e grupit ‘Three Dots’ nuk po ndalen së punuari. Me një këngë të re nga këngëtarët e këtij label do ti vijë Bruno, shkruan Indeksonline. Në një postim që Bruno bëri në ‘Instagram’ ka treguar që projekti i ri ...

“Urime çika jonë, krenarë për ty!”, Majlinda Bregu urim Dua Lipës nga Sarajeva
Majlinda Bregu, sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka përshëndetur dhe uruar këngëtaren shqiptare, Dua Lipa për suksesin e saj në ceremoninë e çmimeve Grammy. Përmes një postimi të saj në ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 18:02
Majlinda Bregu, sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka përshëndetur dhe uruar këngëtaren shqiptare, Dua Lipa për suksesin e saj në ceremoninë e çmimeve Grammy. Përmes një postimi të saj në ...

Berisha uron Dua Lipën: Çika e Kosovës në zenitin e suksesit
Ish-kryeministri, Sali Berisha është i njohur për promovimin që iu bën talenteve shqiptare që shkëlqejnë kryesisht në fushën e muzikës e bëhen të njohura botërisht. Atij nuk i ka shpëtuar sot as lajmi për Dua Lipën e ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 12:45
Ish-kryeministri, Sali Berisha është i njohur për promovimin që iu bën talenteve shqiptare që shkëlqejnë kryesisht në fushën e muzikës e bëhen të njohura botërisht. Atij nuk i ka shpëtuar sot as lajmi për Dua Lipën e ...

Triumfi i Dua Lipës, Ramush Haradinaj: Kosova është me fat
KOSOVË Triumfi i këngëtares me origjinë nga Kosova, Dua Lipa në çmimin prestigjioz “Grammy Awards” ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët. Por ky sukses nuk kishte se si të kalonte në heshtje në vendin e origjinës. ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 11:32
KOSOVË Triumfi i këngëtares me origjinë nga Kosova, Dua Lipa në çmimin prestigjioz “Grammy Awards” ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët. Por ky sukses nuk kishte se si të kalonte në heshtje në vendin e origjinës. ...

Los Angeles, veshjet më të veçanta të Grammy Awards 2019
Në Californi yjet e muzikës kanë parakaluar në tapetin e kuq të edicionit të 61-të të Grammy Awards. Shumë ngjyra, dekoltetë dhe modele të çuditshme, kanë dominuar një nga eventet më të mëdha të muzikës. Ja yjet që ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 10:23
Në Californi yjet e muzikës kanë parakaluar në tapetin e kuq të edicionit të 61-të të Grammy Awards. Shumë ngjyra, dekoltetë dhe modele të çuditshme, kanë dominuar një nga eventet më të mëdha të muzikës. Ja yjet që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved